Subscribe to RSS

Video Faqja Kryesore

(Video) “Huqi del me shpirtin”… Luis Figo, super-gol, edhe pse 44 vjeç… (Video) “Huqi del me shpirtin”… Luis Figo, super-gol, edhe pse 44 vjeç…

AlbanianSport.net 12.06.2017 12:30

ASNN – 44-vjeçari Luis Figo ka dëshmuar se nuk ka humbur Read More

(Video) Po vijnë gjermanët… Pse “Nike” ka rënë dhe “adidas”-i po rritet … (Video) Po vijnë gjermanët… Pse “Nike” ka rënë dhe “adidas”-i po rritet …

Marrë nga Revista “TIME” 12.06.2017 10:40

Gjermanët janë yje të sportit. Ata janë kampionët në fuqi të botës Read More

(Video) Portugalia / Santos: Na kanë nënvlerësuar gjithmonë, por ne besojmë (Video) Portugalia / Santos: Na kanë nënvlerësuar gjithmonë, por ne besojmë

AlbanianSport.net 12.06.2017 08:50

ASNN – Trajneri portugez, Fernando Santos, beson se skuadra Read More

(Video) / Martiri & Prenga: U shpërblye puna, në Bjellorusi për gjithçka (Video) / Martiri & Prenga: U shpërblye puna, në Bjellorusi për gjithçka

AlbanianSport.net 12.06.2017 21:25

ASNN – I kënaqur, më tepër me lojën dhe karakterin që skuadra Read More

(Video) Festa e vajzave kuqezi, me një valle fitoreje, vallen e Kukësit (Video) Festa e vajzave kuqezi, me një valle fitoreje, vallen e Kukësit

Gjergj Vyshka 12.06.2017 17:55

Fundi i setit të katërt dhe salla e re olimpike ka shpërthyer në festë. Read More

Kombëtarja / De Biazi: Kontrata, takohemi të martën dhe flasim…! Kombëtarja / De Biazi: Kontrata, takohemi të martën dhe flasim…!

AlbanianSport.net 12.06.2017 15:15

ASNN – Kontrata e trajnerit të Kombëtares me Federatën Shqiptare Read More

(Video) Shqipëria “hakmerret” në “tokën e shenjtë” ndaj hebrenjve, i mund 3-0 (Video) Shqipëria “hakmerret” në “tokën e shenjtë” ndaj hebrenjve, i mund 3-0

AlbanianSport.net 12.06.2017 07:55

ASNN – Kombëtarja kuqezi ka korrur fitoren e 3-të në 6 ndeshjet Read More

(Video) Volejboll – Femra / Shqipëria e rrjetës, fitore karakteri ndaj Bjellorusisë (Video) Volejboll – Femra / Shqipëria e rrjetës, fitore karakteri ndaj Bjellorusisë

AlbanianSport.net 12.06.2017 07:00

ASNN – Shqipëria e ka mbyllur me fitore gjysmën e parë të grupit Read More

(Video) Volejboll – Femra / Maria Sade: Do të shkojmë më larg këtë vit (Video) Volejboll – Femra / Maria Sade: Do të shkojmë më larg këtë vit

AlbanianSport.net 03.06.2017 16:10

ASNN – Në grupin A të Ligës së Evropës Shqipëria do të përballet Read More

(Video) Volejboll – Femra / Alketa Doçi: Ka potencial për një rizgjim të ri (Video) Volejboll – Femra / Alketa Doçi: Ka potencial për një rizgjim të ri

AlbanianSport.net 03.06.2017 12:30

ASNN – Volejbolli shqiptar ka potencialin për një rizgjim të ri. Read More

(Video) Volejboll – Femra / Martiri & Tarja: Infrastruktura & konkurrenca, problem (Video) Volejboll – Femra / Martiri & Tarja: Infrastruktura & konkurrenca, problem

AlbanianSport.net 03.06.2017 08:50

ASNN – Infrastruktura e dobët dhe mungesa e konkurrencës Read More

(Video) Volejboll – Femra / Ulaj: Kombëtarja, përmbushja e një ëndrre (Video) Volejboll – Femra / Ulaj: Kombëtarja, përmbushja e një ëndrre

AlbanianSport.net 02.06.2017 21:40

ASNN – Volejbolli shqiptar ka ndjekur shembullin e futbollit, Read More

(Video) Volejboll – Femra / Bici: Kjo Kombëtare kuqezi, një stad më lart (Video) Volejboll – Femra / Bici: Kjo Kombëtare kuqezi, një stad më lart

AlbanianSport.net 02.06.2017 19:50

ASNN – Erblira Bici është një nga eksportet e suksesshme shqiptare Read More

(Video) Flamurtari / Privatizimi i klubit, në “kalendat greke” të Këshillit Bashkiak (Video) Flamurtari / Privatizimi i klubit, në “kalendat greke” të Këshillit Bashkiak

AlbanianSport.net 02.06.2017 18:00

ASNN – Çështja e privatizimit të klubit “Flamurtari” nuk po merr zgjidhje. Read More

(Video) Volejboll – Femra / Thaka: Polonia, përvojë e vyer, ky grup premton (Video) Volejboll – Femra / Thaka: Polonia, përvojë e vyer, ky grup premton

AlbanianSport.net 02.06.2017 15:15

ASNN – Shqipëria është në grupin A të Ligës së Evropës në volejboll Read More

(Video) Një “kinezëri” në koordinim, zjarrfikësit, përsosmëri marramendëse (Video) Një “kinezëri” në koordinim, zjarrfikësit, përsosmëri marramendëse

AlbanianSport.net 02.06.2017 14:20

ASNN – Një ushtrim i thjeshtë me litar është shndërruar në një sfidë Read More

(Video) Volejboll – Femra / Amarilda Prenga: Mendësia inferiore, “armiku ynë” (Video) Volejboll – Femra / Amarilda Prenga: Mendësia inferiore, “armiku ynë”

AlbanianSport.net 02.06.2017 13:25

ASNN – Kombëtarja e Shqipërisë në volejboll për femra vazhdon Read More

(Video) Infrastruktura, “thembra e Akilit” për licencimin e Kamzës & Lushnjës (Video) Infrastruktura, “thembra e Akilit” për licencimin e Kamzës & Lushnjës

AlbanianSport.net 02.06.2017 12:30

ASNN – Infrastruktura mbetet problemi kryesor i plotësimit Read More

(Video) Rrethi i 74-t Çiklistik i Shqipërisë, një bast i fituar i “dyrrotakëve” (Video) Rrethi i 74-t Çiklistik i Shqipërisë, një bast i fituar i “dyrrotakëve”

AlbanianSport.net 02.06.2017 11:35

ASNN – Gara e 3-të më e vjetër çiklistike në Evropë, pas Turit Read More

(Video) Atletikë / Smajlaj, 3 mitingje ndërkombëtare si përgatitje për Londrën (Video) Atletikë / Smajlaj, 3 mitingje ndërkombëtare si përgatitje për Londrën

AlbanianSport.net 02.06.2017 09:45

ASNN – Tri gara ndërkombëtare do të jenë në dispozicion të kampionit Read More

(Video) Volejboll – Femra / Arapi: Kombëtarja, privilegj i jashtëzakonshëm (Video) Volejboll – Femra / Arapi: Kombëtarja, privilegj i jashtëzakonshëm

AlbanianSport.net 02.06.2017 08:50

ASNN – Shqipëria është në grupin A në Ligën Evropiane të Volejbollit Read More

(Video) Vllaznia fiton “lotarinë” e 11-metërshave me Partizanin, shpallet kampione (Video) Vllaznia fiton “lotarinë” e 11-metërshave me Partizanin, shpallet kampione

AlbanianSport.net 02.06.2017 07:00

ASNN – Vllaznia është kurorëzuar të enjten “kampione” e Shqipërisë Read More

(Video) Taekuondo  (W) / “Top Tirana Open” vijon të bëjë historinë në tapet (Video) Taekuondo (W) / “Top Tirana Open” vijon të bëjë historinë në tapet

Gjergj Vyshka 07.05.2017 07:55

“Top Tirana Open” në vitin e 6-të të tij, jo vetëm që ka zyrtarizuar Read More

(Video) Taekuondo (W) / “Top Tirana Open 2017”, mbyllet me sukses edicioni i 6-të (Video) Taekuondo (W) / “Top Tirana Open 2017”, mbyllet me sukses edicioni i 6-të

AlbanianSport.net 06.05.2017 21:35

ASNN – Një shtysë e mirë për zyrtarizimin e këtij turneu si një Read More

(Video) Basketboll / Erkand Karaj, nga fanella e sportistit, tek kostumi i trajnerit (Video) Basketboll / Erkand Karaj, nga fanella e sportistit, tek kostumi i trajnerit

AlbanianSport.net 06.05.2017 09:35

ASNN – Nga fanella e sportistit, tek kostumi i trajnerit. Kjo është Read More

(Video) Rekordmenia 101-vjeçare, sfidë rekordit të Boltit në 100 m…! (Video) Rekordmenia 101-vjeçare, sfidë rekordit të Boltit në 100 m…!

AlbanianSport.net 06.05.2017 07:55

ASNN – Mosha nuk është kurrë pengesë për t’u marrë me sport, Read More


banner

Arkiva

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kontakte dhe informacione

Rrjeti Shqiptar i Lajmeve Sportive (ASNN)

PR & Marketing:
Gentiana Kodra (Pine)

Senior Editor
Gjergj Vyshka

Rrjetet Sociale

Rreth Nesh