Subscribe to RSS

Sporti dhe Shëndeti Faqja Kryesore

FSHF / Projekti “Grow” zbret në Shkollën “Fan Noli” në kryeqytet FSHF / Projekti “Grow” zbret në Shkollën “Fan Noli” në kryeqytet

AlbanianSport.net 26/02/2018 18:00

ASNN – Futbolli vazhdon të përfshijë mjaft fëmijë në lojën e tij. Read More

Lojërat Olimpike Dimërore, “Pjongçeng 2018”, nën lupën e luftës anti-doping Lojërat Olimpike Dimërore, “Pjongçeng 2018”, nën lupën e luftës anti-doping

AlbanianSport.net 11/02/2018 20:45

ASNN – Lufta kundër dopingut mbetet në qendër të vëmendjes Read More

MASR / Shkurti: Kërkimet shkencore, “0” në fondet e Federatave MASR / Shkurti: Kërkimet shkencore, “0” në fondet e Federatave

AlbanianSport.net 13/01/2017 11:35

ASNN – Zëvendësministri i Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Kostandin Read More

Studimi / Sportistët elitarë, asnjë diferencë me njerëzit normalë(?!) Studimi / Sportistët elitarë, asnjë diferencë me njerëzit normalë(?!)

AlbanianSport.net 13/01/2017 07:55

ASNN – Ministria e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, në bashkëpunim Read More

Ministria e Arsimit, Sportit & Rinisë prezanton sot studimin për sportistë elitarë Ministria e Arsimit, Sportit & Rinisë prezanton sot studimin për sportistë elitarë

AlbanianSport.net 10/01/2017 07:55

ASNN – Ministria e Arsimit, Sportit dhe Rinisë në bashkëpunim Read More

Çiklizëm / Demir Muliç ia ka marrë dorën “Shtegut të Gjelbër” Çiklizëm / Demir Muliç ia ka marrë dorën “Shtegut të Gjelbër”

AlbanianSport.net 08/01/2017 09:45

ASNN – Demir Muliç, çiklisti nga Mali i Zi, ia ka marrë dorën Read More

(Video) Përmbledhje / 2017-ta, viti kur Aeronautika shqiptare “kapi qiejt”… (II) (Video) Përmbledhje / 2017-ta, viti kur Aeronautika shqiptare “kapi qiejt”… (II)

AlbanianSport.net 06/01/2018 11:10

…vijon nga dje

ASNN – Falë një tjetër bashkëpunimi mjaft të suksesshëm me Read More

(Video) “Shtegu i Gjelbër 2018”, pjesëmarrje masive & itinerar sfidues (Video) “Shtegu i Gjelbër 2018”, pjesëmarrje masive & itinerar sfidues

AlbanianSport.net 06/01/2018 09:00

ASNN – Më 7 janar 2018 do të mbahet në kryeqytet gara e “Shtegut Read More

(Video) Dorezat me sinjale, risia e zgjuar që rrit sigurinë rrugore (Video) Dorezat me sinjale, risia e zgjuar që rrit sigurinë rrugore

AlbanianSport.net 05/01/2018 22:55

ASNN – Janë cilësuar si një zgjidhje optimale për sigurinë rrugore Read More

(Video) Otranto-Vlorë, varkat me vela, në garën 3-ditore “Pilot.al Cup” (Video) Otranto-Vlorë, varkat me vela, në garën 3-ditore “Pilot.al Cup”

AlbanianSport.net 24.08.2017 22:45

ASNN – Fundjava do ta kthejë aksin detar Otranto-Vlorë në arenën Read More

KOKSH / Përfundimi i Ditëve Olimpike, sot falënderimi i partnerëve KOKSH / Përfundimi i Ditëve Olimpike, sot falënderimi i partnerëve

Gjergj Vyshka 12.06.2017 09:45

Komiteti Olimpik Kombëtar Shqiptar ka lajmëruar se sot në mesditë, Read More

(Video) Aeronautikë / Botërori i majit në Vlorë, drejtpërdrejt në Rrjetin e RTSH-së (Video) Aeronautikë / Botërori i majit në Vlorë, drejtpërdrejt në Rrjetin e RTSH-së

AlbanianSport.net 27.03.2017 19:25

ASNN – Rrjeti i Radio-Televizionit Shqiptar vazhdon të zgjerojë Read More

Futboll – Femra / “Pasioni s’ka gjini”, nis gara e “topkëmbës” së gjimnazeve Futboll – Femra / “Pasioni s’ka gjini”, nis gara e “topkëmbës” së gjimnazeve

AlbanianSport.net 22.03.2017 14:20

ASNN – Ka nisur një tjetër veprimtari të futbollit të femrave, Read More

Alpinizëm / Ostrovica, moti i keq i ndal 250 m nga maja në 2,150 m Alpinizëm / Ostrovica, moti i keq i ndal 250 m nga maja në 2,150 m

Gjergj Vyshka 14.03.2017 11:35

Për shkak të kushteve të këqija të motit me era të forta, dëborë Read More

Alpinizëm / Mali i Ostrovicës, maja e parë që synohet për 2017-ën Alpinizëm / Mali i Ostrovicës, maja e parë që synohet për 2017-ën

Gjergj Vyshka 14.03.2017 07:55

Alpinizmi shqiptar ka realizuar veprimtarinë e parë kombëtare Read More

Kupa “Rinia” sjell nxënësit e shkollave të mesme në fushën e sportit Kupa “Rinia” sjell nxënësit e shkollave të mesme në fushën e sportit

Gjergj Vyshka 07.03.2017 14:20

Të rinjtë e 8 shkollave të mesme, plotësisht me nismën e tyre Read More

Nis Kupa “Rinia” në futboll, volejboll & basketboll për shkollat e mesme të kryeqytetit Nis Kupa “Rinia” në futboll, volejboll & basketboll për shkollat e mesme të kryeqytetit

AlbanianSport.net 06.03.2017 13:25

ASNN – “Kupa Rinia” do të jetë një veprimtari sportive, e cila Read More

Aeronautika / Tërshana: Botërori i Fluturimeve, përgjegjësi e madhe Aeronautika / Tërshana: Botërori i Fluturimeve, përgjegjësi e madhe

Gjergj Vyshka 31.01.2017 15:15

Prezantohet Kampionati i 9-të Botëror i Fluturimeve të Lira Read More

Aeronautika / Eliza Dushku, imazhi zyrtar i Botërorit të Fluturimeve Aeronautika / Eliza Dushku, imazhi zyrtar i Botërorit të Fluturimeve

Gjergj Vyshka 31.01.2017 11:35

Eliza Dushku, aktorja shqiptare në Amerikë, do të jetë imazhi Read More

(Video) Aeronautikë / Prezantohet Botërori i 9-të i Fluturimeve të Lira në Vlorë (Video) Aeronautikë / Prezantohet Botërori i 9-të i Fluturimeve të Lira në Vlorë

AlbanianSport.net 31.01.2017 07:55

ASNN – Kampionati i 9-të Botëror i Fluturimeve të Lira, në disiplinën Read More

(Video) Mini-ambulanca fluturuese, diferenca midis jetës dhe vdekjes… (Video) Mini-ambulanca fluturuese, diferenca midis jetës dhe vdekjes…

AlbanianSport.net 20.01.2017 22:55

ASNN – Kjo ndërthurje e një ambulance me një helikopter mund Read More

(Video) Edna Shefërd, një 94-vjeçare australiane me pasion palestrën (Video) Edna Shefërd, një 94-vjeçare australiane me pasion palestrën

AlbanianSport.net 19.01.2017 12:55

ASNN – Nuk do të gjeni shpesh një të moshuar 94-vjeçare që ka Read More

(Video) Gjendet zgjidhja, realiteti virtual & stërvitja reale, në një pajisje të vetme (Video) Gjendet zgjidhja, realiteti virtual & stërvitja reale, në një pajisje të vetme

AlbanianSport.net 17.01.2017 16:50

ASNN – Një pajisje e shpikur së fundmi, e cila i ndërthur të dyja, duke u dhënë mundësi Read More

Peshëngritje / Dopingu, Kina e shtangës rrezikon pezullimin njëvjeçar Peshëngritje / Dopingu, Kina e shtangës rrezikon pezullimin njëvjeçar

AlbanianSport.net 13.01.2017 17:05

ASNN – Padyshim që mbetet sëmundja e pashërueshme e këtij Read More

(Video) Kur mosha është thjesht një numër, dëshmojnë dy “shekullorë” (Video) Kur mosha është thjesht një numër, dëshmojnë dy “shekullorë”

AlbanianSport.net 12.01.2017 17:35

ASNN – Mosha është thjesht një numër. Një 98-vjeçare japoneze, Read More

Çiklizëm / Mbi 100 amatorë nga Shqipëria & rajoni, në garën “Cross Country” Çiklizëm / Mbi 100 amatorë nga Shqipëria & rajoni, në garën “Cross Country”

AlbanianSport.net 12.01.2017 11:35

ASNN – Të dielën, 100 garues nga Shqipëria e rajoni, do të sfidojnë Read More


banner

Arkiva

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kontakte dhe informacione

Rrjeti Shqiptar i Lajmeve Sportive (ASNN)

PR & Marketing:
Gentiana Kodra (Pine)

Rrjetet Sociale

Rreth Nesh