Subscribe to RSS

Komente Faqja Kryesore

(Video) Volejboll – Femra / Martiri & Tarja: Infrastruktura & konkurrenca, problem (Video) Volejboll – Femra / Martiri & Tarja: Infrastruktura & konkurrenca, problem

AlbanianSport.net 03.06.2017 08:50

ASNN – Infrastruktura e dobët dhe mungesa e konkurrencës Read More

(Video) Rrethi i 74-t Çiklistik i Shqipërisë, një bast i fituar i “dyrrotakëve” (Video) Rrethi i 74-t Çiklistik i Shqipërisë, një bast i fituar i “dyrrotakëve”

AlbanianSport.net 02.06.2017 11:35

ASNN – Gara e 3-të më e vjetër çiklistike në Evropë, pas Turit Read More

Volejboll / Pse Komisioni i Disiplinës ka kapërcyer kompetencat & rregullat… Volejboll / Pse Komisioni i Disiplinës ka kapërcyer kompetencat & rregullat…

Nga Gjergj Vyshka 24.03.2017 21:45

Praktikisht për të marrë vendimet, që në fakt nuk kanë qenë Read More

Salla e re e Parkut Olimpik të Tiranës, aty ku është punuar “pa kokë” Salla e re e Parkut Olimpik të Tiranës, aty ku është punuar “pa kokë”

Gjergj Vyshka 24.02.2017 10:25

Po cilat janë defektet e sallës sportive të Parkut Olimpik të Tiranës? Read More

Basketbolli shqiptar i femrave sfidon edhe NBA-në, 3 lojtare… 223 pikë (!?) Basketbolli shqiptar i femrave sfidon edhe NBA-në, 3 lojtare… 223 pikë (!?)

Nga Gjergj Vyshka 23.02.2017 15:25

Duke qenë se radhën e pikëve të shumta në një ndeshje basketbolli Read More

Kombëtarja / Sulmi kuqezi me probleme, vetëm Balaj e bind De Biazin Kombëtarja / Sulmi kuqezi me probleme, vetëm Balaj e bind De Biazin

Nga Adriatik Balla (Sot) 18.02.2017 22:55

Prej javësh, trajneri i Kombëtares kuqezi, Xhovani De Biazi, ka nisur Read More

Ligji për Sportin, çfarë ndryshon & pavarësia e komisioneve nga Shteti Ligji për Sportin, çfarë ndryshon & pavarësia e komisioneve nga Shteti

Gjergj Vyshka 10.02.2017 10:25

Në ligj, ashtu sikurse është këmbëngulur gjithmonë, është përfshirja Read More

Ligji për Sportin, relacioni i Nikollës flet për autonomi & vetëadministrim Ligji për Sportin, relacioni i Nikollës flet për autonomi & vetëadministrim

Gjergj Vyshka 10.02.2017 08:45

Sipas relacionit të Ministres së Arsimit dhe Sportit, Lindita Nikolla, Read More

I ri ligji i sportit, por sa funksional do të jetë ai?! I ri ligji i sportit, por sa funksional do të jetë ai?!

Nga Gjergj Vyshka 10.02.2017 07:05

Tashmë ligji i plotë, por dhe relacioni i Ministres së Arsimit dhe Read More

Basketboll – Meshkuj / Tirana-Vllaznia, gjykimi, për t’u marrë shembull… Basketboll – Meshkuj / Tirana-Vllaznia, gjykimi, për t’u marrë shembull…

Nga Gjergj Vyshka 04.02.2017 15:55

Për shkak të rëndësisë së ndeshjes, Tirana-Vllaznia është gjykuar Read More

Basketboll / Dritarja e merkatos së koshit në mes të sezonit, e diskutueshme! Basketboll / Dritarja e merkatos së koshit në mes të sezonit, e diskutueshme!

Nga Gjergj Vyshka 03.02.2017 14:35

Ajo që është shtruar për diskutim edhe vitin e kaluar nga “Sport Ekspres” është dritarja Read More

Ish-Kompleksi “Dinamo”… Park olimpik, apo Park… gjelbërimi?! Ish-Kompleksi “Dinamo”… Park olimpik, apo Park… gjelbërimi?!

Nga Gjergj Vyshka 25.01.2017 13:25

Drejtori i Agjencisë së Shërbimit të Sporteve, Doçi: Janë në pronën e tyre, sepse ish-kompleksi Read More

Thirrje Kryeministrit & Kryetarit të Kuvendit të shkarkojnë Elez Gjozën! Thirrje Kryeministrit & Kryetarit të Kuvendit të shkarkojnë Elez Gjozën!

Nga Erkand Qerimaj 21.01.2017 12:30

Zotëri Elez Gjoza duke mos marrë asnjë përgjigje nga ju si njeri Read More

Elez Gjoza, të qenit President i FSHP-së nuk të jep të drejtë të gënjesh pa fund! Elez Gjoza, të qenit President i FSHP-së nuk të jep të drejtë të gënjesh pa fund!

Nga Erkand Qerimaj 19.01.2017 12:05

“Elez Gjoza fakti se je President i FSHP-së nuk të jep të drejtë Read More

Volejboll / Hapet merkatoja e rrjetës, por skuadrat i mbajnë “qepenat” mbyllur Volejboll / Hapet merkatoja e rrjetës, por skuadrat i mbajnë “qepenat” mbyllur

AlbanianSport.net 13.01.2017 21:15

ASNN – Ashtu sikundër në futboll, edhe në volejboll ka nisur Read More

Faza e parë, të gjithë kundër dominimit të “kampiones” Barleti Volej Faza e parë, të gjithë kundër dominimit të “kampiones” Barleti Volej

Nga Gjergj Vyshka 28.12.2016 17:05

Volejbolli i femrave në Shqipëri është nën siglën e Barletit Volej. Read More

Koshi i meshkujve, me Tiranën në sfidë midis kampionatit & Ligës Ballkanike Koshi i meshkujve, me Tiranën në sfidë midis kampionatit & Ligës Ballkanike

Gjergj Vyshka 28.12.2016 13:45

Tirana në basketboll për meshkuj, jo vetëm që është kryesuese Read More

Volejbolli në krizë, produkt i pashitshëm … Shkollat, aty ku fle shpresa (VI) Volejbolli në krizë, produkt i pashitshëm … Shkollat, aty ku fle shpresa (VI)

Gjergj Vyshka 14.12.2016 14:50

Ndeshja e Studentit me Zirat Bankasi të Ankarasë, një skuadër Read More

Volejbolli në krizë, produkt i pashitshëm… Klubet, me “arna” në Evropë (V) Volejbolli në krizë, produkt i pashitshëm… Klubet, me “arna” në Evropë (V)

Gjergj Vyshka 13.12.2016 10:25

Ndeshja e Studentit me Zirat Bankasi të Ankarasë, një skuadër milionere dhe me super Read More

Volejbolli në krizë, produkt i pashitshëm … Kombëtaret, me hapat e basketbollit (IV) Volejbolli në krizë, produkt i pashitshëm … Kombëtaret, me hapat e basketbollit (IV)

Gjergj Vyshka 12.12.2016 17:05

Ndeshja e Studentit me Zirat Bankasi të Ankarasë, një skuadër Read More

Tirana, fitorja me Pejën që premton për të ardhmen e koshit shqiptar Tirana, fitorja me Pejën që premton për të ardhmen e koshit shqiptar

Nga Altin B. Kodra 01.12.2016 20:40

ASNN – 3 fitore dhe po aq humbje në këto 6 ndeshjet e para Read More

Shqipëria e koshit të femrave, peng i nivelit të kampionatit kombëtar Shqipëria e koshit të femrave, peng i nivelit të kampionatit kombëtar

Nga Gjergj Vyshka 20.11.2016 08:45

Shqipëria e basketbollit të femrave nuk ka dalë nga bataku i humbjeve Read More

Kur Ligji i Sportit më shumë ndryshohet, sesa zbatohet… Kur Ligji i Sportit më shumë ndryshohet, sesa zbatohet…

Nga Artan Shytaj 17.11.2016 10:45

Po diskutohet shumë për ndryshimet e radhës në ligjin aktual Read More

Tani u kujtuat të kurseni lekët e taksapaguesve shqiptarë, z. president?! Tani u kujtuat të kurseni lekët e taksapaguesve shqiptarë, z. president?!

Nga Hektor Shaqiri* 09.11.2016 13:25

Trajneri i Kristi Ramadanit, Hektor Shaqiri, i është kundërpërgjigjur Read More

Volejboll – Meshkuj / Farka Volej, “stërvitje e orëve të vona” me Elbasanin Volejboll – Meshkuj / Farka Volej, “stërvitje e orëve të vona” me Elbasanin

Gjergj Vyshka 30.10.2016 17:05

21:47 ka qenë ora kur ka rënë vërshëllima përfundimtare e ndërkombëtarit Read More

Caktimi i gjyqtarëve, dy vërejtje miqësore për Federatën e Basketbollit Caktimi i gjyqtarëve, dy vërejtje miqësore për Federatën e Basketbollit

Nga Gjergj Vyshka 27.10.2016 15:15

Së pari, ndoshta duhet të ishte shmangur prania e gjyqtarit Sajmir Read More


banner

Arkiva

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kontakte dhe informacione

Rrjeti Shqiptar i Lajmeve Sportive (ASNN)

PR & Marketing:
Gentiana Kodra (Pine)

Senior Editor
Gjergj Vyshka

Rrjetet Sociale

Rreth Nesh