Subscribe to RSS

Hendboll Faqja Kryesore

Hendboll / Cërriku thyen Kombinatin, fitues i Kupës së Pavarësisë 2017 Hendboll / Cërriku thyen Kombinatin, fitues i Kupës së Pavarësisë 2017

AlbanianSport.net 27/11/2017 11:35

ASNN – Cërriku në hendboll është fitues i Kupës së Pavarësisë, Read More

Hendboll / Shqipëria e nis me disfatë Botërorin e  Vendeve në Zhvillim Hendboll / Shqipëria e nis me disfatë Botërorin e Vendeve në Zhvillim

Gjergj Vyshka 12.06.2017 07:55

Shqipëria e hendbollit të meshkujve e ka nisur me disfatë pjesëmarrjen Read More

Hendboll – Femra / Trajneri Dedja, i sigurt: Do ta mundim Vllazninë Hendboll – Femra / Trajneri Dedja, i sigurt: Do ta mundim Vllazninë

AlbanianSport.net 30.03.2017 08:50

ASNN – Sot në kompleksin e kalçetove “Xhelili” në Cërrik skuadra Read More

Hendboll – Meshkuj / Dedja: Nuk e meritonim humbjen në Shkodër Hendboll – Meshkuj / Dedja: Nuk e meritonim humbjen në Shkodër

AlbanianSport.net 24.03.2017 20:55

ASNN – Cërriku në hendboll për meshkuj e ka humbur ndeshjen Read More

Hendboll / Bashkia e Cërrikut kërkon sponsor për dy ekipet e Dedjes Hendboll / Bashkia e Cërrikut kërkon sponsor për dy ekipet e Dedjes

AlbanianSport.net 18.03.2017 11:15

ASNN – Cërriku është qyteti i parë në shkallë vendi që krijoi Read More

Hendboll – Meshkuj / Cërriku kërkon fitoren të dielën në Shkodër Hendboll – Meshkuj / Cërriku kërkon fitoren të dielën në Shkodër

Gjergj Vyshka 16.03.2017 08:50

Skuadra e meshkujve të hendbollit të Cërrikut është duke u stërvitur Read More

Hendboll / Botërori, Shqipëria mëson kundërshtarët, ka derbi shqiptar Hendboll / Botërori, Shqipëria mëson kundërshtarët, ka derbi shqiptar

Gjergj Vyshka 13.03.2017 15:25

Të martën e kaluar është hedhur shorti i Kampionatit të 2-të Read More

Hendboll – Femra / Cërriku fiton në Shkodër dhe kryeson renditjen Hendboll – Femra / Cërriku fiton në Shkodër dhe kryeson renditjen

AlbanianSport.net 06.03.2017 09:45

ASNN – Cërriku vazhdon të kryesojë me meritë Kampionatin Read More

KOKSH / Seminar trajnimi për mësuesit e fizkulturës në Fier KOKSH / Seminar trajnimi për mësuesit e fizkulturës në Fier

Gjergj Vyshka 22.02.2017 10:25

Komiteti Olimpik Kombëtar Shqiptar, në bashkëpunim me Drejtorinë Read More

Hendboll / Cërriku nis përgatitjet, të premten & të shtunën, në miqësore Hendboll / Cërriku nis përgatitjet, të premten & të shtunën, në miqësore

AlbanianSport.net 16.02.2017 15:25

ASNN – Cërriku në hendboll, pas pushimeve të gjata dimërore, tashmë ka nisur përgatitjet Read More

RTSH rikonfirmohet si shtëpia e sportit, volejbolli, “përforcimi” më i fundit RTSH rikonfirmohet si shtëpia e sportit, volejbolli, “përforcimi” më i fundit

Gjergj Vyshka 03.02.2017 13:45

Drejtori i Përgjithshëm i Radio Televizionit Shqiptar, Thoma Gëllçi, dhe presidenti i Federatës Read More

Sporti cërrikas me objektiva të qarta, mes futbollit, shtangës & hendbollit Sporti cërrikas me objektiva të qarta, mes futbollit, shtangës & hendbollit

AlbanianSport.net 19.01.2017 19:35

ASNN – Klubi i shumësportëshit të Cërrikut ka zhvilluar mbledhjen Read More

Hendboll / Kosova e Nën-21-vjeçarëve mposhtet 22-33 nga Ukraina Hendboll / Kosova e Nën-21-vjeçarëve mposhtet 22-33 nga Ukraina

AlbanianSport.net 08.01.2017 17:05

ASNN – Kombëtarja e Kosovës në hendboll për meshkujve sot Read More

Hendboll – Meshkuj / Kosova luan sonte ndeshjen e 4-t në Estoni Hendboll – Meshkuj / Kosova luan sonte ndeshjen e 4-t në Estoni

AlbanianSport.net 08.01.2017 07:55

ASNN – Përfaqësuesja e Kosovës në hendboll për meshkuj do Read More

Hendboll / Kosova turpërohet në kërkim të fitores historike, mundet 17-31 Hendboll / Kosova turpërohet në kërkim të fitores historike, mundet 17-31

AlbanianSport.net 05.01.2017 18:45

ASNN – Hendbollistët e përfaqësueses së meshkujve të Kosovës Read More

Hendboll / Kosova pret sot Estoninë, shpreson tek morali i lartë Hendboll / Kosova pret sot Estoninë, shpreson tek morali i lartë

AlbanianSport.net 04.01.2017 10:00

ASNN – Barazimi me Turqinë i ka dhënë zemër Kosovës para Read More

Hendboll – Femra & Meshkuj / Cërriku, dy miqësore me “Klik”-in e Prizrenit Hendboll – Femra & Meshkuj / Cërriku, dy miqësore me “Klik”-in e Prizrenit

AlbanianSport.net 28.12.2016 09:45

ASNN – Hendbollistët e Cërrikut, meshkuj dhe femra, më 26 dhjetor Read More

Hendboll / Kosova synon fitoren e parë ndaj kundërshtarit të panjohur Hendboll / Kosova synon fitoren e parë ndaj kundërshtarit të panjohur

AlbanianSport.net 27.12.2016 13:25

ASNN – Trajneri Taip Ramadani nuk e di forcën e vërtetë të Read More

Hendboll – Femra / Cërriku shpallet “kampione” historike për të reja Hendboll – Femra / Cërriku shpallet “kampione” historike për të reja

AlbanianSport.net 11.12.2016 20:25

ASNN – Hap historik për hendbollin e femrave ne Shqipëri, i cili Read More

Hendboll – Femra / Sot, sipari i sezonit të ri, Cërriku gati për kampionatin Hendboll – Femra / Sot, sipari i sezonit të ri, Cërriku gati për kampionatin

AlbanianSport.net 10.12.2016 11:35

ASNN – Sot, në kolegjin “Turgut Ozal” të Tiranës, do të nisë Kampionati Read More

Hendboll – Meshkuj / Cërrikasit, të dëshpëruar për nisjen me humbje Hendboll – Meshkuj / Cërrikasit, të dëshpëruar për nisjen me humbje

AlbanianSport.net 06.12.2016 10:45

ASNN – Cërriku në hendboll për meshkuj e ka nisur në mënyrën Read More

Hendboll – Femra / Kosova, vetëm humbje të thella në grupin eliminator Hendboll – Femra / Kosova, vetëm humbje të thella në grupin eliminator

AlbanianSport.net 05.12.2016 10:25

ASNN – Hendbollistet më të mira të Kosovës nuk kanë mundur Read More

Hendboll – Meshkuj / Nis Kampionati Kombëtar, fitojnë Elbasani & Kombinati Hendboll – Meshkuj / Nis Kampionati Kombëtar, fitojnë Elbasani & Kombinati

AlbanianSport.net 04.12.2016 12:35

ASNN – Dje në Kompleksin Sportiv “Xhelili” në Cërrik, nën kujdesin Read More

Hendboll – Femra / Kosova i nis me humbje Eliminatoret e Botërorit Hendboll – Femra / Kosova i nis me humbje Eliminatoret e Botërorit

AlbanianSport.net 02.12.2016 21:15

ASNN – Sipas asaj që raportojnë mediat e Prishtinës, përfaqësuesja Read More

Hendboll – Meshkuj / Elbasani fiton Kupën e Shqipërisë, mposht Cërrikun Hendboll – Meshkuj / Elbasani fiton Kupën e Shqipërisë, mposht Cërrikun

AlbanianSport.net 01.12.2016 09:45

ASNN – Në Pallatin e Sportit “Tomor Sinani” të qytetit të Elbasanit Read More

Hendboll – Meshkuj / Cërriku synon suksesin në Kupën e Shqipërisë Hendboll – Meshkuj / Cërriku synon suksesin në Kupën e Shqipërisë

AlbanianSport.net 26.11.2016 12:15

ASNN – Cërriku është duke u përgatitur intensivisht për Kupën Read More


banner

Arkiva

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kontakte dhe informacione

Rrjeti Shqiptar i Lajmeve Sportive (ASNN)

PR & Marketing:
Gentiana Kodra (Pine)

Rrjetet Sociale

Rreth Nesh