Subscribe to RSS

Gjimnastikë Faqja Kryesore

Gjimanstrada shpall fituesit, kaleidoskop muzikor në garë sportive Gjimanstrada shpall fituesit, kaleidoskop muzikor në garë sportive

Gjergj Vyshka 07.05.2017 12:30

“Ejani mblidhuni këtu!”. Ky ka qenë lajtmotivi i Festivalit të Gjimnastradës Read More

In Memoriem / Lamtumirë “pionieri” i gjimnastikës, Zef Kraja! In Memoriem / Lamtumirë “pionieri” i gjimnastikës, Zef Kraja!

Nga Gaspër Marku 26.02.2017 15:25

Që prej ditës së djeshme, Shkodra, por edhe mbarë sporti kombëtar, Read More

Gjimnastikë / Ndërkombëtarët, komplimentet Reçit për paraqitjen e mirë Gjimnastikë / Ndërkombëtarët, komplimentet Reçit për paraqitjen e mirë

Gaspër Marku 29.10.2016 14:20

Paraqitja mjaft e mirë e gjimnastikës shqiptare në turneun e Sllovenisë Read More

Gjimnastikë / Oneda Reçi, e argjendtë në turneun ndërkombëtar të Mariborit Gjimnastikë / Oneda Reçi, e argjendtë në turneun ndërkombëtar të Mariborit

Gaspër Marku 29.10.2016 09:45

ASNN – Sukses i gjimnastikës shqiptare në Slloveni, ndërsa kombëtarja Read More

(Video) Shqipëri-Spanjë / Formacioni, De Biazi mbrohet, Spanja sulmon (Video) Shqipëri-Spanjë / Formacioni, De Biazi mbrohet, Spanja sulmon

AlbanianSport.net 09.10.2016 15:25

ASNN – Ndonëse trajneri De Biazi asnjëherë nuk ka pranuar Read More

Gjimnastikë / Federata njofton të premten për dy veprimtari kombëtare Gjimnastikë / Federata njofton të premten për dy veprimtari kombëtare

Gjergj Vyshka 08.10.2015 18:05

Sekretarja e Përgjithshme e Federatës Shqiptare të Gjimnastikës, Read More

Gjimnastikë / Kupa e Shqipërisë, fiton Tomori, Vllaznia & Partizani Gjimnastikë / Kupa e Shqipërisë, fiton Tomori, Vllaznia & Partizani

Gjergj Vyshka 06.10.2015 20:05

Sekretarja e Përgjithshme e Federatës Shqiptare të Gjimnastikës, Read More

Gjimnastikë / Shkëlqejnë në Itali, por harrohen nga KOKSH-i & MAS-i Gjimnastikë / Shkëlqejnë në Itali, por harrohen nga KOKSH-i & MAS-i

Adriatik Balla 12.06.2015 13:20

Institucionet sportive në vend duhet të jenë më të vëmendshme Read More

Gjimnastikë / Mbahet Kampionati Kombëtar, Partizani & Vllaznia, më të mirët Gjimnastikë / Mbahet Kampionati Kombëtar, Partizani & Vllaznia, më të mirët

Adriatik Balla 06.06.2015 15:40

Federata Shqiptare e Gjimnastikës zhvilloi këto ditë Kampionatin Read More

Gjimnastikë / Durrësi & Prizreni, fituesit e Gjimnastradës Mbarëkombëtare Gjimnastikë / Durrësi & Prizreni, fituesit e Gjimnastradës Mbarëkombëtare

Gjergj Vyshka 29.11.2014 14:40

Salla kryesore e Pallatit të Sportit “Asllan Rusi” në Tiranë dje ka qenë e pushtuar nga fëmijët e të gjitha moshave, të cilët janë mbledhur në Read More

Gjimnastika në Asamblenë Vjetore, thirrje MAS: Zgjidhni çështjen tonë Gjimnastika në Asamblenë Vjetore, thirrje MAS: Zgjidhni çështjen tonë

Gjergj Vyshka 21.10.2014 19:50

Federata Shqiptare e Gjimnastikës, me president Leonard Lulajn dhe sekretare të përgjithshme Fatbardha Shtrepi, në mjediset e Hotel Read More

Gjimnastikë / Fundjavë me tris veprimtarish, shpallet fituesit Gjimnastikë / Fundjavë me tris veprimtarish, shpallet fituesit

Gjergj Vyshka 07.10.2014 13:45

Federata Shqiptare e Gjimnastikës, me presidenti Leonard Lulajn dhe Sekretare të Përgjithshme, Fatbardha Shtrepin, ka zhvilluar në fundjavë Read More


banner

Arkiva

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kontakte dhe informacione

Rrjeti Shqiptar i Lajmeve Sportive (ASNN)

PR & Marketing:
Gentiana Kodra (Pine)

Rrjetet Sociale

Rreth Nesh