Subscribe to RSS

Të tjeraBS Faqja Kryesore

(Video) Taekuondo  (W) / “Top Tirana Open” vijon të bëjë historinë në tapet (Video) Taekuondo (W) / “Top Tirana Open” vijon të bëjë historinë në tapet

Gjergj Vyshka 07.05.2017 07:55

“Top Tirana Open” në vitin e 6-të të tij, jo vetëm që ka zyrtarizuar Read More

Aeronautikë / Botërori nis “fluturimin” 10-ditor, pushtohet qielli i Vlorës Aeronautikë / Botërori nis “fluturimin” 10-ditor, pushtohet qielli i Vlorës

AlbanianSport.net 06.05.2017 22:45

ASNN – Kampionati i 9 -të Botëror i Fluturimeve të Lira në Precizion, Read More

(Video) Taekuondo (W) / “Top Tirana Open 2017”, mbyllet me sukses edicioni i 6-të (Video) Taekuondo (W) / “Top Tirana Open 2017”, mbyllet me sukses edicioni i 6-të

AlbanianSport.net 06.05.2017 21:35

ASNN – Një shtysë e mirë për zyrtarizimin e këtij turneu si një Read More

Çiklizëm / Presidenti Anxhaku: Një garë e jashtëzakonshme e Zhupës! Çiklizëm / Presidenti Anxhaku: Një garë e jashtëzakonshme e Zhupës!

Gjergj Vyshka 06.05.2017 10:25

“Është një garë e jashtëzakonshme e Zhupës, – ka thënë kreu Read More

Çiklizëm / Eugert Zhupa, shqiponja kuqezi në Xhiron e Italisë Çiklizëm / Eugert Zhupa, shqiponja kuqezi në Xhiron e Italisë

Gjergj Vyshka 06.05.2017 08:45

Për 201 kilometra është në grupin e parë të çiklistëve, ndërsa Read More

(Video) Rekordmenia 101-vjeçare, sfidë rekordit të Boltit në 100 m…! (Video) Rekordmenia 101-vjeçare, sfidë rekordit të Boltit në 100 m…!

AlbanianSport.net 06.05.2017 07:55

ASNN – Mosha nuk është kurrë pengesë për t’u marrë me sport, Read More

MMA / Ballkaniku i Ndeshjeve të Lira, Rizaj: Synohet zona e medaljeve MMA / Ballkaniku i Ndeshjeve të Lira, Rizaj: Synohet zona e medaljeve

Gjergj Vyshka 05.05.2017 21:50

Federata Shqiptare e Ndeshjeve të Lira me president Arjan Rizaj Read More

Çiklizëm / Eugert Zhupa spikat në etapën e parë të Xhiros së Italisë Çiklizëm / Eugert Zhupa spikat në etapën e parë të Xhiros së Italisë

AlbanianSport.net 05.05.2017 19:05

ASNN – Ka nisur të premten ajo që është njëra nga dy garat çiklistike Read More

Aeronautika / Botërori i 9-të i Precizionit ngre siparin me ceremoninë e hapjes Aeronautika / Botërori i 9-të i Precizionit ngre siparin me ceremoninë e hapjes

AlbanianSport.net 05.05.2017 17:15

ASNN – Kampionati i 9 -të Botëror i Fluturimeve të Lira në Precizion, Read More

(Video) Taekuondo / Kapri: Sporti bashkon, edhe në një rajon si Ballkani (Video) Taekuondo / Kapri: Sporti bashkon, edhe në një rajon si Ballkani

AlbanianSport.net 05.05.2017 16:20

ASNN – Më 6 maj, në mjediset e Pallatit të Sportit “Asllan Rusi” Read More

(Video) Basketboll / Spiro Leka, shqiptari që i siguroi Pezaros mbijetesën (Video) Basketboll / Spiro Leka, shqiptari që i siguroi Pezaros mbijetesën

AlbanianSport.net 05.05.2017 15:15

ASNN – Vetëm pak ditë më parë, trajneri shqiptar, Pirro Leka, Read More

(Video) Çiklizëm / Rrethi i 74-t i Shqipërisë, sfida logjistike në shifra (Video) Çiklizëm / Rrethi i 74-t i Shqipërisë, sfida logjistike në shifra

AlbanianSport.net 05.05.2017 11:35

ASNN – Mbi 200 vetë sportistë dhe staf mbështetës, dhe po aq të Read More

Aeronautika / Botërori i 9-të, flet Eliza Dushku, imazhi zyrtar i Kampionatit Aeronautika / Botërori i 9-të, flet Eliza Dushku, imazhi zyrtar i Kampionatit

AlbanianSport.net 05.05.2017 10:40

ASNN – Spektakli i ceremonisë së hapjes së Botërorit të 9-të Read More

(Video) Taekuondo / “Top Tirana Open 2017”, gjithçka gati për edicionin e 6-të (Video) Taekuondo / “Top Tirana Open 2017”, gjithçka gati për edicionin e 6-të

AlbanianSport.net 05.05.2017 08:50

ASNN – Është përvijuar tashmë një pjesëmarrje e kënaqshme, Read More

Aeronautikë / Botërori i 9-të, 150 pilotë nga 28 shtete mbërrijnë në Vlorë Aeronautikë / Botërori i 9-të, 150 pilotë nga 28 shtete mbërrijnë në Vlorë

AlbanianSport.net 04.05.2017 20:45

ASNN – Për 10 ditë me radhë, Vlora do të jetë “mikpritëse” e një Read More

Aeronautikë / Botërori i 9-të, mbërrijnë edhe kinezët, synojnë titullin Aeronautikë / Botërori i 9-të, mbërrijnë edhe kinezët, synojnë titullin

AlbanianSport.net 04.05.2017 18:55

ASNN – Ekipi kinez, që do të marrë pjesë në Botërorin e Aeronautikës Read More

(Video) Aeronautika / Botërori i 9-të, një ndërthurje mes sportit & spektaklit (Video) Aeronautika / Botërori i 9-të, një ndërthurje mes sportit & spektaklit

AlbanianSport.net 04.05.2017 17:05

ASNN – Në një transmetim të drejtpërdrejtë dhe ekskluziv, Radio- Read More

Basketboll – Femra / Çorto kërkon “bis”: Dua që ta mbyllim që sot! Basketboll – Femra / Çorto kërkon “bis”: Dua që ta mbyllim që sot!

AlbanianSport.net 04.05.2017 16:10

ASNN – Edhe basketbollistja serbe, Marjana Çorto, pranon se të Read More

(Video) Aeronautikë / Botërorit të 9-të i Precizionit, edhe 17-vjeçare në ajër (Video) Aeronautikë / Botërorit të 9-të i Precizionit, edhe 17-vjeçare në ajër

AlbanianSport.net 04.05.2017 15:15

ASNN – Midis qindra pjesëmarrësve në Botërorin e aeronautikës Read More

Aeronautikë / Vlora në pritje të Botërorit të 9-të, flasin disa prej pilotëve Aeronautikë / Vlora në pritje të Botërorit të 9-të, flasin disa prej pilotëve

AlbanianSport.net 04.05.2017 13:25

ASNN – Vlora po përgatitet të mirëpresë Botërorin e Aeronautikës, Read More

Mundje / Dështon Egzon Shala, eliminohet që në fazën eliminatore Mundje / Dështon Egzon Shala, eliminohet që në fazën eliminatore

Gjergj Vyshka 04.05.2017 12:30

Egzon Shala, mundësi i Shqipërisë në peshën 97 kilogram në Read More

Aeuronautika / Botërori i 9-të në Precizion, të tjerë anglezë zbarkojnë Aeuronautika / Botërori i 9-të në Precizion, të tjerë anglezë zbarkojnë

AlbanianSport.net 04.05.2017 11:35

ASNN – Ndërkaq, edhe dy pilotë dhe një instruktor i janë bashkuar Read More

(Video) Aeuronautika / Botërori i 9-të i Precizionit, zhvillohen provat e para (Video) Aeuronautika / Botërori i 9-të i Precizionit, zhvillohen provat e para

AlbanianSport.net 04.05.2017 09:45

ASNN – Kur kanë mbetur edhe pak ditë nga fillimi i Botërorit Read More

Aeuronautika / Botërori i 9-të në Precizion, anglezët, me synime të mëdha Aeuronautika / Botërori i 9-të në Precizion, anglezët, me synime të mëdha

AlbanianSport.net 04.05.2017 07:55

ASNN – Ndërsa fillimi i Botërorit të 9-të të Aeronautikës po afron, Read More

(Video) Çiklizëm / Redi Halilaj shpërthen në Turin e Eritreas, fiton e etapën e 4-t (Video) Çiklizëm / Redi Halilaj shpërthen në Turin e Eritreas, fiton e etapën e 4-t

AlbanianSport.net 22.04.2017 11:45

ASNN – Ekipi shqiptaro-italian, “Amore & Vita” po merr pjesë Read More

(Video) 10 sekonda të çmendura mbi dy rrota që sfidojnë ligjet e natyrës (Video) 10 sekonda të çmendura mbi dy rrota që sfidojnë ligjet e natyrës

AlbanianSport.net 21.04.2017 16:10

ASNN – Ato që na propozon videoja e mëposhtme, kanë qenë Read More


banner

Arkiva

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kontakte dhe informacione

Rrjeti Shqiptar i Lajmeve Sportive (ASNN)

PR & Marketing:
Gentiana Kodra (Pine)

Senior Editor
Gjergj Vyshka

Rrjetet Sociale

Rreth Nesh