Subscribe to RSS

Kampionatet e Moshave Faqja Kryesore

(Video) FSHF / Prezantohen dy botimet, revista & buletini statistikor vjetor (Video) FSHF / Prezantohen dy botimet, revista & buletini statistikor vjetor

AlbanianSport.net 23.08.2017 19:45

ASNN – Federata Shqiptare e Futbollit ka prezantuar të mërkurën Read More

(Video) Nën-19-vjeçarët / Bogdani: Gjeorgjia, “provë gjenerale” për tetorin (Video) Nën-19-vjeçarët / Bogdani: Gjeorgjia, “provë gjenerale” për tetorin

AlbanianSport.net 18.08.2017 18:55

ASNN – Një “provë gjenerale” para eliminatoreve të tetorit. Kështu Read More

(Video) Vllaznia fiton “lotarinë” e 11-metërshave me Partizanin, shpallet kampione (Video) Vllaznia fiton “lotarinë” e 11-metërshave me Partizanin, shpallet kampione

AlbanianSport.net 02.06.2017 07:00

ASNN – Vllaznia është kurorëzuar të enjten “kampione” e Shqipërisë Read More

Futboll – Moshat / Dinamo shpallet fituese e të parës Kupë “Çlirim Hysi” Futboll – Moshat / Dinamo shpallet fituese e të parës Kupë “Çlirim Hysi”

Emil Këlliçi* 16.03.2017 11:35

ASNN – Në kujtim të tremujorit të ndarjes nga jeta, për nder Read More

In Memoriem / Çlirim Hysi, një kupë si homazh për ish-futbollistin korrekt In Memoriem / Çlirim Hysi, një kupë si homazh për ish-futbollistin korrekt

Emil Këlliçi* 16.03.2017 07:55

ASNN – Prej më shumë se një muaj u zhvillua Kupa “Çlirim Hysi” Read More

(Video) Nën-17-vjeçarët / Triumfon Tirana fiton lotarinë e 11-m. me Vllazninë (Video) Nën-17-vjeçarët / Triumfon Tirana fiton lotarinë e 11-m. me Vllazninë

AlbanianSport.net 16.02.2017 17:05

ASNN – Rrjeti i Radio-Televizionit Shqiptar vazhdon transmetimet sportive dhe ka Read More

Finalja e Kupës së Shqipërisë, Tirana-Vllaznia, drejtpërdrejt në RTSH (13:30) Finalja e Kupës së Shqipërisë, Tirana-Vllaznia, drejtpërdrejt në RTSH (13:30)

AlbanianSport.net 16.02.2017 09:35

ASNN – Rrjeti i Radio-Televizionit Shqiptar është padyshim shtëpia e të gjithë sporteve Read More

(Video) Partizani i Ylli Sheut mund 1-0 Flamurtarin, fiton Kupën e Shqipërisë (Video) Partizani i Ylli Sheut mund 1-0 Flamurtarin, fiton Kupën e Shqipërisë

AlbanianSport.net 08.02.2017 15:30

ASNN – Partizani është shpallur të mërkurën fitues i Kupës së Read More

Atletika & futbolli, një përplasje që mund dhe duhej të ishte shmangur Atletika & futbolli, një përplasje që mund dhe duhej të ishte shmangur

Nga Gjergj Vyshka 08.02.2017 07:55

Finalja e Kupës së Shqipërisë në futboll për të rinj mes Flamurtarit Read More

Nën-17 & Nën-19-vjeçarët / Hidhet shorti i gjysmëfinaleve të Kupës së Shqipërisë Nën-17 & Nën-19-vjeçarët / Hidhet shorti i gjysmëfinaleve të Kupës së Shqipërisë

AlbanianSport.net 31.01.2017 14:20

ASNN – Është hedhur sot në mjediset e Federatës Shqiptare Read More

Vllaznia / Të rriturit, 4 gola Nën-19-vjeçarëve në derbin e familjes kuqeblu Vllaznia / Të rriturit, 4 gola Nën-19-vjeçarëve në derbin e familjes kuqeblu

Gaspër Marku 30.12.2016 10:40

ASNN – Ballafaqimi në fjalë, i luajtur mesditen e djeshme në Fushën Read More

Vllaznia / Kuqeblutë ulin siparin e 2016-ës me miqësoren me të rinjtë Vllaznia / Kuqeblutë ulin siparin e 2016-ës me miqësoren me të rinjtë

Gaspër Marku 30.12.2016 07:55

ASNN – Cungu aktivizon në pjesën e dytë edhe Arsen Hajdarin, Read More

Nën-19-vjeçarët / Paqe dhe në këtë derbi të kryeqytetit Tirana-Partizani, mbyllet 1-1 Nën-19-vjeçarët / Paqe dhe në këtë derbi të kryeqytetit Tirana-Partizani, mbyllet 1-1

AlbanianSport.net 07.12.2016 16:15

ASNN – Ndeshja e radhës e Kampionatit Kombëtar të Futbollit, Read More

FSHF / Komiteti Ekzekutiv mban mbledhjen e radhës, merr disa vendime FSHF / Komiteti Ekzekutiv mban mbledhjen e radhës, merr disa vendime

AlbanianSport.net 23.11.2016 11:40

Dje paradite, në orën 11:00, është zhvilluar në Federatën Shqiptare të Futbollit mbledhja Read More

Nën-19-vjeçarët / Partizani, 3 pikë të arta në Lezhë përballë “Brian’s”-it Nën-19-vjeçarët / Partizani, 3 pikë të arta në Lezhë përballë “Brian’s”-it

AlbanianSport.net 07.11.2016 20:45

ASNN – Takimi mes “Brian’s”-it dhe Partizanit që në nisje ka Read More

Nën-19-vjeçarët / Pusi, “mëkatar” & “shenjt”, shënon, por humbet dhe 11-m. Nën-19-vjeçarët / Pusi, “mëkatar” & “shenjt”, shënon, por humbet dhe 11-m.

Gaspër Marku 07.11.2016 18:00

Edhe për Nën-19-vjeçarët, në duelin mes Vllaznisë dhe Akademisë Read More

Nën-17-vjeçarët / Akademia e Bushit, një pikë dinjitoze në Shkodër Nën-17-vjeçarët / Akademia e Bushit, një pikë dinjitoze në Shkodër

Gaspër Marku 07.11.2016 16:10

ASNN – Akademia e Futbollit të Tiranës është paraqitur në mënyrë Read More

Nën-19-vjeçarët / Lleshi vë firmën për Elbasanin, bie Skënderbeu Nën-19-vjeçarët / Lleshi vë firmën për Elbasanin, bie Skënderbeu

AlbanianSport.net 07.11.2016 14:25

ASNN – Goli i Lleshit në minutën e 20-të u ka mjaftuar elbasanasve Read More

Nën-17-vjeçarët / Elbasanit i mjafton Teta për 3 pikët ndaj Skënderbeut Nën-17-vjeçarët / Elbasanit i mjafton Teta për 3 pikët ndaj Skënderbeut

AlbanianSport.net 07.11.2016 12:35

ASNN – Elbasanit i ka mjaftuar një gol i Tetës në pjesën e dytë Read More

Nën-19-vjeçarët / Goleadë e Flamurtarit, vjen fitorja pas një jave mungesë Nën-19-vjeçarët / Goleadë e Flamurtarit, vjen fitorja pas një jave mungesë

AlbanianSport.net 07.11.2016 09:50

ASNN – Fitore me goleadë e Flamurtarit, që pas ndalesës së një Read More

Nën-17-vjeçarët / Shtanget Flamurtari, barazim pa gola me AF “Dinamon” Nën-17-vjeçarët / Shtanget Flamurtari, barazim pa gola me AF “Dinamon”

AlbanianSport.net 07.11.2016 07:05

ASNN – Flamurtari i Nën-17-vjeçarëve është ndalur në shtëpi, Read More

(Video) Partizani / Ekipet zinxhir, Ylli Shehu sheh potencial tek talentet (Video) Partizani / Ekipet zinxhir, Ylli Shehu sheh potencial tek talentet

AlbanianSport.net 17.09.2016 18:35

ASNN – Ekipet “zinxhir” të Akademisë së Futbollit “Partizani”, Read More

Luftëtari / Një fitore me të rinjtë & një humbje me të rinjtë në Korfuz Luftëtari / Një fitore me të rinjtë & një humbje me të rinjtë në Korfuz

AlbanianSport.net 04.08.2016 10:40

ASNN – Fitojnë të rinjtë 3-1, por humbasin të rriturit 0-1 në Read More

Nën-19-vjeçarët / Skënderbeu e mposht Partizanin edhe me moshat Nën-19-vjeçarët / Skënderbeu e mposht Partizanin edhe me moshat

AlbanianSport.net 26.05.2016 09:35

ASNN – Skënderbeu fiton një tjetër sfidë me Partizanin, teksa Read More

Nën-17-vjeçarët / Tirana shpallet “kampione”, mund në finale Shkëndijën Nën-17-vjeçarët / Tirana shpallet “kampione”, mund në finale Shkëndijën

AlbanianSport.net 25.05.2016 17:55

ASNN – Tirana është shpallur “kampione” e Shqipërisë për grupmoshën Read More

FSHF / Disiplina ndëshkon Currin me 2 ndeshje pezullim, Peqinin me 4 FSHF / Disiplina ndëshkon Currin me 2 ndeshje pezullim, Peqinin me 4

AlbanianSport.net 15.04.2016 07:05

ASNN – Është mbajtur mbrëmë mbledhja e radhës e Komisionit Read More


banner

Arkiva

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kontakte dhe informacione

Rrjeti Shqiptar i Lajmeve Sportive (ASNN)

PR & Marketing:
Gentiana Kodra (Pine)

Rrjetet Sociale

Rreth Nesh