Subscribe to RSS

Kombëtarja Faqja Kryesore

(Video) Basha & Memushaj: Nëse luajmë lojën tonë, vjen edhe rezultati (Video) Basha & Memushaj: Nëse luajmë lojën tonë, vjen edhe rezultati

AlbanianSport.net 21.03.2017 13:55

ASNN – Sfida me Italinë është tepër e vështirë pasi dihet që kjo Read More

(Video) Kombëtarja / De Biazi: Ndaj Italisë dua 110% nga futbollistët e mi! (Video) Kombëtarja / De Biazi: Ndaj Italisë dua 110% nga futbollistët e mi!

AlbanianSport.net 20.03.2017 12:15

ASNN – Ndeshja e 5-të e Kombëtares shqiptare në grupin G të Read More

Kombëtarja / De Biazi: Nuk jam këtu për paratë, por për një mendësi ndryshe Kombëtarja / De Biazi: Nuk jam këtu për paratë, por për një mendësi ndryshe

AlbanianSport.net 15.03.2017 15:15

ASNN – Të premten e 24 marsit 2017, në Stadiumin “Renzo Read More

(Video) FSHF / Mbahet Asambleja Vjetore, Duka veçon Evropianin & Kosovën (Video) FSHF / Mbahet Asambleja Vjetore, Duka veçon Evropianin & Kosovën

AlbanianSport.net 15.03.2017 12:30

ASNN – Kualifikimi i Kombëtares shqiptare të futbollit në Evropianin Read More

Kombëtarja / Mavraj, në garë me kohën: Maksimumin, për të qenë me Italinë Kombëtarja / Mavraj, në garë me kohën: Maksimumin, për të qenë me Italinë

AlbanianSport.net 14.03.2017 10:40

ASNN – Është shtylla e mbrojtjes së Kombëtares, por fatkeqësisht Read More

Atletikë / Vërshojnë përshëndetjet për Izmir Smajlajn, nuk mungon as De Biazi Atletikë / Vërshojnë përshëndetjet për Izmir Smajlajn, nuk mungon as De Biazi

Gjergj Vyshka 06.03.2017 08:50

Shqiptarët në atdhe dhe anembanë botës, por në mënyrë të veçantë Read More

Legjionarët / Shpërthimi i Strakoshës së ri, Lacio, gati rinovimin deri në 2022-shin Legjionarët / Shpërthimi i Strakoshës së ri, Lacio, gati rinovimin deri në 2022-shin

AlbanianSport.net 03.03.2017 11:15

ASNN – Ngandonjëherë duhet të presësh për kohën tënde dhe, Read More

Kombëtarja / Dëmtohet Mavraj, 4 javë “pushim”, Italia, në pikëpyetje Kombëtarja / Dëmtohet Mavraj, 4 javë “pushim”, Italia, në pikëpyetje

AlbanianSport.net 03.03.2017 17:55

ASNN – Sipas asaj që ka bërë të ditur klubi ku ai luan, Hamburgu, Read More

Kombëtarja / Itali-Shqipëri, nis shitja e biletave pranë FSHF-së për 24 marsin Kombëtarja / Itali-Shqipëri, nis shitja e biletave pranë FSHF-së për 24 marsin

AlbanianSport.net 03.03.2017 09:35

ASNN – Federata Shqiptare e Futbollit ka bërë të ditur se ka nisur shitja e biletave për Read More

Legjionarët / Tompson: Besart Berisha e meriton rekordin & vendin në histori Legjionarët / Tompson: Besart Berisha e meriton rekordin & vendin në histori

AlbanianSport.net 02.03.2017 22:55

ASNN – Vetëm pak javë më parë, Besart Berisha theu dhe një Read More

Legjionarët / Etrit Berisha synon Ligën e Evropës me Atalantën Legjionarët / Etrit Berisha synon Ligën e Evropës me Atalantën

AlbanianSport.net 28.02.2017 12:05

ASNN – Etrit Berisha është portieri i momentit në Itali. “Gardiani” Read More

Legjionarët / Javë shqiptarësh në Zvicër, Sadiku & Xhaka, në 11 më të mirët Legjionarët / Javë shqiptarësh në Zvicër, Sadiku & Xhaka, në 11 më të mirët

AlbanianSport.net 28.02.2017 09:35

ASNN – Lojtarët e përfaqësueses kuqezi bënë një paraqitje të mirë Read More

Legjionarët / Mavraj, i dëshpëruar pas humbjes më të thellë në karrierë Legjionarët / Mavraj, i dëshpëruar pas humbjes më të thellë në karrierë

AlbanianSport.net 26.02.2017 14:35

ASNN – Qendërmbrojtësi kosovar, Mërgim Mavraj, është ndier Read More

Kombëtarja / Trajnerët De Biazi & Bunjaku bëjnë “xing” në Kroaci Kombëtarja / Trajnerët De Biazi & Bunjaku bëjnë “xing” në Kroaci

AlbanianSport.net 26.02.2017 09:35

ASNN – Është një duelitet që, përtej të qenit i panatyrshëm, Read More

FSHF / Prezantohet fanella e re e Kombëtares shqiptare të futbollit FSHF / Prezantohet fanella e re e Kombëtares shqiptare të futbollit

AlbanianSport.net 22.02.2017 12:05

ASNN – Kombëtarja shqiptare e futbollit do të ketë një uniformë Read More

Kombëtarja / Pas Italisë, një miqësore me Bosnjë-Hercegovinën më 28 mars Kombëtarja / Pas Italisë, një miqësore me Bosnjë-Hercegovinën më 28 mars

AlbanianSport.net 21.02.2017 15:15

ASNN – Marsi duket një muaj i ngjeshur për Kombëtaren shqiptare, Read More

Kosova, ndaj Islandës me Besart Berishën si përforcim ndaj Islandës Kosova, ndaj Islandës me Besart Berishën si përforcim ndaj Islandës

AlbanianSport.net 21.02.2017 10:40

ASNN – Rikthehen muajin e ardhshëm Eliminatoret e Botërorit Read More

Kombëtarja / Nga “Francë 2016” tek “Rusi 2018”, ka rënie tek kuqezinjtë Kombëtarja / Nga “Francë 2016” tek “Rusi 2018”, ka rënie tek kuqezinjtë

AlbanianSport.net 21.02.2017 07:55

ASNN – Kombëtarja regjistroi sezonin e kaluar një sukses historik Read More

Kombëtarja / Sulmi kuqezi me probleme, vetëm Balaj e bind De Biazin Kombëtarja / Sulmi kuqezi me probleme, vetëm Balaj e bind De Biazin

Nga Adriatik Balla (Sot) 18.02.2017 22:55

Prej javësh, trajneri i Kombëtares kuqezi, Xhovani De Biazi, ka nisur Read More

Kombëtarja / Italia e 24 marsit përvijohet edhe më qartë për kuqezinjtë Kombëtarja / Italia e 24 marsit përvijohet edhe më qartë për kuqezinjtë

Nga Adriatik Balla (Sot) 18.02.2017 14:35

Kombëtarja kuqezi shënoi vitin e kaluar një sukses historik, pasi Read More

Legjionarët / Ajeti, pas Empolit & Peskarës, titullar edhe ndaj Romës Legjionarët / Ajeti, pas Empolit & Peskarës, titullar edhe ndaj Romës

AlbanianSport.net 17.02.2017 17:55

ASNN – Përtej një merkatoje janari, ai ka mbijetuar dhe Arlind Read More

Legjionarët / Momenti “Mavraj”, shqiptari në 11-shen e javës së “Kicker”-it Legjionarët / Momenti “Mavraj”, shqiptari në 11-shen e javës së “Kicker”-it

AlbanianSport.net 14.02.2017 08:45

ASNN – Ishte cilësuar si një nga lëvizjet më të goditura të merkatos Read More

Kombëtarja / Renditja e FIFA-s, Shqipëria zbret 4 vende, Kosova ngjitet një Kombëtarja / Renditja e FIFA-s, Shqipëria zbret 4 vende, Kosova ngjitet një

AlbanianSport.net 09.02.2017 13:25

ASNN – Mungesa e ndeshjeve, qoftë miqësore, qoftë zyrtare, Read More

Kombëtarja / De Biazi, tanimë “Kavalier”, merr “Urdhërin e Yllit të Italisë” Kombëtarja / De Biazi, tanimë “Kavalier”, merr “Urdhërin e Yllit të Italisë”

AlbanianSport.net 06.02.2017 18:55

ASNN – Sikundër ishte njoftuar më herët, në prani të shumë Read More

(Video) Legjionarët / Berisha, “mëkatar”, “shenjt” & “provokator” në derbi (Video) Legjionarët / Berisha, “mëkatar”, “shenjt” & “provokator” në derbi

AlbanianSport.net 04.02.2017 16:45

ASNN – Një tjetër ndeshje, e për më tepër, një tjetër derbi, dhe Read More

(Video) Kombëtarja / Itali-Shqipëri, më 6 shkurt 2017 nis shitja e biletave (Video) Kombëtarja / Itali-Shqipëri, më 6 shkurt 2017 nis shitja e biletave

AlbanianSport.net 02.02.2017 12:30

ASNN – Federata Italiane e Futbollit, ka njoftuar se të hënën, Read More


banner

Arkiva

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kontakte dhe informacione

Rrjeti Shqiptar i Lajmeve Sportive (ASNN)

PR & Marketing:
Gentiana Kodra (Pine)

Senior Editor
Gjergj Vyshka

Rrjetet Sociale

Rreth Nesh