Subscribe to RSS

Trafik Faqja Kryesore

(Video) Kur lojtari më i talentuar është ai që qëndron në vijën anësore… (Video) Kur lojtari më i talentuar është ai që qëndron në vijën anësore…

AlbanianSport.net 22.04.2017 10:40

ASNN – Ata janë të kufizuar në atë drejtkëndorin e vizatuar në Read More

Parku Olimpik i Tiranës, premtohet përurimi i tij në maj Parku Olimpik i Tiranës, premtohet përurimi i tij në maj

Gjergj Vyshka 28.03.2017 16:15

Parku Olimpik, ashtu sikurse e ka të shkruar në tabelën prezantuese Read More

Volejboll / Ylli Tomori merr nga Presidenca dekoratën “Nderi i Kombit” Volejboll / Ylli Tomori merr nga Presidenca dekoratën “Nderi i Kombit”

Gjergj Vyshka 20.03.2017 15:30

Trajneri i Partizanit në volejboll për meshkuj, skuadrës kryesuese Read More

Volejboll / Shijaku, një trashëgimi e rrjetës, por… pa Pallat Sporti! Volejboll / Shijaku, një trashëgimi e rrjetës, por… pa Pallat Sporti!

Gjergj Vyshka 17.03.2017 15:45

Ish-volejbollisti Hasan Gurabardhi rrëfen historinë e rrjetës shijakase, Read More

Kosovë / Dy 10-shet e familjes Limani, një rast “sui generis” i “topkëmbës” Kosovë / Dy 10-shet e familjes Limani, një rast “sui generis” i “topkëmbës”

AlbanianSport.net 03.03.2017 11:15

ASNN – Valentina Limani është 20 vjeçe dhe luan për përfaqësuesen Read More

Futboll – Femra / Anulimi i miqësores Shqipëri-Mali i Zi, një skandal ushqimor… Futboll – Femra / Anulimi i miqësores Shqipëri-Mali i Zi, një skandal ushqimor…

Gjergj Vyshka 03.03.2017 07:55

Ndeshja e dytë miqësore mes kombëtareve të të rriturave, Shqipëri-Mali i Zi, parashikuar Read More

(Video) Gjyqtari japonez e zgjidh dilemën “i kuq apo i verdhë”… symbyllurazi? (Video) Gjyqtari japonez e zgjidh dilemën “i kuq apo i verdhë”… symbyllurazi?

AlbanianSport.net 01.03.2017 11:15

ASNN – Futbolli po kalon një periudhë revolucionesh të mëdha, Read More

FSHF / Prezantohet fanella e re e Kombëtares shqiptare të futbollit FSHF / Prezantohet fanella e re e Kombëtares shqiptare të futbollit

AlbanianSport.net 22.02.2017 12:05

ASNN – Kombëtarja shqiptare e futbollit do të ketë një uniformë Read More

Tirana / Tifozët acarohen me Halilin: Na e mbushe stadiumin me “morra të kuq” Tirana / Tifozët acarohen me Halilin: Na e mbushe stadiumin me “morra të kuq”

AlbanianSport.net 22.02.2017 09:35

ASNN – Ndërsa Partizani feston suksesin e derbit, në krahun Read More

(Video) “Tirana Olimpik Park”, drejtori Doçi rrëfen ecurinë e punimeve (Video) “Tirana Olimpik Park”, drejtori Doçi rrëfen ecurinë e punimeve

AlbanianSport.net 20.02.2017 19:05

ASNN – “Tirana Olimpik Park”, është drejt përfundimit. Pjesa Read More

Modestët e Linkolnit thyejnë rekordin 103-vjeçar të Kupës më të vjetër Modestët e Linkolnit thyejnë rekordin 103-vjeçar të Kupës më të vjetër

AlbanianSport.net 18.02.2017 18:45

ASNN – Ajo është veprimtaria më e vjetër e futbollit modern Read More

Merkato gjyqtarësh, Klatenburg zgjedh Lindjen e Mesme para Lindjes së Largët Merkato gjyqtarësh, Klatenburg zgjedh Lindjen e Mesme para Lindjes së Largët

AlbanianSport.net 16.02.2017 20:25

ASNN – Ndonëse për momentin bëhet fjalë për lojtarë jo dhe Read More

Legjionarët / Momenti “Mavraj”, shqiptari në 11-shen e javës së “Kicker”-it Legjionarët / Momenti “Mavraj”, shqiptari në 11-shen e javës së “Kicker”-it

AlbanianSport.net 14.02.2017 08:45

ASNN – Ishte cilësuar si një nga lëvizjet më të goditura të merkatos Read More

Krosi Kombëtar, mes rrëmujës së njerëzve dhe… kafshimeve të qenve Krosi Kombëtar, mes rrëmujës së njerëzve dhe… kafshimeve të qenve

Nga Gjergj Vyshka 13.02.2017 16:10

Krosi Kombëtar, edhe duke qenë se ishte e diel dhe ditë pushimi, Read More

Ligji për Sportin, ripërkufizohen klubet, objektet sportive dhe financimi Ligji për Sportin, ripërkufizohen klubet, objektet sportive dhe financimi

Gjergj Vyshka 10.02.2017 15:25

Ligji i ri i sportit bën përcaktimin e statusit juridik të klubeve Read More

Ligji për Sportin, “rifreskohen” Federatat Sportive, por dhe Sportisti & Trajneri Ligji për Sportin, “rifreskohen” Federatat Sportive, por dhe Sportisti & Trajneri

Gjergj Vyshka 10.02.2017 13:45

Janë rifreskuar kompetencat sportive, por ashtu sikurse në rastin Read More

Ligji për Sportin, KOKSH, ndryshimet në statut & Gjykata e Arbitrazhit Sportiv Ligji për Sportin, KOKSH, ndryshimet në statut & Gjykata e Arbitrazhit Sportiv

Gjergj Vyshka 10.02.2017 12:05

Gjithnjë është thënë që Komitetit Olimpik Kombëtar Shqiptar Read More

Policia arreston 3 nga 10 tifozët e Tiranës, do të dëmtonin fushën e stadiumit Policia arreston 3 nga 10 tifozët e Tiranës, do të dëmtonin fushën e stadiumit

AlbanianSport.net 04.02.2017 08:25

ASNN – Tifozët e Tiranës vazhdojnë të kundërshtojnë faktin Read More

(Video) Basketboll / Stefën Këri merr një mësim të tipit “mos i trego babait arat” (Video) Basketboll / Stefën Këri merr një mësim të tipit “mos i trego babait arat”

AlbanianSport.net 02.02.2017 18:55

ASNN – Një shprehje e urtë popullore thotë: “Mos i trego babait Read More

(Video) Autogoli qesharak… kur e tepron me festimet dhe e pëson!? (Video) Autogoli qesharak… kur e tepron me festimet dhe e pëson!?

AlbanianSport.net 28.01.2017 12:55

ASNN – Një autogol në një ndeshje futbolli në Turqi po bën xhiron e rrjeteve sociale, Read More

Çudia / Agjencia e Parqeve & Rekreacionit, tek Kompleksi “Dinamo”!? Çudia / Agjencia e Parqeve & Rekreacionit, tek Kompleksi “Dinamo”!?

Gjergj Vyshka 24.01.2017 18:00

Çuditë nuk kanë të sosur në Shqipëri, sidomos në sport. E ndërsa Read More

Peshëngritje / Erkand Qerimaj bëhet baba, i jep djalit porositë e para Peshëngritje / Erkand Qerimaj bëhet baba, i jep djalit porositë e para

AlbanianSport.net 23.01.2017 19:35

ASNN – Sepse në çdo “stuhi” ka gjithmonë një moment qetësie Read More

Peshëngritje / Debatet edhe në ceremoni mortore, zbardhen batutat Peshëngritje / Debatet edhe në ceremoni mortore, zbardhen batutat

Gjergj Vyshka 20.01.2017 22:05

Debatet që kanë lindur në peshëngritjen shqiptare, më parë me Read More

(Foto) Burrat e borës të shqiptarëve tërheqin vëmendjen e Bajernit të Mynihut (Foto) Burrat e borës të shqiptarëve tërheqin vëmendjen e Bajernit të Mynihut

AlbanianSport.net 18.01.2017 08:25

ASNN – Tifozët shqiptarë të Bajernit të Mynihut kanë tërhequr Read More

(Video) Një super-gol, për një super-propozim martese dhe, në fund, një “po” (Video) Një super-gol, për një super-propozim martese dhe, në fund, një “po”

AlbanianSport.net 16.01.2017 18:20

ASNN – Një gol për golin e jetës. Kështu ka ndodhur me një futbollist Read More

Legjionarët / Mavraj, gjermanët e votojnë po aq sa Mat Humelsin Legjionarët / Mavraj, gjermanët e votojnë po aq sa Mat Humelsin

AlbanianSport.net 13.01.2017 12:05

ASNN – Jo më kot atij iu dha shansi për të kaluar në një klub Read More


banner

Arkiva

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kontakte dhe informacione

Rrjeti Shqiptar i Lajmeve Sportive (ASNN)

PR & Marketing:
Gentiana Kodra (Pine)

Senior Editor
Gjergj Vyshka

Rrjetet Sociale

Rreth Nesh