Subscribe to RSS

Matchday Faqja Kryesore

Hidhet shorti i gjysmëfinaleve, ka një derbi spanjoll & një franko-italian Hidhet shorti i gjysmëfinaleve, ka një derbi spanjoll & një franko-italian

AlbanianSport.net 21.04.2017 14:20

ASNN – Është hedhur në Nion të Zvicrës shorti i gjysmëfinaleve Read More

Sonte takimet e kthimit të çerekfinaleve, gjithçka e hapur për kualifikimin Sonte takimet e kthimit të çerekfinaleve, gjithçka e hapur për kualifikimin

AlbanianSport.net 20.04.2017 12:15

ASNN – Veprimtaria e dytë e futbollit të klubeve të kontinentit, Read More

Maratonë njëjavore transmetimesh sportive, basketboll, futboll & Moto GP Maratonë njëjavore transmetimesh sportive, basketboll, futboll & Moto GP

AlbanianSport.net 23.03.2017 10:15

ASNN – 4 superduele të Eliminatoreve të Botërorit 2018, ku Read More

Kupa e Evropës hedhin shortin e çerekfinale, ka përballje titanësh Kupa e Evropës hedhin shortin e çerekfinale, ka përballje titanësh

AlbanianSport.net 17.03.2017 16:50

ASNN – Është hedhur sot në Nion të Zvicrës shorti i çerekfinaleve Read More

Sonte, Roma-Lion, direkt në Rrjetin e RTSH-së, nesër Euroliga e basketbollit Sonte, Roma-Lion, direkt në Rrjetin e RTSH-së, nesër Euroliga e basketbollit

AlbanianSport.net 16.03.2017 09:45

ASNN – Emocionet e veprimtarive madhore sportive ndërkombëtare Read More

Sonte luhen të parat e turit të 16-shes, spikatin dy “derbe”, Lion-Roma, direkt Sonte luhen të parat e turit të 16-shes, spikatin dy “derbe”, Lion-Roma, direkt

AlbanianSport.net 09.03.2017 10:40

ASNN – Veprimtaria e dytë e klubeve të kontinentit, Ligës së Evropës, Read More

Luhen dy të tjera të së 19-tës, Ferizaj merr një pikë Llapi thyen Gjilanin Luhen dy të tjera të së 19-tës, Ferizaj merr një pikë Llapi thyen Gjilanin

AlbanianSport.net 03.03.2017 16:15

ASNN – Pasi Prishtina dhe Trepça ’89 kanë “arkëtuar” të premten Read More

Sonte mbyllet turi i 32-shes, pritet të njihet 16-shja e fundit Sonte mbyllet turi i 32-shes, pritet të njihet 16-shja e fundit

AlbanianSport.net 23.02.2017 11:15

ASNN – Veprimtaria e dytë e klubeve të kontinentit, Liga e Evropës, Read More

Modestët e Linkolnit thyejnë rekordin 103-vjeçar të Kupës më të vjetër Modestët e Linkolnit thyejnë rekordin 103-vjeçar të Kupës më të vjetër

AlbanianSport.net 18.02.2017 18:45

ASNN – Ajo është veprimtaria më e vjetër e futbollit modern Read More

Sonte luhet të parat e turit të 32-shes, Vijareal-Napoli, drejtpërdrejt në RTSH Sonte luhet të parat e turit të 32-shes, Vijareal-Napoli, drejtpërdrejt në RTSH

AlbanianSport.net 16.02.2017 14:35

ASNN – Pasi Ligës së Kampioneve të martën dhe të mërkurën, edhe veprimtaria e dytë Read More

(Video) Tirana, fitore karakteri ndaj Kukësit, 2-1 midis emocioneve & spektaklit (Video) Tirana, fitore karakteri ndaj Kukësit, 2-1 midis emocioneve & spektaklit

AlbanianSport.net 01.02.2017 20:45

ASNN – Veprimtaria e dytë e futbollit në vend, Kupa e Shqipërisë, Read More

(Video) Futbolli i sallës / Kuqezinjtë mposhtin Bullgarinë, prekin kualifikimin (Video) Futbolli i sallës / Kuqezinjtë mposhtin Bullgarinë, prekin kualifikimin

AlbanianSport.net 25.01.2017 08:50

ASNN – Kuqezinjtë e futbollit të sallës kanë korrur një fitore Read More

(Video) Basketboll – Meshkuj / Tirana, sonte “për jetë a vdekje” ndaj Karposh Sokolit (19:00) (Video) Basketboll – Meshkuj / Tirana, sonte “për jetë a vdekje” ndaj Karposh Sokolit (19:00)

AlbanianSport.net 17.01.2017 16:05

ASNN – Shqipëria po merr pjesë, për herë të parë, në Ligën Ballkanike të Basketbollit Read More

Basketboll – Meshkuj / Koleka: Ejani ta mundim bashkë Karposh Sokolin! Basketboll – Meshkuj / Koleka: Ejani ta mundim bashkë Karposh Sokolin!

Gjergj Vyshka 17.01.2017 11:35

Maqedonasit e Karposh Sokolit, të cilët janë pjesëmarrës dhe Ligën e Adriatikut, ndërsa Read More

Basketboll – Meshkuj / Tirana hap dyert për tifozët, hyrja falas në “Fahrie Hoti” Basketboll – Meshkuj / Tirana hap dyert për tifozët, hyrja falas në “Fahrie Hoti”

Gjergj Vyshka 17.01.2017 07:05

Menaxheri i përgjithshëm i klubit shumësportesh bardheblu, Anxhelo Koleka: Është Read More

Futboll – Femra / Italia e Nën-19-vjeçareve, cinike: Erdha, pashë, fitova! Futboll – Femra / Italia e Nën-19-vjeçareve, cinike: Erdha, pashë, fitova!

AlbanianSport.net 12.01.2017 07:50

ASNN – Një gol i Regaxolit në fillimin e ndeshjes ka vendosur Read More

Futboll – Femra / Një shqiptar në stafin e Italisë, të kaltrat “blic” në Shqipëri Futboll – Femra / Një shqiptar në stafin e Italisë, të kaltrat “blic” në Shqipëri

Gjergj Vyshka 11.01.2017 12:05

Ish-trajneri i kombëtares së të rejave, Sajmir Keçi, tashmë në Read More

Basketboll / Reali fiton duelin e nervave me CSKA në javën e 16-të të Euroligës Basketboll / Reali fiton duelin e nervave me CSKA në javën e 16-të të Euroligës

AlbanianSport.net 07.01.2017 23:30

ASNN – Reali i Madridit ka fituar mbrëmë 95-85 me CSKA-në Read More

Reali i Madridit, finalisti i dytë i Botërorit të Klubeve, të dielën finalja Reali i Madridit, finalisti i dytë i Botërorit të Klubeve, të dielën finalja

AlbanianSport.net 15.12.2016 14:35

ASNN – Sikundër pritej, është Reali i Madridit finalistja e dytë Read More

Basketboll – Meshkuj / Karposh Sokoli shtang Pejën, bën lëmsh Grupin B Basketboll – Meshkuj / Karposh Sokoli shtang Pejën, bën lëmsh Grupin B

Gjergj Vyshka 15.12.2016 07:05

Karposh Sokoli dje ka zhvlerësuar Pejën, ndërsa në Pallatin e Sportit Read More

Basketboll – Meshkuj / Shefi Koleka: Mëkat! Kujtuan se arritën gjithçka Basketboll – Meshkuj / Shefi Koleka: Mëkat! Kujtuan se arritën gjithçka

Gjergj Vyshka 14.12.2016 17:05

Atmosfera në përfundim të ndeshjes me Sutjeskën nuk ka qenë Read More

Futbolli i “jepet” teknologjisë, video-prova akordon 11-metërsh! Futbolli i “jepet” teknologjisë, video-prova akordon 11-metërsh!

AlbanianSport.net 14.12.2016 16:20

ASNN – Ishte e pashmangshme që edhe loja më popullore në botë Read More

Basketboll – Meshkuj / “Fahrie Hoti”, pa fat për Tiranën, pëson humbjen e dytë Basketboll – Meshkuj / “Fahrie Hoti”, pa fat për Tiranën, pëson humbjen e dytë

Gjergj Vyshka 14.12.2016 15:35

Bardheblutë e trajnerit Nikola Milatoviç kanë pësuar humbjen Read More

(Video) Mposht kolumbianët, Kashima, finalistja e parë e Botërorit të Klubeve (Video) Mposht kolumbianët, Kashima, finalistja e parë e Botërorit të Klubeve

AlbanianSport.net 14.12.2016 13:20

ASNN – Kashima Entllërs është skuadra e parë finaliste e Botërorit Read More

(Video) Basketboll – Meshkuj / Tirana – Feni Industries, kronika e një humbjeje (Video) Basketboll – Meshkuj / Tirana – Feni Industries, kronika e një humbjeje

AlbanianSport.net 08.12.2016 21:15

ASNN – Tirana nuk ka mundur të fitojë ndaj skuadrës MKK Feni Read More

Basketboll – Meshkuj / Shima & Hysenagolli: Përmbysja ishte e vështirë Basketboll – Meshkuj / Shima & Hysenagolli: Përmbysja ishte e vështirë

Gjergj Vyshka 08.12.2016 19:35

Gerti Shima, pikëshënuesi më i mirë i Tiranës, ka deklaruar se ishte shumë e vështirë Read More


banner

Arkiva

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kontakte dhe informacione

Rrjeti Shqiptar i Lajmeve Sportive (ASNN)

PR & Marketing:
Gentiana Kodra (Pine)

Senior Editor
Gjergj Vyshka

Rrjetet Sociale

Rreth Nesh