Subscribe to RSS

Të tjerabf Faqja Kryesore

(Video) Basha & Memushaj: Nëse luajmë lojën tonë, vjen edhe rezultati (Video) Basha & Memushaj: Nëse luajmë lojën tonë, vjen edhe rezultati

AlbanianSport.net 21.03.2017 13:55

ASNN – Sfida me Italinë është tepër e vështirë pasi dihet që kjo Read More

(Video) Kombëtarja / De Biazi: Ndaj Italisë dua 110% nga futbollistët e mi! (Video) Kombëtarja / De Biazi: Ndaj Italisë dua 110% nga futbollistët e mi!

AlbanianSport.net 20.03.2017 12:15

ASNN – Ndeshja e 5-të e Kombëtares shqiptare në grupin G të Read More

Shpresat / Bushi shpall listën për betejën e dyfishtë miqësore me Moldavinë Shpresat / Bushi shpall listën për betejën e dyfishtë miqësore me Moldavinë

AlbanianSport.net 18.03.2017 12:55

ASNN – Trajneri i Kombëtares së Nën-21-vjeçarëve, që njihet Read More

Kupa e Evropës hedhin shortin e çerekfinale, ka përballje titanësh Kupa e Evropës hedhin shortin e çerekfinale, ka përballje titanësh

AlbanianSport.net 17.03.2017 16:50

ASNN – Është hedhur sot në Nion të Zvicrës shorti i çerekfinaleve Read More

Shorti, i pamëshirshëm me “të mëdhatë”, bujar me “të voglat” Shorti, i pamëshirshëm me “të mëdhatë”, bujar me “të voglat”

AlbanianSport.net 17.03.2017 13:35

ASNN – Veprimtaria më prestigjioze të klubeve të kontinentit, Read More

Sonte, Roma-Lion, direkt në Rrjetin e RTSH-së, nesër Euroliga e basketbollit Sonte, Roma-Lion, direkt në Rrjetin e RTSH-së, nesër Euroliga e basketbollit

AlbanianSport.net 16.03.2017 09:45

ASNN – Emocionet e veprimtarive madhore sportive ndërkombëtare Read More

Kombëtarja / De Biazi: Nuk jam këtu për paratë, por për një mendësi ndryshe Kombëtarja / De Biazi: Nuk jam këtu për paratë, por për një mendësi ndryshe

AlbanianSport.net 15.03.2017 15:15

ASNN – Të premten e 24 marsit 2017, në Stadiumin “Renzo Read More

(Video) FSHF / Mbahet Asambleja Vjetore, Duka veçon Evropianin & Kosovën (Video) FSHF / Mbahet Asambleja Vjetore, Duka veçon Evropianin & Kosovën

AlbanianSport.net 15.03.2017 12:30

ASNN – Kualifikimi i Kombëtares shqiptare të futbollit në Evropianin Read More

(Video) Zëvendësimi më efikas në futboll, 14 sekonda në fushë për golin (Video) Zëvendësimi më efikas në futboll, 14 sekonda në fushë për golin

AlbanianSport.net 15.03.2017 09:45

ASNN – Vetëm 14 sekonda i janë dashur një futbollisti brazilian Read More

Kombëtarja / Mavraj, në garë me kohën: Maksimumin, për të qenë me Italinë Kombëtarja / Mavraj, në garë me kohën: Maksimumin, për të qenë me Italinë

AlbanianSport.net 14.03.2017 10:40

ASNN – Është shtylla e mbrojtjes së Kombëtares, por fatkeqësisht Read More

Sonte luhen të parat e turit të 16-shes, spikatin dy “derbe”, Lion-Roma, direkt Sonte luhen të parat e turit të 16-shes, spikatin dy “derbe”, Lion-Roma, direkt

AlbanianSport.net 09.03.2017 10:40

ASNN – Veprimtaria e dytë e klubeve të kontinentit, Ligës së Evropës, Read More

(Video) Atletikë / Smajlaj, pas medaljes: Faleminderit të gjithëve, edhe Beogradit! (Video) Atletikë / Smajlaj, pas medaljes: Faleminderit të gjithëve, edhe Beogradit!

Gjergj Vyshka 05.03.2017 22:15

Presidenti i Federatës Shqiptare të Atletikës, Gjergji Ruli, sonte Read More

Luhen dy të tjera të së 19-tës, Ferizaj merr një pikë Llapi thyen Gjilanin Luhen dy të tjera të së 19-tës, Ferizaj merr një pikë Llapi thyen Gjilanin

AlbanianSport.net 03.03.2017 16:15

ASNN – Pasi Prishtina dhe Trepça ’89 kanë “arkëtuar” të premten Read More

Legjionarët / Shpërthimi i Strakoshës së ri, Lacio, gati rinovimin deri në 2022-shin Legjionarët / Shpërthimi i Strakoshës së ri, Lacio, gati rinovimin deri në 2022-shin

AlbanianSport.net 03.03.2017 11:15

ASNN – Ngandonjëherë duhet të presësh për kohën tënde dhe, Read More

Kombëtarja / Dëmtohet Mavraj, 4 javë “pushim”, Italia, në pikëpyetje Kombëtarja / Dëmtohet Mavraj, 4 javë “pushim”, Italia, në pikëpyetje

AlbanianSport.net 03.03.2017 17:55

ASNN – Sipas asaj që ka bërë të ditur klubi ku ai luan, Hamburgu, Read More

Nën-19-vjeçarët / Shqipëria e Bogdanit fiton turneun “Roma Caput Mundi” Nën-19-vjeçarët / Shqipëria e Bogdanit fiton turneun “Roma Caput Mundi”

AlbanianSport.net 03.03.2017 14:35

ASNN – Kombëtarja e Nën-19-vjeçarëve të Shqipërisë është Read More

Kosovë / Dy 10-shet e familjes Limani, një rast “sui generis” i “topkëmbës” Kosovë / Dy 10-shet e familjes Limani, një rast “sui generis” i “topkëmbës”

AlbanianSport.net 03.03.2017 11:15

ASNN – Valentina Limani është 20 vjeçe dhe luan për përfaqësuesen Read More

Kombëtarja / Itali-Shqipëri, nis shitja e biletave pranë FSHF-së për 24 marsin Kombëtarja / Itali-Shqipëri, nis shitja e biletave pranë FSHF-së për 24 marsin

AlbanianSport.net 03.03.2017 09:35

ASNN – Federata Shqiptare e Futbollit ka bërë të ditur se ka nisur shitja e biletave për Read More

Futboll – Femra / Anulimi i miqësores Shqipëri-Mali i Zi, një skandal ushqimor… Futboll – Femra / Anulimi i miqësores Shqipëri-Mali i Zi, një skandal ushqimor…

Gjergj Vyshka 03.03.2017 07:55

Ndeshja e dytë miqësore mes kombëtareve të të rriturave, Shqipëri-Mali i Zi, parashikuar Read More

Legjionarët / Tompson: Besart Berisha e meriton rekordin & vendin në histori Legjionarët / Tompson: Besart Berisha e meriton rekordin & vendin në histori

AlbanianSport.net 02.03.2017 22:55

ASNN – Vetëm pak javë më parë, Besart Berisha theu dhe një Read More

(Foto) Futboll – Femra / Kombëtarja kuqezi, helmimi nga ushqimi shtyu ndeshjen? (Foto) Futboll – Femra / Kombëtarja kuqezi, helmimi nga ushqimi shtyu ndeshjen?

AlbanianSport.net 02.03.2017 21:15

ASNN – Shqipëria e futbollit të femrave duhet të ndeshej sot Read More

Futboll – Femra / Lodhja & dëmtimet shtyjnë miqësoren e dytë me Malin e Zi Futboll – Femra / Lodhja & dëmtimet shtyjnë miqësoren e dytë me Malin e Zi

AlbanianSport.net 02.03.2017 17:55

ASNN – Miqësorja e dytë e Kombëtares së të rriturave në futboll Read More

Legjionarët / Besart Berisha synon shekullin e golave në Australi Legjionarët / Besart Berisha synon shekullin e golave në Australi

AlbanianSport.net 02.03.2017 12:55

ASNN – Skuadra e Mellbërn Viktori, ku luan sulmuesi i Kosovës, Besart Berisha, do të Read More

Futboll – Femra / Trajnerët Dede & “Deda”, të kënaqur, përtej rezultatit Futboll – Femra / Trajnerët Dede & “Deda”, të kënaqur, përtej rezultatit

AlbanianSport.net 02.03.2017 11:15

ASNN – Duke folur pas ndeshjes, trajneri i Kombëtares së Nën- Read More

(Video) Futboll – Femra / Vlen Myrtollari, edhe Nën-19-vjeçaret e mundin Malin e Zi (Video) Futboll – Femra / Vlen Myrtollari, edhe Nën-19-vjeçaret e mundin Malin e Zi

AlbanianSport.net 02.03.2017 07:55

ASNN – Kombëtarja e Nën-19-vjeçareve të Shqipërisë në futboll Read More

Futboll – Femra / Trajneri malazez: Të aktivizuarat më zhgënjyen Futboll – Femra / Trajneri malazez: Të aktivizuarat më zhgënjyen

AlbanianSport.net 01.03.2017 17:05

ASNN – Me një përmbysje të madhe, por dhe me një “lumë golash”, Read More


banner

Arkiva

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kontakte dhe informacione

Rrjeti Shqiptar i Lajmeve Sportive (ASNN)

PR & Marketing:
Gentiana Kodra (Pine)

Senior Editor
Gjergj Vyshka

Rrjetet Sociale

Rreth Nesh