Subscribe to RSS

MinifutbolliKK Faqja Kryesore

Minifutboll / Universiteti, “leksion” pathyeshmërie në zonën e Elbasanit Minifutboll / Universiteti, “leksion” pathyeshmërie në zonën e Elbasanit

AlbanianSport.net 18.02.2016 08:10

ASNN – Skuadra e Universitetit vazhdon të kryesojë në rajonin Read More

Minifutboll / Në Zonën e Fierit, DAR-i lë pas Flamurtarin pas 4 javësh Minifutboll / Në Zonën e Fierit, DAR-i lë pas Flamurtarin pas 4 javësh

AlbanianSport.net 17.02.2016 22:15

ASNN – Në përfundim të javës së tretë në rajonin e Fierit të Kampionatit Read More

Minifutboll / Iliria e Fushë-Krujës mbretëron në Durrës edhe pa luajtur Minifutboll / Iliria e Fushë-Krujës mbretëron në Durrës edhe pa luajtur

AlbanianSport.net 17.02.2016 19:45

ASNN – Iliria e Fushë Krujës vazhdon të mbetet kryesuesja absolute Read More

KS “Ali Demi” & Tirana vazhdojnë duetin në distancë në Zonën e Tiranës KS “Ali Demi” & Tirana vazhdojnë duetin në distancë në Zonën e Tiranës

AlbanianSport.net 17.02.2016 16:25

ASNN – KS “Ali Demi”, vazhdon me një ritëm konstant që të kryesojë Read More

Futbolli i Sallës / KS “Ali Demi” fitues i turneut mbarëkombëtar në Kumanovë Futbolli i Sallës / KS “Ali Demi” fitues i turneut mbarëkombëtar në Kumanovë

Gjergj Vyshka 02.12.2015 12:30

Në vazhdën e festimeve të festave të nëntorit, Klubi sportiv “ILIRËT” Read More

Në Shqipëri vdiq futbolli i sallës… Në Shqipëri vdiq futbolli i sallës…

Nga Gjergj Vyshka 12.11.2015 21:35

Federata Shqiptare e Futbollit vendos t’ia kalojë Ligës Amatore, Read More

Futbolli i Sallës / Kadiu: Ngushëllim për sezonin, Kalus: Ky është futbolli Futbolli i Sallës / Kadiu: Ngushëllim për sezonin, Kalus: Ky është futbolli

Gjergj Vyshka 11.05.2015 15:15

Duke folur pas ndeshjes finale, trajneri i KS “Ali Demit”, Ergys Read More

Flamurtari-KS “Ali Demi”, anatomia e një finaleje të luftuar deri në fund Flamurtari-KS “Ali Demi”, anatomia e një finaleje të luftuar deri në fund

Gjergj Vyshka 11.05.2015 11:35

 

KS “Ali Demi”, “padron” i Kupës së Shqipërisë, Rrapi nuk mjafton. Read More

Futbolli i Sallës / KS “Ali Demi”, “pronar” i Kupës së Shqipërisë, fiton të 3-tën Futbolli i Sallës / KS “Ali Demi”, “pronar” i Kupës së Shqipërisë, fiton të 3-tën

Gjergj Vyshka 11.05.2015 07:55

KS “Ali Demi” është fituesi i Kupës së Shqipërisë në futboll në sallë Read More

Futbolli i Sallës / Kadiu synon trofeun, Behari: Pa mbështetje, shpërbëhemi Futbolli i Sallës / Kadiu synon trofeun, Behari: Pa mbështetje, shpërbëhemi

AlbanianSport.net 09.05.2015 10:40

ASNN – Ergys Kadiu, trajneri i KS “Ali Demit” tha se e kishin Read More

Futbolli i Sallës / Gjysmëfinalet, mes polemikave, me & pa tabelë elektronike Futbolli i Sallës / Gjysmëfinalet, mes polemikave, me & pa tabelë elektronike

AlbanianSport.net 07.05.2015 22:35

ASNN – Në ndeshjen Vllaznia-Ali Demi, lojtarët dhe trajnerët ishin Read More

Futbolli i Sallës / Vllaznia, grinta & dëshira që s’mjaftoi ndaj KS “Ali Demit” Futbolli i Sallës / Vllaznia, grinta & dëshira që s’mjaftoi ndaj KS “Ali Demit”

AlbanianSport.net 07.05.2015 19:50

ASNN – Ndeshja e dytë gjysmëfinale e Kupës së Shqipërisë në Futbollin Read More

Futbolli i Sallës / Flamurtari ia bën “8 me 2” Teutës, bindshëm në finale Futbolli i Sallës / Flamurtari ia bën “8 me 2” Teutës, bindshëm në finale

AlbanianSport.net 07.05.2015 17:05

ASNN – Flamurtari dhe Ali Demi janë dy skuadrat finaliste të Kupës Read More

Futbolli i Sallës / Flamurtari-Ali Demi, finalja e Kupës së Shqipërisë Futbolli i Sallës / Flamurtari-Ali Demi, finalja e Kupës së Shqipërisë

AlbanianSport.net 07.05.2015 14:20

ASNN – Eliminojnë Teutën dhe Vllazninë. Vlonjatët vinin në gjysmëfinale Read More


banner

Arkiva

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kontakte dhe informacione

Rrjeti Shqiptar i Lajmeve Sportive (ASNN)

PR & Marketing:
Gentiana Kodra (Pine)

Rrjetet Sociale

Rreth Nesh