Subscribe to RSS

Trafik Faqja Kryesore

(Video) “Pjongçeng 2018” / Nga pallat sporti… në frigorifer peshku(?!) (Video) “Pjongçeng 2018” / Nga pallat sporti… në frigorifer peshku(?!)

AlbanianSport.net 13/01/2017 09:45

ASNN – Mund të duket si shaka në pamje të parë, por është mëse Read More

(Video) Arabia Saudite hap stadiumet e futbollit për femrat (Video) Arabia Saudite hap stadiumet e futbollit për femrat

AlbanianSport.net 13/01/2017 08:50

ASNN – Në një tjetër hap të mbretërisë konservative për të lehtësuar Read More

(Video) Rakel Beneti, xhonglerja braziliane që të lë pa fjalë… (Video) Rakel Beneti, xhonglerja braziliane që të lë pa fjalë…

AlbanianSport.net 11/01/2017 10:40

ASNN – Me apo pa taka, braziliania bën magji me topin në çdo kohë. Shijojeni videon e mëposhtme pa koment…

(Video) 2017-ta, një vit i tersët për të qenë portier…? Hidhini një sy… (Video) 2017-ta, një vit i tersët për të qenë portier…? Hidhini një sy…

AlbanianSport.net 10/01/2017 14:20

ASNN – 2017 duket se nuk ka qenë një vit edhe i këndshëm për Read More

(Video) Episod i pashoq… sepse edhe motorët kanë tekat e tyre (?!) (Video) Episod i pashoq… sepse edhe motorët kanë tekat e tyre (?!)

AlbanianSport.net 09/01/2017 17:05

ASNN – I pazakontë ka qenë episodi që ka ndodhur në këtë garën Read More

(Video) Volejboll… edhe aty loja përfundon kur vërshëllen gjyqtari (Video) Volejboll… edhe aty loja përfundon kur vërshëllen gjyqtari

AlbanianSport.net 06/01/2018 16:15

ASNN – Episodet e lojës së volejbollit që na propozon videoja e mëposhtme na sjellin ndërmend një parim të vjetër sportiv, atë që loja përfundon atëherë kur vërshëllen gjyqtari.

Në fakt, në të gjitha sportet thuhet se loja përfundon atëherë kur vërshëllen gjyqtari. Ky parim gjen zbatim edhe në këto episode të lojës së volejbollit që na propozon kjo video.

Pavarsisht se, në pamje të parë mund të mos duket kështu, në të gjitha këto episode nuk është shkelur as edhe një herë rregullorja e lojës, sikundër e konfirmon vendimi i gjyqtarit.

Prandaj, qesh mirë, kush qesh i fundit…

(Video) Një paradë e çmendur, sa punë u duhet futbollistëve për makinat… (Video) Një paradë e çmendur, sa punë u duhet futbollistëve për makinat…

AlbanianSport.net 06/01/2018 10:05

ASNN – Që futbollistët kanë paga të larta kjo dihet. E që bëjnë Read More

(Video) Gratë e futbollistëve, një kaleidoskop femëror.. (Video) Gratë e futbollistëve, një kaleidoskop femëror..

AlbanianSport.net 05/01/2018 20:25

ASNN – Partneret që tërheqin më tepër tifozë jashtë fushave Read More

(Video) 10 makinat më të shtrenjta të futbollistëve më të pasur të botës (Video) 10 makinat më të shtrenjta të futbollistëve më të pasur të botës

AlbanianSport.net 05/01/2018 17:55

ASNN – Yjet e futbollit botëror kanë paga të larta dhe përfitimet Read More

(Video) Goditjet e “Akrepit”, një kolazh mbresëlënës që nisi nga Higita (Video) Goditjet e “Akrepit”, një kolazh mbresëlënës që nisi nga Higita

AlbanianSport.net 05/01/2018 12:55

ASNN – Ndonëse ai nuk ishte mbase i pari që provoi një gjë të tillë, Read More

(Video) Trajneri me një përshëndetje magjike për secilin lojtar… (Video) Trajneri me një përshëndetje magjike për secilin lojtar…

AlbanianSport.net 05/01/2018 10:25

ASNN – Duket se trajneri i një skuadre të basketbollit të kampionatit Read More

Basketboll / Shitje rekord të fanellave të Brajëntit, 616,000 $ brenda një nate Basketboll / Shitje rekord të fanellave të Brajëntit, 616,000 $ brenda një nate

AlbanianSport.net 22/12/2017 17:10

ASNN – Tërheqja e fanellës me numër 8 dhe 24 të Kobi Brajëntit Read More

(Video) Të jetosh nën hijen e vëllait më të njohur dhe të famshëm (Video) Të jetosh nën hijen e vëllait më të njohur dhe të famshëm

AlbanianSport.net 20/12/2017 14:35

ASNN – Vëllezërit e futbollit janë një fenomen i përhapur në Read More

(Video) Maratona e Dallasit… kur garën e fiton humanizmi (Video) Maratona e Dallasit… kur garën e fiton humanizmi

AlbanianSport.net 20/12/2017 07:55

ASNN – Një psikiatre 32-vjeçare nga Nju Jorku ka vuajtur për Read More

(Video) “Një derë në qiell”, misioni i jashtëzakonshëm në ajër i dy francezëve (Video) “Një derë në qiell”, misioni i jashtëzakonshëm në ajër i dy francezëve

AlbanianSport.net 11/12/2017 10:25

ASNN – Zakonisht i kemi parë njerëzit të hidhen nga avioni, Read More

De Biazi: Urime Shqipëri, 105 vjet shtet! Sot është dita e krenarisë sonë! De Biazi: Urime Shqipëri, 105 vjet shtet! Sot është dita e krenarisë sonë!

AlbanianSport.net 30/11/2017 08:50

ASNN – Xhovani De Biazi ka treguar edhe njëherë lidhjen që ka Read More

(Video) Kubi i Rubikut, vendoset një rekord i ri botëror, vetëm 4.591 sekonda (Video) Kubi i Rubikut, vendoset një rekord i ri botëror, vetëm 4.591 sekonda

AlbanianSport.net 26/11/2017 16:45

ASNN – I mbiquajtur “Kubi i Rubikut”, prej profesorit hungarez Read More

(Video) Futbollisti indonezian që sfidon seriozisht Jusein Boltin (Video) Futbollisti indonezian që sfidon seriozisht Jusein Boltin

AlbanianSport.net 26/11/2017 14:15

ASNN – Futbollisti indonezian, Terens Puhiri, ka shënuar një gol Read More

(Video) Biçikleta ujore, sfida e re që zgjidh dilemën e transportit njerëzor (Video) Biçikleta ujore, sfida e re që zgjidh dilemën e transportit njerëzor

AlbanianSport.net 26/11/2017 11:45

ASNN – Tanimë të apasionuarit pas çiklizmit, por edhe ujit, nuk Read More

(Video) Metamorfoza e futbollistëve, nga pa flokë në… me flokë! (Video) Metamorfoza e futbollistëve, nga pa flokë në… me flokë!

AlbanianSport.net 26/11/2017 09:15

ASNN – Ata janë disa prej futbollistëve, ish-futbollistëve, por Read More

(Video) Kërcimi i erës, sfida sportive që përbuz rëndesën & përqafon artin (Video) Kërcimi i erës, sfida sportive që përbuz rëndesën & përqafon artin

AlbanianSport.net 03.10.2017 12:35

ASNN – Quhet kërcimi i erës dhe është risia më e fundit për ata që dëshirojnë të sfidojnë Read More

(Video) Futbollistet femra sfidojnë homologët meshkuj sa i përket spektaklit (Video) Futbollistet femra sfidojnë homologët meshkuj sa i përket spektaklit

AlbanianSport.net 03.10.2017 08:55

ASNN – Debati i lashtë sa vetë jeta për aftësitë e meshkujve dhe Read More

Luksemburgu që ndal Francën në shtëpi… ose “Davidi kundër Golias” Luksemburgu që ndal Francën në shtëpi… ose “Davidi kundër Golias”

AlbanianSport.net 04.09.2017 11:15

ASNN – Ishte një histori e denjë për ato beteja të tipit “Davidi Read More

(Video) De Biazi: UEFA gaboi me shortin e Skënderbeut, duhej ta shmangte (Video) De Biazi: UEFA gaboi me shortin e Skënderbeut, duhej ta shmangte

AlbanianSport.net 26.08.2017 18:20

ASNN – Ishte protagonist dhe dëshmitar i gjallë i asaj që ndodhi Read More

(Video) 97-vjeç, por asnjëherë i vjetër për të fituar…në pistë & dashuri (Video) 97-vjeç, por asnjëherë i vjetër për të fituar…në pistë & dashuri

AlbanianSport.net 25.08.2017 19:55

ASNN – Asnjëherë nuk je i vjetër për të bërë sport, për të thyer Read More

Eksploziv makinës së presidentit të futbollit të Kamzës, Naim Qarri Eksploziv makinës së presidentit të futbollit të Kamzës, Naim Qarri

AlbanianSport.net 22.08.2017 18:50

ASNN – Një shpërthim eksplozivi ka ndodhur mbrëmjen e së hënës Read More


banner

Arkiva

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kontakte dhe informacione

Rrjeti Shqiptar i Lajmeve Sportive (ASNN)

PR & Marketing:
Gentiana Kodra (Pine)

Rrjetet Sociale

Rreth Nesh