Subscribe to RSS

Kategoria e Dytë Faqja Kryesore

FSHF / Gjyqtarët e rinj të futbollit, me “filtra” të reja & akademi gjykimi FSHF / Gjyqtarët e rinj të futbollit, me “filtra” të reja & akademi gjykimi

AlbanianSport.net 27.01.2017 16:10

ASNN – Për gjyqtarët e rinj të futbollit do të ketë procedura të reja Read More

Derbi inferior i kryeqytetit, Partizani B mund Dinamon 2-0 në miqësore Derbi inferior i kryeqytetit, Partizani B mund Dinamon 2-0 në miqësore

AlbanianSport.net 22.01.2017 07:00

ASNN – Kampionati Kombëtar i Futbollit, për shkak të motit, Read More

FSHF / Komiteti Ekzekutiv mban mbledhjen e radhës, merr disa vendime FSHF / Komiteti Ekzekutiv mban mbledhjen e radhës, merr disa vendime

AlbanianSport.net 23.11.2016 11:40

Dje paradite, në orën 11:00, është zhvilluar në Federatën Shqiptare të Futbollit mbledhja Read More

Klubi privat, KF “Shkodra”, feston sot 20-vjetorin e themelimit të tij Klubi privat, KF “Shkodra”, feston sot 20-vjetorin e themelimit të tij

Gaspër Marku 09.11.2016 08:50

Ora 11:00 e ditës së sotme, në qytetin verior të Shkodrës, është Read More

Mbledhja e Komisionit kundër Dhunës në Sport përvijon masat që lipsen Mbledhja e Komisionit kundër Dhunës në Sport përvijon masat që lipsen

Gjergj Vyshka 28.10.2016 11:35

Nën drejtimin e Zëvendësministrit të MAS, Rauf Dimraj, krerët Read More

As derbi “B” i kryeqytetit nuk ka fitues, Tirana dhe Partizani ndajnë pikët As derbi “B” i kryeqytetit nuk ka fitues, Tirana dhe Partizani ndajnë pikët

AlbanianSport.net 24.10.2016 16:10

ASNN – Derbi “B” i kryeqytetit, ai midis Tirana B dhe Partizani Read More

Naftëtari / Mile, pa dorashka: Të tjerët të luftojnë për vendin e dytë Naftëtari / Mile, pa dorashka: Të tjerët të luftojnë për vendin e dytë

AlbanianSport.net 11.10.2016 15:20

ASNN – Në Kuçovë janë gati për nisjen e kampionatit dhe, në prag Read More

Të mërkurën, në FSHF hidhet shorti, 28 skuadra të ndarë në dy grupe Të mërkurën, në FSHF hidhet shorti, 28 skuadra të ndarë në dy grupe

AlbanianSport.net 04.10.2016 12:30

ASNN – Sikundër ka bërë të ditur nëpërmjet faqes së saj zyrtare Read More

Shënkolli / Nuk ka iluzione, skuadra bëhet gati për mbijesë në Të Parën Shënkolli / Nuk ka iluzione, skuadra bëhet gati për mbijesë në Të Parën

AlbanianSport.net 16.09.2016 16:10

ASNN – Shënkolli, si debutuese e Kategorisë së Parë pas vetëm Read More

Naftëtari / Gega: Nuk e diskutojmë aspak ngjitjen në Kategorinë e Parë Naftëtari / Gega: Nuk e diskutojmë aspak ngjitjen në Kategorinë e Parë

AlbanianSport.net 12.09.2016 17:05

ASNN – Sa më shumë afrohet nisja e Kategorisë së Dytë të Kampionatit Read More

Albpetroli / Ish-lojtari i Elbasanit, Eugen Balli, pjesë e patosarakëve Albpetroli / Ish-lojtari i Elbasanit, Eugen Balli, pjesë e patosarakëve

AlbanianSport.net 12.09.2016 09:45

ASNN – Albpetroli, pas fitores me Apoloninë në ndeshje miqësore 2-1, Read More

Miqësoret / Apolonia bie ndaj Albpetrolit, Turbina humbet 3-2 me Partizanin B Miqësoret / Apolonia bie ndaj Albpetrolit, Turbina humbet 3-2 me Partizanin B

AlbanianSport.net 10.09.2016 19:05

ASNN – Apolonia e ka humbur miqësoren e radhës, atë të luajtur Read More

Skrapari kthehet ekip me “kontribut vullnetar”: Ejani të luani për qejf! Skrapari kthehet ekip me “kontribut vullnetar”: Ejani të luani për qejf!

AlbanianSport.net 08.09.2016 19:05

ASNN – Skrapari, që merr pjesë në Kategorinë e Dytë, është Read More

Disiplina “syrgjynos” Korabin, “shkrin” Kevitanin, i “mbyll gojën” Gent Muçës Disiplina “syrgjynos” Korabin, “shkrin” Kevitanin, i “mbyll gojën” Gent Muçës

AlbanianSport.net 11.05.2016 21:40

ASNN – Korabi mund të ngjitet sezonin e ardhshëm në Kategorinë Read More

Tomori fiton derbin me Naftëtarin, shikon konturet e Kategorisë së Parë Tomori fiton derbin me Naftëtarin, shikon konturet e Kategorisë së Parë

AlbanianSport.net 18.04.2016 11:35

ASNN – Pas fitores 4-0 në derbin ndaj Naftëtarit, Tomori i Beratit është pranë pranë Read More

FSHF / Disiplina ndëshkon Currin me 2 ndeshje pezullim, Peqinin me 4 FSHF / Disiplina ndëshkon Currin me 2 ndeshje pezullim, Peqinin me 4

AlbanianSport.net 15.04.2016 07:05

ASNN – Është mbajtur mbrëmë mbledhja e radhës e Komisionit Read More

Tomori / Beratasit gjejnë sponsorët për skuadrën, Bashkia jep 300 milionë Tomori / Beratasit gjejnë sponsorët për skuadrën, Bashkia jep 300 milionë

AlbanianSport.net 03.03.2016 20:10

ASNN – Tomori aktualisht është pa president dhe pa sponsor, Read More

Skrapari / Premtohet tapet i ri pas disa dhjetëvjeçarësh për fushën Skrapari / Premtohet tapet i ri pas disa dhjetëvjeçarësh për fushën

AlbanianSport.net 03.03.2016 16:40

ASNN – Në Çorovodë, qëndrimi i skuadrës në Kategorinë e Dytë Read More

Naftëtari / Bacaj: Na interesojnë vetëm fitoret dhe kryesimi i renditjes Naftëtari / Bacaj: Na interesojnë vetëm fitoret dhe kryesimi i renditjes

AlbanianSport.net 03.03.2016 13:10

ASNN – Naftëtari ka arritur dy fitore radhazi në këtë fillim të fazës Read More

Bilisht Sporti / Devollinjtë kërkojnë maksimumin ndaj Memaliajt Bilisht Sporti / Devollinjtë kërkojnë maksimumin ndaj Memaliajt

AlbanianSport.net 03.03.2016 09:40

ASNN – Edhe pas javës së dytë të fazës së dytë të Kategorisë Read More

Disiplina “syrgjynos” Sukajn për 5 ndeshje, u “mbyll derën” kryesueseve Disiplina “syrgjynos” Sukajn për 5 ndeshje, u “mbyll derën” kryesueseve

AlbanianSport.net 21.12.2015 18:00

ASNN – Goditi me grusht kundërshtarin, Komisioni i Disiplinës Read More

FSHF / Dhuna ndaj Naftëtarit, Tepelena e humbet takimin në tavolinë FSHF / Dhuna ndaj Naftëtarit, Tepelena e humbet takimin në tavolinë

AlbanianSport.net 28.10.2015 18:05

ASNN – Është zhvilluar sot mbledhja e Komisionit të Disiplinës Read More

FSHF / Tepelena-Memaliaj, rast “sui generis”… humbin të dyja skuadrat(!?) FSHF / Tepelena-Memaliaj, rast “sui generis”… humbin të dyja skuadrat(!?)

 

Adriatik Balla 30.09.2015 17:05

 

Përballja e javës së parë në Kategorinë e Dytë midis Tepelenës Read More

FSHF / Nurishmi: Klubet debitore kanë dy javë kohë, ndryshe përjashtohen! FSHF / Nurishmi: Klubet debitore kanë dy javë kohë, ndryshe përjashtohen!

Adriatik Balla 29.09.2015 17:05

Ndeshjet e Kategorisë së Dytë të luajtura të dielën nuk janë mbyllur Read More

Mjedis FSHF-je… nga rojet e sigurisë, tek frika e zyrtarëve nga media Mjedis FSHF-je… nga rojet e sigurisë, tek frika e zyrtarëve nga media

Nga Adriatik Balla 29.09.2015 13:45

Diçka serioze duhet të ketë ndodhur në mjediset e Federatës Read More

Çudi shqiptare: FSHF vendos rregullin në… pushim të ndeshjes! Çudi shqiptare: FSHF vendos rregullin në… pushim të ndeshjes!

AlbanianSport.net 29.09.2015 10:25

Çuditë në futbollin shqiptar nuk po kanë fund. Federata Shqiptare Read More


banner

Arkiva

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kontakte dhe informacione

Rrjeti Shqiptar i Lajmeve Sportive (ASNN)

PR & Marketing:
Gentiana Kodra (Pine)

Senior Editor
Gjergj Vyshka

Rrjetet Sociale

Rreth Nesh