Subscribe to RSS

Të tjeraSt Faqja Kryesore

Ministria e Arsimit, Sportit & Rinisë prezanton sot studimin për sportistë elitarë Ministria e Arsimit, Sportit & Rinisë prezanton sot studimin për sportistë elitarë

AlbanianSport.net 10/01/2017 07:55

ASNN – Ministria e Arsimit, Sportit dhe Rinisë në bashkëpunim Read More

(Video) “Shtegu i Gjelbër”, malazezi Muliç bën “bis” në edicionin e 3-të (Video) “Shtegu i Gjelbër”, malazezi Muliç bën “bis” në edicionin e 3-të

AlbanianSport.net 06/01/2018 19:30

ASNN – Gara e çiklokrosit, e njohur ndryshe si “Shtegu i Gjelbër”, Read More

(Video) Regbi / Tirana, pjesëmarrëse në Ligën Ballkanike për vitin 2018 (Video) Regbi / Tirana, pjesëmarrëse në Ligën Ballkanike për vitin 2018

AlbanianSport.net 20/12/2017 17:05

ASNN – Pas ekipeve përfaqësuese, por edhe Skënderbeut dhe Read More

Aeronautikë / “Kupa e Kombit 2017”, Shqipëria dhe Kosova fluturojnë bashkë Aeronautikë / “Kupa e Kombit 2017”, Shqipëria dhe Kosova fluturojnë bashkë

AlbanianSport.net 30/11/2017 16:10

ASNN – “Kupa e Kombit 2017” quhet finalja e zhvilluar në malin Read More

KOKSH / Firmoset marrëveshja e bashkëpunimit dypalësh me Poloninë KOKSH / Firmoset marrëveshja e bashkëpunimit dypalësh me Poloninë

AlbanianSport.net 29/11/2017 15:15

ASNN – Komiteti Olimpik Kombëtar Shqiptar ka firmosur marrëveshjen Read More

Aeronautikë / 17 pilotë nga Shqipëria & Kosova, në Dajt për Kupën e Kombit Aeronautikë / 17 pilotë nga Shqipëria & Kosova, në Dajt për Kupën e Kombit

AlbanianSport.net 29/11/2017 09:45

ASNN – Aeronautika ka zhvilluar veprimtarinë e radhës, Kupën Read More

(Video) Volejboll / Erblira Bici, pikëshënuesja e dytë në Serinë A2 (Video) Volejboll / Erblira Bici, pikëshënuesja e dytë në Serinë A2

AlbanianSport.net 26/11/2017 17:35

ASNN – Shqiptarja Erblira Bici renditet e dyta në listën e pikëshënueseve Read More

(Video) Sefa: 2017-ta, vit i jashtëzakonshëm për çiklizmin shqiptar (Video) Sefa: 2017-ta, vit i jashtëzakonshëm për çiklizmin shqiptar

AlbanianSport.net 26/11/2017 10:05

ASNN – Për Ylber Sefën, viti 2017 ishte një vit për t’u mbajtur Read More

(Video) Volejboll / Sindi Marina, 4 fitore & 1 humbje në 2 javë në SHBA (Video) Volejboll / Sindi Marina, 4 fitore & 1 humbje në 2 javë në SHBA

AlbanianSport.net 26/11/2017 07:35

ASNN – Ka qenë dy javë të ngjeshura këto të fundit për volejbollisten Read More

(Video) Volejboll – Meshkuj / Redi Koçi e nis 3 fitore & një humbje në Finlandë (Video) Volejboll – Meshkuj / Redi Koçi e nis 3 fitore & një humbje në Finlandë

AlbanianSport.net 03.10.2017 13:30

ASNN – Shtatlarti shqiptar, Redi Koçi, ka debutuar me 3 fitore Read More

Sërfisti Leonard Nika, një shqiptar “portugez”, 8 herë “kampion” i Italisë Sërfisti Leonard Nika, një shqiptar “portugez”, 8 herë “kampion” i Italisë

Gjergj Vyshka 21.09.2017 17:05

Ndonjëherë për të zbuluar personazhe shqiptare që bëjnë sport Read More

(Video) Aeronautika / Pas Botërorit, edhe Kampionati i 7-t Kombëtar, një sukses (Video) Aeronautika / Pas Botërorit, edhe Kampionati i 7-t Kombëtar, një sukses

AlbanianSport.net 18.08.2017 17:05

ASNN – Sporti po shikohet gjithnjë e më tepër si një mundësi Read More

Përurohet faza e parë e Parkut Olimpik, Salla Sportive & Administrata Përurohet faza e parë e Parkut Olimpik, Salla Sportive & Administrata

AlbanianSport.net 04.06.2017 19:50

ASNN – Një tjetër projekt i madh sportiv për kryeqytetin ka përfunduar Read More

Gjimanstrada shpall fituesit, kaleidoskop muzikor në garë sportive Gjimanstrada shpall fituesit, kaleidoskop muzikor në garë sportive

Gjergj Vyshka 07.05.2017 12:30

“Ejani mblidhuni këtu!”. Ky ka qenë lajtmotivi i Festivalit të Gjimnastradës Read More

Aeronautikë / Botërori i Vlorës, sot dita e dytë, me sytë nga qielli Aeronautikë / Botërori i Vlorës, sot dita e dytë, me sytë nga qielli

AlbanianSport.net 07.05.2017 08:50

ASNN – Kampionati Botëror i Aeronautikës, që është duke u zhvilluar Read More

Aeronautikë / Botërori nis “fluturimin” 10-ditor, pushtohet qielli i Vlorës Aeronautikë / Botërori nis “fluturimin” 10-ditor, pushtohet qielli i Vlorës

AlbanianSport.net 06.05.2017 22:45

ASNN – Kampionati i 9 -të Botëror i Fluturimeve të Lira në Precizion, Read More

Aeronautika / Botërori i 9-të i Precizionit ngre siparin me ceremoninë e hapjes Aeronautika / Botërori i 9-të i Precizionit ngre siparin me ceremoninë e hapjes

AlbanianSport.net 05.05.2017 17:15

ASNN – Kampionati i 9 -të Botëror i Fluturimeve të Lira në Precizion, Read More

(Video) Basketboll / Spiro Leka, shqiptari që i siguroi Pezaros mbijetesën (Video) Basketboll / Spiro Leka, shqiptari që i siguroi Pezaros mbijetesën

AlbanianSport.net 05.05.2017 15:15

ASNN – Vetëm pak ditë më parë, trajneri shqiptar, Pirro Leka, Read More

Aeronautika / Botërori i 9-të, flet Eliza Dushku, imazhi zyrtar i Kampionatit Aeronautika / Botërori i 9-të, flet Eliza Dushku, imazhi zyrtar i Kampionatit

AlbanianSport.net 05.05.2017 10:40

ASNN – Spektakli i ceremonisë së hapjes së Botërorit të 9-të Read More

Aeronautikë / Botërori i 9-të, 150 pilotë nga 28 shtete mbërrijnë në Vlorë Aeronautikë / Botërori i 9-të, 150 pilotë nga 28 shtete mbërrijnë në Vlorë

AlbanianSport.net 04.05.2017 20:45

ASNN – Për 10 ditë me radhë, Vlora do të jetë “mikpritëse” e një Read More

Aeronautikë / Botërori i 9-të, mbërrijnë edhe kinezët, synojnë titullin Aeronautikë / Botërori i 9-të, mbërrijnë edhe kinezët, synojnë titullin

AlbanianSport.net 04.05.2017 18:55

ASNN – Ekipi kinez, që do të marrë pjesë në Botërorin e Aeronautikës Read More

(Video) Aeronautika / Botërori i 9-të, një ndërthurje mes sportit & spektaklit (Video) Aeronautika / Botërori i 9-të, një ndërthurje mes sportit & spektaklit

AlbanianSport.net 04.05.2017 17:05

ASNN – Në një transmetim të drejtpërdrejtë dhe ekskluziv, Radio- Read More

(Video) Aeronautikë / Botërorit të 9-të i Precizionit, edhe 17-vjeçare në ajër (Video) Aeronautikë / Botërorit të 9-të i Precizionit, edhe 17-vjeçare në ajër

AlbanianSport.net 04.05.2017 15:15

ASNN – Midis qindra pjesëmarrësve në Botërorin e aeronautikës Read More

Aeronautikë / Vlora në pritje të Botërorit të 9-të, flasin disa prej pilotëve Aeronautikë / Vlora në pritje të Botërorit të 9-të, flasin disa prej pilotëve

AlbanianSport.net 04.05.2017 13:25

ASNN – Vlora po përgatitet të mirëpresë Botërorin e Aeronautikës, Read More

Aeuronautika / Botërori i 9-të në Precizion, të tjerë anglezë zbarkojnë Aeuronautika / Botërori i 9-të në Precizion, të tjerë anglezë zbarkojnë

AlbanianSport.net 04.05.2017 11:35

ASNN – Ndërkaq, edhe dy pilotë dhe një instruktor i janë bashkuar Read More

(Video) Aeuronautika / Botërori i 9-të i Precizionit, zhvillohen provat e para (Video) Aeuronautika / Botërori i 9-të i Precizionit, zhvillohen provat e para

AlbanianSport.net 04.05.2017 09:45

ASNN – Kur kanë mbetur edhe pak ditë nga fillimi i Botërorit Read More


banner

Arkiva

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kontakte dhe informacione

Rrjeti Shqiptar i Lajmeve Sportive (ASNN)

PR & Marketing:
Gentiana Kodra (Pine)

Rrjetet Sociale

Rreth Nesh