Subscribe to RSS

FemratKK Faqja Kryesore

Futboll – Femra / “Pasioni s’ka gjini”, nis gara e “topkëmbës” së gjimnazeve Futboll – Femra / “Pasioni s’ka gjini”, nis gara e “topkëmbës” së gjimnazeve

AlbanianSport.net 22.03.2017 14:20

ASNN – Ka nisur një tjetër veprimtari të futbollit të femrave, Read More

Futboll – Femra / “Lumë golash” në Elbasan, Shqipëri mund malazezet Futboll – Femra / “Lumë golash” në Elbasan, Shqipëri mund malazezet

AlbanianSport.net 01.03.2017 07:05

ASNN – Kombëtarja shqiptare e femrave ka fituar me një përmbysje Read More

(Video) Futboll – Femra / Shqipëria përmbys Malin e Zi, fiton në fund 5-3 (Video) Futboll – Femra / Shqipëria përmbys Malin e Zi, fiton në fund 5-3

AlbanianSport.net 28.02.2017 14:35

ASNN – Kombëtarja shqiptare e futbollit të femrave është përballur Read More

Mbyllen gjysmëfinalet, Vllaznia, me goleadë në finale, Apolonia, me 11-m. Mbyllen gjysmëfinalet, Vllaznia, me goleadë në finale, Apolonia, me 11-m.

Gjergj Vyshka 13.02.2017 07:55

Vllaznia-Apolonia do të jetë finalja e Kupës së Shqipërisë në futboll Read More

Futboll – Femra / Caktohen gjysmëfinalet, 37 gola në duelet 4 çerekfinale Futboll – Femra / Caktohen gjysmëfinalet, 37 gola në duelet 4 çerekfinale

Gjergj Vyshka 04.02.2017 13:45

Kupa e Shqipërisë në futboll për femra ka caktuar 4 skuadrat Read More

Futboll – Femra / Teuta vuan, por është çerekfinaliste pas 11-metërshave Futboll – Femra / Teuta vuan, por është çerekfinaliste pas 11-metërshave

Gjergj Vyshka 29.01.2017 12:05

Teuta e Durrësit është çerekfinaliste e Kupës së Shqipërisë në Read More

Futboll – Femra / Kupa e Shqipërisë zyrtarizon shortin, në fushë më 30 janar Futboll – Femra / Kupa e Shqipërisë zyrtarizon shortin, në fushë më 30 janar

Gjergj Vyshka 09.01.2017 11:35

Federata Shqiptare e Futbollit dje ka zbardhur skemën e Kupës Read More

Futboll – Femra / Trajneri i Nën-19-vjeçareve, Nevil Dede, vëzhgon finalen Futboll – Femra / Trajneri i Nën-19-vjeçareve, Nevil Dede, vëzhgon finalen

Gjergj Vyshka 29.02.2016 17:05

Për kuqeblutë është hera e dytë që fitojnë këtë trofe, ndërsa Read More

Ankth në fushën e lojës, portierja Noka humb përkohësisht ndjenjat Ankth në fushën e lojës, portierja Noka humb përkohësisht ndjenjat

Gjergj Vyshka 29.02.2016 15:15

Finalja e Kupës së Shqipërisë në futboll për femra ka shënuar Read More

Futboll – Femra / Matija, Pjetri dhe Nikaj, në mbështetje të Vllaznisë Futboll – Femra / Matija, Pjetri dhe Nikaj, në mbështetje të Vllaznisë

Gjergj Vyshka 29.02.2016 13:25

Presidenti i Vllaznisë në futboll për femra dje ka pasur përkrah Read More

Futboll – Femra / Trajneri i Kinostudios, Gjonpalaj: Kaq janë mundësitë tona! Futboll – Femra / Trajneri i Kinostudios, Gjonpalaj: Kaq janë mundësitë tona!

Gjergj Vyshka 29.02.2016 11:35

Gëzim Gjonpalaj, trajneri i Kinostudios, ka pranuar realitetin Read More

Futboll – Femra / Trajneri i Vllaznisë, Leka: E realizuam objektivin e parë Futboll – Femra / Trajneri i Vllaznisë, Leka: E realizuam objektivin e parë

Gjergj Vyshka 29.02.2016 09:45

Nikolin Leka, trajneri i Vllaznisë në futboll për femra, ka mbetur Read More

Futboll – Femra / Vllaznia luan “tenis” në finalen e Kupës me Kinostudion Futboll – Femra / Vllaznia luan “tenis” në finalen e Kupës me Kinostudion

Gjergj Vyshka 29.02.2016 07:55

Vllaznia ka fituar për herë të dytë Kupën e Shqipërisë në futboll Read More

Futboll – Femra / Vllaznia “shemb” Kinostudion, fiton Kupën e Shqipërisë Futboll – Femra / Vllaznia “shemb” Kinostudion, fiton Kupën e Shqipërisë

AlbanianSport.net 28.02.2016 14:35

ASNN – Vllaznia ka fituar Kupën e Shqipërisë në futboll për femra, Read More

Futboll – Femra / Kualifikohen Dajti & Skënderbeu, plotësohen çerekfinalet Futboll – Femra / Kualifikohen Dajti & Skënderbeu, plotësohen çerekfinalet

Gjergj Vyshka 01.02.2016 07:55

Dajti dhe Skënderbeu janë kualifikuar për në turin çerekfinal Read More

Kosovare Asllani ndërpren kontratën me Paris SG-në, kërkon sfidë të re Kosovare Asllani ndërpren kontratën me Paris SG-në, kërkon sfidë të re

AlbanianSport.net 10.01.2016 20:35

ASNN – Pas tre vitesh e gjysmë, futbollistja shqiptare me pasaportë suedeze, Kosovare Read More

MAS / Reagimi ndaj FSHF: Mbështesin futbollin, por nuk e shkelim Kushtetutën MAS / Reagimi ndaj FSHF: Mbështesin futbollin, por nuk e shkelim Kushtetutën

AlbanianSport.net 07.08.2015 17:15

ASNN – Nisur nga deklarata e Federatës Shqiptare të Futbollit, Read More

FSHF / Çela: MAS po bllokon procedurat e pasaportave për kosovarët FSHF / Çela: MAS po bllokon procedurat e pasaportave për kosovarët

AlbanianSport.net 07.08.2015 10:35

ASNN – Federata Shqiptare ka shprehur sot shqetësimin e saj për Read More

Futboll – Femra / Kapitenia Doçi & trajneri Pepaj: Fitore e merituar Futboll – Femra / Kapitenia Doçi & trajneri Pepaj: Fitore e merituar

Gjergj Vyshka 01.02.2015 11:05

Në fund të ndeshjes finale të Kupës së Shqipërisë në futboll për femra, ku skuadra e Read More

Futboll – Femra / Vllaznia mund Kukësin, fiton Kupën e Shqipërisë Futboll – Femra / Vllaznia mund Kukësin, fiton Kupën e Shqipërisë

Gjergj Vyshka 01.02.2015 08:25

Vllaznia është fituese e Kupës së Shqipërisë në futboll për femra, për herë të dytë radhazi. Read More

Futboll – Femra / Kukësi e nis me fitoren Kupën e Shqipërisë Futboll – Femra / Kukësi e nis me fitoren Kupën e Shqipërisë

Gjergj Vyshka 25.01.2015 22:15

Dje ka nisur faza finale e Kupës së Shqipërisë në futboll për femra, atje ku janë të kualifikuar Read More

Futboll – Femra / Kupa e Shqipërisë, njihet 3 skuadrat e finales Futboll – Femra / Kupa e Shqipërisë, njihet 3 skuadrat e finales

Gjergj Vyshka 28.12.2014 17:05

Futbolli i femrave ka luajtur dje fazën gjysmëfinale të Kupës së Shqipërisë, atje ku Vllaznia, Kinostudio dhe Kukësi Read More

Futboll – Femra / Eliminohet Juban Danja, fituesja në fuqi e Kupës Futboll – Femra / Eliminohet Juban Danja, fituesja në fuqi e Kupës

AlbanianSport.net 22.12.2014 18:20

ASNN – Janë luajtur dje dy ndeshjet e fundit të Kupës së Shqipërisë në futboll për femra. Surpriza ka ardhur nga Kukësi, që ka mundur Read More

Futboll – Femra / Kupa e Shqipërisë, luhen 3, shënohen 17 gola Futboll – Femra / Kupa e Shqipërisë, luhen 3, shënohen 17 gola

Gjergj Vyshka 21.12.2014 10:50

Futbolli i femrave ka nisur sezonin e gjashtë të Kupës së Shqipërisë, atje ku fituese në fuqi është Vllaznia. Në ndeshjet e para, të cilat kanë qenë Read More

Futboll – Femra / Vllaznia & Kukësi kryesues, Gjici 1,000 € shpërblim ekipit Futboll – Femra / Vllaznia & Kukësi kryesues, Gjici 1,000 € shpërblim ekipit

Gjergj Vyshka 20.10.2014 11:40

Futbolli i femrave ka luajtur ndeshjet e javës së tretë, ndërsa përveç goleadave, ka dhe shpërblime për skuadrat fituese. Kështu ka ndodhur Read More

Futboll – Femra / Luhet e dyta me festival golash, 43 në 6 ndeshje! Futboll – Femra / Luhet e dyta me festival golash, 43 në 6 ndeshje!

AlbanianSport.net 12.10.2014 21:45

ASNN – Kampionati i 6-të Kombëtar i Futbollit për Femra ka zhvilluar të shtunën të 6 takimet e javës së tij të dytë, ku janë shënuar plot 43 gola, me një mesatare prej mbi 7 golash për ndeshje, Read More


banner

Arkiva

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kontakte dhe informacione

Rrjeti Shqiptar i Lajmeve Sportive (ASNN)

PR & Marketing:
Gentiana Kodra (Pine)

Rrjetet Sociale

Rreth Nesh