Subscribe to RSS

Intervistë e rastit Faqja Kryesore

Futbolli i Sallës / Resuli: Kualifikimi është fryt i grupit, tani shpresojmë Futbolli i Sallës / Resuli: Kualifikimi është fryt i grupit, tani shpresojmë

Gjergj Vyshka 30.01.2017 11:35

Trajneri i kombëtares së futbollit të sallës rrëfen emocionet e kalimit Read More

Video) Mundje / Elis Guri kthehet pas 7 vjetësh, ofron përvojën e tij Video) Mundje / Elis Guri kthehet pas 7 vjetësh, ofron përvojën e tij

AlbanianSport.net 22.01.2017 17:05

ASNN – Elis Guri ka vendosur të kthehet në Shqipëri. Kampioni Read More

Volejboll – Meshkuj / Pepaj: Llogaritë i bëjmë në fund, titulli një sfidë e hapur Volejboll – Meshkuj / Pepaj: Llogaritë i bëjmë në fund, titulli një sfidë e hapur

Gjergj Vyshka 11.01.2017 09:35

Kapiteni i Studentit: “Po të mos kisha oreksin për fitore dhe trofe Read More

Volejboll – Meshkuj / Bardhi: Farka Volej, më pëlqen ta mbaj ekip “bio” Volejboll – Meshkuj / Bardhi: Farka Volej, më pëlqen ta mbaj ekip “bio”

Gjergj Vyshka 10.01.2017 10:40

Trajneri i Farka Volejit: “Më pëlqen më tepër të luaj me lojtarët Read More

Volejboll – Femra / Sava Thaka rrëfen përvojën polake: Pozitive për mua (II) Volejboll – Femra / Sava Thaka rrëfen përvojën polake: Pozitive për mua (II)

Gjergj Vyshka 10.01.2017 07:00

Volejbollistja e KSZO Ostroviecit, Sava Thaka mungoi në kombëtaren Read More

Volejboll – Femra / Sava Thaka rrëfen përvojën polake: Nivel i lartë (I) Volejboll – Femra / Sava Thaka rrëfen përvojën polake: Nivel i lartë (I)

Gjergj Vyshka 09.01.2017 14:20

Volejbollistja e KSZO Ostroviecit, Sava Thaka mungoi në kombëtaren Read More

Basketboll – Meshkuj / Gjyzeli: Kombëtarja, përvojë e vyer për këdo (II) Basketboll – Meshkuj / Gjyzeli: Kombëtarja, përvojë e vyer për këdo (II)

Gjergj Vyshka 09.01.2017 10:40

Flet Abdel Gjyzeli: “Kemi të gjitha shanset për të realizuar fitoren Read More

Basketboll – Meshkuj / Gjyzeli: I kemi mundësitë në të 3 frontet e sezonit (I) Basketboll – Meshkuj / Gjyzeli: I kemi mundësitë në të 3 frontet e sezonit (I)

Gjergj Vyshka.net 08.01.2017 15:15

Flet Abdel Gjyzeli: “Kemi të gjitha shanset për të realizuar fitoren Read More

Basketboll – Femra / Avrami: Flamurtari, skuadra për t’u mundur, por besojmë! (II) Basketboll – Femra / Avrami: Flamurtari, skuadra për t’u mundur, por besojmë! (II)

Gjergj Vyshka 07.01.2017 12:30

Trajneri i Tiranës në basketboll për femra, Roland Avrami: “Pavarësisht Read More

Basketboll – Femra / “Na mungon ende diçka në ekip për të qenë “kampion”” Basketboll – Femra / “Na mungon ende diçka në ekip për të qenë “kampion””

Gjergj Vyshka 06.01.2017 20:15

Trajneri i Tiranës në basketboll për femra, Roland Avrami: “Pavarsisht Read More

(Video) Martiri: Luksemburgu, një përvojë e vyer, përfituam lojtaret e reja (Video) Martiri: Luksemburgu, një përvojë e vyer, përfituam lojtaret e reja

AlbanianSport.net 06.01.2017 16:55

ASNN – Një pjesëmarrje e vyer në drejtim të përfitimit të përvojës Read More

Volejboll / Pëllumbi: Duam Ballkaniadë moshash & Ligë Evrope në Shqipëri (II) Volejboll / Pëllumbi: Duam Ballkaniadë moshash & Ligë Evrope në Shqipëri (II)

Gjergj Vyshka 06.01.2017 13:35

Presidenti i Federatës Shqiptare të Volejbollit: “Mungesa e titullarëve Read More

Volejboll / Pëllumbi: Me një lojë më të mirë, e fitonim Luksemburgun (I) Volejboll / Pëllumbi: Me një lojë më të mirë, e fitonim Luksemburgun (I)

Gjergj Vyshka 05.01.2017 12:55

Presidenti i Federatës Shqiptare të Volejbollit: “Mungesa e titullarëve Read More

Xhudo / Majlinda Kelmendi: 2016-ta, padyshim, viti më i mirë i jetës sime (I) Xhudo / Majlinda Kelmendi: 2016-ta, padyshim, viti më i mirë i jetës sime (I)

AlbanianSport.net 03.01.2017 13:05

ASNN – Viti 2016 do të mbahet gjatë në mendjen e krenarisë Read More

Basketboll – Meshkuj / Lasku: Tirana është skuadra për t’u mundur (II) Basketboll – Meshkuj / Lasku: Tirana është skuadra për t’u mundur (II)

Gjergj Vyshka 31.12.2016 12:15

Basketbollisti i bardhebluve: “Unë jam i bindur që kjo skuadër Read More

Basketboll – Meshkuj / Lasku: Liga Ballkanike, llogaritë i bëjmë në fund (I) Basketboll – Meshkuj / Lasku: Liga Ballkanike, llogaritë i bëjmë në fund (I)

Gjergj Vyshka 30.12.2016 15:15

Basketbollisti i bardhebluve: “Unë jam i bindur që kjo skuadër Read More

Volejboll / Pëllumbi: Liga e Evropës, kulmi ynë, klubet, të guxojnë më tepër (II) Volejboll / Pëllumbi: Liga e Evropës, kulmi ynë, klubet, të guxojnë më tepër (II)

Gjergj Vyshka 27.12.2016 08:50

Presidenti i Federatës Shqiptare të rrjetës: “Turneu miqësor Read More

Volejboll / Presidenti Pëllumbi bën bilancin e 2016-ës, vë piketat e 2017-ës (I) Volejboll / Presidenti Pëllumbi bën bilancin e 2016-ës, vë piketat e 2017-ës (I)

Gjergj Vyshka 26.12.2016 11:35

Presidenti i Federatës Shqiptare të Volejbollit, Erlind Pëllumbi, Read More

Volejboll – Meshkuj / Tukseferi: Studenti në Evropë përfaqësoi veten (II) Volejboll – Meshkuj / Tukseferi: Studenti në Evropë përfaqësoi veten (II)

Gjergj Vyshka 22.12.2016 22:55

Ndihmëstrajneri i Partizanit: “Në janar do të shihni një organizim Read More

Volejboll – Meshkuj / Tukseferi: Partizani? Shifrat s’kanë nevojë për koment (I) Volejboll – Meshkuj / Tukseferi: Partizani? Shifrat s’kanë nevojë për koment (I)

Gjergj Vyshka 21.12.2016 11:35

Ndihmëstrajneri i Partizanit: “Në janar do të shihni një organizim Read More

Uka: Përgatitja e një ndeshjeje ndërkombëtare, një muaj grumbullim Uka: Përgatitja e një ndeshjeje ndërkombëtare, një muaj grumbullim

Gjergj Vyshka 16.12.2016 13:45

Eksperienca e Shaban Ukës me Dinamon në Kupat e Evropës, Read More

Uka: Volejbolli, në nivelin më të ulët në 25 vjet, çfarë çalon sipas meje… Uka: Volejbolli, në nivelin më të ulët në 25 vjet, çfarë çalon sipas meje…

Gjergj Vyshka 16.12.2016 10:25

Mjeshtëri i merituar i Sportit: “Mbështetja e shtetit duhet të kishte Read More

“Vajton” Shaban Uka: Volejbolli shqiptar, i harruar dhe i braktisur! “Vajton” Shaban Uka: Volejbolli shqiptar, i harruar dhe i braktisur!

Gjergj Vyshka 16.12.2016 07:05

Volejbolli i harruar, volejbolli i braktisur, volejbolli i masakruar Read More

Atletikë / Izmir Smajlaj: I kënaqur me 2016-ën,synoj mjaft për 2017-ën Atletikë / Izmir Smajlaj: I kënaqur me 2016-ën,synoj mjaft për 2017-ën

Gjergj Vyshka 15.12.2016 15:25

Rekordmeni i kërcimit së gjati dhe kërcimit trehapësh tregon Read More

Kosovë / Xhavit Kajtazi: Buxhetet nuk shfrytëzohen me dobi, shikoni rajonin (III) Kosovë / Xhavit Kajtazi: Buxhetet nuk shfrytëzohen me dobi, shikoni rajonin (III)

Nga Tahir Sopi (Koha Ditore) 07.12.2016 12:55

Kur punët shkojnë keq, zakonisht thuhet se “po flitet shumë e po punohet pak”, por Read More


banner

Arkiva

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kontakte dhe informacione

Rrjeti Shqiptar i Lajmeve Sportive (ASNN)

PR & Marketing:
Gentiana Kodra (Pine)

Senior Editor
Gjergj Vyshka

Rrjetet Sociale

Rreth Nesh