Subscribe to RSS

Qitje Faqja Kryesore

Qitje / Tirana, Studenti & Flamurtari fituesit e takimit të parë… Qitje / Tirana, Studenti & Flamurtari fituesit e takimit të parë…

Gjergj Vyshka 24.03.2017 17:35

Fundjavën e kaluar është zhvilluar takimi kombëtar i qitjes me Read More

Qitje / Mbahet Asambleja Zgjedhore, Stefan Rrufa konfirmohet president Qitje / Mbahet Asambleja Zgjedhore, Stefan Rrufa konfirmohet president

Gjergj Vyshka 19.02.2017 16:25

Dje në mesditë, në Vila “Lule” në Durrës, Federata Shqiptare Read More

Qitja / Të shtunën në zgjedhje, Asambleja zgjedh bregdetin e Durrësit Qitja / Të shtunën në zgjedhje, Asambleja zgjedh bregdetin e Durrësit

Gjergj Vyshka 15.02.2017 14:20

Presidenti aktual i Federatës Shqiptare të Qitjes, Stefan Rrufa, Read More

Qitje / “Pavarsia 9”, Shqipëria fiton si ekip turneun e pavarësisë së Kosovës Qitje / “Pavarsia 9”, Shqipëria fiton si ekip turneun e pavarësisë së Kosovës

AlbanianSport.net 13.02.2017 17:05

ASNN – Në Prishtinë u mbajt Kupa “Pavarsia 9”, e cila është Read More

Qitje / Pepa për Matën e Nallbanin: Respekton ligjin dhe kampionët! Qitje / Pepa për Matën e Nallbanin: Respekton ligjin dhe kampionët!

Gjergj Vyshka 25.01.2017 15:15

“Si mund të hiqja Diana Matën e të futesha vetë? – thotë qitësja Lume Pepa. – Nëse Read More

Qitje / Pepa: Nuk vihet në dyshim një karrierë 35-vjeçare si e imja Qitje / Pepa: Nuk vihet në dyshim një karrierë 35-vjeçare si e imja

Gjergj Vyshka 25.01.2017 12:30

Qitësja Lumturi Pepa ka treguar dhe karrierën e saj sportive për “Sport Ekspres”: “Unë Read More

Qitje / Reagon Pepa: Çfarë ligji ka zbatuar Nallbani, kur shkelet ligji? Qitje / Reagon Pepa: Çfarë ligji ka zbatuar Nallbani, kur shkelet ligji?

Gjergj Vyshka 25.01.2017 09:45

Qitësja: “Diana Mata nuk ka qenë asnjëherë trajnerja ime, sepse ajo është trajnere e pistoletës. Read More

Qitje / Reagon Diana Mata: Pepa prishi qitjen e Tiranës & donte vendin tim Qitje / Reagon Diana Mata: Pepa prishi qitjen e Tiranës & donte vendin tim

Gjergj Vyshka 24.01.2017 16:10

Ndërkohë për Sport Ekspres ka folur dhe trajnerja e Studentit, Read More

Qitje / Çështja “Pepa”, shefi i “Studentit”, Nallbani: Kam zbatuar vetëm ligjin! Qitje / Çështja “Pepa”, shefi i “Studentit”, Nallbani: Kam zbatuar vetëm ligjin!

Gjergj Vyshka 24.01.2017 11:35

Shefi i Klubit Shumësportësh “Studenti”: “Në krye të ekipeve Read More

Qitje / Pepa e ka me Matën, KAS-i, mungon zbardhja e vendimeve Qitje / Pepa e ka me Matën, KAS-i, mungon zbardhja e vendimeve

Gjergj Vyshka 21.01.2017 14:20

Në fakt është një defekt më vete që Gjykata e Arbitrazhit Sportiv, Read More

Qitje / Lumturi Pepa, fitore të pjesshme në KAS, përfiton pagat e mohuara Qitje / Lumturi Pepa, fitore të pjesshme në KAS, përfiton pagat e mohuara

Gjergj Vyshka 21.01.2017 10:40

Me vendimin e datës 30 dhjetor 2016, klubi shumësportësh “Studenti” Read More

(Video) Nga Odiseja, tek… Zhou Shibingu, në sfidën e së pamundurës (Video) Nga Odiseja, tek… Zhou Shibingu, në sfidën e së pamundurës

AlbanianSport.net 10.01.2017 16:10

ASNN – Nga Odiseja, tek Zhou Shibingu, sfida e pamundur mbetet e njëjtë. Nëse i pari, Read More

Qitje / Përfundon kursi ndërkombëtar i trajnerëve, i vlefshëm për licencën D Qitje / Përfundon kursi ndërkombëtar i trajnerëve, i vlefshëm për licencën D

Gjergj Vyshka 25.12.2016 07:55

Që nga e marta e deri të premten është zhvilluar kursi ndërkombëtar Read More

Qitje / Kupa e Çlirimit 2017 shpall fituesit midis Shqipërisë & Kosovës Qitje / Kupa e Çlirimit 2017 shpall fituesit midis Shqipërisë & Kosovës

Gjergj Vyshka 22.11.2016 08:55

Është bërë tashmë traditë zhvillimi i Kupës Shqipëri-Kosovë Read More

Qitje / Kupa “Rexhep Rama” për Individë mbledh më të mirë në vend Qitje / Kupa “Rexhep Rama” për Individë mbledh më të mirë në vend

Gjergj Vyshka 08.11.2016 12:15

Federata Shqiptare e Qitjes ka zhvilluar fundjavën e kaluar në poligonin Read More

Rio 2016 / Eliminohet Rama, e mbyll e 48-ta në 51 garues në 10 m ajër Rio 2016 / Eliminohet Rama, e mbyll e 48-ta në 51 garues në 10 m ajër

Gjergj Vyshka 07.08.2016 15:20

Përfaqësuesja e Kosovës në qitje 10 metra ajër, Urata Rama, Read More

Qitja me pjatel shpall fituesit e Kupës “Abdullah Zyber Laçi” Qitja me pjatel shpall fituesit e Kupës “Abdullah Zyber Laçi”

Gjergj Vyshka 28.06.2016 09:50

Federata Shqiptare e Qitjes, në strategjinë e saj për zhvillimin Read More

Kosovë / Qitësja Rama merr “uratën” e parë për në “Rio 2016”, projektohen 7 Kosovë / Qitësja Rama merr “uratën” e parë për në “Rio 2016”, projektohen 7

AlbanianSport.net 31.05.2016 18:45

ASNN – Urata Rama është sportistja e parë që ka marrë ftesë Read More

“Bëmë mama të të ngjaj”, nënë e bir në Lojërat Olimpike në “Rio 2016” “Bëmë mama të të ngjaj”, nënë e bir në Lojërat Olimpike në “Rio 2016”

AlbanianSport.net 06.05.2016 17:05

ASNN – Shprehja është “bëmë baba, të të ngjaj”, por, në kuadër Read More

Qitje / Shpall kampionët e ajrit, spikatin Teuta, Studenti & Elbasani Qitje / Shpall kampionët e ajrit, spikatin Teuta, Studenti & Elbasani

Gjergj Vyshka 26.04.2016 11:15

Të shtunën në poligonin e klubit shumësportësh “Studenti”, që mban Read More

Qitje / Kupa e Botës në Rio, Pepa & Cerina, shumë dobët, të parafundit Qitje / Kupa e Botës në Rio, Pepa & Cerina, shumë dobët, të parafundit

Gjergj Vyshka 17.04.2016 19:50

Qitja shqiptare ka qenë pjesëmarrëse në Kupën e Botës në Rio Read More

Qitje / Studenti dominon takimin kombëtar të pistoletës & pushkës ajër Qitje / Studenti dominon takimin kombëtar të pistoletës & pushkës ajër

Gjergj Vyshka 21.03.2016 15:15

Studenti ka dominuar takimin kombëtar të qitjes në pistoletë Read More

Qitje / Sot gara e parë zyrtare e 2016-s, Kampionati i Qitjes me Ajër Qitje / Sot gara e parë zyrtare e 2016-s, Kampionati i Qitjes me Ajër

Gjergj Vyshka 19.03.2016 09:35

Presidenti i Federatës Shqiptare të Qitjes, Stefan Rufa, dje ka Read More

Qitje / Evropiani i Gjorit në Hungari, Manjola Konini, e 65-ta në pistoletë Qitje / Evropiani i Gjorit në Hungari, Manjola Konini, e 65-ta në pistoletë

Gjergj Vyshka 29.02.2016 18:00

Në Gjor të Hungarisë dje ka përfunduar Kampionati Evropian Read More

Qitje / Evropiani i Gjorit në Hungari fashit ëndrrën olimpike të shqiptarëve Qitje / Evropiani i Gjorit në Hungari fashit ëndrrën olimpike të shqiptarëve

Gjergj Vyshka 27.02.2016 15:15

Në Gjor të Hungarisë është duke u zhvilluar Kampionati Evropian Read More

Qitja / Me paratë e tyre, shqiptarët luajnë shansin e tyre të fundit për në Rio Qitja / Me paratë e tyre, shqiptarët luajnë shansin e tyre të fundit për në Rio

Gjergj Vyshka 26.02.2016 11:35

Me paratë e tyre, qitësit shqiptar luajnë shansin e tyre të fundit Read More


banner

Arkiva

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kontakte dhe informacione

Rrjeti Shqiptar i Lajmeve Sportive (ASNN)

PR & Marketing:
Gentiana Kodra (Pine)

Rrjetet Sociale

Rreth Nesh