Subscribe to RSS

Kategoria e Parë Faqja Kryesore

(Video) Na ishte një herë një derbi… Të 3 kryeqytetaset, tanimë “nën ujë”… (Video) Na ishte një herë një derbi… Të 3 kryeqytetaset, tanimë “nën ujë”…

Nga Altin B. Kodra 24.07.2017 09:45

ASNN – Na ishte një herë një derbi… Duket se kjo fjali me të cilën Read More

(Video) Infrastruktura, “thembra e Akilit” për licencimin e Kamzës & Lushnjës (Video) Infrastruktura, “thembra e Akilit” për licencimin e Kamzës & Lushnjës

AlbanianSport.net 02.06.2017 12:30

ASNN – Infrastruktura mbetet problemi kryesor i plotësimit Read More

(Video) Elbasani mund Turbinën 3-1 në një përballje me shumë dritëhije (Video) Elbasani mund Turbinën 3-1 në një përballje me shumë dritëhije

AlbanianSport.net 30.03.2017 18:00

ASNN – Kategoria e Parë e Kampionatit Kombëtar të Futbollit Read More

Sot (14:00), Elbasani-Turbina, një derbi prefekture për mbijetesë Sot (14:00), Elbasani-Turbina, një derbi prefekture për mbijetesë

AlbanianSport.net 30.03.2017 09:45

ASNN – Kategoria e parë e Kampionatit Kombëtar të Futbollit Read More

Lushnja vuan, por e thyen Pogradecin, fiton 2-1 dhe ruan kreun Lushnja vuan, por e thyen Pogradecin, fiton 2-1 dhe ruan kreun

AlbanianSport.net 26.03.2017 20:55

ASNN – Lushnja ka mundur Pogradecin 2-1 në ndeshjen e javës Read More

Mehmeti i mjafton Kamzës për 3 pikët që e mbajnë në krye të renditjes Mehmeti i mjafton Kamzës për 3 pikët që e mbajnë në krye të renditjes

AlbanianSport.net 24.03.2017 20:05

ASNN – Përkundër etheve të Kombëtares kuqezi, Kampionati Read More

Maratonë njëjavore transmetimesh sportive, basketboll, futboll & Moto GP Maratonë njëjavore transmetimesh sportive, basketboll, futboll & Moto GP

AlbanianSport.net 23.03.2017 10:15

ASNN – 4 superduele të Eliminatoreve të Botërorit 2018, ku Read More

Besëlidhjes i mjafton Ndreca për 3 pikët ndaj Burrelit & afrimin me kreun Besëlidhjes i mjafton Ndreca për 3 pikët ndaj Burrelit & afrimin me kreun

AlbanianSport.net 20.03.2017 16:35

ASNN – Besëlidhja ka mposhtur Burrelin me rezultatin minimal Read More

Sot (14:00), direkt në RTSH, Besëlidhja, përballë Burrelit për t’iu afruar Kamzës Sot (14:00), direkt në RTSH, Besëlidhja, përballë Burrelit për t’iu afruar Kamzës

AlbanianSport.net 20.03.2017 07:55

ASNN – Kategoria e Parë, e cila i ka luajtur të shtunën dy ndeshjet Read More

Lushnja “përthan” Shkumbinin, fiton 3-1 dhe rimerr kreun e renditjes Lushnja “përthan” Shkumbinin, fiton 3-1 dhe rimerr kreun e renditjes

AlbanianSport.net 19.03.2017 17:55

ASNN – Lushnja ka rimarrë kreun e renditjes së grupit B të Kategorisë Read More

Sot (14:00), e parafundit e javës së 20-të, Lushnja-Shkumbini, direkt në RTSH Sot (14:00), e parafundit e javës së 20-të, Lushnja-Shkumbini, direkt në RTSH

AlbanianSport.net 19.03.2017 07:55

ASNN – Kategoria e Parë, e cila i ka luajtur dje dy ndeshjet e para Read More

(Video) Bylisi, mjaftojnë 30 minutat e para për fitoren në Pogradec (Video) Bylisi, mjaftojnë 30 minutat e para për fitoren në Pogradec

AlbanianSport.net 13.03.2017 16:15

ASNN – Kategoria e Parë e Kampionatit Kombëtar të Futbollit Read More

Pogradeci-Bylis, sot epilogu i javës së 19-të, drejtpërdrejt në Rrjetin e RTSH-së Pogradeci-Bylis, sot epilogu i javës së 19-të, drejtpërdrejt në Rrjetin e RTSH-së

AlbanianSport.net 13.03.2017 08:45

ASNN – Kategoria e Parë e Kampionatit Kombëtar të Futbollit Read More

(Video) Kamza përmbys Burrelin, vulos fitoren në 11 minutat e fundit (Video) Kamza përmbys Burrelin, vulos fitoren në 11 minutat e fundit

AlbanianSport.net 11.03.2017 15:50

ASNN – Kamza ka kapërcyer pësimin e një goli në pjesën e parë, Read More

Sot (14:00), Burreli-Kamza, drejtpërdrejt në Rrjetin e RTSH-së Sot (14:00), Burreli-Kamza, drejtpërdrejt në Rrjetin e RTSH-së

AlbanianSport.net 11.03.2017 11:20

ASNN – Niveli i dytë i Kampionatit Kombëtar të Futbollit, që Read More

(Video) Dibra i mjafton, midis polemikash, Besëlidhjes ndaj Erzenit (Video) Dibra i mjafton, midis polemikash, Besëlidhjes ndaj Erzenit

AlbanianSport.net 10.03.2017 17:10

ASNN – Besëlidhja ka fituar 1-0 me Erzenin, në përfundim të 90 Read More

(Video) Thyhet Lushnja pas dy fazash, Pogradeci e mund në shtëpi (Video) Thyhet Lushnja pas dy fazash, Pogradeci e mund në shtëpi

AlbanianSport.net 04.03.2017 23:45

ASNN – Lushnja është mundur 1-0 në fushën e vet nga Pogradeci Read More

(Video) Besëlidhja vuan, por e thyen Burrelin, rigjen vendin e dytë (Video) Besëlidhja vuan, por e thyen Burrelin, rigjen vendin e dytë

AlbanianSport.net 26.02.2017 17:05

ASNN – Besëlidhja ka vuajtur të hënën, por, sidoqoftë, ia ka dalë Read More

“Epilogu” Besëlidhja-Burreli, sot (14:00), drejtpërdrejt në Rrjetin e RTSH-së “Epilogu” Besëlidhja-Burreli, sot (14:00), drejtpërdrejt në Rrjetin e RTSH-së

AlbanianSport.net 26.02.2017 12:05

ASNN – Me takimin midis Besëlidhjes dhe Burrelit, që do të luhet Read More

(Video) Lushnja fiton derbin e Myzeqesë, mund Apoloninë 2-0 & ruan kreun (Video) Lushnja fiton derbin e Myzeqesë, mund Apoloninë 2-0 & ruan kreun

AlbanianSport.net 25.02.2017 17:55

ASNN – Kategoria e Parë e Kampionatit Kombëtar të Futbollit, Read More

Apolonia-Lushnja, sot (14:00) drejtpërdrejt në Rrjetin e RTSH-së Apolonia-Lushnja, sot (14:00) drejtpërdrejt në Rrjetin e RTSH-së

AlbanianSport.net 25.02.2017 12:55

ASNN – Kategoria e Parë e Kampionatit Kombëtar të Futbollit i cili e ka luajtur të premte Read More

(Video) Bylisi, 3 gola Sopotit për të konsoliduar vendin e dytë të renditjes (Video) Bylisi, 3 gola Sopotit për të konsoliduar vendin e dytë të renditjes

AlbanianSport.net 25.02.2017 07:55

ASNN – Në javën e 17-të të Kategorisë së Parë të Kampionatit Read More

Sopoti-Bylis, (14:00), sot në RTSH, së bashku me dy sfida basketbolli Sopoti-Bylis, (14:00), sot në RTSH, së bashku me dy sfida basketbolli

AlbanianSport.net 24.02.2017 09:35

ASNN – Kategoria e Parë e Kampionatit Kombëtar të Futbollit Read More

(Video) Besëlidhja ndal Kamzën në barazimin e parë të sezonit, 0-0 në Krujë (Video) Besëlidhja ndal Kamzën në barazimin e parë të sezonit, 0-0 në Krujë

AlbanianSport.net 19.02.2017 21:05

ASNN – Kategoria e Parë e Kampionatit Kombëtar të Futbollit Read More

Sot (RTSH 14:00) Kamza-Besëlidhja, ul siparin e javës së 16-të Sot (RTSH 14:00) Kamza-Besëlidhja, ul siparin e javës së 16-të

AlbanianSport.net 19.02.2017 13:05

ASNN – Kategoria e Parë e Kampionatit Kombëtar të Futbollit Read More

(Video) Lushnja, fitore me “4 yje” me Sopotin për kreun e palëkundur (Video) Lushnja, fitore me “4 yje” me Sopotin për kreun e palëkundur

AlbanianSport.net 19.02.2017 09:05

ASNN – Lushnja ka mundur të shtunën Sopotin me rezultatin Read More


banner

Arkiva

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kontakte dhe informacione

Rrjeti Shqiptar i Lajmeve Sportive (ASNN)

PR & Marketing:
Gentiana Kodra (Pine)

Senior Editor
Gjergj Vyshka

Rrjetet Sociale

Rreth Nesh