Subscribe to RSS

Boks Faqja Kryesore

Muhamed Ali / 15 mijë vetë i falin “xhenazenë” legjendës së boksit Muhamed Ali / 15 mijë vetë i falin “xhenazenë” legjendës së boksit

Gjergj Vyshka 11.06.2016 16:15

Mori njerëzish ditën e lamtumirës islamike të Muhamed Ali; Read More

Muhamed Ali / Obama: Një figurë e rrallë, Erdoani largohet duke protestuar Muhamed Ali / Obama: Një figurë e rrallë, Erdoani largohet duke protestuar

Gjergj Vyshka 11.06.2016 13:05

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barak Obama, Read More

Muhamed Ali, kampioni përcillet me lule & duartrokitje për në varreza Muhamed Ali, kampioni përcillet me lule & duartrokitje për në varreza

Gjergj Vyshka 11.06.2016 08:35

Muhamed Ali, legjenda e boksit botëror, është përcjellë mes nderimeve Read More

Muhamed Aliu, ceremonia e varrimit si musliman, e hapur për publikun Muhamed Aliu, ceremonia e varrimit si musliman, e hapur për publikun

AlbanianSport.net 06.06.2016 16:15

ASNN – Në një konferencë për shtyp, Bob Gunel, zëdhënësi i familjes Read More

Boks / Shqiptarët, drejt Bakusë për të synuar kualifikimin për në “Rio 2016” Boks / Shqiptarët, drejt Bakusë për të synuar kualifikimin për në “Rio 2016”

Gjergj Vyshka 05.06.2016 15:45

Boksi shqiptar do të luajë shanset e fundit për të qenë me normë Read More

Boks / Shuhet 74 vjeç legjenda e boksit botëror Muhamed Ali Boks / Shuhet 74 vjeç legjenda e boksit botëror Muhamed Ali

Gjergj Vyshka 04.06.2016 19:05

Në moshën 74-vjeçare, teksa vuante prej 32 vjetësh nga sëmundja e Parkinsonit, dje Read More

Boks / Ishte vetëm një ndeshje larg, Nimani nuk kualifikohet dot për në Rio Boks / Ishte vetëm një ndeshje larg, Nimani nuk kualifikohet dot për në Rio

AlbanianSport.net 25.05.2016 13:45

ASNN – Boksierja kosovare që përfaqëson Gjermaninë, Azize Read More

Boks profesionist / Nuri Seferi triumfon në 6 raunde ndaj serbit Kërstin Boks profesionist / Nuri Seferi triumfon në 6 raunde ndaj serbit Kërstin

AlbanianSport.net 23.05.2016 07:55

ASNN – Boksieri shqiptar, Nuri Seferi, ka fituar duelin ndaj serbit Dushan Kërstin që Read More

Boks profesionist / David Hajes e hedh në “nokaut” Arnold Gjergjajn që në dytin Boks profesionist / David Hajes e hedh në “nokaut” Arnold Gjergjajn që në dytin

AlbanianSport.net 22.05.2016 22:55

ASNN – Arnold Gjergjaj e ka humbur duelin kundër anglezit, David Hajes, të shtunën Read More

(Video) Boks / Erzen Rustemi ëndërron një ndeshje për titull në Shqipëri (Video) Boks / Erzen Rustemi ëndërron një ndeshje për titull në Shqipëri

AlbanianSport.net 09.05.2016 22:55

ASNN – Erzen Rustemi është kampioni shqiptar i boksit, ende Read More

Boks / Teuta & Vllaznia shpallen kampionët e ringut të moshave në Vlorë Boks / Teuta & Vllaznia shpallen kampionët e ringut të moshave në Vlorë

AlbanianSport.net 25.04.2016 10:50

ASNN – Vlora ka qenë për tre ditë me radhë qendra e Kampionatit Kombëtar të Boksit Read More

Boks / Mbyllet dita e dytë e Kampionatit Kombëtar për Shkollorë & Paratërinj Boks / Mbyllet dita e dytë e Kampionatit Kombëtar për Shkollorë & Paratërinj

AlbanianSport.net 24.04.2016 11:15

ASNN – Kampionati Kombëtar i Boksit për Shkollorë dhe Paratërinj Read More

Boks / Shkollorët & paratënjtë, rivalitet që në ditën e parë në Vlorë Boks / Shkollorët & paratënjtë, rivalitet që në ditën e parë në Vlorë

AlbanianSport.net 23.04.2016 12:55

ASNN – Që nga dita e djeshme e deri të dielën në Vlorë, është Read More

Boks / Kajoshi, Marinaj & Beqiri humbasin shansin për në “Rio 2016” Boks / Kajoshi, Marinaj & Beqiri humbasin shansin për në “Rio 2016”

Gjergj Vyshka 13.04.2016 23:00

Arjon Kajoshi, Syrja Marinaj dhe Alban Beqiri e kanë humbur Read More

Boks / Shtohet një ring i ri, tashmë edhe në palestrën “Arena” Boks / Shtohet një ring i ri, tashmë edhe në palestrën “Arena”

Gjergj Vyshka 11.04.2016 18:05

Boksit shqiptar tashmë i është shtuar edhe një ring i ri, ndërsa Read More

Boks / Turneu kualifikues për Rio, Kajoshi, Marinaj & Beqiri e nisin me fitore Boks / Turneu kualifikues për Rio, Kajoshi, Marinaj & Beqiri e nisin me fitore

Gjergj Vyshka 11.04.2016 09:50

Në Samsun të Turqisë ka nisur turneu kualifikues në boks për në Read More

Boks / Ja 4 boksierët kuqezi në turneun kualifikues për në “Rio 2016” Boks / Ja 4 boksierët kuqezi në turneun kualifikues për në “Rio 2016”

AlbanianSport.net 06.04.2016 12:55

Katër boksierë shqiptar do të jenë pjesëmarrës në turneun kualifikues Read More

Kosovë / Boksi nuk dorëzohet, premton normë olimpike për në Rio Kosovë / Boksi nuk dorëzohet, premton normë olimpike për në Rio

AlbanianSport.net 02.04.2016 14:25

ASNN – Federata e Boksit e Kosovës (FBOXK) po shpreson që deri Read More

Boks / Kalivopulli: Turqia & Azerbajxhani, dy stacionet tona drejt Rios (Video) Boks / Kalivopulli: Turqia & Azerbajxhani, dy stacionet tona drejt Rios (Video)

AlbanianSport.net 17.03.2016 21:40

ASNN – Ashtu si disa sporte të tjera shqiptare edhe boksi është Read More

Boks / Ambasadori bullgar Arnaudov vlerëson “Memorial Vllaznia 2016” Boks / Ambasadori bullgar Arnaudov vlerëson “Memorial Vllaznia 2016”

Gaspër Marku 16.03.2016 14:20

Dita e tretë e finaleve të Turneut Ndërkombëtar të Boksit “Memorial Read More

Boks / “Memorial Vllaznia 2016”, rezultate që premtojnë për Olimpiadën Boks / “Memorial Vllaznia 2016”, rezultate që premtojnë për Olimpiadën

Gaspër Marku 14.03.2016 18:50

Arjon Kajoshi dhe Syrja Marinaj, ky i fundit është shpallur boksieri Read More

Boks / “Memorial Vllaznia 2016”, Kazakistani, Shqipëria & Kosova, në podium Boks / “Memorial Vllaznia 2016”, Kazakistani, Shqipëria & Kosova, në podium

Gaspër Marku 14.03.2016 16:40

Në përfundim të Turneut të 13-të Ndërkombëtar i Boksit, “Memorial Read More

Boks / Shqipëria, tre medalje ari në “Memorial Vllaznia 2016” (Video) Boks / Shqipëria, tre medalje ari në “Memorial Vllaznia 2016” (Video)

Gaspër Marku 14.03.2016 14:30

Turneu i 13-të Ndërkombëtar i Boksit, “Memorial Vllaznia 2016”, Read More

Boks / Vlerësimi i Kemenit: “Memorial Vllaznia 2016”, një turne me nivel Boks / Vlerësimi i Kemenit: “Memorial Vllaznia 2016”, një turne me nivel

Gaspër Marku 12.03.2016 18:20

ASNN – Turneu i 13-të Ndërkombëtar i Boksit “Memorial Vllaznia Read More

Boks / “Memorial Vllaznia 2016”, Shqipëria, me katër finalistë në ring Boks / “Memorial Vllaznia 2016”, Shqipëria, me katër finalistë në ring

Gaspër Marku 12.03.2016 09:20

ASNN – Krenar Zeneli, Arjon Kajoshi, Syrja Marinaj dhe Nelson Read More

In Memoriam / I madhi Ali Kastrati, përherë midis nesh In Memoriam / I madhi Ali Kastrati, përherë midis nesh

Nga Ahmet Golemi* & Et’hem Ibrahimi** 12.03.2016 17:55

Jeta ka treguar se një rang njerëzish të shquar, edhe pse për shkaqe Read More


banner

Arkiva

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kontakte dhe informacione

Rrjeti Shqiptar i Lajmeve Sportive (ASNN)

PR & Marketing:
Gentiana Kodra (Pine)

Senior Editor
Gjergj Vyshka

Rrjetet Sociale

Rreth Nesh