Subscribe to RSS

Foot-VIP Faqja Kryesore

(Video) Manuel Nojer, 32 vitet e një “muri” të portës gjermane (Video) Manuel Nojer, 32 vitet e një “muri” të portës gjermane

AlbanianSport.net 31/03/2018 09:45

ASNN – Kolazh i pritjeve mëtë bukura të njërit prej portierëve Read More

(Video) 25 vitet e jetës së Nejmarit, një rrugëtim në kohë i brazilianit (Video) 25 vitet e jetës së Nejmarit, një rrugëtim në kohë i brazilianit

AlbanianSport.net 13/01/2017 16:10

ASNN – Jeta e futbollistit më të shtrenjtë të botës, aktualisht Read More

(Video) “Veni, Vidi, Vinçi”… Françesko Toti, një roman race… (Video) “Veni, Vidi, Vinçi”… Françesko Toti, një roman race…

AlbanianSport.net 06/01/2018 11:55

ASNN – Golat më të bukur të njërit prej futbollistëve ikonë që Read More

(Video) Një paradë e çmendur, sa punë u duhet futbollistëve për makinat… (Video) Një paradë e çmendur, sa punë u duhet futbollistëve për makinat…

AlbanianSport.net 06/01/2018 10:05

ASNN – Që futbollistët kanë paga të larta kjo dihet. E që bëjnë Read More

(Video) Barcelona, 40 milionë euro pagë në sezon, oferta për të bindur Mesin (Video) Barcelona, 40 milionë euro pagë në sezon, oferta për të bindur Mesin

AlbanianSport.net 22.01.2017 18:00

ASNN – 40 milionë euro pagë në sezon për të mbajtur larg klubet Read More

Çmimet “shqiptare” të FIFA-s, De Biazi, votim “italian”, Kosova, i bie “në kokë” Çmimet “shqiptare” të FIFA-s, De Biazi, votim “italian”, Kosova, i bie “në kokë”

AlbanianSport.net 10.01.2017 07:55

ASNN – De Biazi nuk e votoi as Ronaldon e as Mesin si më të mirin Read More

Kristiano Ronaldo fiton gjithçka, merr edhe Çmimin e FIFA-s për 2016-ën Kristiano Ronaldo fiton gjithçka, merr edhe Çmimin e FIFA-s për 2016-ën

AlbanianSport.net 09.01.2017 19:50

ASNN – Kristiano Ronaldo ka kurorëzuar një vit të jashtëzakonshëm, Read More

“Futbollisti Më i Mirë në Botë”, FIFA shpall sot më të mirët e saj për 2016-ën “Futbollisti Më i Mirë në Botë”, FIFA shpall sot më të mirët e saj për 2016-ën

AlbanianSport.net 09.01.2017 15:15

ASNN – “Futbollisti Më i Mirë në Botë” për vitin 2016 do të përcaktohet sot në mbrëmje Read More

UEFA shpall 11-shin e Ligës së Kampioneve, spikat Reali i Madridit UEFA shpall 11-shin e Ligës së Kampioneve, spikat Reali i Madridit

AlbanianSport.net 06.01.2017 17:45

ASNN – UEFA ka përcaktuar formacionin me futbollistët më Read More

(Video) Bolt i telefonon “Mançester Junajtid TV”, shtang spikeren (Video) Bolt i telefonon “Mançester Junajtid TV”, shtang spikeren

AlbanianSport.net 04.01.2017 21:00

ASNN – Kampioni i atletikës, i deklaruar tashmë tifoz i Mançester Read More

Kombëtarja / De Biazi: Lihtenshtejni, për fitore, por me këmbët në tokë Kombëtarja / De Biazi: Lihtenshtejni, për fitore, por me këmbët në tokë

AlbanianSport.net 05.10.2016 23:55

ASNN – Takimi i radhës për kuqezinjtë do të luhet në Lihtenshtejn Read More

Argjentina dështon sërish përballë Kilit, Mesi tërhiqet nga përfaqësuesja Argjentina dështon sërish përballë Kilit, Mesi tërhiqet nga përfaqësuesja

AlbanianSport.net 27.06.2016 10:40

ASNN – Argjentina është mundur, për të dytin vit radhazi, në finalen Read More

Paqe mes legjendave, Evropiani francez pajton Pelen me Maradonën Paqe mes legjendave, Evropiani francez pajton Pelen me Maradonën

AlbanianSport.net 09.06.2016 11:25

ASNN – Dy yjet më të mëdhenj të futbollit botëror, Maradona Read More

Legjionarët / Elseid Hysaj, në “ndeshjen e jetës”, “diga” për yjet e Juventusit Legjionarët / Elseid Hysaj, në “ndeshjen e jetës”, “diga” për yjet e Juventusit

AlbanianSport.net 12.02.2016 13:45

ASNN – Në këtë sezon të nivelit më të lartë të futbollit italian, Read More

Shani Tarashaj shpallet lojtari më i mirë i Superligës helvete për 2015-ën Shani Tarashaj shpallet lojtari më i mirë i Superligës helvete për 2015-ën

AlbanianSport.net 11.02.2016 07:55

ASNN – Tarashaj shpallet lojtari i ri më i mirë i Zvicrës në 2015, Read More

Legjionarët / Mavraj, “bamirësi” shpëtimtar për 14-vjeçaren nga Saranda Legjionarët / Mavraj, “bamirësi” shpëtimtar për 14-vjeçaren nga Saranda

AlbanianSport.net 05.02.2016 18:45

ASNN – Kampion në fushë, por edhe jashtë saj. Kështu mund Read More

Derbi “Xhaka” në Evropian, Taulanti: Rëndësi ka të fitojë Shqipëria Derbi “Xhaka” në Evropian, Taulanti: Rëndësi ka të fitojë Shqipëria

AlbanianSport.net 29.01.2016 07:55

ASNN – Taulant Xhaka: “E vështirë që luaj kundër vëllait, por e rëndësishme është Read More

1 milionë € në muaj, Zllatan Ibrahimoviç, “sheiku” nordik i Parisit 1 milionë € në muaj, Zllatan Ibrahimoviç, “sheiku” nordik i Parisit

Albaniansport.net 28.01.2016 13:05

ASNN – Paris SG praktikisht e ka mbuluar me ar Zllatan Ibrahimoviçin, Read More

Reali i Madridit, “embargo” Kristiano Ronaldos për udhëtimet në Marok Reali i Madridit, “embargo” Kristiano Ronaldos për udhëtimet në Marok

Albaniansport.net 24.01.2016 13:55

Ronaldo mund të largohet nga Reali dhe shkak janë udhëtimet Read More

Mesi e përsërit: Në Evropë, vetëm me Barcelonë, por e mbyll në Argjentinë Mesi e përsërit: Në Evropë, vetëm me Barcelonë, por e mbyll në Argjentinë

Albaniansport.net 20.01.2016 10:40

ASNN – Fituesi i “Topit të Artë 2015”, Lionel Mesi, sqaron një herë e mirë të ardhmen Read More

Klose e mbyll në fund të sezonit, Runi shkruan historinë në Angli Klose e mbyll në fund të sezonit, Runi shkruan historinë në Angli

Albaniansport.net 18.01.2016 23:20

ASNN – Miroslav Klose do të tërhiqet nga futbollit në fund të këtij Read More

Mesut Ëzill, me “5 yje”, shpallet më i mirë i Gjermanisë për 2015-ën Mesut Ëzill, me “5 yje”, shpallet më i mirë i Gjermanisë për 2015-ën

AlbanianSport.net 15.01.2016 13:50

ASNN – Një “kampion bote” mbetet i tillë për shumë arsye dhe Read More

“adidas”-i, këpucë të veçanta për Mesin… por nuk janë në shitje! (Foto) “adidas”-i, këpucë të veçanta për Mesin… por nuk janë në shitje! (Foto)

AlbanianSport.net 12.01.2016 17:35

ASNN – Kompania e mirënjohur ndërkombëtare e veshjeve dhe Read More

Mesi: As në ëndrra nuk e kisha menduar këtë, do ta mbyll tek Barcelona Mesi: As në ëndrra nuk e kisha menduar këtë, do ta mbyll tek Barcelona

AlbanianSport.net 12.01.2016 08:40

ASNN – Tejet i emocionuar për arritjen e tij të jashtëzakonshme, Read More

“Topi i Artë 2015”, ja si votuan trajneri De Biazi, kapiteni Cana & gazetari Dizdari “Topi i Artë 2015”, ja si votuan trajneri De Biazi, kapiteni Cana & gazetari Dizdari

AlbanianSport.net 11.01.2016 21:45

ASNN – Tashmë sipari është ulur dhe dritat e sallës madhështore Read More

Më të mirët e 2015-ës, ja çmimet e tjera që u dhanë në ceremoninë e Zyrihut Më të mirët e 2015-ës, ja çmimet e tjera që u dhanë në ceremoninë e Zyrihut

AlbanianSport.net 11.01.2016 20:55

ASNN – Në ceremoninë gala në Zyrih u nda edhe çmime të tjera, Read More


banner

Arkiva

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kontakte dhe informacione

Rrjeti Shqiptar i Lajmeve Sportive (ASNN)

PR & Marketing:
Gentiana Kodra (Pine)

Rrjetet Sociale

Rreth Nesh