Subscribe to RSS

Minifubolli Faqja Kryesore

(Video) Futbolli i Sallës / Flamurtari, një paraqitje për t’u harruar në Evropë (Video) Futbolli i Sallës / Flamurtari, një paraqitje për t’u harruar në Evropë

AlbanianSport.net 30.08.2017 17:35

ASNN – Një pjesëmarrje për t’u harruar ka qenë e kampiones Read More

(Video) Futbolli i Sallës / Flamurtari, dy humbje zhgënjyese në Kupën UEFA (Video) Futbolli i Sallës / Flamurtari, dy humbje zhgënjyese në Kupën UEFA

AlbanianSport.net 25.08.2017 17:45

ASNN – Po rezulton një zhgënjim pjesëmarrja e kampiones së Shqipërisë Read More

Futbolli i sallës / Flamurtari-Vllaznia, finalja e titullit “kampion”, të enjten Futbolli i sallës / Flamurtari-Vllaznia, finalja e titullit “kampion”, të enjten

Gjergj Vyshka 13.06.2017 14:20

Flamurtari-Vllaznia do të jetë finalja e titullit “kampion” në futbollin Read More

Futbolli i Sallës / Kreshnik Hakrama, tre ndeshje në Kupën UEFA Futbolli i Sallës / Kreshnik Hakrama, tre ndeshje në Kupën UEFA

AlbanianSport.net 21.08.2016 18:20

ASNN – Kreshnik Hakrama i ka bërë tre ndeshje dje në Kupën Read More

Futbolli i Sallës / Tirana, e njëjtë në rikthimin pas 6 vjetësh në Evropë Futbolli i Sallës / Tirana, e njëjtë në rikthimin pas 6 vjetësh në Evropë

Gjergj Vyshka 21.08.2016 10:45

Tirana e futbollit të sallës është “dramë” në paraqitjen e saj në Read More

Futbolli i Sallës / Tirana humbet edhe të dytën, jashtë loje për kualifikimin Futbolli i Sallës / Tirana humbet edhe të dytën, jashtë loje për kualifikimin

Gjergj Vyshka 19.08.2016 12:35

Tirana në futbollin e sallës, teksa merr pjesë në Kupën UEFA, Read More

Futbolli i Sallës / Gjykon dhe gjyqtar, ndërkombëtari, Kreshnik Hakrama Futbolli i Sallës / Gjykon dhe gjyqtar, ndërkombëtari, Kreshnik Hakrama

Gjergj Vyshka 18.08.2016 17:50

Në turin paraeliminator të Kupën UEFA në Futbollin e Sallës Read More

Futbolli i Sallës / Tirana e nis me humbje Kupën UEFA, 2-4 me Mariborin Futbolli i Sallës / Tirana e nis me humbje Kupën UEFA, 2-4 me Mariborin

Gjergj Vyshka 18.08.2016 08:05

Tirana, e rikthyer pas 6 vjetësh mungesë në Kupën UEFA në Futbollin Read More

Minifutboll / KS “Ali Demi” tërhiqet nga kampionati në shenjë proteste Minifutboll / KS “Ali Demi” tërhiqet nga kampionati në shenjë proteste

Gjergj Vyshka 15.06.2016 16:30

Klubi kryeqytetas: “Ne e kishim thënë që në fillim që ky do të Read More

(Video) Minifutboll / Tirana fiton “derbin” me KS “Ali Demin”, shpallet “kampione” (Video) Minifutboll / Tirana fiton “derbin” me KS “Ali Demin”, shpallet “kampione”

AlbanianSport.net 14.06.2016 20:05

ASNN – Tirana është kampione në minifutboll. Bardheblutë kanë Read More

Minifutboll / Trajneri Angoni: KS “Ali Demi”, kundërshtar i fortë, i shpëtoi Rrapi Minifutboll / Trajneri Angoni: KS “Ali Demi”, kundërshtar i fortë, i shpëtoi Rrapi

Gjergj Vyshka 14.06.2016 16:20

Artur Angoni, trajneri i Tiranës, e ka vlerësuar KS “Ali Demin” Read More

Tirana shpallet “kampione”, mposht KS “Ali Demin” “in-extremis” 4-3 Tirana shpallet “kampione”, mposht KS “Ali Demin” “in-extremis” 4-3

Gjergj Vyshka 14.06.2016 13:20

Finalja e sezonit 2015-2016, e luajtur me rregullat e futbollit Read More

Nis si minifutboll, mbaron si futboll salle, me modën e gjyqtarëve të huaj Nis si minifutboll, mbaron si futboll salle, me modën e gjyqtarëve të huaj

Nga Gjergj Vyshka 14.06.2016 09:35

Tirana është rikthyer kampione e …minifutbollit. Sepse Federata Read More

Minifutboll / KS “Ali Demi” shpallet “kampionia” e Zonës së Tiranës Minifutboll / KS “Ali Demi” shpallet “kampionia” e Zonës së Tiranës

Gjergj Vyshka 03.05.2016 12:25

KS Ali Demi në minifutboll është “kampionia” e zonës së Tiranës. Read More

Minifutboll / Liga Universitare mbyll edicionin e dytë, kthehet në traditë Minifutboll / Liga Universitare mbyll edicionin e dytë, kthehet në traditë

Gjergj Vyshka 29.04.2016 20:50

Mario Moçka lojtari më i mirë i turneut, kurse Universiteti Epoka Read More

Minifutboll / Universiteti i Tiranës, fitues i Ligës Universitare (Video) Minifutboll / Universiteti i Tiranës, fitues i Ligës Universitare (Video)

AlbanianSport.net 29.04.2016 13:30

ASNN – Universiteti i Tiranës është fitues i titullit “kampion” Read More

Minifutboll / Liga Universitare mbyll fazën e ndeshjeve në grupe (Video) Minifutboll / Liga Universitare mbyll fazën e ndeshjeve në grupe (Video)

AlbanianSport.net 10.04.2016 18:35

ASNN – Shoqata Sportive e Minifutbollit Shqiptar ka organizuar Read More

Minifutboll / Liga Universitare, nisi sot në Tiranë edicioni i dytë i saj Minifutboll / Liga Universitare, nisi sot në Tiranë edicioni i dytë i saj

Gjergj Vyshka 09.04.2016 16:10

Sekretari i Shoqatës Sportive të Minifutbollit Shqiptar, Nderim Read More

TV Shkodra fiton edicionin e 7-të të Kupës “Panajot Pano” (Video) TV Shkodra fiton edicionin e 7-të të Kupës “Panajot Pano” (Video)

AlbanianSport.net 05.03.2016 20:05

ASNN – TV Shkodra është fituese e edicionit të 7-të të Kupës Read More

Minifutboll / Nis edicioni i 7-të i Kupës “Panajot Pano”, 9 ekipe në garë (Video) Minifutboll / Nis edicioni i 7-të i Kupës “Panajot Pano”, 9 ekipe në garë (Video)

AlbanianSport.net 03.03.2016 17:05

ASNN – Për të 7-in vit radhazi, veprimtaria sportive ndërkombëtare, Read More

“Tre vjet pa Alfred Ziajin”, Vlora nderon birin e saj të ikur parakohe (Video) “Tre vjet pa Alfred Ziajin”, Vlora nderon birin e saj të ikur parakohe (Video)

AlbanianSport.net 09.02.2016 18:45

ASNN – Nderimet dhe mirënjohja nuk kanë munguar për Alfred Read More

Po ti, ku ishe, o Flamurtar…? Po ti, ku ishe, o Flamurtar…?

Nga Gjergj Vyshka 08.02.2016 14:35

Vlora dje ishte në këmbë për Alfred Ziajin, ashtu si në ditën e përcjelljes Read More

Futbolli i Sallës / Finalja e trofeut “Alfred Ziaji”, një triumf mes emocionesh Futbolli i Sallës / Finalja e trofeut “Alfred Ziaji”, një triumf mes emocionesh

AlbanianSport.net 08.02.2016 11:15

ASNN – Nga Pallati i Kulturës “Labëria” të ftuarit, që në fakt Read More

Alfred Ziaji, përkujtim përmes mirënjohjes nga i gjithë sporti shqiptar Alfred Ziaji, përkujtim përmes mirënjohjes nga i gjithë sporti shqiptar

AlbanianSport.net 08.02.2016 07:55

ASNN – Mirënjohje nga Federata Shqiptare e Futbollit, nderim Read More

Futbolli i Sallës / KS “Ali Demi” mposht Flamurtarin, fiton Kupën “Alfred Ziaji” Futbolli i Sallës / KS “Ali Demi” mposht Flamurtarin, fiton Kupën “Alfred Ziaji”

AlbanianSport.net 07.02.2016 19:50

ASNN – Kupa “Alfed Ziaji” 2016 në futbollin e sallës ka ulur siparin Read More

Futbolli i Sallës / Flamurtari-KS “Ali Demi”, finalja për “Alfred Ziajin” Futbolli i Sallës / Flamurtari-KS “Ali Demi”, finalja për “Alfred Ziajin”

Gjergj Vyshka 07.02.2016 12:20

Përveç turneut në Pallatin e Kulturës “Labëria” sot Alfred Ziaji Read More


banner

Arkiva

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kontakte dhe informacione

Rrjeti Shqiptar i Lajmeve Sportive (ASNN)

PR & Marketing:
Gentiana Kodra (Pine)

Rrjetet Sociale

Rreth Nesh