Subscribe to RSS

Intervistë e rastit Faqja Kryesore

Basketboll / Lasku: Konstantinidesi, më i përgatituri, loja e tij synon rezultatin Basketboll / Lasku: Konstantinidesi, më i përgatituri, loja e tij synon rezultatin

Gjergj Vyshka 16.08.2016 18:00

Kombëtarja gati për miqësoret. Për shkak dëmtimesh janë larguar Read More

(Video) Kosovë / Vokrri rrëfen përgatitjet për “Rusi 2018” & lojtarët (Video) Kosovë / Vokrri rrëfen përgatitjet për “Rusi 2018” & lojtarët

AlbanianSport.net 16.08.2016 15:15

ASNN – Përfaqësuesja e Kosovës do të marrë pjesë në Eliminatoret Read More

Vllaznia / Ditmar Bicaj, “me oreks”, synon Kupën & Evropën me kuqeblutë Vllaznia / Ditmar Bicaj, “me oreks”, synon Kupën & Evropën me kuqeblutë

Gaspër Marku 04.08.2016 18:55

Mbrojtësi shtatlartë, që firmosi dy ditë më parë me kuqeblutë, Read More

Basketboll / Cici: Gjyqtarët shqiptarë, rritje në cilësi përtej presionit & paragjykimit (II) Basketboll / Cici: Gjyqtarët shqiptarë, rritje në cilësi përtej presionit & paragjykimit (II)

Gjergj Vyshka 11.06.2016 11:35

Gjyqtari Gentian Cici do të jetë në turin preolimpik në Francë. Read More

Basketboll / Gjyqtari Cici: Dua ta mbyll me Botërorin dhe Olimpiadën (I) Basketboll / Gjyqtari Cici: Dua ta mbyll me Botërorin dhe Olimpiadën (I)

Gjergj Vyshka 10.06.2016 16:30

Gjyqtari Gentian Cici do të jetë në turin preolimpik në Francë. Read More

Volejboll / Pëllumbi: Ardhja e Ligës së Evropës & Boroçiçit, vlerë e shtuar për ne Volejboll / Pëllumbi: Ardhja e Ligës së Evropës & Boroçiçit, vlerë e shtuar për ne

Gjergj Vyshka 09.06.2016 09:15

Presidenti i FSHV-së: “Dëshirojmë krijimin e një Federate me Read More

(Video) Skënderbeu / Mirel Josa rrëfen sezonin, Evropën dhe të ardhmen (Video) Skënderbeu / Mirel Josa rrëfen sezonin, Evropën dhe të ardhmen

AlbanianSport.net 29.05.2016 16:55

ASNN – Titulli i këtij sezoni ishte i 6-ti radhazi për Skënderbeun Read More

(Video) De Biazi: Nuk shkohet përpara vetëm me fat, Evropiani, i vështirë (Video) De Biazi: Nuk shkohet përpara vetëm me fat, Evropiani, i vështirë

AlbanianSport.net 24.05.2016 17:55

ASNN – Kombëtarja kuqezi ka nisur tanimë përgatitjet për Evropianin Read More

Vllaznia / Cungu: Herët të flasim për sezonin e ri, këtu, për të ndenjur gjatë Vllaznia / Cungu: Herët të flasim për sezonin e ri, këtu, për të ndenjur gjatë

Gaspër Marku 18.05.2016 15:45

ASNN – Trajneri i Vllaznisë, Armando Cungu, në prononcimin e Read More

Kombëtarja / De Biazi për “Tuttosport”: Kualifikimi nuk ishte çështje fati Kombëtarja / De Biazi për “Tuttosport”: Kualifikimi nuk ishte çështje fati

AlbanianSport.net 23.04.2016 17:55

Xhovani De Biazi po përgatitet për fazën e fundit para finaleve Read More

Basketboll / Ponari: Konstanidesi, ogur i mirë për Kombëtaren kuqezi Basketboll / Ponari: Konstanidesi, ogur i mirë për Kombëtaren kuqezi

Gjergj Vyshka 21.04.2016 12:20

Presidenti i FSHB-së dhe SIGAL Prishtinës: “Është një kënaqësi Read More

Ekskluzive / Nezaj rrëfen finalen, miqësitë dhe rivalitetin & Kombëtaren Ekskluzive / Nezaj rrëfen finalen, miqësitë dhe rivalitetin & Kombëtaren

AlbanianSport.net 20.04.2016 17:55

ASNN – Klonarda Nezaj është njëra nga lojtaret më të spikatura Read More

Volejboll – Meshkuj / Xhija bën analizën e sezonit: Tirana kërkon titullin “kampion” Volejboll – Meshkuj / Xhija bën analizën e sezonit: Tirana kërkon titullin “kampion”

Gjergj Vyshka 12.04.2016 07:05

Organizatori bardheblu: “Vitin e kaluar kemi luajtur pesë ndeshje finale me Studentin Read More

Vllaznia / Cungu: Shpresoj të jetë një terapi e mirë për vazhdimësinë Vllaznia / Cungu: Shpresoj të jetë një terapi e mirë për vazhdimësinë

Gaspër Marku 08.04.2016 15:20

ASNN – Armando Cungu shprehu kënaqësinë e të bërit realitet Read More

Volejboll – Meshkuj / Memia: Dëmtimet po bëhen problemi i Studentit Volejboll – Meshkuj / Memia: Dëmtimet po bëhen problemi i Studentit

Gjergj Vyshka 01.04.2016 12:05

Volejbollisti veteran: “Në fillim të sezonit na është dëmtuar Lundra. Read More

Basketboll – Femra / Borova: Vetëm kështu fitohet ndaj Flamurtarit Basketboll – Femra / Borova: Vetëm kështu fitohet ndaj Flamurtarit

Gjergj Vyshka 25.03.2016 20:25

Trajneri i bardhebluve Borova: “Do të kërkojmë të përsërisim Read More

Basketboll – Meshkuj / Bilali: Ndeshjen e humbëm nga palë të treta… Basketboll – Meshkuj / Bilali: Ndeshjen e humbëm nga palë të treta…

Gjergj Vyshka 22.03.2016 07:55

Trajneri i Ardhmëria Basket: “Ne do të vazhdojmë me maksimumin Read More

Basketboll / Çarçani: Superior, një ekip i ndërtuar mbi një vizion të qartë (II) Basketboll / Çarçani: Superior, një ekip i ndërtuar mbi një vizion të qartë (II)

Gjergj Vyshka 17.03.2016 18:55

Ardhmëria Basket-Superiori është ndeshja më kryesore e Kategorisë Read More

Basketboll / Çarçani: Ja pse e mbështes Arben Fagun si president të FSHB-së (I) Basketboll / Çarçani: Ja pse e mbështes Arben Fagun si president të FSHB-së (I)

Gjergj Vyshka 16.03.2016 20:45

Ardhmëria Basket-Superiori është ndeshja më kryesore e Kategorisë Read More

Tenis / Genc Çakshiri, midis dëshirës dhe mundësisë në këtë sport (II) Tenis / Genc Çakshiri, midis dëshirës dhe mundësisë në këtë sport (II)

Përshtati: Gjergj Vyshka 16.03.2016 18:00

Ish-tenisti dhe zyrtari i Federatës Shqiptare të Tenisit: “Dy gjërat Read More

Genc Çakshiri rrëfen historinë e tenisit shqiptar për mediat italiane (I) Genc Çakshiri rrëfen historinë e tenisit shqiptar për mediat italiane (I)

Përshtati: Gjergj Vyshka 15.03.2016 07:55

Ish-tenisti dhe zyrtari i Federatës Shqiptare të Tenisit: “Dy gjërat Read More

Vllaznia / Shtubina: Fitorja, detyrë për të mos e ndërlikuar situatën Vllaznia / Shtubina: Fitorja, detyrë për të mos e ndërlikuar situatën

Gaspër Marku 03.03.2016 11:35

Kapiteni i kuqebluve ka thyer heshtjen e shtypit, ndërsa karikon Read More

Peshëngritje / Karina, ambicioz: Synoj medalje në Evropianin e Oslos Peshëngritje / Karina, ambicioz: Synoj medalje në Evropianin e Oslos

AlbanianSport.net 26.02.2016 14:20

ASNN – Peshëngritësi elbasanas: “Gara është shumë e fortë dhe ajo Read More

Çiklizëm / Presidenti Anxhaku: 2016-ta, një vit premtues për sportin tonë Çiklizëm / Presidenti Anxhaku: 2016-ta, një vit premtues për sportin tonë

Gjergj Vyshka 22.02.2016 11:10

Një tjetër çiklist shqiptar i bashkohet një skuadre profesioniste Read More

Peshëngritje / Ilir Suli zbret nga podiumi, flet si trajner për Evropianin Peshëngritje / Ilir Suli zbret nga podiumi, flet si trajner për Evropianin

AlbanianSport.net 19.02.2016 13:25

ASNN – Ilir Suli është një nga katër trajnerët e kombëtares së peshëngritjes, Read More

Basketboll – Meshkuj / Avrami: Dua të shoh Tiranën e vërtetë në Shkodër Basketboll – Meshkuj / Avrami: Dua të shoh Tiranën e vërtetë në Shkodër

Gjergj Vyshka 17.02.2016 10:25

Trajneri: “Unë kam objeksionet e mia për mënyren se si bëhet Read More


banner

Arkiva

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kontakte dhe informacione

Rrjeti Shqiptar i Lajmeve Sportive (ASNN)

PR & Marketing:
Gentiana Kodra (Pine)

Senior Editor
Gjergj Vyshka

Rrjetet Sociale

Rreth Nesh