Subscribe to RSS

Të tjerabf Faqja Kryesore

(Video) 25 vitet e jetës së Nejmarit, një rrugëtim në kohë i brazilianit (Video) 25 vitet e jetës së Nejmarit, një rrugëtim në kohë i brazilianit

AlbanianSport.net 13/01/2017 16:10

ASNN – Jeta e futbollistit më të shtrenjtë të botës, aktualisht Read More

(Video) Partizani & Kamza, dy trajnerë ndryshe, dy miqësore ndryshe (Video) Partizani & Kamza, dy trajnerë ndryshe, dy miqësore ndryshe

AlbanianSport.net 13/01/2017 12:30

ASNN – Të dyja ekipet shqiptare, Partizani dhe Kamza, i humbën Read More

(Video) Arabia Saudite hap stadiumet e futbollit për femrat (Video) Arabia Saudite hap stadiumet e futbollit për femrat

AlbanianSport.net 13/01/2017 08:50

ASNN – Në një tjetër hap të mbretërisë konservative për të lehtësuar Read More

(Video) Rakel Beneti, xhonglerja braziliane që të lë pa fjalë… (Video) Rakel Beneti, xhonglerja braziliane që të lë pa fjalë…

AlbanianSport.net 11/01/2017 10:40

ASNN – Me apo pa taka, braziliania bën magji me topin në çdo kohë. Shijojeni videon e mëposhtme pa koment…

Dopingu / Mutko apelon në CAS vendimin për përjashtimin përjetë Dopingu / Mutko apelon në CAS vendimin për përjashtimin përjetë

AlbanianSport.net 10/01/2017 15:15

ASNN – Gjykata e Arbitrazhit Sportiv ka pranuar kërkesën e apelimit Read More

(Video) 2017-ta, një vit i tersët për të qenë portier…? Hidhini një sy… (Video) 2017-ta, një vit i tersët për të qenë portier…? Hidhini një sy…

AlbanianSport.net 10/01/2017 14:20

ASNN – 2017 duket se nuk ka qenë një vit edhe i këndshëm për Read More

(Video) “Veni, Vidi, Vinçi”… Françesko Toti, një roman race… (Video) “Veni, Vidi, Vinçi”… Françesko Toti, një roman race…

AlbanianSport.net 06/01/2018 11:55

ASNN – Golat më të bukur të njërit prej futbollistëve ikonë që Read More

(Video) Një paradë e çmendur, sa punë u duhet futbollistëve për makinat… (Video) Një paradë e çmendur, sa punë u duhet futbollistëve për makinat…

AlbanianSport.net 06/01/2018 10:05

ASNN – Që futbollistët kanë paga të larta kjo dihet. E që bëjnë Read More

(Video) Skënderbeu / Nesër drejt Turqisë, miqësore luksi me Beshiktashin (Video) Skënderbeu / Nesër drejt Turqisë, miqësore luksi me Beshiktashin

AlbanianSport.net 05/01/2018 21:15

ASNN – Në fazën përgatitore që do të zhvillojë në Turqi, Skënderbeu Read More

(Video) Gratë e futbollistëve, një kaleidoskop femëror.. (Video) Gratë e futbollistëve, një kaleidoskop femëror..

AlbanianSport.net 05/01/2018 20:25

ASNN – Partneret që tërheqin më tepër tifozë jashtë fushave Read More

(Video) 10 makinat më të shtrenjta të futbollistëve më të pasur të botës (Video) 10 makinat më të shtrenjta të futbollistëve më të pasur të botës

AlbanianSport.net 05/01/2018 17:55

ASNN – Yjet e futbollit botëror kanë paga të larta dhe përfitimet Read More

(Video) Retro / Kur Prishtina mposhtte Partizanin e Beogradit… (Video) Retro / Kur Prishtina mposhtte Partizanin e Beogradit…

AlbanianSport.net 05/01/2018 17:05

ASNN – Pamjet që na ka risjellë pas mëse 30 vitesh Komiteti Read More

(Video) Zhorzh Ueah, rrugëtimi i një triumfatori, nga “Topi i Artë”, tek presidenca (Video) Zhorzh Ueah, rrugëtimi i një triumfatori, nga “Topi i Artë”, tek presidenca

AlbanianSport.net 05/01/2018 15:25

ASNN – Zhorzh Ueah është konfirmuar tanimë zyrtarisht si president Read More

(Video) Mirel Josa, midis dy kryeqyteteve shqiptare, Tiranës & Prishtinës (Video) Mirel Josa, midis dy kryeqyteteve shqiptare, Tiranës & Prishtinës

AlbanianSport.net 05/01/2018 09:35

ASNN – Nga njëri kryeqytet shqiptar, në tjetrin. Ky ka qenë rrugëtimi Read More

(Video) FSHF zyrtarizon 26 marsin si datën e miqësores me Norvegjinë (Video) FSHF zyrtarizon 26 marsin si datën e miqësores me Norvegjinë

AlbanianSport.net 05/01/2018 07:05

ASNN – Kombëtarja shqiptare e futbollit do të rikthehet për herë Read More

(Video) Të jetosh nën hijen e vëllait më të njohur dhe të famshëm (Video) Të jetosh nën hijen e vëllait më të njohur dhe të famshëm

AlbanianSport.net 20/12/2017 14:35

ASNN – Vëllezërit e futbollit janë një fenomen i përhapur në Read More

Hidhet shorti i turit të 32-shes, për të 3-tin sezon radhazi, direkt në RTSH Hidhet shorti i turit të 32-shes, për të 3-tin sezon radhazi, direkt në RTSH

AlbanianSport.net 11/12/2017 15:05

ASNN – Me përfundimin e fazës së ndeshjeve në grupe, dy veprimtaritë Read More

Hidhet shorti i turit të 16-shes , spikat PSG-Real Madrid & Çellsi-Barcelona Hidhet shorti i turit të 16-shes , spikat PSG-Real Madrid & Çellsi-Barcelona

AlbanianSport.net 11/12/2017 13:05

ASNN – Veprimtaria më prestigjioze e klubeve të kontinentit, Read More

Hidhet shorti i grupeve të Botërorit, shmangen “grupet e hekurta” Hidhet shorti i grupeve të Botërorit, shmangen “grupet e hekurta”

AlbanianSport.net 01/12/2017 18:05

ASNN – Festivali më i madh futbollistik në planet, që do të mbajë Read More

De Biazi: Urime Shqipëri, 105 vjet shtet! Sot është dita e krenarisë sonë! De Biazi: Urime Shqipëri, 105 vjet shtet! Sot është dita e krenarisë sonë!

AlbanianSport.net 30/11/2017 08:50

ASNN – Xhovani De Biazi ka treguar edhe njëherë lidhjen që ka Read More

(Video) Metamorfoza e 20 yjeve të futbollit, nga fëmijë, në të famshëm (Video) Metamorfoza e 20 yjeve të futbollit, nga fëmijë, në të famshëm

AlbanianSport.net 27/11/2017 14:55

ASNN – Transformimi mbresëlënës i 20 prej futbollistëve më Read More

Alaveshi shkarkon ish-trajnerin e Kombëtares, De Biazin, pas vetëm dy muajsh Alaveshi shkarkon ish-trajnerin e Kombëtares, De Biazin, pas vetëm dy muajsh

AlbanianSport.net 27/11/2017 14:05

ASNN – Ka zgjatur vetëm dy muaj aventura e ish-trajnerit të Kombëtares Read More

(Video) Të njohur & të panjohur, vëllezërit e futbollit, një histori kontrastesh (Video) Të njohur & të panjohur, vëllezërit e futbollit, një histori kontrastesh

AlbanianSport.net 27/11/2017 07:25

ASNN – Kur ishin të vegjël, kanë qenë të shumtë futbollistët vëllezër Read More

(Video) “Qesh mirë kush qesh i fundit…!” 11-metërshi qesharak në Tajlandë (Video) “Qesh mirë kush qesh i fundit…!” 11-metërshi qesharak në Tajlandë

AlbanianSport.net 26/11/2017 19:15

ASNN – Jo më kot futbolli quhen ndryshe edhe si “loja e vjetër gazmore”. Ky 11-metërsh, i ekzekutuar gjatë një ndeshjeje amatore në Tajlandë është dëshmia më e mirë e kësaj aksiome.

I ekzekutuar në fundin e një maratone prej 39 goditjesh të njëpasnjëshme, ky 11-metërsh ka parë topin të sfidojë ligjet e rëndesës, i ndihmuar paksa edhe nga terreni i fushës.

Jo më kot thonë se “qesh mirë kush qesh i fundit”…

(Video) Futbollisti indonezian që sfidon seriozisht Jusein Boltin (Video) Futbollisti indonezian që sfidon seriozisht Jusein Boltin

AlbanianSport.net 26/11/2017 14:15

ASNN – Futbollisti indonezian, Terens Puhiri, ka shënuar një gol Read More

(Video) Metamorfoza e futbollistëve, nga pa flokë në… me flokë! (Video) Metamorfoza e futbollistëve, nga pa flokë në… me flokë!

AlbanianSport.net 26/11/2017 09:15

ASNN – Ata janë disa prej futbollistëve, ish-futbollistëve, por Read More


banner

Arkiva

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kontakte dhe informacione

Rrjeti Shqiptar i Lajmeve Sportive (ASNN)

PR & Marketing:
Gentiana Kodra (Pine)

Rrjetet Sociale

Rreth Nesh