Subscribe to RSS

Ping-Pong Faqja Kryesore

Pingpong / Teuta, kampione e dyfishtë e Shqipërisë për Nën-15-vjeçarët Pingpong / Teuta, kampione e dyfishtë e Shqipërisë për Nën-15-vjeçarët

AlbanianSport.net 17/04/2018 13:25

ASNN – Pingpongu shqiptar, sipas informacionit që ka përcjellë Read More

Pingpong / Teuta e femrave, e 3-ta në Kupën e Ballkanit për Klubet Pingpong / Teuta e femrave, e 3-ta në Kupën e Ballkanit për Klubet

AlbanianSport.net 26/02/2018 16:10

ASNN – Teuta në pingpong për femra ka dalë e treta në Kupën Read More

Pingpong / Teuta për femra & Tomori për meshkuj, fitues të Kupës së Shqipërisë Pingpong / Teuta për femra & Tomori për meshkuj, fitues të Kupës së Shqipërisë

AlbanianSport.net 28/11/2017 12:30

ASNN – Teuta për femra dhe Tomori për meshkuj janë fituesit Read More

Pingpong / Liridona Rexhaj, e 3-ta në Ballkaniadën e Nën-18-vjeçarëve në Bullgari Pingpong / Liridona Rexhaj, e 3-ta në Ballkaniadën e Nën-18-vjeçarëve në Bullgari

Gjergj Vyshka 13.06.2017 17:05

Pingpongistja e Teutës, Liridona Rexhaj, ka dalë e treta në Kampionatin Read More

Pingpong / Shpallen kampionët e moshave nën-15, nën-18 & nën-21-vjeç Pingpong / Shpallen kampionët e moshave nën-15, nën-18 & nën-21-vjeç

Gjergj Vyshka 04.05.2017 19:50

Sekretari i Përgjithshëm i Federatës Shqiptare të Pingpongut, Read More

Pingpong / Botërori i Dyseldorfit në maj, Tufa, Tapi & Kola, kandidatë Pingpong / Botërori i Dyseldorfit në maj, Tufa, Tapi & Kola, kandidatë

Gjergj Vyshka 28.03.2017 18:05

Ndërkohë ndër veprimtaritë kryesore të vitit 2017 për pingpongun Read More

Pingpong / Tufa: Studenti, me ambicie të mëdha për 2017-ën, por lipsen fonde Pingpong / Tufa: Studenti, me ambicie të mëdha për 2017-ën, por lipsen fonde

Gjergj Vyshka 28.03.2017 13:30

Studenti si klub shumësportësh, ndër të gjitha disiplinat ka në Read More

Pingpong / Liridona Rexhaj, fituesja e Kupës së “Pavarsisë së Kosovës” Pingpong / Liridona Rexhaj, fituesja e Kupës së “Pavarsisë së Kosovës”

Gjergj Vyshka 20.02.2017 13:15

Liridona Rexhaj, pingpongistja e Teutës, për të 3-tin vit radhazi Read More

Pinpong / Vllaznia, një po dhe një jo në përballjen miqësore të Podgoricës Pinpong / Vllaznia, një po dhe një jo në përballjen miqësore të Podgoricës

AlbanianSport.net 16.02.2017 11:15

ASNN – Të dielën në Podgoricë është zhvilluar një përballje miqësore në pingpong mes Read More

Pingpong / Mblidhet kryesia, bazë materiale për Studentin & Tiranën Pingpong / Mblidhet kryesia, bazë materiale për Studentin & Tiranën

Gjergj Vyshka 02.02.2017 16:10

Kryesia e Federatës Shqiptare të Pingpongut, e zgjedhur më Read More

Pingpong / Arben Meçe merr mandatin e 4-t në krye të Federatës Pingpong / Arben Meçe merr mandatin e 4-t në krye të Federatës

Gjergj Vyshka 30.01.2017 16:10

Arben Meçe është rizgjedhur dje në krye të Federatës Shqiptare Read More

Kosovë / Pingpongu shpall më të mirët, kreu i Federatës, mirënjohje edhe për veten Kosovë / Pingpongu shpall më të mirët, kreu i Federatës, mirënjohje edhe për veten

AlbanianSport.net 15.01.2017 10:15

ASNN – Edhe Federata e Pinpongut të Kosovës, zgjodhi më të mirët Read More

Pingpong / Më 16 janar mblidhet kryesia, gati verifikimi i kandidaturave Pingpong / Më 16 janar mblidhet kryesia, gati verifikimi i kandidaturave

Gjergj Vyshka 14.01.2017 17:05

Ashtu siç është njoftuar edhe më parë, më 29 janar 2017, në Vlorë Read More

Pingpong / “Topi i vogël”, në Vlorë për zgjedhjet e reja të Federatës Pingpong / “Topi i vogël”, në Vlorë për zgjedhjet e reja të Federatës

Gjergj Vyshka 06.01.2017 18:35

Sipas Sekretarit të Përgjithshëm, Tonin Binoshi, Federata Shqiptare Read More

2016-ta për sportet e tjera, si një përpjekje e mbetur në tentativë 2016-ta për sportet e tjera, si një përpjekje e mbetur në tentativë

Gjergj Vyshka 27.12.2016 18:55

Kryefjala e vitit të paktën për sportet individuale kanë qenë Lojërat Read More

Pingpong / Teuta & Tomori, fituesit e Kupës së Shqipërisë për Të Rritur Pingpong / Teuta & Tomori, fituesit e Kupës së Shqipërisë për Të Rritur

Gjergj Vyshka 19.12.2016 11:35

Teuta në pingpong për femra dhe Tomori për meshkuj janë fituesit Read More

Pingpong / Shqipëria në Evropian, një fitore & dy humbje, e mbyll e 3-ta Pingpong / Shqipëria në Evropian, një fitore & dy humbje, e mbyll e 3-ta

Gjergj Vyshka 30.11.2016 12:30

Shqipëria e pingpongut për femra, e cila ka marrë pjesë në Eliminatoret Read More

Pingpong / Kombëtarja kuqezi e femrave, drejt Evropianit në Danimarkë Pingpong / Kombëtarja kuqezi e femrave, drejt Evropianit në Danimarkë

Gjergj Vyshka 24.11.2016 12:05

Kombëtarja e femrave të pingpongut në fundjavë do të marrë Read More

Ping-pong / Grup i vështirë për Kosovën në Eliminatoret e Evropianit Ping-pong / Grup i vështirë për Kosovën në Eliminatoret e Evropianit

AlbanianSport.net 17.11.2016 13:25

ASNN – Me 22 nëntor 2016, duke nisur nga ora 18:00, në sallën e pingpongut në Pallatin Read More

Pingpong – Meshkuj / Shqipëria i humb të 3 ndeshjet e Evropianit në Durrës Pingpong – Meshkuj / Shqipëria i humb të 3 ndeshjet e Evropianit në Durrës

Gjergj Vyshka 07.11.2016 18:55

Pallati i Sportit “Ramazan Njala” në Durrës këtë fundjavë ka qenë Read More

Pingpong / Xhupi & Tapia, pa gjurmë në Evropianin Individual të Budapestit Pingpong / Xhupi & Tapia, pa gjurmë në Evropianin Individual të Budapestit

Gjergj Vyshka 25.10.2016 12:30

Alba Xhupi dhe Dorian Tapia kanë qenë përfaqësuesit e Shqipërisë Read More

Pingpong / Xhupi & Tapia, “kampionët” e Individualit për Të Rritur Pingpong / Xhupi & Tapia, “kampionët” e Individualit për Të Rritur

Gjergj Vyshka 20.09.2016 09:45

Fundjavën e kaluar është zhvilluar në Korçë Kampionati Kombëtar Read More

Pingpong / Veteranët arrijnë rezultate të mira në Ballkaniadën e Nikshiqit Pingpong / Veteranët arrijnë rezultate të mira në Ballkaniadën e Nikshiqit

Gjergj Vyshka 14.09.2016 17:35

Veteranët e pingpongut shqiptar kanë arritur rezultate të mira Read More

Pingpong / Liridona Rexhaj më e mira kuqezi në Ballkaniadën Nën-21-vjeç Pingpong / Liridona Rexhaj më e mira kuqezi në Ballkaniadën Nën-21-vjeç

Gjergj Vyshka 23.08.2016 07:55

Liridona Rexhaj, kampionia e Shqipërisë në pingpong për Nën-21-vjeçarët, tashmë Read More

Pingpong / Ballkaniada e Nën-21-vjeçarëve, tek-tuk ndonjë ndeshje e fituar Pingpong / Ballkaniada e Nën-21-vjeçarëve, tek-tuk ndonjë ndeshje e fituar

Gjergj Vyshka 21.08.2016 14:00

Dje në Kampionatin Ballkanik të pingpongut të moshës deri në Read More

Pingpong / Shqipëria e treta në Ballkaniadën e Nën-21-vjeçarëve vajza Pingpong / Shqipëria e treta në Ballkaniadën e Nën-21-vjeçarëve vajza

Gjergj Vyshka 20.08.2016 14:20

Shqipëria e Nën-21-vjeçarëve për vajza ka dalë e 3-ta në Kampionatin Read More


banner

Arkiva

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kontakte dhe informacione

Rrjeti Shqiptar i Lajmeve Sportive (ASNN)

PR & Marketing:
Gentiana Kodra (Pine)

Rrjetet Sociale

Rreth Nesh