Subscribe to RSS

Femrat1 Faqja Kryesore

(Video) Furtuna Velaj, rrugëtimi nga lufta drejt suksesit në futboll… (Video) Furtuna Velaj, rrugëtimi nga lufta drejt suksesit në futboll…

AlbanianSport.net 24.07.2017 17:05

ASNN – 27-vjeçarja Furtuna Velaj është njëra nga futbollistet Read More

Futboll – femra / Sllovenia, kundërshtari i dyfishtë i Shqipërisë në miqësore Futboll – femra / Sllovenia, kundërshtari i dyfishtë i Shqipërisë në miqësore

Gjergj Vyshka 04.06.2017 18:45

Kombëtarja e femrave, që drejtohet nga Armir Grima, do të ketë Read More

Futboll – Femra / Nën-19-vjeçaret, Nevil Dede, përsëri në përzgjedhje Futboll – Femra / Nën-19-vjeçaret, Nevil Dede, përsëri në përzgjedhje

Gjergj Vyshka 03.06.2017 11:35

Në prag të pjesëmarrjes në turneun miqësor të Malit të Zi, atje Read More

Futboll – Femra / Grima: Përtej realitetit, edhe kampionati shqiptar ka vlera Futboll – Femra / Grima: Përtej realitetit, edhe kampionati shqiptar ka vlera

Gjergj Vyshka 30.03.2017 16:10

Kombëtarja e futbollit të femrave për fazën paraeleminatore Read More

Futboll – Femra / Anulimi i miqësores malazeze, Grima mban versionin zyrtar Futboll – Femra / Anulimi i miqësores malazeze, Grima mban versionin zyrtar

Gjergj Vyshka 30.03.2017 13:25

Në fund të shkurtit dhe në fillim të marsit ishin planifikuar 3 ndeshje Read More

Futboll – Femra / Grima vlerëson kundërshtarët, “qan” fatin për Kosovën Futboll – Femra / Grima vlerëson kundërshtarët, “qan” fatin për Kosovën

Gjergj Vyshka 30.03.2017 10:40

Që në fjalët e tij të para, shkodrani i stolit  kuqezi të femrave Read More

Futboll – Femra / Nis grumbullimi, Shqipëria e femrave ëndërron kualifikimin Futboll – Femra / Nis grumbullimi, Shqipëria e femrave ëndërron kualifikimin

Gjergj Vyshka 30.03.2017 07:55

Trajneri Armir Grima i kombëtares së futbollit të femrave: “Nuk Read More

(Video) Futboll – Femra / Trajneri Grima shpall listën, synon kualifikimin (Video) Futboll – Femra / Trajneri Grima shpall listën, synon kualifikimin

AlbanianSport.net 29.03.2017 13:20

ASNN – Kombëtarja kuqezi e futbollit të femrave ka nisur përgatitjet Read More

Futboll – Femra / Kinostudio nuk fal 12 gola Skënderbeut në Korçë Futboll – Femra / Kinostudio nuk fal 12 gola Skënderbeut në Korçë

AlbanianSport.net 05.03.2017 13:25

ASNN – Kinostudio nuk ka falur as dje Skënderbeun, brenda Read More

Futboll – Femra / Apolonia, 10 gola “The Door”, fitorja për Ymerajn Futboll – Femra / Apolonia, 10 gola “The Door”, fitorja për Ymerajn

AlbanianSport.net 05.03.2017 08:45

ASNN – Apolonia ka fituar thellë me modestet e The Door, 10-0, Read More

Kosovë / Dy 10-shet e familjes Limani, një rast “sui generis” i “topkëmbës” Kosovë / Dy 10-shet e familjes Limani, një rast “sui generis” i “topkëmbës”

AlbanianSport.net 03.03.2017 11:15

ASNN – Valentina Limani është 20 vjeçe dhe luan për përfaqësuesen Read More

Futboll – Femra / Anulimi i miqësores Shqipëri-Mali i Zi, një skandal ushqimor… Futboll – Femra / Anulimi i miqësores Shqipëri-Mali i Zi, një skandal ushqimor…

Gjergj Vyshka 03.03.2017 07:55

Ndeshja e dytë miqësore mes kombëtareve të të rriturave, Shqipëri-Mali i Zi, parashikuar Read More

(Foto) Futboll – Femra / Kombëtarja kuqezi, helmimi nga ushqimi shtyu ndeshjen? (Foto) Futboll – Femra / Kombëtarja kuqezi, helmimi nga ushqimi shtyu ndeshjen?

AlbanianSport.net 02.03.2017 21:15

ASNN – Shqipëria e futbollit të femrave duhet të ndeshej sot Read More

Futboll – Femra / Lodhja & dëmtimet shtyjnë miqësoren e dytë me Malin e Zi Futboll – Femra / Lodhja & dëmtimet shtyjnë miqësoren e dytë me Malin e Zi

AlbanianSport.net 02.03.2017 17:55

ASNN – Miqësorja e dytë e Kombëtares së të rriturave në futboll Read More

Futboll – Femra / Largohet Arben Ymeraj, Vangjel Capo në krye të Apolonisë Futboll – Femra / Largohet Arben Ymeraj, Vangjel Capo në krye të Apolonisë

AlbanianSport.net 02.03.2017 14:35

ASNN – Arben Ymeraj, ai që ka drejtuar plot sukses futbollin Read More

Futboll – Femra / Trajnerët Dede & “Deda”, të kënaqur, përtej rezultatit Futboll – Femra / Trajnerët Dede & “Deda”, të kënaqur, përtej rezultatit

AlbanianSport.net 02.03.2017 11:15

ASNN – Duke folur pas ndeshjes, trajneri i Kombëtares së Nën- Read More

(Video) Futboll – Femra / Vlen Myrtollari, edhe Nën-19-vjeçaret e mundin Malin e Zi (Video) Futboll – Femra / Vlen Myrtollari, edhe Nën-19-vjeçaret e mundin Malin e Zi

AlbanianSport.net 02.03.2017 07:55

ASNN – Kombëtarja e Nën-19-vjeçareve të Shqipërisë në futboll Read More

Futboll – Femra / Trajneri kuqezi, Grima: Bëjmë shumë “dhurata” dhe pësojmë Futboll – Femra / Trajneri kuqezi, Grima: Bëjmë shumë “dhurata” dhe pësojmë

AlbanianSport.net 01.03.2017 14:35

ASNN – Përmbysje e madhe në pjesën e dytë e vajzave kuqezi Read More

Futboll – Femra / Vetëm 28 vjeçe, “Lira” var këpucët në gozhdë për familjen Futboll – Femra / Vetëm 28 vjeçe, “Lira” var këpucët në gozhdë për familjen

AlbanianSport.net 01.03.2017 12:05

ASNN – Futbollistja kosovare me nënshtetësi gjermane ka vendosur Read More

Futboll – Femra / Nën-19-vjeçaret kërkojnë “bis”-in sot ndaj malazezeve Futboll – Femra / Nën-19-vjeçaret kërkojnë “bis”-in sot ndaj malazezeve

Gjergj Vyshka 01.03.2017 09:35

Pasion, grintë, dëshirë dhe përkushtim maksimal për një paraqitje Read More

Futboll – Femra / Dede & Grima bëjnë zyrtare listat kundër Malit të Zi Futboll – Femra / Dede & Grima bëjnë zyrtare listat kundër Malit të Zi

Gjergj Vyshka 25.02.2017 20:25

Dalin listat e ekipeve kombëtare për femra, Nën-19-vjeçaret Read More

Futboll – Femra / Trajneri i Vllaznisë, Leka: Tanimë radhën e ka kampionati Futboll – Femra / Trajneri i Vllaznisë, Leka: Tanimë radhën e ka kampionati

AlbanianSport.net 23.02.2017 14:35

ASNN – Vllaznia ka bërë të vetën, për herë të 4-t radhazi,  Kupën Read More

Futboll – Femra / Vllaznia-Apolonia 3-0, anatomia e një finaleje Kupe Futboll – Femra / Vllaznia-Apolonia 3-0, anatomia e një finaleje Kupe

  AlbanianSport.net 23.02.2017 07:55

ASNN – Shkodranet, fituese në fuqi të këtij trofeu, por dhe të titullit Read More

(Video) Futboll – Femra / Vllaznia mund Apoloninë 3-0 në finale, fiton Kupën (Video) Futboll – Femra / Vllaznia mund Apoloninë 3-0 në finale, fiton Kupën

AlbanianSport.net 22.02.2017 17:05

ASNN – Vllaznia ka bërë sot të vetin trofeun e parë të këtij sezoni Read More

Futboll – Femra / Dy Kombëtaret kuqezi të vajzave, miqësore me Malin e Zi Futboll – Femra / Dy Kombëtaret kuqezi të vajzave, miqësore me Malin e Zi

Gjergj Vyshka 17.02.2017 11:15

Kombëtaret e femrave në futboll, përkatësisht Kombëtarja e të Read More

Futboll – Femra / Fazliu: Kosova është gati, Shqipëria, sfidë emocionuese Futboll – Femra / Fazliu: Kosova është gati, Shqipëria, sfidë emocionuese

AlbanianSport.net 28.01.2017 17:55

ASNN – Pas meshkujve, do t’u vinte radha edhe femrave. Dhe Read More


banner

Arkiva

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kontakte dhe informacione

Rrjeti Shqiptar i Lajmeve Sportive (ASNN)

PR & Marketing:
Gentiana Kodra (Pine)

Rrjetet Sociale

Rreth Nesh