Subscribe to RSS
 • Luhen dy të ...
  AlbanianSport.net 19.03.2017 21:15 ASNN - Janë luajtuar ...

  Luhen dy të fundit e javës së 26-të, Luftëtari-Tirana 2-1, Vllaznia-Teuta 0-0

  AlbanianSport.net 19.03.2017 21:15 ASNN - Janë luajtuar sot dy ndeshjet e fundit të javës së 26-të
 • Volejboll &#...
  Gjergj Vyshka 19.03.2017 20:25 Edhe pse ishte ...

  Volejboll – Femra / Risi shqiptare, Tirana-Partizani nis me… vetëm një gjyqtar(!?)

  Gjergj Vyshka 19.03.2017 20:25 Edhe pse ishte derbi dhe kryesfidë për volejbollin e femrave,
 • Volejboll / ...
  Gjergj Vyshka 19.03.2017 18:45 Në kryesfidën tjetër ...

  Volejboll / Ndihmësgjyqtarët, pa flamuj, sinjalizojnë me duar tek Tirana-Vllaznia

  Gjergj Vyshka 19.03.2017 18:45 Në kryesfidën tjetër të volejbollit të meshkujve, Tirana-Vllaznia,
 • Not / “Stela...
  Gjergj Vyshka 20.03.2017 10:05 Për dy ditë ...

  Not / “Stela”, triumf të dyfishtë në Kampionatin Kombëtar të Fëmijëve

  Gjergj Vyshka 20.03.2017 10:05 Për dy ditë me radhë në pishinën e mbyllur të Shkollës Jopublike
 • FSHV e shpal...
  Gjergj Vyshka 20.03.2017 11:10 Në këtë 70-vjetor ...

  FSHV e shpall Erzenin në 70-vjetor si “Nderi i Volejbollit Shqiptar”

  Gjergj Vyshka 20.03.2017 11:10 Në këtë 70-vjetor të themelimit të klubit shijakase, Erzeni është
 • Tirana Eagle...
  Gjergj Vyshka 19.03.2017 19:35 Tirana Eagles Basket ...

  Tirana Eagles Basket u rikthehet fitoreve, fiksohet vendi i dytë

  Gjergj Vyshka 19.03.2017 19:35 Tirana Eagles Basket u është rikthyer fitoreve, ndërsa kështu
 • 70 vjet të E...
  Gjergj Vyshka 20.03.2017 09:00 70 vjet Erzeni ...

  70 vjet të Erzenit, festa e shijakasve shndërrohet në festë të volejbollit shqiptar

  Gjergj Vyshka 20.03.2017 09:00 70 vjet Erzeni në volejboll për meshkuj, ndërsa festa e shijakasve

Lajmet e fundit

(Video) Basha & Memushaj: Nëse luajmë lojën tonë, vjen edhe rezultati (Video) Basha & Memushaj: Nëse luajmë lojën tonë, vjen edhe rezultati
(Video) KOKSH-UST, Bezhani & Cuka formalizojnë marrëveshjen dypalëshe (Video) KOKSH-UST, Bezhani & Cuka formalizojnë marrëveshjen dypalëshe
Basketboll / Shima: “Play-off”-i final do të jetë emocionues, por fiton Tirana (II) Basketboll / Shima: “Play-off”-i final do të jetë emocionues, por fiton Tirana (II)
Not / Ledia Allaraj, kampionia e shumë garave, premtim i së ardhmes Not / Ledia Allaraj, kampionia e shumë garave, premtim i së ardhmes
KOKSH-UST, firmoset sot marrëveshja e bashkëpunimit midis tyre KOKSH-UST, firmoset sot marrëveshja e bashkëpunimit midis tyre
Besëlidhjes i mjafton Ndreca për 3 pikët ndaj Burrelit & afrimin me kreun Besëlidhjes i mjafton Ndreca për 3 pikët ndaj Burrelit & afrimin me kreun
Volejboll / Ylli Tomori merr nga Presidenca dekoratën “Nderi i Kombit” Volejboll / Ylli Tomori merr nga Presidenca dekoratën “Nderi i Kombit”
Basketboll / Shima: Sharini mund të mësojë nga Antonis Konstandinides (I) Basketboll / Shima: Sharini mund të mësojë nga Antonis Konstandinides (I)
Volejboll / 70-vjetori i Erzenit, shpallet 12-shja më e mirë në histori Volejboll / 70-vjetori i Erzenit, shpallet 12-shja më e mirë në histori
(Video) Kombëtarja / De Biazi: Ndaj Italisë dua 110% nga futbollistët e mi! (Video) Kombëtarja / De Biazi: Ndaj Italisë dua 110% nga futbollistët e mi!
FSHV e shpall Erzenin në 70-vjetor si “Nderi i Volejbollit Shqiptar” FSHV e shpall Erzenin në 70-vjetor si “Nderi i Volejbollit Shqiptar”
Not / “Stela”, triumf të dyfishtë në Kampionatin Kombëtar të Fëmijëve Not / “Stela”, triumf të dyfishtë në Kampionatin Kombëtar të Fëmijëve
70 vjet të Erzenit, festa e shijakasve shndërrohet në festë të volejbollit shqiptar 70 vjet të Erzenit, festa e shijakasve shndërrohet në festë të volejbollit shqiptar
Sot (14:00), direkt në RTSH, Besëlidhja, përballë Burrelit për t’iu afruar Kamzës Sot (14:00), direkt në RTSH, Besëlidhja, përballë Burrelit për t’iu afruar Kamzës
Luhen dy të fundit e javës së 26-të, Luftëtari-Tirana 2-1, Vllaznia-Teuta 0-0 Luhen dy të fundit e javës së 26-të, Luftëtari-Tirana 2-1, Vllaznia-Teuta 0-0
Volejboll – Femra / Risi shqiptare, Tirana-Partizani nis me… vetëm një gjyqtar(!?) Volejboll – Femra / Risi shqiptare, Tirana-Partizani nis me… vetëm një gjyqtar(!?)
Tirana Eagles Basket u rikthehet fitoreve, fiksohet vendi i dytë Tirana Eagles Basket u rikthehet fitoreve, fiksohet vendi i dytë
Volejboll / Ndihmësgjyqtarët, pa flamuj, sinjalizojnë me duar tek Tirana-Vllaznia Volejboll / Ndihmësgjyqtarët, pa flamuj, sinjalizojnë me duar tek Tirana-Vllaznia
Lushnja “përthan” Shkumbinin, fiton 3-1 dhe rimerr kreun e renditjes Lushnja “përthan” Shkumbinin, fiton 3-1 dhe rimerr kreun e renditjes
Basketboll – Femra / Flamurtarit i mjafton e para & e fundit me Studentin Basketboll – Femra / Flamurtarit i mjafton e para & e fundit me Studentin
Volejboll – Femra / Flamurtari djeg shansin, Korabi, drejt Grupit A1 Volejboll – Femra / Flamurtari djeg shansin, Korabi, drejt Grupit A1
Basketboll – Meshkuj / Partizani nuk ndalet më, merr fitoren e 15-të në Vlorë Basketboll – Meshkuj / Partizani nuk ndalet më, merr fitoren e 15-të në Vlorë
(Video) Tenis/ Mbyllet “Albanian Bowl” i parë, Sulo: Të zgjerojmë gjeografinë (Video) Tenis/ Mbyllet “Albanian Bowl” i parë, Sulo: Të zgjerojmë gjeografinë
Volejboll – Meshkuj / Tirana përmbys nga 0-2 në 3-2, Vllaznia larg 4-shes Volejboll – Meshkuj / Tirana përmbys nga 0-2 në 3-2, Vllaznia larg 4-shes
Basketboll – Femra / Elbasani guxon vetëm 10 minuta, Tirana rikuperon Basketboll – Femra / Elbasani guxon vetëm 10 minuta, Tirana rikuperon
Volejboll – Femra / Lushnja, surprizë në Korçë, mund Skënderbeun në shtëpi Volejboll – Femra / Lushnja, surprizë në Korçë, mund Skënderbeun në shtëpi

OpinioneArtikuj nga opinione

Absurdi i Ligjit të Sportit, qendrat olimpike në dorë të bashkive
Absurdi i Ligjit të Sportit, qendrat olimpike në dorë të bashkive

Nga Gjergj Vyshka 03.03.2017 15:25 Projektligji i ri i Sportit është diskutuar në Ministrinë e Arsimit

Dështojnë blerjet e mëdha të janarit, të gjithë rezervë në ekipet e tyre
Dështojnë blerjet e mëdha të janarit, të gjithë rezervë në ekipet e tyre

Nga Adriatik Balla (Sot) 24.02.2017 07:55 Lojtarët që erdhën me bujë në merkaton e dimrit duket e kanë

Çfarë vlere ka Komisioni i Disiplinës, kur njëri dënon e tjetri fal…?!
Çfarë vlere ka Komisioni i Disiplinës, kur njëri dënon e tjetri fal…?!

Nga Gjergj Vyshka 23.02.2017 13:45 Por a mund të vazhdohet kështu njëri dënon dhe tjetri fal në

DosierArtikuj nga dosier

Volejboll / 70-vjetori i Erzenit, shpallet 12-shja më e mirë në histori
Volejboll / 70-vjetori i Erzenit, shpallet 12-shja më e mirë në histori

Gjergj Vyshka 20.03.2017 13:20 Erzeni nderohet me titullin “Nderi i Volejbollit Shqiptar”, shpallet

FSHV e shpall Erzenin në 70-vjetor si “Nderi i Volejbollit Shqiptar”
FSHV e shpall Erzenin në 70-vjetor si “Nderi i Volejbollit Shqiptar”

Gjergj Vyshka 20.03.2017 11:10 Në këtë 70-vjetor të themelimit të klubit shijakase, Erzeni është

70 vjet të Erzenit, festa e shijakasve shndërrohet në festë të volejbollit shqiptar
70 vjet të Erzenit, festa e shijakasve shndërrohet në festë të volejbollit shqiptar

Gjergj Vyshka 20.03.2017 09:00 70 vjet Erzeni në volejboll për meshkuj, ndërsa festa e shijakasve

Sporti & BiznesiArtikuj nga sporti & biznesi

“adidas” prezanton topin e fazës me eliminim të Ligës së Kampioneve
“adidas” prezanton topin e fazës me eliminim të Ligës së Kampioneve

AlbanianSport.net 14.02.2017 12:05 ASNN – Veprimtaria më prestigjioze e klubeve të kontinentit,

Lionle Mesi rinovon kontratën, tanimë “përjetësisht” me “adidas”-in
Lionle Mesi rinovon kontratën, tanimë “përjetësisht” me “adidas”-in

AlbanianSport.net 11.02.2017 07:15 ASNN – Lionel Mesi ka bërë rinovimin e tij të parë për vitin 2017.

“Leku letër”… Shifra të frikshme financiare për Botërorin 2022 në Katar
“Leku letër”… Shifra të frikshme financiare për Botërorin 2022 në Katar

AlbanianSport.net 09.02.2017 10:10 ASNN – Duhen edhe 5 vjet të tjera deri në organizimin e tij, por

(Video) Basha & Memushaj: Nëse luajmë lojën tonë, vjen edhe rezultati
(Video) Basha & Memushaj: Nëse luajmë lojën tonë, vjen edhe rezultati

AlbanianSport.net 21.03.2017 13:55 ASNN – Sfida me Italinë është tepër e vështirë pasi dihet që kjo

Basketboll / Shima: “Play-off”-i final do të jetë emocionues, por fiton Tirana (II)
Basketboll / Shima: “Play-off”-i final do të jetë emocionues, por fiton Tirana (II)

AlbanianSport.net 21.03.2017 11:35 ASNN – Basketbollisti i Tiranës, Gerti Shima, beson se fundi i sezonit

Not / Ledia Allaraj, kampionia e shumë garave, premtim i së ardhmes
Not / Ledia Allaraj, kampionia e shumë garave, premtim i së ardhmes

Gjergj Vyshka 21.03.2017 10:25 Ledia Allaraj, notarja e Partizanit, por njëkohësisht dhe sportistja

Volejboll / Ylli Tomori merr nga Presidenca dekoratën “Nderi i Kombit”
Volejboll / Ylli Tomori merr nga Presidenca dekoratën “Nderi i Kombit”

Gjergj Vyshka 20.03.2017 15:30 Trajneri i Partizanit në volejboll për meshkuj, skuadrës kryesuese

Basketboll / Shima: Sharini mund të mësojë nga Antonis Konstandinides (I)
Basketboll / Shima: Sharini mund të mësojë nga Antonis Konstandinides (I)

AlbanianSport.net 20.03.2017 14:25 ASNN – Basketbollisti i Tiranës, Gerti Shima, beson se fundi i sezonit

Volejboll / 70-vjetori i Erzenit, shpallet 12-shja më e mirë në histori
Volejboll / 70-vjetori i Erzenit, shpallet 12-shja më e mirë në histori

Gjergj Vyshka 20.03.2017 13:20 Erzeni nderohet me titullin “Nderi i Volejbollit Shqiptar”, shpallet

(Video) Kombëtarja / De Biazi: Ndaj Italisë dua 110% nga futbollistët e mi!
(Video) Kombëtarja / De Biazi: Ndaj Italisë dua 110% nga futbollistët e mi!

AlbanianSport.net 20.03.2017 12:15 ASNN – Ndeshja e 5-të e Kombëtares shqiptare në grupin G të

FSHV e shpall Erzenin në 70-vjetor si “Nderi i Volejbollit Shqiptar”
FSHV e shpall Erzenin në 70-vjetor si “Nderi i Volejbollit Shqiptar”

Gjergj Vyshka 20.03.2017 11:10 Në këtë 70-vjetor të themelimit të klubit shijakase, Erzeni është

Not / “Stela”, triumf të dyfishtë në Kampionatin Kombëtar të Fëmijëve
Not / “Stela”, triumf të dyfishtë në Kampionatin Kombëtar të Fëmijëve

Gjergj Vyshka 20.03.2017 10:05 Për dy ditë me radhë në pishinën e mbyllur të Shkollës Jopublike

70 vjet të Erzenit, festa e shijakasve shndërrohet në festë të volejbollit shqiptar
70 vjet të Erzenit, festa e shijakasve shndërrohet në festë të volejbollit shqiptar

Gjergj Vyshka 20.03.2017 09:00 70 vjet Erzeni në volejboll për meshkuj, ndërsa festa e shijakasve

Volejboll – Femra / Risi shqiptare, Tirana-Partizani nis me… vetëm një gjyqtar(!?)
Volejboll – Femra / Risi shqiptare, Tirana-Partizani nis me… vetëm një gjyqtar(!?)

Gjergj Vyshka 19.03.2017 20:25 Edhe pse ishte derbi dhe kryesfidë për volejbollin e femrave,

Volejboll / Ndihmësgjyqtarët, pa flamuj, sinjalizojnë me duar tek Tirana-Vllaznia
Volejboll / Ndihmësgjyqtarët, pa flamuj, sinjalizojnë me duar tek Tirana-Vllaznia

Gjergj Vyshka 19.03.2017 18:45 Në kryesfidën tjetër të volejbollit të meshkujve, Tirana-Vllaznia,

KomenteArtikuj nga komente

Salla e re e Parkut Olimpik të Tiranës, aty ku është punuar “pa kokë”
Salla e re e Parkut Olimpik të Tiranës, aty ku është punuar “pa kokë”

Gjergj Vyshka 24.02.2017 10:25 Po cilat janë defektet e sallës sportive të Parkut Olimpik të Tiranës?

Basketbolli shqiptar i femrave sfidon edhe NBA-në, 3 lojtare… 223 pikë (!?)
Basketbolli shqiptar i femrave sfidon edhe NBA-në, 3 lojtare… 223 pikë (!?)

Nga Gjergj Vyshka 23.02.2017 15:25 Duke qenë se radhën e pikëve të shumta në një ndeshje basketbolli

Kombëtarja / Sulmi kuqezi me probleme, vetëm Balaj e bind De Biazin
Kombëtarja / Sulmi kuqezi me probleme, vetëm Balaj e bind De Biazin

Nga Adriatik Balla (Sot) 18.02.2017 22:55 Prej javësh, trajneri i Kombëtares kuqezi, Xhovani De Biazi, ka nisur

TrafikArtikuj nga trafik

Volejboll / Ylli Tomori merr nga Presidenca dekoratën “Nderi i Kombit”
Volejboll / Ylli Tomori merr nga Presidenca dekoratën “Nderi i Kombit”

Gjergj Vyshka 20.03.2017 15:30 Trajneri i Partizanit në volejboll për meshkuj, skuadrës kryesuese

Volejboll / Shijaku, një trashëgimi e rrjetës, por… pa Pallat Sporti!
Volejboll / Shijaku, një trashëgimi e rrjetës, por… pa Pallat Sporti!

Gjergj Vyshka 17.03.2017 15:45 Ish-volejbollisti Hasan Gurabardhi rrëfen historinë e rrjetës shijakase,

Kosovë / Dy 10-shet e familjes Limani, një rast “sui generis” i “topkëmbës”
Kosovë / Dy 10-shet e familjes Limani, një rast “sui generis” i “topkëmbës”

AlbanianSport.net 03.03.2017 11:15 ASNN – Valentina Limani është 20 vjeçe dhe luan për përfaqësuesen

Intervistë e rastitArtikuj nga intervistë e rastit

Basketboll / Shima: “Play-off”-i final do të jetë emocionues, por fiton Tirana (II)
Basketboll / Shima: “Play-off”-i final do të jetë emocionues, por fiton Tirana (II)

AlbanianSport.net 21.03.2017 11:35 ASNN – Basketbollisti i Tiranës, Gerti Shima, beson se fundi i sezonit

Basketboll / Shima: Sharini mund të mësojë nga Antonis Konstandinides (I)
Basketboll / Shima: Sharini mund të mësojë nga Antonis Konstandinides (I)

AlbanianSport.net 20.03.2017 14:25 ASNN – Basketbollisti i Tiranës, Gerti Shima, beson se fundi i sezonit

Basketboll – Meshkuj / Partizani 14 fitore radhazi, por Fagu është i pakënaqur
Basketboll – Meshkuj / Partizani 14 fitore radhazi, por Fagu është i pakënaqur

Gjergj Vyshka 15.03.2017 16:10 Trajneri i të kuqve: “Duhet të edukohemi me një tjetër edukatë


banner

Arkiva

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kontakte dhe informacione

Rrjeti Shqiptar i Lajmeve Sportive (ASNN)

PR & Marketing:
Gentiana Kodra (Pine)

Senior Editor
Gjergj Vyshka

Rrjetet Sociale

Rreth Nesh