Subscribe to RSS

Sporte të tjera Faqja Kryesore

(Video) Volejboll / Erblira Bici rrëfen sezonin dhe kombëtaren e rrjetës (Video) Volejboll / Erblira Bici rrëfen sezonin dhe kombëtaren e rrjetës

AlbanianSport.net 24/03/2018 18:00

ASNN – Në atë që është sezoni i saj i dytë në nivelin e dytë të kampionatit Read More

Çiklizëm / Eugert Zhupa, i dyti në Turin e Langkauit në Malajzi Çiklizëm / Eugert Zhupa, i dyti në Turin e Langkauit në Malajzi

AlbanianSport.net 24/03/2018 15:15

ASNN – Eugert Zhupa, çiklisti shqiptar i “Uilier Triestinas”, është Read More

(Video) Basketboll / Organizatori kuqezi, Elvis Dusha spikat në koshin britanik (Video) Basketboll / Organizatori kuqezi, Elvis Dusha spikat në koshin britanik

AlbanianSport.net 08/01/2017 18:55

ASNN – Ndonëse jo aq të shumtë në numër sa homologët e futbollit, Read More

Volejboll / Redi Koçi mbyll 2017-ën me debutim mbresëlënës në Finlandë Volejboll / Redi Koçi mbyll 2017-ën me debutim mbresëlënës në Finlandë

AlbanianSport.net 21/12/2017 15:35

ASNN – Për volejbollisti kuqezi, Redi Koçi kjo gjysmë e dytë e vitit Read More

(Video) Volejboll – Femra / Arjola Prenga rikthehet në parket në Norvegji (Video) Volejboll – Femra / Arjola Prenga rikthehet në parket në Norvegji

AlbanianSport.net 20/12/2017 19:35

ASNN – Pasi ishte shkëputur për afro 4 muaj nga volejbolli aktiv, Read More

Video) Volejboll / Qafarena: Ky sezon në Gjermani, përtej pritshmërive Video) Volejboll / Qafarena: Ky sezon në Gjermani, përtej pritshmërive

AlbanianSport.net 20/12/2017 16:15

ASNN – Për volejbollistin shkodran, Anton Qafarena, ky sezon Read More

(Video) Volejboll – Femra / Sindi Marina arrin në 8-she me USC-në në SHBA (Video) Volejboll – Femra / Sindi Marina arrin në 8-she me USC-në në SHBA

AlbanianSport.net 20/12/2017 12:55

ASNN – Rreshtimi midis 8 më të mirave të volejbollit të kolegjeve Read More

(Video) Volejboll – Femra / Sava Thaka, lojtarja më e spikatur e BK 97 Stova (Video) Volejboll – Femra / Sava Thaka, lojtarja më e spikatur e BK 97 Stova

AlbanianSport.net 20/12/2017 09:35

ASNN – Sava Thaka ka bërë një paraqitje mjaft të kënaqshme Read More

Leonard Nika, “kampioni” shqiptar që po dominon në garat e sërfit në Itali Leonard Nika, “kampioni” shqiptar që po dominon në garat e sërfit në Itali

Gjergj Vyshka 21.09.2017 09:45

Për herë të fundit në Sardenja, ndërsa është 8 herë “kampion” Read More

(Video) Volejboll – Femra / Sindi Marina e nis triumf në SHBA me skuadrën e saj (Video) Volejboll – Femra / Sindi Marina e nis triumf në SHBA me skuadrën e saj

AlbanianSport.net 28.08.2017 19:15

ASNN – Një nga sportistet më premtuese të volejbollit shqiptar Read More

(Video) Volejboll – Meshkuj / Koçi: Finlanda, përmbushja e një ëndrre (Video) Volejboll – Meshkuj / Koçi: Finlanda, përmbushja e një ëndrre

AlbanianSport.net 18.08.2017 07:00

ASNN – Ai është njëri prej talenteve më të spikatura që skuadra Read More

Volejboll – Femra / Bici rinovon, klubi italian: Një sportiste e jashtëzakonshme Volejboll – Femra / Bici rinovon, klubi italian: Një sportiste e jashtëzakonshme

AlbanianSport.net 13.06.2017 15:15

ASNN – Kënaqësi dhe gëzim në klubin e volejbollit LPM Mondovì, Read More

Aeronautika / Eliza Dushku, imazhi zyrtar i Botërorit të Fluturimeve Aeronautika / Eliza Dushku, imazhi zyrtar i Botërorit të Fluturimeve

Gjergj Vyshka 31.01.2017 11:35

Eliza Dushku, aktorja shqiptare në Amerikë, do të jetë imazhi Read More

(Video) Aeronautikë / Prezantohet Botërori i 9-të i Fluturimeve të Lira në Vlorë (Video) Aeronautikë / Prezantohet Botërori i 9-të i Fluturimeve të Lira në Vlorë

AlbanianSport.net 31.01.2017 07:55

ASNN – Kampionati i 9-të Botëror i Fluturimeve të Lira, në disiplinën Read More

Volejboll – Femra / Sindi Marina, “Lojtarja e Re Më e Mirë e Javës” në SHBA Volejboll – Femra / Sindi Marina, “Lojtarja e Re Më e Mirë e Javës” në SHBA

AlbanianSport.net 15.11.2016 19:50

ASNN – Volejbollistja shqiptare e Universitetit të Dukës (Duke Read More

Rio 2016 / Elis Guri, 2 fitore & një humbje, e mbyll në çerekfinale, renditet i 7-ti Rio 2016 / Elis Guri, 2 fitore & një humbje, e mbyll në çerekfinale, renditet i 7-ti

Gjergj Vyshka 17.08.2016 14:20

Shqiptari që përfaqëson Bullgarinë, kampion bote më 2011-ën, Read More

Volejboll / Ja çfarë shkruajnë mediat polake për blerjen e Sava Thakës Volejboll / Ja çfarë shkruajnë mediat polake për blerjen e Sava Thakës

Gjergj Vyshka 22.06.2016 16:45

1-vjeçare kontrata e qendrës së Barletit Volejit dhe Kombëtares Read More

Volejboll – Femra / Sava Thaka në Poloni, firmos 1 vit për KSZO Ostroviec Volejboll – Femra / Sava Thaka në Poloni, firmos 1 vit për KSZO Ostroviec

Gjergj Vyshka 22.06.2016 11:45

Sava Thaka në Poloni, ndërsa ka firmosur për KSZO Ostroviec. Read More

Peshëngritje / Shkëlqen Redon Manushi, shqiptari i shtangës franceze Peshëngritje / Shkëlqen Redon Manushi, shqiptari i shtangës franceze

Gjergj Vyshka 16.04.2016 08:00

Shqiptari që përfaqëson Francën, dje ka qenë i pari në shkëputje Read More

Dy mundës shqiptarë në Rio, por Shqipëria nuk ka normë në mundje Dy mundës shqiptarë në Rio, por Shqipëria nuk ka normë në mundje

Gjergj Vyshka 05.04.2016 11:55

Sahit Prizreni të dielën ka fituar normën e kualifikimit olimpik Read More

Çiklizëm / Rrëzohet Eugert Zhupa, thyen klavikulën në Belgjikë Çiklizëm / Rrëzohet Eugert Zhupa, thyen klavikulën në Belgjikë

Gjergj Vyshka 30.03.2016 13:25

Çiklisti shqiptar Eugert Zhupa, që në garën e profesionistëve konkurron me skuadrën Read More

Çiklizëm / Ja dy garat e Halilajt dhe 3 veprimtaritë e Zhupës për 2016-ën Çiklizëm / Ja dy garat e Halilajt dhe 3 veprimtaritë e Zhupës për 2016-ën

Gjergj Vyshka 22.02.2016 17:40

Redi Halilaj më 7 shkurt ka marrë pjesë në Çmimin e Madh të Etruskit, Read More

Mundje / Sahit Prizreni, kampion për të 3-tin vit radhazi në Australi Mundje / Sahit Prizreni, kampion për të 3-tin vit radhazi në Australi

AlbanianSport.net 22.02.2016 10:05

ASNN – Sahit Prizreni, mundësi i peshës 65 kg në stilin e lirë, Read More

Motra e Elseid Hysajt, Rigelta, një premtim i madh i volejbollit Motra e Elseid Hysajt, Rigelta, një premtim i madh i volejbollit

AlbanianSport.net 16.02.2016 19:00

ASNN – Duket se nuk do të ketë vetëm një Hysaj në Itali. Në elitën Read More

Regbi / Ornel Gega, 56 minuta për Italinë në humbjen 21-23 me Francën Regbi / Ornel Gega, 56 minuta për Italinë në humbjen 21-23 me Francën

Gjergj Vyshka 07.02.2016 08:35

Italia e ka humbur ndeshjen e saj të parë në turneun e Gjashtë Read More

Regbi / Ornel Gega, babai i butë përtej fasadës së sportit të ashpër Regbi / Ornel Gega, babai i butë përtej fasadës së sportit të ashpër

Gjergj Vyshka 06.02.2016 15:15

“Jam i nderuar që do të vesh këtë fanellë dhe shpresoj që të jap Read More


banner

Arkiva

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kontakte dhe informacione

Rrjeti Shqiptar i Lajmeve Sportive (ASNN)

PR & Marketing:
Gentiana Kodra (Pine)

Rrjetet Sociale

Rreth Nesh