Subscribe to RSS

Moshat U-19, U-17, U-15 Faqja Kryesore

Nën-17-vjeçarët / Kombëtarja kuqezi, grumbullim disaditor në Durrës Nën-17-vjeçarët / Kombëtarja kuqezi, grumbullim disaditor në Durrës

AlbanianSport.net 26/02/2018 14:20

ASNN – Kombëtarja e futbollit për grupmoshën e Nën-17-vjeçarëve Read More

(Video) Nën-19-vjeçarët / Bogdani: Gjeorgjia, “provë gjenerale” për tetorin (Video) Nën-19-vjeçarët / Bogdani: Gjeorgjia, “provë gjenerale” për tetorin

AlbanianSport.net 18.08.2017 18:55

ASNN – Një “provë gjenerale” para eliminatoreve të tetorit. Kështu Read More

(Video) Nën-17-vjeçarët / Mustedanagiç shpalos strategjinë e Eliminatoreve (Video) Nën-17-vjeçarët / Mustedanagiç shpalos strategjinë e Eliminatoreve

AlbanianSport.net 22.04.2017 13:35

ASNN – Përfaqësuesja e Nën-17-vjeçarëve të Shqipërisë, e drejtuar Read More

Nën-19-vjeçarët / Shqipëria e Bogdanit fiton turneun “Roma Caput Mundi” Nën-19-vjeçarët / Shqipëria e Bogdanit fiton turneun “Roma Caput Mundi”

AlbanianSport.net 03.03.2017 14:35

ASNN – Kombëtarja e Nën-19-vjeçarëve të Shqipërisë është Read More

Legjionarët / Italia projekton Ndojin & Tafën me fanellën “axurre” një ditë Legjionarët / Italia projekton Ndojin & Tafën me fanellën “axurre” një ditë

AlbanianSport.net 06.01.2017 22:45

ASNN – Emigracioni shqiptar është një realitet i prekshëm me brezin Read More

Legjionarët / Breshia e pohon: Emanuele Ndojin na e kërkojnë në Serinë A Legjionarët / Breshia e pohon: Emanuele Ndojin na e kërkojnë në Serinë A

AlbanianSport.net 25.12.2016 08:50

ASNN – Një tjetër futbollist i ri shqiptar mund të bëhet shumë Read More

Hidhet shorti, Nën-17 dhe Nën-19-vjeçarët njohin kundërshtarët e tyre Hidhet shorti, Nën-17 dhe Nën-19-vjeçarët njohin kundërshtarët e tyre

AlbanianSport.net 13.12.2016 12:55

ASNN – Pasi janë përcaktuar edhe trajnerët përkatës, përfaqësuesja shqiptare dhe ajo e Read More

(Video) Shpresat & Nën-19-vjeçarët / Prezantohen Bushi & Bogdani (Video) Shpresat & Nën-19-vjeçarët / Prezantohen Bushi & Bogdani

AlbanianSport.net 08.12.2016 18:55

ASNN – Alban Bushi dhe Erjon Bogdani janë trajnerët e ekipeve Read More

FSHF / Erjon Bogdani & Alban Bushi, trajnerë të Kombëtareve të moshave FSHF / Erjon Bogdani & Alban Bushi, trajnerë të Kombëtareve të moshave

AlbanianSport.net 08.12.2016 22:05

ASNN – Erjon Bogdani dhe Alban Bushi do të jenë trajnerët e ekipeve Read More

FSHF / Përzgjedhjet për moshat kuqezi, gati plani për në Shqipëri dhe Europë FSHF / Përzgjedhjet për moshat kuqezi, gati plani për në Shqipëri dhe Europë

AlbanianSport.net 26.11.2016 14:05

ASNN – Organizmi që qeveris futbollin në vend, Federata Shqiptare Read More

Legjionarët / Këmbana të Serisë A për Emanuele Ndoj, interesohet Sasuolo Legjionarët / Këmbana të Serisë A për Emanuele Ndoj, interesohet Sasuolo

AlbanianSport.net 25.11.2016 12:55

ASNN – Ishte parashikuar që nuk do të vononte dhe kështu ka Read More

(Video) Nën-17-vjeçarët / Eliminatore për t’u harruar për kuqezinjtë e vegjël (Video) Nën-17-vjeçarët / Eliminatore për t’u harruar për kuqezinjtë e vegjël

AlbanianSport.net 01.11.2016 07:55

ASNN – Ka qenë një pjesëmarrje për t’u harruar ajo që Shqipëria Read More

(Video) Nën-17-vjeçarët / Kuqezinjtë e nisin me një humbje 0-1 me Italinë (Video) Nën-17-vjeçarët / Kuqezinjtë e nisin me një humbje 0-1 me Italinë

AlbanianSport.net 27.10.2016 09:45

ASNN – Një gol i vetëm i pësuar në pjesën e dytë, ka bërë që Shqipëria Read More

(Video) Nën-17-vjeçarët / Mustedanagiç: Kemi përballë një grup të fortë (Video) Nën-17-vjeçarët / Mustedanagiç: Kemi përballë një grup të fortë

AlbanianSport.net 17.10.2016 16:10

ASNN – Kombëtarja shqiptare e Nën-17-vjeçarëve po përgatitet Read More

(Video) Nën-19-vjeçarët / Kuqezinjtë gjejnë fitoren ngushëlluese, firmos Zeka (Video) Nën-19-vjeçarët / Kuqezinjtë gjejnë fitoren ngushëlluese, firmos Zeka

AlbanianSport.net 11.10.2016 18:20

ASNN – Kombëtarja shqiptare e Nën-19-vjeçarëve ka fituar Read More

Nën-19-vjeçarët / Shqipëria, sot për fitore ndaj modestëve të Gjibraltarit Nën-19-vjeçarët / Shqipëria, sot për fitore ndaj modestëve të Gjibraltarit

AlbanianSport.net 11.10.2016 10:50

ASNN – Kombëtarja shqiptare e 19-vjeçarëve do të luajë sot Read More

Nën-19-vjeçarët / Shqipëria zgjohet vonë & mundet 2-3 nga Gjermania Nën-19-vjeçarët / Shqipëria zgjohet vonë & mundet 2-3 nga Gjermania

AlbanianSport.net 08.10.2016 16:55

ASNN – Shqipëria e Nën-19-vjeçarëve ka luajtur sot ndeshjen Read More

Nën-19-vjeçarët / Sot përballë Gjermanisë, drejtpërdrejt në RTSH (14:00) Nën-19-vjeçarët / Sot përballë Gjermanisë, drejtpërdrejt në RTSH (14:00)

AlbanianSport.net 08.10.2016 10:40

ASNN – Shqipëria e Nën-19-vjeçarëve luan sot ndeshjen e dytë Read More

(Video) Nën-19-vjeçarët / Shqipëria mundet nga një 11-metërsh i Irlandës (Video) Nën-19-vjeçarët / Shqipëria mundet nga një 11-metërsh i Irlandës

AlbanianSport.net 06.10.2016 15:15

ASNN – Ndërkohë që në mbrëmje Kombëtarja e të rriturve përballet në Lihtenshtejn Read More

Nën-19-vjeçarët / Sot, kuqezinjtë përballë Irlandës, direkt në RTSH (12:00) Nën-19-vjeçarët / Sot, kuqezinjtë përballë Irlandës, direkt në RTSH (12:00)

AlbanianSport.net 06.10.2016 09:45

ASNN – Ndërkohë që në mbrëmje Kombëtarja e të rriturve përballet Read More

Nën-17 & Nën-19-vjeçarët / Hidhet shorti i Eliminatoreve, ja kundërshtaret Nën-17 & Nën-19-vjeçarët / Hidhet shorti i Eliminatoreve, ja kundërshtaret

AlbanianSport.net 03.12.2015 17:05

ASNN – Kombëtaret shqiptare të futbollit për Nën-17 dhe Nën-19- Read More

Nën-17-vjeçarët / Kuqezinjtë e mbyllin me një pikë nderi me Uellsin Nën-17-vjeçarët / Kuqezinjtë e mbyllin me një pikë nderi me Uellsin

Adriatik Balla 28.10.2015 17:10

Shqipëria e Nën-17-vjeçarëve, ka barazuar në ndeshjen e fundit Read More

Nën-17-vjeçarët / Shqipëria humb 0-2 përballë shqiptarëve të Zvicrës Nën-17-vjeçarët / Shqipëria humb 0-2 përballë shqiptarëve të Zvicrës

Adriatik Balla 23.10.2015 16:10

Duket e habitshme, por Federata Shqiptare e Futbollit nuk ia ka Read More

Nën-19-vjeçarët / Shqipëria, barazim 2-2 me Kosovën në miqësoren e dytë Nën-19-vjeçarët / Shqipëria, barazim 2-2 me Kosovën në miqësoren e dytë

AlbanianSport.net 15.10.2015 18:55

ASNN – Përfaqësuesja e Nën-19-vjeçarëve të Shqipërisë ka zhvilluar Read More

Nën-19-vjeçarët / Kosova mposht Shqipërinë 2-0 në miqësoren e Prizrenit Nën-19-vjeçarët / Kosova mposht Shqipërinë 2-0 në miqësoren e Prizrenit

AlbanianSport.net 13.10.2015 18:00

ASNN – Ndeshja miqësore midis ekipit përfaqësues të Nën-19-vjeçarëve Read More

FSHF / Jupi & Bellai, trajnerët e rinj të Kombëtareve Nën-21 & Nën-19-vjeç FSHF / Jupi & Bellai, trajnerët e rinj të Kombëtareve Nën-21 & Nën-19-vjeç

AlbanianSport.net 13.08.2015 09:50

ASNN – Redi Jupi do të jetë trajneri i ri i ekipit kombëtar të Nën-21-vjeçarëve Read More


banner

Arkiva

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kontakte dhe informacione

Rrjeti Shqiptar i Lajmeve Sportive (ASNN)

PR & Marketing:
Gentiana Kodra (Pine)

Rrjetet Sociale

Rreth Nesh