Subscribe to RSS

FSHF – UEFA – FIFA Faqja Kryesore

(Video) Kombëtarja / De Biazi: Nuk shoh arsye për dorëheqje. Xhaka? Bëjmë pa të (Video) Kombëtarja / De Biazi: Nuk shoh arsye për dorëheqje. Xhaka? Bëjmë pa të

AlbanianSport.net 25.03.2017 20:45

ASNN – Përkundër asaj që është folur gjatë këtyre 24 orëve të Read More

FSHF / Ndjesë publike për incidentin e shëmtuar, përjashtohen tifozët FSHF / Ndjesë publike për incidentin e shëmtuar, përjashtohen tifozët

AlbanianSport.net 25.03.2017 18:55

ASNN – Ndjesë të sinqertë publike për incidentin e shëmtuar, Read More

Nën-21-vjeçarët / Shpresat, “shterpë” në miqësoren e parë me Moldavinë Nën-21-vjeçarët / Shpresat, “shterpë” në miqësoren e parë me Moldavinë

AlbanianSport.net 25.03.2017 17:05

ASNN – Kombëtarja shqiptare e Nën-21-vjeçarëve, e cila njihet Read More

Nën-21-vjeçarët / Shpresat e Bushit, sot në miqësoren e parë moldave Nën-21-vjeçarët / Shpresat e Bushit, sot në miqësoren e parë moldave

AlbanianSport.net 25.03.2017 11:35

ASNN – Kombëtarja shqiptare e Nën-21-vjeçarëve, e cila njihet Read More

Skenat e “Renzo Barbera”, policia italiane arreston 1, skedon 77 tifozë shqiptarë Skenat e “Renzo Barbera”, policia italiane arreston 1, skedon 77 tifozë shqiptarë

AlbanianSport.net 25.03.2017 09:45

ASNN – Skenat e shëmtuara që çuan edhe në ndërprerjen e përkohshme Read More

Shqipëria humbet 0-2 në fushë me Italinë, por humbet edhe në tribuna Shqipëria humbet 0-2 në fushë me Italinë, por humbet edhe në tribuna

AlbanianSport.net 24.03.2017 11:25

ASNN – Italia i shkakton humbjen e 3-të kombëtares shqiptare. Read More

Islanda “ngrin” Kosovën në “Loro Boriçi”, fiton 2-1 & i qepet prapa Krocisë Islanda “ngrin” Kosovën në “Loro Boriçi”, fiton 2-1 & i qepet prapa Krocisë

AlbanianSport.net 24.03.2017 10:35

ASNN – Kosova është mundur 1-2 nga Islanda në ndeshjen e luajtur Read More

Pas Uruguaj-Brazil 1-4, sonte Itali-Shqipëri (RTSH1) & Kosovë-Islandë (RTSH2) Pas Uruguaj-Brazil 1-4, sonte Itali-Shqipëri (RTSH1) & Kosovë-Islandë (RTSH2)

AlbanianSport.net 24.03.2017 11:15

ASNN – Maratona e transmetimeve sportive në Rrjetin e Radio- Read More

Kombëtarja / Ventura: Shqipëria, në Palermo për të bërë historinë Kombëtarja / Ventura: Shqipëria, në Palermo për të bërë historinë

AlbanianSport.net 24.03.2017 08:45

ASNN – “Shqipëria, në Palermo për të bërë historinë.” Kështu Read More

Kombëtarja / De Biazi në Palermo: Duhet shumë kujdes ndaj Italisë! Kombëtarja / De Biazi në Palermo: Duhet shumë kujdes ndaj Italisë!

AlbanianSport.net 23.03.2017 20:00

ASNN – Për sfidën e së premtes me Italinë, trajneri i Shqipërisë, Read More

(Video) Hidhet shorti i gjysmëfinaleve, Besëlidhja-Tirana & Skënderbeu-Teuta (Video) Hidhet shorti i gjysmëfinaleve, Besëlidhja-Tirana & Skënderbeu-Teuta

AlbanianSport.net 23.03.2017 16:45

ASNN – Besëlidhja-Tirana dhe Skënderbeu-Teuta janë dy çiftet Read More

(Video) Piana del Albanezi, të lindur në Itali, por tifozë me Shqipërinë (Video) Piana del Albanezi, të lindur në Itali, por tifozë me Shqipërinë

AlbanianSport.net 23.03.2017 13:30

ASNN – Ndeshja midis Italisë dhe Shqipërisë është në qendër Read More

Maratonë njëjavore transmetimesh sportive, basketboll, futboll & Moto GP Maratonë njëjavore transmetimesh sportive, basketboll, futboll & Moto GP

AlbanianSport.net 23.03.2017 10:15

ASNN – 4 superduele të Eliminatoreve të Botërorit 2018, ku Read More

(Video) Hysaj & Kukeli: Italia, një mision i vështirë, por jo i pamundur (Video) Hysaj & Kukeli: Italia, një mision i vështirë, por jo i pamundur

AlbanianSport.net 22.03.2017 17:05

ASNN – Hysaj dhe Kukeli janë dy futbollistët e radhës të ekipit Read More

Futboll – Femra / “Pasioni s’ka gjini”, nis gara e “topkëmbës” së gjimnazeve Futboll – Femra / “Pasioni s’ka gjini”, nis gara e “topkëmbës” së gjimnazeve

AlbanianSport.net 22.03.2017 14:20

ASNN – Ka nisur një tjetër veprimtari të futbollit të femrave, Read More

“La Gazzetta dello Sport”, me kryeartikullin “Itali-Shqipëri, fqinjë, miq, rivalë” “La Gazzetta dello Sport”, me kryeartikullin “Itali-Shqipëri, fqinjë, miq, rivalë”

AlbanianSport.net 22.03.2017 11:35

ASNN – Italia dhe Shqipëria, fqinjë, miq dhe rivalë. Tirana është Read More

(Video) Basha & Memushaj: Nëse luajmë lojën tonë, vjen edhe rezultati (Video) Basha & Memushaj: Nëse luajmë lojën tonë, vjen edhe rezultati

AlbanianSport.net 21.03.2017 13:55

ASNN – Sfida me Italinë është tepër e vështirë pasi dihet që kjo Read More

(Video) Kombëtarja / De Biazi: Ndaj Italisë dua 110% nga futbollistët e mi! (Video) Kombëtarja / De Biazi: Ndaj Italisë dua 110% nga futbollistët e mi!

AlbanianSport.net 20.03.2017 12:15

ASNN – Ndeshja e 5-të e Kombëtares shqiptare në grupin G të Read More

Futboll – Femra / Vllaznia, “10 me yll”, shënohen plot 42 gola në 5 ndeshje Futboll – Femra / Vllaznia, “10 me yll”, shënohen plot 42 gola në 5 ndeshje

Gjergj Vyshka 19.03.2017 11:15

Në javën e 13-të të Kampionatit Kombëtar të Futbollit të Femrave, Read More

Shpresat / Bushi shpall listën për betejën e dyfishtë miqësore me Moldavinë Shpresat / Bushi shpall listën për betejën e dyfishtë miqësore me Moldavinë

AlbanianSport.net 18.03.2017 12:55

ASNN – Trajneri i Kombëtares së Nën-21-vjeçarëve, që njihet Read More

Kupa e Evropës hedhin shortin e çerekfinale, ka përballje titanësh Kupa e Evropës hedhin shortin e çerekfinale, ka përballje titanësh

AlbanianSport.net 17.03.2017 16:50

ASNN – Është hedhur sot në Nion të Zvicrës shorti i çerekfinaleve Read More

Shorti, i pamëshirshëm me “të mëdhatë”, bujar me “të voglat” Shorti, i pamëshirshëm me “të mëdhatë”, bujar me “të voglat”

AlbanianSport.net 17.03.2017 13:35

ASNN – Veprimtaria më prestigjioze të klubeve të kontinentit, Read More

Futboll – Moshat / Dinamo shpallet fituese e të parës Kupë “Çlirim Hysi” Futboll – Moshat / Dinamo shpallet fituese e të parës Kupë “Çlirim Hysi”

Emil Këlliçi* 16.03.2017 11:35

ASNN – Në kujtim të tremujorit të ndarjes nga jeta, për nder Read More

Sonte, Roma-Lion, direkt në Rrjetin e RTSH-së, nesër Euroliga e basketbollit Sonte, Roma-Lion, direkt në Rrjetin e RTSH-së, nesër Euroliga e basketbollit

AlbanianSport.net 16.03.2017 09:45

ASNN – Emocionet e veprimtarive madhore sportive ndërkombëtare Read More

In Memoriem / Çlirim Hysi, një kupë si homazh për ish-futbollistin korrekt In Memoriem / Çlirim Hysi, një kupë si homazh për ish-futbollistin korrekt

Emil Këlliçi* 16.03.2017 07:55

ASNN – Prej më shumë se një muaj u zhvillua Kupa “Çlirim Hysi” Read More

Kombëtarja / De Biazi: Nuk jam këtu për paratë, por për një mendësi ndryshe Kombëtarja / De Biazi: Nuk jam këtu për paratë, por për një mendësi ndryshe

AlbanianSport.net 15.03.2017 15:15

ASNN – Të premten e 24 marsit 2017, në Stadiumin “Renzo Read More


banner

Arkiva

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kontakte dhe informacione

Rrjeti Shqiptar i Lajmeve Sportive (ASNN)

PR & Marketing:
Gentiana Kodra (Pine)

Senior Editor
Gjergj Vyshka

Rrjetet Sociale

Rreth Nesh