Subscribe to RSS

Kategoria e tretë Faqja Kryesore

FSHF / Komiteti Ekzekutiv mban mbledhjen e radhës, merr disa vendime FSHF / Komiteti Ekzekutiv mban mbledhjen e radhës, merr disa vendime

AlbanianSport.net 23.11.2016 11:40

Dje paradite, në orën 11:00, është zhvilluar në Federatën Shqiptare të Futbollit mbledhja Read More

FSHF / Disiplina ndëshkon Currin me 2 ndeshje pezullim, Peqinin me 4 FSHF / Disiplina ndëshkon Currin me 2 ndeshje pezullim, Peqinin me 4

AlbanianSport.net 15.04.2016 07:05

ASNN – Është mbajtur mbrëmë mbledhja e radhës e Komisionit Read More

Kategoria e Tretë / FSHF, seminar & analizë me vëzhguesit për sezonin Kategoria e Tretë / FSHF, seminar & analizë me vëzhguesit për sezonin

AlbanianSport.net 17.02.2016 12:55

ASNN – Është zhvilluar dje seminari me vëzhguesit e Kategorisë Read More

Valbona / Klubi tropojan drejt shkrirjes, rrezikon Kategorinë e Tretë Valbona / Klubi tropojan drejt shkrirjes, rrezikon Kategorinë e Tretë

AlbanianSport.net 09.09.2015 20:35

ASNN – Mungesa e financave ka bërë që Klubi i Futbollit “Valbona” Read More

Tërbuni / Pukjanët “ndezin motorët” me fitoren 3-0 ndaj Internacionalit Tërbuni / Pukjanët “ndezin motorët” me fitoren 3-0 ndaj Internacionalit

AlbanianSport.net 09.08.2015 16:55

ASNN – Tërbuni ka zhvilluar ndeshjen e parë miqësore në Stadiumin Read More

FC Kevitani, surpriza e këndshme që siguron ngjitjen në Të Dytën FC Kevitani, surpriza e këndshme që siguron ngjitjen në Të Dytën

Adriatik Balla 22.05.2015 14:40

Skuadrat private janë shtuar ndjeshëm në kategoritë e ndryshme, Read More

FSHF / Disiplina, gjoba për “të tërë”, Turbina humbet “aforfe” & -3 pikë FSHF / Disiplina, gjoba për “të tërë”, Turbina humbet “aforfe” & -3 pikë

AlbanianSport.net 21.05.2015 19:50

ASNN – Komisioni i Disiplinës pranë Federatës Shqiptare të mbledhjen Read More

Verdiktet e fundsezonit, ja kalendari i sfidave finale & “play-out”-it Verdiktet e fundsezonit, ja kalendari i sfidave finale & “play-out”-it

AlbanianSport.net 19.05.2015 19:35

ASNN – Sezoni i rregullt i Kampionatit Kombëtar të Futbollit Read More

FSHF / Disiplina gjobit Tiranën dhe Skënderbeun me nga 500 mijë lekë FSHF / Disiplina gjobit Tiranën dhe Skënderbeun me nga 500 mijë lekë

AlbanianSport.net 15.05.2015 10:10

ASNN – Komisioni i Disiplinës i Federatës Shqiptare të Futbollit Read More

Partizani / Të kuqtë mundin 5-0 Kevitanin në miqësoren e pragderbit Partizani / Të kuqtë mundin 5-0 Kevitanin në miqësoren e pragderbit

AlbanianSport.net 01.05.2015 08:50

ASNN – Partizani e ka përgatitur derbin e së hënës ndaj Tiranës Read More

FSHF / Kukësi, Partizani dhe Laçi në “gijotinën”e Komisionit të Disiplinës FSHF / Kukësi, Partizani dhe Laçi në “gijotinën”e Komisionit të Disiplinës

AlbanianSport.net 24.04.2015 09:45

Kukësi, Partizani dhe Laçi kanë qenë në “gijotinën”e Komisionit Read More

Disiplina / Plasin gjobat për klubet e Superiores, pezullime për të tjerat Disiplina / Plasin gjobat për klubet e Superiores, pezullime për të tjerat

AlbanianSport.net 16.04.2015 21:15

ASNN – Në mbledhjen e radhës, të mbajtur sot, Komisioni i Disiplinës i Federatës Read More

Disiplina / I thyejnë xhamin gjyqtarin, dënohen vetëm 1 javë… Disiplina / I thyejnë xhamin gjyqtarin, dënohen vetëm 1 javë…

Gjergj Vyshka 02.04.2015 11:10

Përfundimi i ndeshjes me Tiranën, përveç incidenteve me portierin serb Cakoviç, Read More

Vazhdon java e 13-të, Rubiku bën detyrën, ka sherr në Elbasan Vazhdon java e 13-të, Rubiku bën detyrën, ka sherr në Elbasan

AlbanianSport.net 30.03.2015 15:00

ASNN – Niveli i katërt i Kampionatit Kombëtar të Futbollit, që njihet si Kategoria e Tretë, Read More

Vazhdojnë firot e skuadrave, edhe Shkëndija e Tiranës tërhiqet nga kampionati Vazhdojnë firot e skuadrave, edhe Shkëndija e Tiranës tërhiqet nga kampionati

AlbanianSport.net 27.03.2015 17:15

ASNN – Që pas ndeshjes Shkëndija e Tiranës-Djelmnia Shkodrane ku kjo e fundit Read More

Kevitani vazhdon domiminim, Bulqiza triumfon ndaj Spartakut Kevitani vazhdon domiminim, Bulqiza triumfon ndaj Spartakut

AlbanianSport.net 27.03.2015 14:45

ASNN – Janë luajtur të mërkurën 3 ndeshjet e vlefshme për Grupin A të Kategorisë Read More

Fenomenale në Të Tretën, për 25 minuta gjykon… delegati i FSHF-së! Fenomenale në Të Tretën, për 25 minuta gjykon… delegati i FSHF-së!

Gjergj Vyshka 23.01.2015 16:50

Në Kategorinë e Tretë të futbollit shqiptar ndodhin çuditë nga më të ndryshmet, Read More

Java e 12-të drejt mbylljes, Kevitani & Internacionali, krerët e shkëputur Java e 12-të drejt mbylljes, Kevitani & Internacionali, krerët e shkëputur

AlbaniaSport.net 21.01.2015 20:15

ASNN – Mungesë dokumentacioni, Pajova nuk luan me Sopotin B. Kategoria e Tretë Read More

Njëri Internacional nuk ndalet, 5 gola Jang Bojsit, Internacionali tjetër mundet Njëri Internacional nuk ndalet, 5 gola Jang Bojsit, Internacionali tjetër mundet

 

Gjergj Vyshka 20.03.2015 18:25

 

ASNN – Kryesuesja e grupit B në Kategorinë e Tretë, Internacionali, nuk e ka falur Read More

Disiplina gjobit “derbin” me 3 milionë, i zbraz Bylisit fushën për 2 ndeshje Disiplina gjobit “derbin” me 3 milionë, i zbraz Bylisit fushën për 2 ndeshje

AlbanianSport.net 20.03.2015 16:55

ASNN – Komisioni i Disiplinës pranë Federatës Shqiptare të Futbollit ka zhvilluar Read More

Golemi fiton të prapambeturën me Jong Bojs, ngjitet në vendin e 5-të Golemi fiton të prapambeturën me Jong Bojs, ngjitet në vendin e 5-të

AlbanianSport.net 14.03.2015 16:35

ASNN – Golemi e ka fituar ndeshjen e prapambetur me Jang Bojs, e cila dje në mesditë Read More

Disiplina me “shpatë”, pezullime & “aforfe” nëpër kategoritë inferiore Disiplina me “shpatë”, pezullime & “aforfe” nëpër kategoritë inferiore

AlbanianSport.net 12.03.2015 13:25

ASNN – Ja vendimet e marra në mbledhjen e radhës së Komisionit të Disiplinës Read More

Nuk luhen takime zyrtare, por vijojnë… ndeshjet miqësore! Nuk luhen takime zyrtare, por vijojnë… ndeshjet miqësore!

Gjergj Vyshka 11.03.2015 14:20

Kategoria e Tretë, e cila ende nuk e ka nisur fazën e dytë të kampionatit, teksa ende nuk kanë përfunduar dhe ndeshjet e prapambetura, vazhdon me takimet miqësore.

Gjithçka ka nisur të mërkurën e kaluar, atje ku Spartaku ka mundur Tiranën B, 3-2. Më pas po Spartaku të dielën në Pezë-Helmës ka mundur thellësisht 5-1 Valbonën.

Në prag të fazës së dytë të kampionatit është duke paraqitur një formë të mirë sportive dhe Eagles, e cila ka mundur 3-0 Internacional dhe 8-2 Sportingun e Tiranës.

Kategoria e Tretë duket se do të vijojë me ndeshje miqësore, ndërsa ende nuk ka një datë të saktë për fillimin e fazës së dytë të kampionatit.

 

Rezultatet e ndeshjeve miqësore:

 

Spartaku – Valbona                        5-1

Eagles – Sporting Tiranë    8-2

Eagles – Internacional        3-0

Tirana B – Spartaku                        2-3

Adriatiku 2012 fiton të prapambeturën, “rrokadë” vendesh me Pajovën Adriatiku 2012 fiton të prapambeturën, “rrokadë” vendesh me Pajovën

Gjergj Vyshka 27.02.2015 14:35

Kategoria e Tretë vijon të jetë pushim, ndërsa është duke plotësuar numrin e ndeshjeve të prapambetura Read More

Kamza, 4 gola Bulqizës në miqësoren përpara Besëlidhjes Kamza, 4 gola Bulqizës në miqësoren përpara Besëlidhjes

Gjergj Vyshka 26.02.2015 19:10

Kamza ka korrur një fitore të thellë me Bulqizën e Kategorisë së Tretë, teksa dje pasdite Read More

Golemi / Bregdetasit, vetëm barazim 2-2 në miqësoren me Prizrenin Golemi / Bregdetasit, vetëm barazim 2-2 në miqësoren me Prizrenin

AlbanianSport.net 21.02.2015 15:20

Golemi ka luajtur një tjetër miqësore me skuadrat kosovare. Dje pasdite, në stadiumin Read More


banner

Arkiva

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kontakte dhe informacione

Rrjeti Shqiptar i Lajmeve Sportive (ASNN)

PR & Marketing:
Gentiana Kodra (Pine)

Senior Editor
Gjergj Vyshka

Rrjetet Sociale

Rreth Nesh