Subscribe to RSS

Femrat Faqja Kryesore

Futboll – Femra / Skënderbeu e mbyll me humbje sezonin, e mund AAS-ja Futboll – Femra / Skënderbeu e mbyll me humbje sezonin, e mund AAS-ja

AlbanianSport.net 07.05.2017 10:40

ASNN – Akademia “AAS”, ekipi privat shkodran, e ka mbyllur Read More

Futboll – Femra / Vllaznia, kryesuesja “pa frena”, 12 gola Juban Danjës Futboll – Femra / Vllaznia, kryesuesja “pa frena”, 12 gola Juban Danjës

Gjergj Vyshka 27.03.2017 09:35

Vllaznia e futbollit të femrave është duke thyer çdo limit. Jo vetëm Read More

Futboll – Femra / Skënderbeu feston ditëlindjen e trajnerit me… humbje! Futboll – Femra / Skënderbeu feston ditëlindjen e trajnerit me… humbje!

AlbanianSport.net 26.03.2017 14:15

ASNN – Trajneri i Skënderbeut në futboll për femra, Stavrion Read More

Luhen 4 takimet e para të javës së 14-të, ka edhe një fitore… 18-3(!?) Luhen 4 takimet e para të javës së 14-të, ka edhe një fitore… 18-3(!?)

AlbanianSport.net 26.03.2017 07:35

ASNN – Kampionati Kombëtar i Futbollit për Femra ka luajtur Read More

Futboll – Femra / Vllaznia, “10 me yll”, shënohen plot 42 gola në 5 ndeshje Futboll – Femra / Vllaznia, “10 me yll”, shënohen plot 42 gola në 5 ndeshje

Gjergj Vyshka 19.03.2017 11:15

Në javën e 13-të të Kampionatit Kombëtar të Futbollit të Femrave, Read More

Futboll – Femra / Tirana AS & Vllaznia, tenis me kundërshtaret, ka edhe sherr Futboll – Femra / Tirana AS & Vllaznia, tenis me kundërshtaret, ka edhe sherr

Gjergj Vyshka 13.03.2017 12:05

Dje janë luajtur dy ndeshjet e fundit të javës së 12-të të Kampionatit Read More

Luhet java e 12-të, Vllaznia pëson golin e parë pas 119 golash të shënuar Luhet java e 12-të, Vllaznia pëson golin e parë pas 119 golash të shënuar

Gjergj Vyshka 13.03.2017 10:25

Kampionati Kombëtar i Futbollit për Femra i ka luajtur të shtunën Read More

Futboll – Femra / Tirana-AAS braktiset nga të dyja ekipet, tani, në Disiplinë Futboll – Femra / Tirana-AAS braktiset nga të dyja ekipet, tani, në Disiplinë

Gjergj Vyshka 05.03.2017 19:55

Tirana AS-Akademia AAS është ndërprerë në të 85-ën në rezultatin Read More

Futboll – Femra / Trajneri malazez: Të aktivizuarat më zhgënjyen Futboll – Femra / Trajneri malazez: Të aktivizuarat më zhgënjyen

AlbanianSport.net 01.03.2017 17:05

ASNN – Me një përmbysje të madhe, por dhe me një “lumë golash”, Read More

Futboll – Femra / Luhet java e 10-të, një ndeshje ndalet nga moti Futboll – Femra / Luhet java e 10-të, një ndeshje ndalet nga moti

Gjergj Vyshka 26.02.2017 12:45

Skënderbeu në futboll për femra u rikthyer fitoreve në kampionat, Read More

Futboll – Femra / Vllaznia, “tërmet 8-ballësh” Akademisë AAS Futboll – Femra / Vllaznia, “tërmet 8-ballësh” Akademisë AAS

Gjergj Vyshka 25.02.2017 10:25

Ka nisur dje faza e dytë e Kampionatit Kombëtar të Futbollit të Femrave dhe Vllaznia, Read More

Futboll – Femra / Në Kavajë, gati edhe për “topkëmbën” e vajzave Futboll – Femra / Në Kavajë, gati edhe për “topkëmbën” e vajzave

Fatmir Efica 22.01.2017 09:45

ASNN – Traditat e mëdha futbollistike në Kavajë janë të tilla Read More

Futboll – Femra / Kinostudio e mbyll me fitore në derbi fazën e parë Futboll – Femra / Kinostudio e mbyll me fitore në derbi fazën e parë

Gjergj Vyshka 19.12.2016 08:50

ASNN – Kinostudio e ka mbyllur me treshe golash fazën e parë të Kampionatit të 8-të Read More

Mbyllet faza e parë, Vllaznia fiton 20-0, ndërsa Skënderbeu nuk paraqitet Mbyllet faza e parë, Vllaznia fiton 20-0, ndërsa Skënderbeu nuk paraqitet

AlbanianSport.net 18.12.2016 10:20

ASNN – Kampionati i 8-të Kombëtar i Futbollit për Femra ka Read More

Futboll – Femra / Kinostudio, goleadë edhe me shqiptaret e Bazelit Futboll – Femra / Kinostudio, goleadë edhe me shqiptaret e Bazelit

Gjergj Vyshka 13.12.2016 09:35

Kinostudio e ka vazhduar goleadën e kampionatit edhe në miqësoren e zhvilluar dje Read More

Futboll – Femra / Apolonia & Kinostudio, fitore me “tërmete 7-ballëshe” Futboll – Femra / Apolonia & Kinostudio, fitore me “tërmete 7-ballëshe”

AlbanianSport.net 11.12.2016 17:05

ASNN – Nga 34 gola e shënuar dje në javën e 8-të të Kampionatit Read More

Futboll – Femra / Skënderbeu gjen fitoren, mund “The Door” 4-1 Futboll – Femra / Skënderbeu gjen fitoren, mund “The Door” 4-1

AlbanianSport.net 11.12.2016 11:45

ASNN – Një javë përpara përfundimit të fazës së parë të kampionatit Read More

Edhe java e 5-të, festival golash, 34 në 5 ndeshje, Vllaznia s’di të ndalet Edhe java e 5-të, festival golash, 34 në 5 ndeshje, Vllaznia s’di të ndalet

AlbanianSport.net 10.12.2016 19:50

ASNN – Janë luajtur sot të 5 ndeshjet e javës së 8-të të Kampionatit Read More

Futboll – Femra / Juban Danja shtang Tirana AS, Vishkulli & Jaku, 3-golëshe Futboll – Femra / Juban Danja shtang Tirana AS, Vishkulli & Jaku, 3-golëshe

AlbanianSport.net 04.12.2016 18:35

ASNN – Në fakt ndeshja midis Tirana AS-së dhe Juban Danjës  Read More

Luhet java e 7-të, Vllaznia nuk ndalet as në Fier, thyen Apoloninë 2-0 Luhet java e 7-të, Vllaznia nuk ndalet as në Fier, thyen Apoloninë 2-0

AlbanianSport.net 04.12.2016 11:15

ASNN – Kampionati i 8-të Kombëtar i Futbollit të Femrave ka Read More

Futboll – Femra / Luhet e fundit e të 6-ës, Akademia AAS, “tenis” me Juban Danjën Futboll – Femra / Luhet e fundit e të 6-ës, Akademia AAS, “tenis” me Juban Danjën

AlbanianSport.net 26.11.2016 09:45

ASNN – Akademia “Ajax Albania Schools”, e cila merr pjesë për Read More

Futboll – Femra / Dajti gjen fitoren e parë, “The Door”, si “tabelë qitjeje” Futboll – Femra / Dajti gjen fitoren e parë, “The Door”, si “tabelë qitjeje”

Gjergj Vyshka 26.11.2016 14:35

ASNN – Dajti ka gjetur fitoren e parë, ndërsa ka mundur 3-1 Read More

Futboll – Femra / Kinostudio & Apolonia, “tenis” me Teutën & Skënderbeun Futboll – Femra / Kinostudio & Apolonia, “tenis” me Teutën & Skënderbeun

Gjergj Vyshka 26.11.2016 12:05

Kinostudio dhe Apolonia kanë luajtur “tenis” me kundërshtarët Read More

Futboll – Femra / Vllaznia, shuplakë “5-she” Tiranës për dominimin total Futboll – Femra / Vllaznia, shuplakë “5-she” Tiranës për dominimin total

Gjergj Vyshka 26.11.2016 09:35

ASNN – Futbolli i femrave në Shqipëri vijon të regjistrojë goleada. Read More

Luhet java e 6-të, Vllaznia, thjesht e përsosur, por vijojnë goleadat Luhet java e 6-të, Vllaznia, thjesht e përsosur, por vijojnë goleadat

AlbanianSport.net 26.11.2016 07:05

ASNN – Vazhdojnë goleadat tek futbolli i femrave, ku Vllaznia Read More

FSHF / “Topi yt” & futbolli i femrave, dy nisma interesante të topkëmbës FSHF / “Topi yt” & futbolli i femrave, dy nisma interesante të topkëmbës

AlbanianSport.net 24.11.2016 17:05

ASNN – Futbolli i femrave, ka qenë një tjetër temë diskutimi në mbledhjen e ditëve Read More


banner

Arkiva

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kontakte dhe informacione

Rrjeti Shqiptar i Lajmeve Sportive (ASNN)

PR & Marketing:
Gentiana Kodra (Pine)

Senior Editor
Gjergj Vyshka

Rrjetet Sociale

Rreth Nesh