Subscribe to RSS

Opinione Faqja Kryesore

Laçi-Kukësi, kur një superndeshje futbolli njolloset nga dhuna e papërligjur… Laçi-Kukësi, kur një superndeshje futbolli njolloset nga dhuna e papërligjur…

AlbanianSport.net 26/11/2017 13:25

ASNN – Laçi-Kukësi ishte një sfidë që vërtet dhuroi vetëm një gol, Read More

(Video) Kozniku rikthehet: Këtë radhë, Skënderbeu është favorit! (Video) Kozniku rikthehet: Këtë radhë, Skënderbeu është favorit!

AlbanianSport.net 23.08.2017 21:55

ASNN – E kishte cilësuar Dinamon e Zagrebit si favorite në duelin Read More

(Video) Basketboll / Intervista e plotë me Presidentin e FSHB-së, Ponari (Video) Basketboll / Intervista e plotë me Presidentin e FSHB-së, Ponari

AlbanianSport.net 23.08.2017 18:40

ASNN – Po ju sjellim të plotë bisedën e zgjeruar që RTSH Sport Read More

(Video) Basketboll / Ponari reflekton mbi një verë të vështirë të koshit (Video) Basketboll / Ponari reflekton mbi një verë të vështirë të koshit

AlbanianSport.net 22.08.2017 19:55

ASNN – Një humbje e pazakontë, që ka çuar në dorëheqjen e trajnerit, Read More

(Video) Rasti “Gjoka”… kur as titulli “kampion” nuk mjafton për të siguruar rinovimin (Video) Rasti “Gjoka”… kur as titulli “kampion” nuk mjafton për të siguruar rinovimin

AlbanianSport.net 25.07.2017 13:25

ASNN – Kukësi u shpall “kampion” sezonin e shkuar, për herë Read More

(Video) Shtrumica, “sfida” e Maqedonisë për stadiumin & absurdi i UEFA-s (Video) Shtrumica, “sfida” e Maqedonisë për stadiumin & absurdi i UEFA-s

AlbanianSport.net 24.07.2017 13:25

ASNN – Shqipëria do të përballet me Maqedoninë në shtator, Read More

(Video) Na ishte një herë një derbi… Të 3 kryeqytetaset, tanimë “nën ujë”… (Video) Na ishte një herë një derbi… Të 3 kryeqytetaset, tanimë “nën ujë”…

Nga Altin B. Kodra 24.07.2017 09:45

ASNN – Na ishte një herë një derbi… Duket se kjo fjali me të cilën Read More

Volejboll / Analiza e Pëllumbit: Një sezon me konkurrencë të madhe Volejboll / Analiza e Pëllumbit: Një sezon me konkurrencë të madhe

Gjergj Vyshka 05.05.2017 20:00

Sezoni sportiv 2016-2017 në volejboll ka përfunduar për të rritur Read More

Profil / Pero Pejiç, edhe pse 35 vjeç, mbetet një golashënues race… Profil / Pero Pejiç, edhe pse 35 vjeç, mbetet një golashënues race…

AlbanianSport.net 05.05.2017 13:25

ASNN – Pero Pejiç është tashmë 35 vjeç dhe, në vitin e tij të 10-të, Read More

Absurdi i Ligjit të Sportit, qendrat olimpike në dorë të bashkive Absurdi i Ligjit të Sportit, qendrat olimpike në dorë të bashkive

Nga Gjergj Vyshka 03.03.2017 15:25

Projektligji i ri i Sportit është diskutuar në Ministrinë e Arsimit Read More

Dështojnë blerjet e mëdha të janarit, të gjithë rezervë në ekipet e tyre Dështojnë blerjet e mëdha të janarit, të gjithë rezervë në ekipet e tyre

Nga Adriatik Balla (Sot) 24.02.2017 07:55

Lojtarët që erdhën me bujë në merkaton e dimrit duket e kanë Read More

Çfarë vlere ka Komisioni i Disiplinës, kur njëri dënon e tjetri fal…?! Çfarë vlere ka Komisioni i Disiplinës, kur njëri dënon e tjetri fal…?!

Nga Gjergj Vyshka 23.02.2017 13:45

Por a mund të vazhdohet kështu njëri dënon dhe tjetri fal në Read More

Atletika & futbolli, një përplasje që mund dhe duhej të ishte shmangur Atletika & futbolli, një përplasje që mund dhe duhej të ishte shmangur

Nga Gjergj Vyshka 08.02.2017 07:55

Finalja e Kupës së Shqipërisë në futboll për të rinj mes Flamurtarit Read More

Basketboll – Të Rinjtë / Dhuna në parket, ajo që ka nevojë për ndëshkim Basketboll – Të Rinjtë / Dhuna në parket, ajo që ka nevojë për ndëshkim

Nga Gjergj Vyshka 06.02.2017 14:20

E kësisoj ajo që mbetet dhe që ka lënë një shenjë jo të mirë është Read More

AlbanianSport.net, partner mediatik i “Top Tirana Open 2017” në Taekuondo AlbanianSport.net, partner mediatik i “Top Tirana Open 2017” në Taekuondo

AlbanianSport.net 03.02.2017 22:05

ASNN – Që në themel të saj, AlbanianSport.net ka patur në zanafillë Read More

Peshëngritje / Reagon Calja, për Qerimajn: Gjykove shumë ulët, Erkand! Peshëngritje / Reagon Calja, për Qerimajn: Gjykove shumë ulët, Erkand!

Gjergj Vyshka 26.01.2017 19:35

Briken Calja, peshëngritësi i Shtërmenit, i cili në Lojërat Olimpike Read More

Peshëngritje / Godet Daniel Godelli: Dopingu? Në Greqi na çoi Federata! Peshëngritje / Godet Daniel Godelli: Dopingu? Në Greqi na çoi Federata!

Gjergj Vyshka 23.01.2017 12:05

Nuk ka mbetur jashtë luftës ndaj kësaj Federate edhe kampioni Read More

Peshëngritje / Thirrja e Kristi Ramadanit: Lërini sportistët të vendosin Peshëngritje / Thirrja e Kristi Ramadanit: Lërini sportistët të vendosin

Gjergj Vyshka 23.01.2017 09:35

Tashmë problemi i peshëngritjes ka marrë dhenë, sepse i gjithë Read More

Zgjedhjet në Federatën e Skive, aty ku e moralshmja ishte e pamoralshme Zgjedhjet në Federatën e Skive, aty ku e moralshmja ishte e pamoralshme

Nga Ferdinand Tola 16.01.2017 20:35

Më datë 11 janar mora pjesë në asamblenë zgjedhore të Federatës Read More

Fundi i euforisë për sportin e Kosovës, fillimi i realitetit të prekshëm Fundi i euforisë për sportin e Kosovës, fillimi i realitetit të prekshëm

Nga Xhavit Kajtazi 09.01.2017 17:05

Ndërkombëtarizimi i plotë i sportit të Kosovës, ka kaluar nëpër Read More

Rrjeta e meshkujve, midis ngritjes së Partizanit & zhgënjimit të Studentit Rrjeta e meshkujve, midis ngritjes së Partizanit & zhgënjimit të Studentit

Nga Gjergj Vyshka 28.12.2016 09:35

Partizani i Ylli Tomorrit është absolut në kampionatin e volejbollit Read More

Gjysmësezoni, Tirana & Goga Basket sfidojnë vlonjatet e trajnerit Toska Gjysmësezoni, Tirana & Goga Basket sfidojnë vlonjatet e trajnerit Toska

Nga Gjergj Vyshka 28.12.2016 08:45

Tirana në basketboll për femra është kryesuese e kampionatit Read More

Volejbolli në krizë, produkt i pashitshëm … Strukturat & formula, një ngërç (III) Volejbolli në krizë, produkt i pashitshëm … Strukturat & formula, një ngërç (III)

Gjergj Vyshka 11.12.2016 18:25

Ndeshja e Studentit me Zirat Bankasi të Ankarasë, një skuadër Read More

Volejbolli në krizë, produkt i pashitshëm… Rrjeta shqiptare, një trashëgimi e humbur (II) Volejbolli në krizë, produkt i pashitshëm… Rrjeta shqiptare, një trashëgimi e humbur (II)

Gjergj Vyshka 10.12.2016 16:10

Ndeshja e Studentit me Zirat Bankasi të Ankarasë, një skuadër Read More

Volejbolli në krizë, produkt i pashitshëm … ose “Ku ishim, ku jemi?” (I) Volejbolli në krizë, produkt i pashitshëm … ose “Ku ishim, ku jemi?” (I)

Gjergj Vyshka 08.12.2016 18:00

Ndeshja e Studentit me Zirat Bankasi të Ankarasë, një skuadër Read More

Peshëngritje / Federata, heshtje në dështim, por “altoparlant” në sukses(!?) Peshëngritje / Federata, heshtje në dështim, por “altoparlant” në sukses(!?)

Nga Gjergj Vyshka 05.12.2016 12:55

Peshëngritësi shkodran, Emanuel Lushi, nuk është shfaqur mirë Read More


banner

Arkiva

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kontakte dhe informacione

Rrjeti Shqiptar i Lajmeve Sportive (ASNN)

PR & Marketing:
Gentiana Kodra (Pine)

Rrjetet Sociale

Rreth Nesh