Subscribe to RSS
 • Lojërat Olim...
  AlbanianSport.net 11/02/2018 11:35 ASNN - Olimpiada Dimërore ...

  Lojërat Olimpike Dimërore, jepen 5 medalje të arta në ditën e parë

  AlbanianSport.net 11/02/2018 11:35 ASNN - Olimpiada Dimërore “Pjongçeng 2018” e cila po vjen
 • (Video) Bask...
  AlbanianSport.net 11/02/2018 09:45 ASNN - Shqipëria ka ...

  (Video) Basketboll – Femra / Shqipëria mundet 61-119 nga Lituania

  AlbanianSport.net 11/02/2018 09:45 ASNN - Shqipëria ka luajtur të shtunën ndeshjen e 3-të në kuadër
 • Nis faza e d...
  AlbanianSport.net 11/02/2018 08:50 ASNN - Niveli më ...

  Nis faza e dytë, Barleti Volej nuk tundet, kthehet Partizani në derbi

  AlbanianSport.net 11/02/2018 08:50 ASNN - Niveli më i lartë i Kampionatit Kombëtar të Volejbollit
 • (Video) Vole...
  AlbanianSport.net 11/02/2018 07:00 ASNN - Volejbollistja shqiptare, ...

  (Video) Volejboll – Femra / Erblira Bici, në finalen e Kupës së Italisë

  AlbanianSport.net 11/02/2018 07:00 ASNN - Volejbollistja shqiptare, Erblira Bici, ka arritur të mërkurën
 • (Video) Lojë...
  AlbanianSport.net 11/02/2018 07:55 ASNN - Me ceremoninë ...

  (Video) Lojërat Olimpike Dimërore, Bezhani: Hapja, një mesazh domethënës

  AlbanianSport.net 11/02/2018 07:55 ASNN - Me ceremoninë e hapjes ka ngritur siparin Olimpiada
 • Java e 11-të...
  AlbanianSport.net 11/02/2018 10:40 ASNN - Kampionati Kombëtar ...

  Java e 11-të, Partizani frenon Erzenin, bën “rrokadën” e kreut të renditjes

  AlbanianSport.net 11/02/2018 10:40 ASNN - Kampionati Kombëtar i Volejbollit për Meshkuj ka luajtur

Lajmet e fundit

(Video) Volejboll / Tarja: Pas Kupës, Partizani, tanimë për titullin e munguar (Video) Volejboll / Tarja: Pas Kupës, Partizani, tanimë për titullin e munguar
Taekuondo (World) / Pas kampionatit përzgjidhet edhe ekipi kombëtar Taekuondo (World) / Pas kampionatit përzgjidhet edhe ekipi kombëtar
“Basketbolli në Shkolla”, flet Zv/Ministri Shkurti & Sekretari Llazani “Basketbolli në Shkolla”, flet Zv/Ministri Shkurti & Sekretari Llazani
(Video) Veprimtarie e dytë e 2018-ës, alpinistët në majën e Boshit në Valbonë… (Video) Veprimtarie e dytë e 2018-ës, alpinistët në majën e Boshit në Valbonë…
Kikboks / Brus & Stiven Jakupi ftohen në një turne ndërkombëtar në Tajlandë Kikboks / Brus & Stiven Jakupi ftohen në një turne ndërkombëtar në Tajlandë
(Video) Kur një gjyqtar basketbolli i propozon… koleges! (Video) Kur një gjyqtar basketbolli i propozon… koleges!
(Video) Çiklizëm / Federata Evropiane nderon Skënder Anxhakun me “Mirënjohje” (Video) Çiklizëm / Federata Evropiane nderon Skënder Anxhakun me “Mirënjohje”
(Video) Rrësheni, pikënisja e një nisme të re dhe interesante të volejbollit (Video) Rrësheni, pikënisja e një nisme të re dhe interesante të volejbollit
Taekuondo (World) / “Top Gym Sport” e Kaprit & Tirana e Kasajt, kampionët e rinj Taekuondo (World) / “Top Gym Sport” e Kaprit & Tirana e Kasajt, kampionët e rinj
Basketbolli në shkolla nis nga “Qazim Turdiu”, Ponari: Një ere e re…! Basketbolli në shkolla nis nga “Qazim Turdiu”, Ponari: Një ere e re…!
Salla Nr. 2 e “Asllan Rusit”, një infrastrukturë sportive mizerje…! Salla Nr. 2 e “Asllan Rusit”, një infrastrukturë sportive mizerje…!
(Video) Peshëngritje / Godelli: Duhen drejtues të rinj për shtangën kuqezi (Video) Peshëngritje / Godelli: Duhen drejtues të rinj për shtangën kuqezi
Basketboll – Femra / Tiranës i mjaftojnë 6 minuta ndaj Skënderbeut në Korçë Basketboll – Femra / Tiranës i mjaftojnë 6 minuta ndaj Skënderbeut në Korçë
Volejboll – Meshkuj / Vllaznia mund Elbasanin për 60 minuta në Shkodër Volejboll – Meshkuj / Vllaznia mund Elbasanin për 60 minuta në Shkodër
Basketboll – Meshkuj / Flet Sekretari Llazani: Ja e vërteta sipas nesh! Basketboll – Meshkuj / Flet Sekretari Llazani: Ja e vërteta sipas nesh!
(Video) “Mane Garrinça”, një “elefant i bardhë”, ose… një kujtim i hidhur!? (Video) “Mane Garrinça”, një “elefant i bardhë”, ose… një kujtim i hidhur!?
Volejboll – Femra / Skënderbeu reziston vetëm një set, Teuta, 3 pikë të arta Volejboll – Femra / Skënderbeu reziston vetëm një set, Teuta, 3 pikë të arta
Basketboll – Meshkuj / Zhgënjen Vllaznia, Kamza Basket ia ka marrë dorën Basketboll – Meshkuj / Zhgënjen Vllaznia, Kamza Basket ia ka marrë dorën
Volejboll – Meshkuj / Studenti “fal” një set, por bën formalitetin me Teutën Volejboll – Meshkuj / Studenti “fal” një set, por bën formalitetin me Teutën
(Video) Tenis / Federer, viktimë e një rrengu qesharak nga homologu Sok (Video) Tenis / Federer, viktimë e një rrengu qesharak nga homologu Sok
Basketboll – Femra / Elbasani vijon serialin e fitoreve ndaj Partizanit Basketboll – Femra / Elbasani vijon serialin e fitoreve ndaj Partizanit
Volejboll – Femra / Flamurtari fiton duelin e fundtabelës ndaj Divjakës Volejboll – Femra / Flamurtari fiton duelin e fundtabelës ndaj Divjakës
Basketboll – Meshkuj / Dedaj: Letër KAS-it, gjykatave, Ramës & Metës! Basketboll – Meshkuj / Dedaj: Letër KAS-it, gjykatave, Ramës & Metës!
Peshëngritje / Zyrtarizohen dy kandidatë për president, Masllavica & Topuzi Peshëngritje / Zyrtarizohen dy kandidatë për president, Masllavica & Topuzi
Volejboll – Meshkuj / Nuk ka surprizë, Erzeni fiton pastër me Skënderbeun Volejboll – Meshkuj / Nuk ka surprizë, Erzeni fiton pastër me Skënderbeun
Apolonia e Profkës fiton bindshëm në Vlorë, frenon Flamurtarin Apolonia e Profkës fiton bindshëm në Vlorë, frenon Flamurtarin

OpinioneArtikuj nga opinione

Salla Nr. 2 e “Asllan Rusit”, një infrastrukturë sportive mizerje…!
Salla Nr. 2 e “Asllan Rusit”, një infrastrukturë sportive mizerje…!

AlbanianSport.net 11/03/2018 22:50 ASNN – Salla Nr. 2 e “Asllan Rusit”, katastrofë; pa rrethim për

Peshëngritja, një absurd që zgjat e nuk po ka fund…
Peshëngritja, një absurd që zgjat e nuk po ka fund…

AlbanianSport.net 26/02/2018 20:45 ASNN – Absurdi i krijuar që nga 18 janari, ditë kur Elez Gjoza

Studimi për sportistët elitarë… Po KOKSH-i, ku ishte…?
Studimi për sportistët elitarë… Po KOKSH-i, ku ishte…?

AlbanianSport.net 13/01/2017 15:15 ASNN – Ajo që bëri përshtypje ishte mungesa e Komitetit Olimpik

DosierArtikuj nga dosier

“Kur luante Butrinti”, një rikthim në kujtesën e volejbollit të qytetit bregdetar
“Kur luante Butrinti”, një rikthim në kujtesën e volejbollit të qytetit bregdetar

AlbanianSport.net 11/03/2018 10:05 ASNN – Ditët e fundit është shfaqur dokumentari “Kur Luante Butrinti”, qe risolli ne kujtesën e te pranishmeve, emra, foto, ngjarje, rrëfime, intervista  dhe histori te atyre viteve kur Butrinti rivalizonte në volejboll me Dinamon dhe simotrat e saj. Së shpejtim ky dokumentar, do të transmetohet në ekranin e Rrjetit të Radio-Televizionit

(Video) Muhamet Përmeti, një dokumentar për legjendën e koshit, “Pata”
(Video) Muhamet Përmeti, një dokumentar për legjendën e koshit, “Pata”

AlbanianSport.net 26/02/2018 17:05 ASNN – Një figurë e madhe që ka merituar tituj “Mjeshtër Sporti”,

In Memoriem / Mundja në zi, ndahet nga jeta Arben Fejzo
In Memoriem / Mundja në zi, ndahet nga jeta Arben Fejzo

AlbanianSport.net 25/02/2018 12:50 ASNN – Mundja shqiptare ka humbur ditët e fundit Arben Fejzon,

Sporti & BiznesiArtikuj nga sporti & biznesi

(Video) Po vijnë gjermanët… Pse “Nike” ka rënë dhe “adidas”-i po rritet …
(Video) Po vijnë gjermanët… Pse “Nike” ka rënë dhe “adidas”-i po rritet …

Marrë nga Revista “TIME” 12.06.2017 10:40 Gjermanët janë yje të sportit. Ata janë kampionët në fuqi të botës

“adidas” prezanton topin e fazës me eliminim të Ligës së Kampioneve
“adidas” prezanton topin e fazës me eliminim të Ligës së Kampioneve

AlbanianSport.net 14.02.2017 12:05 ASNN – Veprimtaria më prestigjioze e klubeve të kontinentit,

Lionle Mesi rinovon kontratën, tanimë “përjetësisht” me “adidas”-in
Lionle Mesi rinovon kontratën, tanimë “përjetësisht” me “adidas”-in

AlbanianSport.net 11.02.2017 07:15 ASNN – Lionel Mesi ka bërë rinovimin e tij të parë për vitin 2017.

(Video) Volejboll / Tarja: Pas Kupës, Partizani, tanimë për titullin e munguar
(Video) Volejboll / Tarja: Pas Kupës, Partizani, tanimë për titullin e munguar

AlbanianSport.net 12/03/2018 16:10 ASNN – Partizani i ka dhënë fund një “thatësire” 64-vjeçare, duke

(Video) Veprimtarie e dytë e 2018-ës, alpinistët në majën e Boshit në Valbonë…
(Video) Veprimtarie e dytë e 2018-ës, alpinistët në majën e Boshit në Valbonë…

AlbanianSport.net 12/03/2018 13:25 ASNN – Federata Shqiptare e Alpinizmit ka zhvilluar veprimtarinë

(Video) Çiklizëm / Federata Evropiane nderon Skënder Anxhakun me “Mirënjohje”
(Video) Çiklizëm / Federata Evropiane nderon Skënder Anxhakun me “Mirënjohje”

AlbanianSport.net 12/03/2018 10:40 ASNN – Kreu i organizmit që qeveris çiklizmin shqiptar, Skënder

(Video) Rrësheni, pikënisja e një nisme të re dhe interesante të volejbollit
(Video) Rrësheni, pikënisja e një nisme të re dhe interesante të volejbollit

AlbanianSport.net 12/03/2018 09:45 ASNN – Në Sallën Sportive “Arjana Arapi” të qytetit të Rrëshenit,

Basketbolli në shkolla nis nga “Qazim Turdiu”, Ponari: Një ere e re…!
Basketbolli në shkolla nis nga “Qazim Turdiu”, Ponari: Një ere e re…!

AlbanianSport.net 12/03/2018 07:55 ASNN – Presidenti Ponari: “Shpresoj që iniciativë të jetë një nxitje

Salla Nr. 2 e “Asllan Rusit”, një infrastrukturë sportive mizerje…!
Salla Nr. 2 e “Asllan Rusit”, një infrastrukturë sportive mizerje…!

AlbanianSport.net 11/03/2018 22:50 ASNN – Salla Nr. 2 e “Asllan Rusit”, katastrofë; pa rrethim për

(Video) Peshëngritje / Godelli: Duhen drejtues të rinj për shtangën kuqezi
(Video) Peshëngritje / Godelli: Duhen drejtues të rinj për shtangën kuqezi

AlbanianSport.net 11/03/2018 22:05 ASNN – Lipset një nisje e re, me administratorët dhe drejtues

Basketboll – Meshkuj / Flet Sekretari Llazani: Ja e vërteta sipas nesh!
Basketboll – Meshkuj / Flet Sekretari Llazani: Ja e vërteta sipas nesh!

AlbanianSport.net 11/03/2018 19:50 ASNN – Korab Llazani, Sekretari i Përgjithshëm i Federatës Shqiptare

(Video) Tenis / Federer, viktimë e një rrengu qesharak nga homologu Sok
(Video) Tenis / Federer, viktimë e një rrengu qesharak nga homologu Sok

AlbanianSport.net 11/03/2018 16:05 ASNN – Rozher Federer mund të jetë lojtari më i mirë i tenisit

Peshëngritje / Zyrtarizohen dy kandidatë për president, Masllavica & Topuzi
Peshëngritje / Zyrtarizohen dy kandidatë për president, Masllavica & Topuzi

AlbanianSport.net 11/03/2018 13:05 ASNN – Teksa ka mbetur më pak se një muaj nga zhvillimi i Asamblesë

Apolonia e Profkës fiton bindshëm në Vlorë, frenon Flamurtarin
Apolonia e Profkës fiton bindshëm në Vlorë, frenon Flamurtarin

AlbanianSport.net 11/03/2018 11:35 ASNN – Derbi i luajtur të shtunën në Vlorë mes Flamurtarit dhe

Nuk ka shumë histori në Lushnjë, Partizani fiton, ngjitet në vendin e dytë
Nuk ka shumë histori në Lushnjë, Partizani fiton, ngjitet në vendin e dytë

AlbanianSport.net 11/03/2018 10:50 ASNN – Partizani, fitues i saposhpallur, për herë të parë pas plot

KomenteArtikuj nga komente

(Video) Peshëngritje / Godelli: Duhen drejtues të rinj për shtangën kuqezi
(Video) Peshëngritje / Godelli: Duhen drejtues të rinj për shtangën kuqezi

AlbanianSport.net 11/03/2018 22:05 ASNN – Lipset një nisje e re, me administratorët dhe drejtues

Shënim / Zgjedhje presidentësh në mbretërinë e “qorrave”…
Shënim / Zgjedhje presidentësh në mbretërinë e “qorrave”…

AlbanianSport.net 06/01/2018 20:35   Një opinion i goditur nga një njohës i mirë i lëmit,

(Video) Përmbledhje / 2017-ta, viti kur Aeronautika shqiptare “kapi qiejt”… (II)
(Video) Përmbledhje / 2017-ta, viti kur Aeronautika shqiptare “kapi qiejt”… (II)

AlbanianSport.net 06/01/2018 11:10 …vijon nga dje ASNN – Falë një tjetër bashkëpunimi mjaft të suksesshëm me

TrafikArtikuj nga trafik

(Video) Kur një gjyqtar basketbolli i propozon… koleges!
(Video) Kur një gjyqtar basketbolli i propozon… koleges!

AlbanianSport.net 12/03/2018 11:35 ASNN – Materiali i mëposhtëm na sjell një episod të këndshëm

(Video) “Mane Garrinça”, një “elefant i bardhë”, ose… një kujtim i hidhur!?
(Video) “Mane Garrinça”, një “elefant i bardhë”, ose… një kujtim i hidhur!?

AlbanianSport.net 11/03/2018 19:05 ASNN – Është ndërtuar në një qytet ku nuk ka ndonjë skuadër

(Video) Tenis / Federer, viktimë e një rrengu qesharak nga homologu Sok
(Video) Tenis / Federer, viktimë e një rrengu qesharak nga homologu Sok

AlbanianSport.net 11/03/2018 16:05 ASNN – Rozher Federer mund të jetë lojtari më i mirë i tenisit

Intervistë e rastitArtikuj nga intervistë e rastit

Mundje / Biba: Vizita e Hamakosit, një botëror në Tiranë, dy kulme
Mundje / Biba: Vizita e Hamakosit, një botëror në Tiranë, dy kulme

AlbanianSport.net 25/02/2018 18:40 ASNN – Presidenti i sportit të tapetit: “Nëse do të kishim më

(Video) Peshëngritja / Shaqiri: Koha për të vënë pikat mbi “i” në shtangë
(Video) Peshëngritja / Shaqiri: Koha për të vënë pikat mbi “i” në shtangë

AlbanianSport.net 25/02/2018 15:45 ASNN – “Është koha që të vihen pikat mbi “i” në peshëngritjen

Mundja analizon 2017-ën, Presidenti Biba: Ky, një vit shumë i mirë!
Mundja analizon 2017-ën, Presidenti Biba: Ky, një vit shumë i mirë!

AlbanianSport.net 25/02/2018 07:35 ASNN – Mundja shqiptare ka analizuar të premten në mesditë


banner

Arkiva

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kontakte dhe informacione

Rrjeti Shqiptar i Lajmeve Sportive (ASNN)

PR & Marketing:
Gentiana Kodra (Pine)

Rrjetet Sociale

Rreth Nesh