Subscribe to RSS

Basketboll Faqja Kryesore

Basketboll – Meshkuj / Prishtina e nis me humbje Ligën e Kampioneve Basketboll – Meshkuj / Prishtina e nis me humbje Ligën e Kampioneve

AlbanianSport.net 21.09.2017 12:30

ASNN – SIGAL Prishtina e ka nisur me humbje në Ligën e Kampioneve Read More

(Video) Basketboll – Meshkuj / Greku Dukas, pasardhësi i qipriotit Konstantinides? (Video) Basketboll – Meshkuj / Greku Dukas, pasardhësi i qipriotit Konstantinides?

AlbanianSport.net 21.09.2017 08:50

ASNN – Ndonëse nuk është ende zyrtare, burime pranë Federatës Read More

Basketboll / Gentian Cici, për herë të tretë, “bilbil” tek italianët Basketboll / Gentian Cici, për herë të tretë, “bilbil” tek italianët

Gjergj Vyshka 06.09.2017 20:20

Gentian Cici, ndërkombëtari i basketbollit shqiptar, i cili po gjykon Read More

Basketboll / Dita e 4-t, Sllovenia e Spanja, me pikë të plota, bie Rusia Basketboll / Dita e 4-t, Sllovenia e Spanja, me pikë të plota, bie Rusia

Gjergj Vyshka 06.09.2017 13:20

Italia në grupin A pëson humbjen e dytë, teksa është mundur Read More

Basketboll / Mundet nga Gjermania, Italia ndërlikon situatën Basketboll / Mundet nga Gjermania, Italia ndërlikon situatën

Gjergj Vyshka 06.09.2017 09:00

Janë luajtur ndeshjet e parafundit në fazën e grupeve në Kampionatin Read More

Basketboll – Meshkuj / Tirana, në prag të firmës me malazezët Miliç & Krivokapiç Basketboll – Meshkuj / Tirana, në prag të firmës me malazezët Miliç & Krivokapiç

Gjergj Vyshka 05.09.2017 21:55

Tirana, kampionia e Shqipërisë në basketboll për meshkuj, por Read More

Basketboll / Gentian Cici i bën 3 ndeshje në Evropianin e tij në Tel-Aviv Basketboll / Gentian Cici i bën 3 ndeshje në Evropianin e tij në Tel-Aviv

Gjergj Vyshka 05.09.2017 18:35

Shqipëria e basketbollit është në arenën e Kampionatit Evropian Read More

Basketboll / Spanja & Rusia, të pathyeshme në Evropian, gjithçka direkt në RTSH Basketboll / Spanja & Rusia, të pathyeshme në Evropian, gjithçka direkt në RTSH

Gjergj Vyshka 05.09.2017 13:35

Dy kryesfidat e ditës, Mali i Zi-Kroaci dhe Serbi-Turqi, kanë Read More

(Video) Basketboll / Gentian Cici, një “bilbil” kuqezi në parketin evropian (Video) Basketboll / Gentian Cici, një “bilbil” kuqezi në parketin evropian

AlbanianSport.net 03.09.2017 20:05

ASNN – Përtej dështimit të saj në parket, për të kaluar në fazën Read More

(Video) Basketboll & Futboll, një maratonë transmetimesh sportive në RTSH (Video) Basketboll & Futboll, një maratonë transmetimesh sportive në RTSH

AlbanianSport.net 30.08.2017 18:40

ASNN – Duke filluar nga 31 gusht dhe deri më 7 shtator, Rrjeti Read More

(Video) Basketboll – Meshkuj / Shqipëria njeh kundërshtaret e “Eurobasket 2021” (Video) Basketboll – Meshkuj / Shqipëria njeh kundërshtaret e “Eurobasket 2021”

AlbanianSport.net 24.08.2017 20:55

ASNN – Armenia dhe Danimarka do të jenë kundërshtaret e Shqipërisë Read More

(Video) Basketboll / Cici, shqiptari që e ka “siguruar” vendin në Evropian (Video) Basketboll / Cici, shqiptari që e ka “siguruar” vendin në Evropian

AlbanianSport.net 23.08.2017 20:50

ASNN – Gentian Cici është padyshim një nga gjyqtarët shqiptarë Read More

(Video) Basketboll / Intervista e plotë me Presidentin e FSHB-së, Ponari (Video) Basketboll / Intervista e plotë me Presidentin e FSHB-së, Ponari

AlbanianSport.net 23.08.2017 18:40

ASNN – Po ju sjellim të plotë bisedën e zgjeruar që RTSH Sport Read More

Basketboll / Konstantinides: Sidoqoftë, e lë Shqipërinë me kujtime të mira (III) Basketboll / Konstantinides: Sidoqoftë, e lë Shqipërinë me kujtime të mira (III)

Endi Tufa (Top Channel) 23.08.2017 16:30

Trajneri i përfaqësueses shqiptare të basketbollit, Antonis Kostantinides, Read More

(Video) Basketboll / Ponari reflekton mbi një verë të vështirë të koshit (Video) Basketboll / Ponari reflekton mbi një verë të vështirë të koshit

AlbanianSport.net 22.08.2017 19:55

ASNN – Një humbje e pazakontë, që ka çuar në dorëheqjen e trajnerit, Read More

(Video) Basketboll – Nën-16-vjeçaret / Shqipëria e mbyll grupin me 5 humbje (Video) Basketboll – Nën-16-vjeçaret / Shqipëria e mbyll grupin me 5 humbje

AlbanianSport.net 22.08.2017 17:45

ASNN – Është mbyllur me 5 humbje në po aq ndeshje pjesëmarrja Read More

Basketboll / Konstantinides: Infrastruktura, refuzimet, “këshilltarët e këqinj”… (II) Basketboll / Konstantinides: Infrastruktura, refuzimet, “këshilltarët e këqinj”… (II)

Endi Tufa (Top Channel) 22.08.2017 15:35

Trajneri i përfaqësueses shqiptare të basketbollit, Antonis Kostantinides, Read More

(Video) Basketboll – Nën-16-vjeçaret / Vjen humbja e 4-t, 43-97 nga Danimarka (Video) Basketboll – Nën-16-vjeçaret / Vjen humbja e 4-t, 43-97 nga Danimarka

AlbanianSport.net 21.08.2017 18:55

ASNN – Humbja duket se është bërë lajtmotivi i basketbollit Read More

Basketboll / Konstantinides: Çfarë nuk funksionoi në Kombëtaren kuqezi… (I) Basketboll / Konstantinides: Çfarë nuk funksionoi në Kombëtaren kuqezi… (I)

Endi Tufa (Top Channel) 21.08.2017 16:45

Trajneri i përfaqësueses shqiptare të basketbollit, Antonis Kostantinides, Read More

(Video) Disfata e koshit, Kostantinides, “pa doreza”: Ju “s’e doni” Kombëtaren (Video) Disfata e koshit, Kostantinides, “pa doreza”: Ju “s’e doni” Kombëtaren

Endi Tufa (Top Channel) 20.08.2017 23:45

Trajneri i përfaqësueses shqiptare të basketbollit, Antonis Kostantinides, Read More

Basketboll / Evropiani i Nën-16-vjeçarëve, Cici, “bilbil” në  finalen e madhe Basketboll / Evropiani i Nën-16-vjeçarëve, Cici, “bilbil” në finalen e madhe

Gjergj Vyshka 20.08.2017 17:40

Gentian Cici, ndërkombëtari i basketbollit shqiptar, dje ka gjykuar Read More

Basketboll – Meshkuj / Trajneri holandez: Nuk e prisja një Shqipëri kaq të dobët Basketboll – Meshkuj / Trajneri holandez: Nuk e prisja një Shqipëri kaq të dobët

AlbanianSport.net 20.08.2017 15:30

ASNN – Prezantimi i Shqipërisë së basketbollit për meshkuj në Read More

Basketboll – Nën-16-vjeçaret / Edhe Bosnjë-Hercegovina, e papërballueshme Basketboll – Nën-16-vjeçaret / Edhe Bosnjë-Hercegovina, e papërballueshme

Gjergj Vyshka 20.08.2017 14:25

Shqipëria e Nën-16-vjeçareve për vajza ka nënshkruar humbjen Read More

Basketboll – Meshkuj / Palaçollëk shqiptarësh, koshi vazhdon lëngimin Basketboll – Meshkuj / Palaçollëk shqiptarësh, koshi vazhdon lëngimin

Nga Gjergj Vyshka 20.08.2017 12:15

9 humbje ka regjistruar Shqipëria në këtë periudhë, dy me Kosovën Read More

Basketboll / Erion Hoxhaj, i dytë në ndeshjen e tij të 3-të tek Nën-16-vjeçaret Basketboll / Erion Hoxhaj, i dytë në ndeshjen e tij të 3-të tek Nën-16-vjeçaret

Gjergj Vyshka 20.08.2017 11:10

Erion Hoxhaj, ndërkombëtari vlonjat i basketbollit shqiptar, Read More

Basketboll – Meshkuj / Shëmtirë kuqezi në parket, dorëhiqet Kostantinides Basketboll – Meshkuj / Shëmtirë kuqezi në parket, dorëhiqet Kostantinides

Gjergj Vyshka 20.08.2017 09:00

Basketbolli shqiptar e ka mbyllur me një turp të madh pjesëmarrjen Read More


banner

Arkiva

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kontakte dhe informacione

Rrjeti Shqiptar i Lajmeve Sportive (ASNN)

PR & Marketing:
Gentiana Kodra (Pine)

Senior Editor
Gjergj Vyshka

Rrjetet Sociale

Rreth Nesh