Subscribe to RSS

Boks Faqja Kryesore

Boks / Mirsad Uruçi, zëvendës-presidenti i ri i dorezave shqiptare Boks / Mirsad Uruçi, zëvendës-presidenti i ri i dorezave shqiptare

Gjergj Vyshka 14.12.2015 09:00

Federata Shqiptare e Boksit tashmë është edhe me zëvendëspresident Read More

Boksi / Shqipëria kërkon Kampionatin Ballkanik pas dy vjetësh Boksi / Shqipëria kërkon Kampionatin Ballkanik pas dy vjetësh

Gjergj Vyshka 03.12.2015 18:00

Migen Pero, drejtori teknik i Federatës Shqiptare të Boksit, që është Read More

Boks / Armand Çullhaj në ring për titullin “International” në Gjermani Boks / Armand Çullhaj në ring për titullin “International” në Gjermani

Gjergj Vyshka 10.11.2015 13:25

Armand Çullhaj, boksieri ynë profesionist, më 19 dhjetor 2015 do të Read More

Boks / Kalivopulli: Organizim i shkëlqyer nga ana e klubit “Vllaznia” Boks / Kalivopulli: Organizim i shkëlqyer nga ana e klubit “Vllaznia”

Gaspër Marku 26.10.2015 17:05

Presidenti i Federates Shqiptare të Boksit, Florend Kalivopulli, Read More

Boks / Greta Bardeli, momenti i një krenarie familjare të ringut shkodran Boks / Greta Bardeli, momenti i një krenarie familjare të ringut shkodran

Gaspër Marku 26.10.2015 14:20

Në ditën e tretë finale, krahas tifozëve të shumtë, kanë qenë të pranishëm Read More

Boks / Kronologjia e triumfi jubilar të “dorezave” shkodrane në “shtëpi” Boks / Kronologjia e triumfi jubilar të “dorezave” shkodrane në “shtëpi”

Gaspër Marku 26.10.2015 11:35

Vllaznia shpallet “kampione” në boks për të 20-ën herë. Anxhelo Read More

Boks / Vllaznia shpallet “kampione” e Shqipërisë për herë të 20-të Boks / Vllaznia shpallet “kampione” e Shqipërisë për herë të 20-të

AlbanianSport.net 26.10.2015 08:50

ASNN – Vllaznia është shpallur “kampione” e Shqipërisë në boks Read More

Boks / Vlerësimi i mjeshtrit Ibrahimi: Ky, një kampionat me vlera Boks / Vlerësimi i mjeshtrit Ibrahimi: Ky, një kampionat me vlera

Gaspër Marku 25.10.2015 15:15

Gjatë një prononcimi për “Sport Ekspres”, specialisti i njohur i boksit, Read More

Boks / Vllaznia, një hap përpara Tiranës në betejën për titullin “kampion” Boks / Vllaznia, një hap përpara Tiranës në betejën për titullin “kampion”

Gaspër Marku 25.10.2015 09:15

Sot finalet e kampionatit kombëtar të boksit për të rritur që do të Read More

Boks / Kalivopulli: Kampionati, organizim i shkëlqyer, gjykimi, korrekt Boks / Kalivopulli: Kampionati, organizim i shkëlqyer, gjykimi, korrekt

Gaspër Marku 24.10.2015 20:45

Në prononcimin e dhënë menjëherë pas përfundimit të ditës së parë, Read More

Boks / Trajnerët rivalë, Bushati & Gjoni analizojnë ditën e parë Boks / Trajnerët rivalë, Bushati & Gjoni analizojnë ditën e parë

Gaspër Marku 24.10.2015 16:10

Të kënaqur për ecurinë e ditës së parë të kampionatit u shprehen Read More

Boks / Nis kampionati i “dorezave”, dita e parë me duetin Vllaznia-Tirana Boks / Nis kampionati i “dorezave”, dita e parë me duetin Vllaznia-Tirana

Gaspër Marku 24.10.2015 11:35

Presidenti i Federatës Shqiptare të Boksit, Florend Kalivopulli, Read More

Boks / Kampionati Kampionati Kombëtar i Të Rriturve ngre siparin Boks / Kampionati Kampionati Kombëtar i Të Rriturve ngre siparin

AlbanianSport.net 24.10.2015 07:00

ASNN – Kampionati Kombëtar i Të Rriturve në Boks, i cili ka ngritur Read More

Boks / Kalivopulli, i kënaqur me nivelin & organizimin e kampionatit të të rinjve Boks / Kalivopulli, i kënaqur me nivelin & organizimin e kampionatit të të rinjve

Gjergj Vyshka 04.10.2015 19:35

Shkodranët e të rinjve të ringut kanë marrë kurorën, duke grumbulluar Read More

Boks / Vllaznia vazhdon traditën, “kampion” për të rinjtë e dorezave Boks / Vllaznia vazhdon traditën, “kampion” për të rinjtë e dorezave

Gaspër Marku 04.10.2015 12:05

Kuqeblutë fitojnë titullin e 18-të të “kampiones” së Shqipërisë, Read More

Boks / Mungesë pjesëmarrjeje, mbyllet sot kampionati i moshave Boks / Mungesë pjesëmarrjeje, mbyllet sot kampionati i moshave

Gaspër Marku 03.10.2015 11:40

Me pjesëmarrjen e ekipeve më të mira të Shqipërisë si Vllaznia, Read More

Boks / Nis Kampionati i Të Rinjve të ringut, Vllaznia kërkon titullin Boks / Nis Kampionati i Të Rinjve të ringut, Vllaznia kërkon titullin

Gaspër Marku 02.10.2015 12:30

Muaji tetor ofron në qytetin e Shkodrës organizimin e dy veprimtarive Read More

Kosova / Boksierët, dy medalje të arta & një çmim në turneun e Sarajevës Kosova / Boksierët, dy medalje të arta & një çmim në turneun e Sarajevës

AlbanianSport.net 21.09.2015 13:45

ASNN – Sipas asaj që raportojnë mediat e Prishtinës, përfaqësuesja Read More

Boks / Trajnerët, të bëhen “yje”, projektohet edhe një revistë e Federatës Boks / Trajnerët, të bëhen “yje”, projektohet edhe një revistë e Federatës

Gjergj Vyshka 18.09.2015 16:15

25-vjetori i rithemelimit të Federatës do të përbëjë edhe një organizim Read More

Boks / Zgjerimi i hartës së ringut, synohet rizgjimi i qyteteve Boks / Zgjerimi i hartës së ringut, synohet rizgjimi i qyteteve

Gjergj Vyshka 18.09.2015 11:40

Presidenti i FSHBo-së, Florend Kalivopuli, ka kërkuar ndihmën Read More

Boks / Kalivopuli mbledh veteranët, ja planet e 2016-tës për “dorezat” Boks / Kalivopuli mbledh veteranët, ja planet e 2016-tës për “dorezat”

Gjergj Vyshka 18.09.2015 07:05

Presidenti i Federatës Shqiptare të Boksit, Florend Kalivopuli, Read More

Boks / Federata konfirmon Kabashin si Sekretari të Përgjithshëm Boks / Federata konfirmon Kabashin si Sekretari të Përgjithshëm

Gjergj Vyshka 12.09.2015 13:45

Edmond Kabashi do të jetë Sekretari i Përgjithshëm i Federatës Read More

Boks / “Historia e Boksit Shqiptar”, elozhe nga figurat e shquara Boks / “Historia e Boksit Shqiptar”, elozhe nga figurat e shquara

Gjergj Vyshka 11.09.2015 20:40

Vlerësimi i një mjeshtri të madh të mikrofonit dhe medias së shkruar Read More

Enciklopedia / “Historia e Boksit Shqiptar” merr formën e saj zyrtare Enciklopedia / “Historia e Boksit Shqiptar” merr formën e saj zyrtare

Gjergj Vyshka 11.09.2015 16:55

Promovohet në një ambient festiv dhe mes shumë figurave të dorezave Read More

Boks / Botërori i Të Rinjve në Rusi, Boriçi “bie” që në të parën Boks / Botërori i Të Rinjve në Rusi, Boriçi “bie” që në të parën

Gjergj Vyshka 08.09.2015 11:35

Kampionati Botëror i Të Rinvje në Boks, që është duke u zhvilluar Read More

Et’hem Ibrahimi, vjen pjesa e 3-të e historisë së boksit shqiptar Et’hem Ibrahimi, vjen pjesa e 3-të e historisë së boksit shqiptar

Gjergj Vyshka 03.09.2015 12:20

Boksi shqiptar tashmë do ta ketë dhe pjesën e tretë të historisë Read More


banner

Arkiva

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kontakte dhe informacione

Rrjeti Shqiptar i Lajmeve Sportive (ASNN)

PR & Marketing:
Gentiana Kodra (Pine)

Senior Editor
Gjergj Vyshka

Rrjetet Sociale

Rreth Nesh