Subscribe to RSS

Intervistë e rastit Faqja Kryesore

(Video) Ski / Erjon Tola rrëfen “Pjongçeng 2018”-ën e tij, synon historinë (Video) Ski / Erjon Tola rrëfen “Pjongçeng 2018”-ën e tij, synon historinë

AlbanianSport.net 10/01/2017 13:25

ASNN – Lojërat Olimpike Dimërore “Pjongçeng 2018”, do të Read More

Kroqi: 2017-ta, viti i sukseseve për Vllazninë e shumësportëshit Kroqi: 2017-ta, viti i sukseseve për Vllazninë e shumësportëshit

Gaspër Marku 06/01/2018 17:20

ASNN – Drejtori Kroqi bën bilancin e arritjeve, ku sportistët Read More

KOKSH / Bello: 2018-ta, një vit i ngarkuar për olimpizmin shqiptar (II) KOKSH / Bello: 2018-ta, një vit i ngarkuar për olimpizmin shqiptar (II)

AlbanianSport.net 06/01/2018 10:50

ASNN – Bello: “Këta dy sportistë i kanë arritur normat e kualifikimit Read More

KOKSH / Bello: Tola & Mëhilli, me normë në “Pjongçeng 2018”, shpreson Biçoku (I) KOKSH / Bello: Tola & Mëhilli, me normë në “Pjongçeng 2018”, shpreson Biçoku (I)

AlbanianSport.net 06/01/2018 15:30

ASNN – Bello: “Këta dy sportistë i kanë arritur normat e kualifikimit Read More

Atletikë / Ruli: Gega, Nikolli, Dauti, Gjeçaj & Poçesta, potenciali që premton (II) Atletikë / Ruli: Gega, Nikolli, Dauti, Gjeçaj & Poçesta, potenciali që premton (II)

AlbanianSport.net 06/01/2018 12:15

ASNN – Në një intervistë për RTSH Sport, të cilën AlbanianSport.net Read More

Atletikë / Ruli, euforik: Smajlaj, për mbrojtjen e kurorës së Evropës (I) Atletikë / Ruli, euforik: Smajlaj, për mbrojtjen e kurorës së Evropës (I)

AlbanianSport.net 05/01/2018 19:35

ASNN – Presidenti Ruli: “Synojmë të ruajmë titullin “kampion Read More

Video) Volejboll / Qafarena: Ky sezon në Gjermani, përtej pritshmërive Video) Volejboll / Qafarena: Ky sezon në Gjermani, përtej pritshmërive

AlbanianSport.net 20/12/2017 16:15

ASNN – Për volejbollistin shkodran, Anton Qafarena, ky sezon Read More

Basketboll / Konstantinides: Sidoqoftë, e lë Shqipërinë me kujtime të mira (III) Basketboll / Konstantinides: Sidoqoftë, e lë Shqipërinë me kujtime të mira (III)

Endi Tufa (Top Channel) 23.08.2017 16:30

Trajneri i përfaqësueses shqiptare të basketbollit, Antonis Kostantinides, Read More

Basketboll / Konstantinides: Infrastruktura, refuzimet, “këshilltarët e këqinj”… (II) Basketboll / Konstantinides: Infrastruktura, refuzimet, “këshilltarët e këqinj”… (II)

Endi Tufa (Top Channel) 22.08.2017 15:35

Trajneri i përfaqësueses shqiptare të basketbollit, Antonis Kostantinides, Read More

Basketboll / Konstantinides: Çfarë nuk funksionoi në Kombëtaren kuqezi… (I) Basketboll / Konstantinides: Çfarë nuk funksionoi në Kombëtaren kuqezi… (I)

Endi Tufa (Top Channel) 21.08.2017 16:45

Trajneri i përfaqësueses shqiptare të basketbollit, Antonis Kostantinides, Read More

(Video) Atletikë / Karriqi: Arsyet e mungesës së rekordeve në “Londër 2017” (Video) Atletikë / Karriqi: Arsyet e mungesës së rekordeve në “Londër 2017”

AlbanianSport.net 18.08.2017 18:00

ASNN – Mungesa e rekordeve të reja në Kampionatin e 17-të Botëror Read More

(Video) Volejboll – Meshkuj / Koçi: Finlanda, përmbushja e një ëndrre (Video) Volejboll – Meshkuj / Koçi: Finlanda, përmbushja e një ëndrre

AlbanianSport.net 18.08.2017 07:00

ASNN – Ai është njëri prej talenteve më të spikatura që skuadra Read More

Volejboll – Meshkuj / Xhelati: Do të mundohemi të bëjmë dhe ne mrekullinë Volejboll – Meshkuj / Xhelati: Do të mundohemi të bëjmë dhe ne mrekullinë

Gjergj Vyshka 12.06.2017 11:35

Kapiteni i kuqezinjve: “Deri më tani kemi punuar jashtëzakonisht Read More

Volejboll – Femra / Rrëfehet Bici: Nuk është hera e parë që vë rekorde Volejboll – Femra / Rrëfehet Bici: Nuk është hera e parë që vë rekorde

Gjergj Vyshka 12.06.2017 16:10

22-vjeçarja kuqezi: “Në kombëtare është rekord, por një shifër Read More

Basketboll / Shima: “Play-off”-i final do të jetë emocionues, por fiton Tirana (II) Basketboll / Shima: “Play-off”-i final do të jetë emocionues, por fiton Tirana (II)

AlbanianSport.net 21.03.2017 11:35

ASNN – Basketbollisti i Tiranës, Gerti Shima, beson se fundi i sezonit Read More

Basketboll / Shima: Sharini mund të mësojë nga Antonis Konstandinides (I) Basketboll / Shima: Sharini mund të mësojë nga Antonis Konstandinides (I)

AlbanianSport.net 20.03.2017 14:25

ASNN – Basketbollisti i Tiranës, Gerti Shima, beson se fundi i sezonit Read More

Basketboll – Meshkuj / Partizani 14 fitore radhazi, por Fagu është i pakënaqur Basketboll – Meshkuj / Partizani 14 fitore radhazi, por Fagu është i pakënaqur

Gjergj Vyshka 15.03.2017 16:10

Trajneri i të kuqve: “Duhet të edukohemi me një tjetër edukatë Read More

Atletikë / Gega: Evropiani i Beogradit, thjesht, stacion stërvitor për mua Atletikë / Gega: Evropiani i Beogradit, thjesht, stacion stërvitor për mua

Gjergj Vyshka 09.03.2017 09:45

E vogla e artë e atletikës shqiptare: “Me rezultatin që kisha edhe Read More

Basketboll / Motoja e “luftëtarit” Franko Bushati: Mos u dorëzo kurrë! (IV) Basketboll / Motoja e “luftëtarit” Franko Bushati: Mos u dorëzo kurrë! (IV)

Nga Arben Imeri 06.03.2017 11:35

Franko kuqezi e me dy nënshtësi: “Unë jam shqiptar, jam krenar Read More

Atletikë / Smajlaj: Nderova Shkodrën dhe të gjithë shqiptarët Atletikë / Smajlaj: Nderova Shkodrën dhe të gjithë shqiptarët

Gjergj Vyshka 05.03.2017 14:00

Kampioni i Evropës është me “oreks”: Tani dua medalje dhe Read More

Basketboll – Meshkuj / “Kobra” Bushati, shpirti shqiptar i Breshias së koshit (II) Basketboll – Meshkuj / “Kobra” Bushati, shpirti shqiptar i Breshias së koshit (II)

Nga Arben Imeri 05.03.2017 08:10

Franko kuqezi e me dy nënshtësi: “Unë jam shqiptar, jam krenar Read More

Basketboll – Meshkuj / Franko Bushati… kur fatin e ke të shkruar në parket…! Basketboll – Meshkuj / Franko Bushati… kur fatin e ke të shkruar në parket…!

Nga Arben Imeri 03.03.2017 17:05

Franko, kuqezi e me dy nënshtësi: “Unë jam shqiptar, jam krenar Read More

Krist Ramadani: Daniel Godelli, etaloni & njeriu që dua t’i thyej rekordet (IV) Krist Ramadani: Daniel Godelli, etaloni & njeriu që dua t’i thyej rekordet (IV)

Nga Adriatik Balla (Gazeta “Sot”) 26.02.2017 10:25

Një nga sportistët e rinj që ka spikatur gjatë viteve të fundit dhe Read More

Krist Ramadani: “Masglass”-i, një bazë solide, tek Tirana, për suksesin (III) Krist Ramadani: “Masglass”-i, një bazë solide, tek Tirana, për suksesin (III)

Nga Adriatik Balla (Gazeta “Sot”) 28.02.2017 11:15

Një nga sportistët e rinj që ka spikatur gjatë viteve të fundit dhe Read More

Krist Ramadani: Synimi im i madh, Evropiani i Nën-17-vjeçarëve në Kosovë (II) Krist Ramadani: Synimi im i madh, Evropiani i Nën-17-vjeçarëve në Kosovë (II)

Nga Adriatik Balla (Gazeta “Sot”) 26.02.2017 12:55

Një nga sportistët e rinj që ka spikatur gjatë viteve të fundit dhe Read More

Krist Ramadani: Shtanga, pasioni im, në pak vite synoj legjendat (I) Krist Ramadani: Shtanga, pasioni im, në pak vite synoj legjendat (I)

Nga Adriatik Balla (Gazeta “Sot”) 26.02.2017 13:25

Peshëngritja është sporti që i ka sjellë më shumë medalje Shqipërisë Read More


banner

Arkiva

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kontakte dhe informacione

Rrjeti Shqiptar i Lajmeve Sportive (ASNN)

PR & Marketing:
Gentiana Kodra (Pine)

Rrjetet Sociale

Rreth Nesh