Subscribe to RSS

Bilardo Faqja Kryesore

(Video) Golf + Bilardo + ligjet e fizikës = spektakël i pabesueshëm në 152 metra! (Video) Golf + Bilardo + ligjet e fizikës = spektakël i pabesueshëm në 152 metra!

AlbanianSport.net 11.01.2017 14:35

ASNN – Fantazia njerëzore nuk njeh kufinj, sikundër na propozon Read More

(Video) / Ky po që është në kuptimin e vërtetë të fjalës “qen i bilardos”! (Video) / Ky po që është në kuptimin e vërtetë të fjalës “qen i bilardos”!

AlbanianSport.net 02.11.2016 15:15

ASNN – Është quajtur “miku më i mirë i njeriut”, por një qen Read More

Bilardo / Evropiani, Kushtrim Prenga digjet në turin e dytë në lojën me 9 gurë Bilardo / Evropiani, Kushtrim Prenga digjet në turin e dytë në lojën me 9 gurë

Gjergj Vyshka 13.04.2016 09:50

Kushtrim Prenga ka humbur shansin e tij për të qenë medalist Read More

Bilardo / Evropiani, Kushtrim Prenga drejt medaljes në disiplinën me 9 gurë Bilardo / Evropiani, Kushtrim Prenga drejt medaljes në disiplinën me 9 gurë

Gjergj Vyshka 12.04.2016 11:40

Kushtrim Prenga duket se është duke shkuar drejt zonës së medaljeve në disiplinën Read More

Bilardo / Evropiani, Kushtrim Prenga nuk shkon më larg se turi i dytë Bilardo / Evropiani, Kushtrim Prenga nuk shkon më larg se turi i dytë

AlbanianSport.net 10.04.2016 15:55

ASNN – Kushtrim Prenga, i cili së bashku me Edlir Kurthysën, Read More

Bilardo / Kushtrim Prenga, në turin e dytë të Evropianit me 8 gurë Bilardo / Kushtrim Prenga, në turin e dytë të Evropianit me 8 gurë

Gjergj Vyshka 09.04.2016 22:25

Kushtrim Prenga ka arritur të kualifikohet për në turin e dytë Read More

Bilardo / Evropiani, Prenga & Kurthysa, me humbje në disiplinën me 8 gurë Bilardo / Evropiani, Prenga & Kurthysa, me humbje në disiplinën me 8 gurë

Gjergj Vyshka 08.04.2016 18:05

Kushtrim Prenga dhe Edlir Kurthysa e kanë nisur me humbje Read More

Bilardo / Evropiani i disiplinës me 10 gurë, Kurthysa & Prenga, me humbje Bilardo / Evropiani i disiplinës me 10 gurë, Kurthysa & Prenga, me humbje

Gjergj Vyshka 06.04.2016 09:35

Në Kampionatin Evropian të Bilardos, i cili është duke u zhvilluar Read More

Bilardo / Evropiani i Austrisë, Kurthysa & Prenga e nisin me fitore Bilardo / Evropiani i Austrisë, Kurthysa & Prenga e nisin me fitore

Gjergj Vyshka 05.04.2016 09:25

Ka nisur dje në Austri Kampionati Evropian i Bilardos, atje ku merr Read More

Bilardo / Ja kalendari i veprimtarive ndërkombëtare për 2016-ën Bilardo / Ja kalendari i veprimtarive ndërkombëtare për 2016-ën

Gjergj Vyshka 28.03.2016 19:45

Ky Kampionat Kombëtar Individual i Bilardos i paraprin pjesëmarrjes Read More

Bilardo / Eklent Kaçi shpallet “kampion” i Shqipërisë në lojën me 9 gurë Bilardo / Eklent Kaçi shpallet “kampion” i Shqipërisë në lojën me 9 gurë

Gjergj Vyshka 28.03.2016 13:15

Eklent Kaçi, bilardisti i Laçit, është kampioni i Shqipërisë në disiplinën Read More

Bilardo / Steka, në veprimtarinë e parë kombëtare të 2016-ës, Individualin me 9 Bilardo / Steka, në veprimtarinë e parë kombëtare të 2016-ës, Individualin me 9

Gjergj Vyshka 09.03.2016 17:45

Bilardo shqiptare në fundin e muajit mars do të zhvillojë veprimtarinë Read More

Bilardo / Turneu i hapur i majit në Hungari, ftesë edhe për shqiptarët Bilardo / Turneu i hapur i majit në Hungari, ftesë edhe për shqiptarët

Gjergj Vyshka 24.02.2016 18:45

Federata Shqiptare e Bilardos ka njoftuar se nga data 27, deri më 29 maj 2016, në kryeqytetin Read More

Bilardo / Shqiptarët, drejt Evropianit të 14+1, 8, 9 & 10 gurë & “Snooker”-it Bilardo / Shqiptarët, drejt Evropianit të 14+1, 8, 9 & 10 gurë & “Snooker”-it

Gjergj Vyshka 15.01.2016 17:35

Bilardo shqiptar është në prag të pjesëmarrjes në Kampionatit Read More

Bilardo / Zhvillohet në Vlorë turneu turistik me 8 sportistë, fiton Cufe Bilardo / Zhvillohet në Vlorë turneu turistik me 8 sportistë, fiton Cufe

AlbanianSport.net 10.08.2015 16:50

ASNN – Në kuadër të pasurimit të jetës përgjatë sezonit veror, në qytetin Read More

Bilardo / Eklent Kaçi, medalje argjendi & bronzi në Kampionatin Evropian Bilardo / Eklent Kaçi, medalje argjendi & bronzi në Kampionatin Evropian

AlbanianSport.net 28.07.2015 14:30

ASNN – Triumf i dyfishtë në Kampionatin Evropian të Bilardos Read More

Bilardo / Zv/presidenti Moris, në Tiranë për përgatitjet e Evropianit 2016 (Video) Bilardo / Zv/presidenti Moris, në Tiranë për përgatitjet e Evropianit 2016 (Video)

AlbanianSport.net 13.07.2015 14:55

ASNN – Kampionati Evropian i Bilardos për vitin 2016 do të zhvillohet Read More

Bilardo / Nik Malaj, i dyti në “Eurotur” për ngjyrat e Greqisë Bilardo / Nik Malaj, i dyti në “Eurotur” për ngjyrat e Greqisë

Gjergj Vyshka 02.02.2015 07:55

Nik Malaj, bilardisti shqiptar që përfaqëson Greqinë, është renditur i dyti në “Euroturin” Read More

Bilardo / Mbyllet Kampionati Kombëtar Ekipor 2015, fiton Flamurtari Bilardo / Mbyllet Kampionati Kombëtar Ekipor 2015, fiton Flamurtari

AlbanianSport.net 01.03.2015 22:05

ASNN – Megjithëse pa mbështetje financiare Federata Shqiptare e Bilardos Read More

Bilardo / Luhet eliminatoret dhe çerekfinalet, sot shpallen kampionët Bilardo / Luhet eliminatoret dhe çerekfinalet, sot shpallen kampionët

Gjergj Vyshka 01.03.2015 08:35

Bilardo shpall sot kampionët ekipor. Në një kampionat të tillë, i cili ka nisur dje në Read More

Bilardo / 14 skuadra konkurrente, gati për Kampionatin Ekipor Bilardo / 14 skuadra konkurrente, gati për Kampionatin Ekipor

Gjergj Vyshka 26.02.2015 21:25

14 ekipe janë gati për të marrë pjesë në kampionatin ekipor të bilardos, i cili do të zhvillohet Read More

Bilardo shqiptare shpall kalendarin e veprimtarive për vitin 2015 Bilardo shqiptare shpall kalendarin e veprimtarive për vitin 2015

Gjergj Vyshka 20.02.2015 15:45

Presidenti i Federatës Shqiptare të Bilardos, Edmond Loku, ka zyrtarizuar Read More

Bilardo / Pas Mbarëkombëtares, gati për Kampionatin Kombëtar Ekipor Bilardo / Pas Mbarëkombëtares, gati për Kampionatin Kombëtar Ekipor

Gjergj Vyshka 06.02.2015 19:05

Pasi ka përfunduar Kupën Mbarëkombëtare të Lojës në Çift në disiplinën me 9 gurë Read More

Bilardo / Xhimi Belba & Kushtrim Prenga, fituesit e Mbarëkombëtarit Bilardo / Xhimi Belba & Kushtrim Prenga, fituesit e Mbarëkombëtarit

Gjergj Vyshka 02.02.2015 12:15

Dje në mesditë në Qendrën kombëtare të Bilardos në rrugën e Dibrës ka përfunduar Read More

Bilardo / Kupa Mbarëkombëtare, fituesi njihet sot në Tiranë Bilardo / Kupa Mbarëkombëtare, fituesi njihet sot në Tiranë

Gjergj Vyshka 01.02.2015 12:25

Mbrëmë ka përfunduar turi gjysmëfinal i Kupës Mbarëkombëtare në Bilardo në lojën çift, Read More

Bilardo / Mbarëkombëtari i disiplinës me 9 gurë në lojën çifte, gati stekat Bilardo / Mbarëkombëtari i disiplinës me 9 gurë në lojën çifte, gati stekat

Gjergj Vyshka 27.01.2015 16:35

Federata Shqiptare e Bilardos ka lajmëruar se të shtunën në Qendrën Sportive të saj, Read More


banner

Arkiva

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kontakte dhe informacione

Rrjeti Shqiptar i Lajmeve Sportive (ASNN)

PR & Marketing:
Gentiana Kodra (Pine)

Senior Editor
Gjergj Vyshka

Rrjetet Sociale

Rreth Nesh