Subscribe to RSS

Peshëngritje Faqja Kryesore

Peshëngritje / Memoriali “Lumturi Sulaj”, test për kuqezinjtë e moshave Peshëngritje / Memoriali “Lumturi Sulaj”, test për kuqezinjtë e moshave

Gjergj Vyshka 18.08.2017 09:45

Peshëngritja shqiptare rikthehet në pedanën e veprimtarive kombëtare, Read More

(Video) Peshëngritja “hyn në ujë”, Shqipëria i rëndohet shtanga në Olimpiadë (Video) Peshëngritja “hyn në ujë”, Shqipëria i rëndohet shtanga në Olimpiadë

AlbanianSport.net 24.07.2017 11:35

ASNN – Dopingu është shndërruar në një gangrenë të sportit Read More

Përurohet faza e parë e Parkut Olimpik, Salla Sportive & Administrata Përurohet faza e parë e Parkut Olimpik, Salla Sportive & Administrata

AlbanianSport.net 04.06.2017 19:50

ASNN – Një tjetër projekt i madh sportiv për kryeqytetin ka përfunduar Read More

Peshëngritje / Toska: I kënaqur me rezultatet në Prishtinë, kemi sportistë premtues Peshëngritje / Toska: I kënaqur me rezultatet në Prishtinë, kemi sportistë premtues

AlbanianSport.net 14.03.2017 13:25

ASNN – Trajneri shtërmenas: “Jam i kënaqur me paraqitjen Read More

Peshëngritje / Kristi Ramadani me rekord të ri , ngre 245 kg në dygarësh Peshëngritje / Kristi Ramadani me rekord të ri , ngre 245 kg në dygarësh

Fatmir Efica 13.03.2017 14:35

Ndryshe nga gara e parë e vitit 2017 për Kampionatin Kombëtar Read More

Kosovë / Hasani: Peshëngritja e Shqipërisë na ka ndihmuar mjaft Kosovë / Hasani: Peshëngritja e Shqipërisë na ka ndihmuar mjaft

Fatmir Efica 13.03.2017 11:15

Presidenti i Komitetit Olimpik të Kosovës, Hasani: “Kemi marrë Read More

Peshëngritja shqiptare, paraqitje të shkëlqyer në turneun e Prishtinës Peshëngritja shqiptare, paraqitje të shkëlqyer në turneun e Prishtinës

Fatmir Efica 13.03.2017 07:55

Pasditja e së premtes në Pallatin e Sportit e të Rinisë në Prishtinë Read More

Peshëngritje / Ymer Pampuri, “Nderi i Kombit” që erdhi shumë vonë… Peshëngritje / Ymer Pampuri, “Nderi i Kombit” që erdhi shumë vonë…

Gjergj Vyshka 11.03.2017 18:05

Ymer Pampuri, pas vdekjes, është nderuar me titullin “Nderi Read More

Peshëngritje / Kristi Ramadani, më i miri i Kupës “Adem Jashari” 2017 Peshëngritje / Kristi Ramadani, më i miri i Kupës “Adem Jashari” 2017

Gjergj Vyshka 11.03.2017 09:05

Kristi Ramadani, peshëngritësi i peshës 69 kg i Tiranës, ishte Read More

Krist Ramadani: Daniel Godelli, etaloni & njeriu që dua t’i thyej rekordet (IV) Krist Ramadani: Daniel Godelli, etaloni & njeriu që dua t’i thyej rekordet (IV)

Nga Adriatik Balla (Gazeta “Sot”) 26.02.2017 10:25

Një nga sportistët e rinj që ka spikatur gjatë viteve të fundit dhe Read More

Krist Ramadani: “Masglass”-i, një bazë solide, tek Tirana, për suksesin (III) Krist Ramadani: “Masglass”-i, një bazë solide, tek Tirana, për suksesin (III)

Nga Adriatik Balla (Gazeta “Sot”) 28.02.2017 11:15

Një nga sportistët e rinj që ka spikatur gjatë viteve të fundit dhe Read More

Krist Ramadani: Synimi im i madh, Evropiani i Nën-17-vjeçarëve në Kosovë (II) Krist Ramadani: Synimi im i madh, Evropiani i Nën-17-vjeçarëve në Kosovë (II)

Nga Adriatik Balla (Gazeta “Sot”) 26.02.2017 12:55

Një nga sportistët e rinj që ka spikatur gjatë viteve të fundit dhe Read More

Krist Ramadani: Shtanga, pasioni im, në pak vite synoj legjendat (I) Krist Ramadani: Shtanga, pasioni im, në pak vite synoj legjendat (I)

Nga Adriatik Balla (Gazeta “Sot”) 26.02.2017 13:25

Peshëngritja është sporti që i ka sjellë më shumë medalje Shqipërisë Read More

Peshëngritje / Bashkë me Kupën, edhe analiza vjetore e Federatës Peshëngritje / Bashkë me Kupën, edhe analiza vjetore e Federatës

Gjergj Vyshka 25.02.2017 16:15

Tirana është treguar “e hekurt” edhe në shtangë. Daniel Godelli Read More

Peshëngritje / Kupa e Shqipërisë, pjesëmarrje masive, garë e fortë Peshëngritje / Kupa e Shqipërisë, pjesëmarrje masive, garë e fortë

Gjergj Vyshka 25.02.2017 13:45

Në Kupën e Shqipërisë, e cila është zhvilluar në Pallatin e Sportit Read More

Peshëngritje / Godelli & Veli, premtimet e mëdha të shtangës në Evropian Peshëngritje / Godelli & Veli, premtimet e mëdha të shtangës në Evropian

Gjergj Vyshka 25.02.2017 11:15

Tirana është treguar e hekurt edhe në shtangë duke konfirmuar dominimin e saj në këtë Read More

(Video) Peshëngritje / Tirana fiton Kupën  e Shqipërisë, Godelli & Veli, më të mirët (Video) Peshëngritje / Tirana fiton Kupën e Shqipërisë, Godelli & Veli, më të mirët

AlbanianSport.net 25.02.2017 08:45

ASNN – Peshëngritja ka zhvilluar të premten në Durrës Kupën Read More

Peshëngritje / Trajneri Toska: Shtërmeni do ta marrë Kupën e Shqipërisë Peshëngritje / Trajneri Toska: Shtërmeni do ta marrë Kupën e Shqipërisë

AlbanianSport.net 22.02.2017 15:25

ASNN – Trajneri i peshëngritjes shtërmenase: “Kundërshtari Read More

Peshëngritje / Evropiani i Splitit, bëhen zyrtare deklarimet e peshave Peshëngritje / Evropiani i Splitit, bëhen zyrtare deklarimet e peshave

Gjergj Vyshka 20.02.2017 16:35

Federata Shqiptare e Peshëngritjes ka respektuar të gjitha afatet Read More

Peshëngritje / WADA kontroll të befasishëm për 7 shtangistë kuqezi Peshëngritje / WADA kontroll të befasishëm për 7 shtangistë kuqezi

Gjergj Vyshka 18.02.2017 23:45

Sipas burimeve të sigurta, WADA (Agjencia Botërore e Antidopingut), Read More

(Video) Peshëngritje / 7 para me doping, Karina, nga i 14-ti, tani i 7-ti në Londër (Video) Peshëngritje / 7 para me doping, Karina, nga i 14-ti, tani i 7-ti në Londër

AlbanianSport.net 06.02.2017 09:45

ASNN – Dopingu mbetet një problem shqetësues për të gjitha Read More

Peshëngrite / Qerimaj evokon Aleksandër Kondon, thumbon Federatën Peshëngrite / Qerimaj evokon Aleksandër Kondon, thumbon Federatën

Gjergj Vyshka 02.02.2017 10:40

Në fakt, Erkand Qerimaj (i lindur më 10 gusht 1988) është i vogël Read More

Peshëngritje / Suli: S’kam aluduar për pazare, më vjen keq për Qerimajn Peshëngritje / Suli: S’kam aluduar për pazare, më vjen keq për Qerimajn

Gjergj Vyshka 01.02.2017 10:40

Gazeta “Sport Ekspres”, ashtu sikurse ka bërë të njëjtën gjë kur Read More

Peshëngritje / Kundërpërgjigja e Qerimajt për Sulin: Je model i keq Peshëngritje / Kundërpërgjigja e Qerimajt për Sulin: Je model i keq

Gjergj Vyshka 01.02.2017 07:00

Shtangisti shkodran: “Është turp kush të promovon ty, sepse Read More

Peshëngritje / Reagon Qerimaj: Për mundin & djersën time nuk i marr leje askujt Peshëngritje / Reagon Qerimaj: Për mundin & djersën time nuk i marr leje askujt

Gjergj Vyshka 31.01.2017 13:25

Gazeta “Sport Ekspres” menjëherë pas akuzave që Ilir Suli ka Read More

Peshëngritje / Suli: Gjoza të iki me konsensus, shtanga s’ka nevojë për zhurmë Peshëngritje / Suli: Gjoza të iki me konsensus, shtanga s’ka nevojë për zhurmë

Gjergj Vyshka 31.01.2017 09:45

Ish-nënkampioni i Evropës akuzon për pazare të pista pas konfliktit Read More


banner

Arkiva

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kontakte dhe informacione

Rrjeti Shqiptar i Lajmeve Sportive (ASNN)

PR & Marketing:
Gentiana Kodra (Pine)

Senior Editor
Gjergj Vyshka

Rrjetet Sociale

Rreth Nesh