Subscribe to RSS

Mundje Faqja Kryesore

Kroqi: 2017-ta, viti i sukseseve për Vllazninë e shumësportëshit Kroqi: 2017-ta, viti i sukseseve për Vllazninë e shumësportëshit

Gaspër Marku 06/01/2018 17:20

ASNN – Drejtori Kroqi bën bilancin e arritjeve, ku sportistët Read More

Mundje / Shqipëria, e dyta në Kupën tashmë ndërkombëtare “Adem Jashari” Mundje / Shqipëria, e dyta në Kupën tashmë ndërkombëtare “Adem Jashari”

AlbanianSport.net 28/11/2017 08:50

ASNN – Shqipëria e mundjes ka zënë vendin e dytë në Kupën Read More

Përurohet faza e parë e Parkut Olimpik, Salla Sportive & Administrata Përurohet faza e parë e Parkut Olimpik, Salla Sportive & Administrata

AlbanianSport.net 04.06.2017 19:50

ASNN – Një tjetër projekt i madh sportiv për kryeqytetin ka përfunduar Read More

Mundje / Dështon Egzon Shala, eliminohet që në fazën eliminatore Mundje / Dështon Egzon Shala, eliminohet që në fazën eliminatore

Gjergj Vyshka 04.05.2017 12:30

Egzon Shala, mundësi i Shqipërisë në peshën 97 kilogram në Read More

Lot e dhimbje, karafila të kuq, sporti & shoqëria përcjell Muhamet Malon Lot e dhimbje, karafila të kuq, sporti & shoqëria përcjell Muhamet Malon

Gjergj Vyshka 08.03.2017 09:45

Shumë lot dhe dhimbje, por dhe kurora me lule e karafila të kuq Read More

Muhamet Malo përcillet për në banesën e fundit, qindra njerëz në homazhe Muhamet Malo përcillet për në banesën e fundit, qindra njerëz në homazhe

AlbanianSport.net 07.03.2017 17:05

ASNN – Është përcjellë sot për në banesën e fundit, pas homazheve Read More

KOKSH / Mesazhi i Viron Bezhanit: Humbëm njeriun që nuk e njihte “Jo”-në KOKSH / Mesazhi i Viron Bezhanit: Humbëm njeriun që nuk e njihte “Jo”-në

Gjergj Vyshka 07.03.2017 11:35

“Pasditen e djeshme është ndarë nga jeta Muhamed Malo, një Read More

In-Memoriam / Muhamet Malo, një ndarje e parakohshme nga jeta In-Memoriam / Muhamet Malo, një ndarje e parakohshme nga jeta

Nga Gjergj Vyshka 07.03.2017 08:50

Sporti shqiptar që nga dita e djeshme ka një figurë më pak. Por Read More

Shuhet Muhamet Malo, kampioni i sportit & filantropi me zemër të madhe Shuhet Muhamet Malo, kampioni i sportit & filantropi me zemër të madhe

AlbanianSport.net 06.03.2017 18:45

ASNN – Bota e sportit dhe biznesit ka humbur një njeri të nderuar. Read More

Mundje / Shqipëria, fituese e Kupës së Pavarësisë së Kosovës Mundje / Shqipëria, fituese e Kupës së Pavarësisë së Kosovës

Gjergj Vyshka 19.02.2017 14:25

Shqipëria e mundjes është fituese e Kupës së Pavarësisë në Kosovë, Read More

Mundja / 8 sportistë kuqezi në Kupën e Pavarsisë së Kosovës 2017 Mundja / 8 sportistë kuqezi në Kupën e Pavarsisë së Kosovës 2017

Gjergj Vyshka 17.02.2017 10:25

Veprimtaria e parë i mundjes shqiptare për vitin 2017, sipas Read More

Video) Mundje / Elis Guri kthehet pas 7 vjetësh, ofron përvojën e tij Video) Mundje / Elis Guri kthehet pas 7 vjetësh, ofron përvojën e tij

AlbanianSport.net 22.01.2017 17:05

ASNN – Elis Guri ka vendosur të kthehet në Shqipëri. Kampioni Read More

2016-ta për sportet e tjera, si një përpjekje e mbetur në tentativë 2016-ta për sportet e tjera, si një përpjekje e mbetur në tentativë

Gjergj Vyshka 27.12.2016 18:55

Kryefjala e vitit të paktën për sportet individuale kanë qenë Lojërat Read More

Mundje / Tirana, kampionia e padiskutueshme, Kupi & Shala, më të mirët Mundje / Tirana, kampionia e padiskutueshme, Kupi & Shala, më të mirët

Gjergj Vyshka 26.11.2016 11:15

Tirana është kampionia e padiskutueshme e mundjes shqiptare. Read More

(Video) Mundje / Mbyllet Kampioni i 70-të Kombëtar i Të Rriturve, dominon Tirana (Video) Mundje / Mbyllet Kampioni i 70-të Kombëtar i Të Rriturve, dominon Tirana

AlbanianSport.net 26.11.2016 18:40

ASNN – Tirana është shpallur kampione e Shqipërisë, si në mundjen Read More

Mundja / Gjithçka gati për veprimtarinë e fundit, Kampionatin Kombëtar Mundja / Gjithçka gati për veprimtarinë e fundit, Kampionatin Kombëtar

Gjergj Vyshka 23.11.2016 10:45

Mundja shqiptare është gati për veprimtarinë e fundit të vitit 2016. Read More

Mundje / Shqipëria, e dyta, në turneun “Adem Jashari 2016” në Prizren Mundje / Shqipëria, e dyta, në turneun “Adem Jashari 2016” në Prizren

AlbanianSport.net 20.11.2016 18:00

ASNN – Shqipëria është renditur e dyta në Turneun e 9-të Ndërkombëtar Read More

Ligji i Sportit, Biba flet për sportistët elitarë, emërtimin e KOKSH-it, pavarsinë Ligji i Sportit, Biba flet për sportistët elitarë, emërtimin e KOKSH-it, pavarsinë

AlbanianSport.net 15.11.2016 11:40

ASNN – Presidenti i Federatës së Mundjes, Martin Biba, kërkon përfshirjen e federatës Read More

Mundje / Tirana shpallet “kampione” e dyfishtë e tapetit për të rinj Mundje / Tirana shpallet “kampione” e dyfishtë e tapetit për të rinj

Gjergj Vyshka 30.10.2016 18:25

Tirana është kampione e dyfishtë në mundje, ndërsa në Kampionatin Read More

Mundja / Të shtunën në “Asllan Rusi” shpallen kampionët e të rinjve Mundja / Të shtunën në “Asllan Rusi” shpallen kampionët e të rinjve

Gjergj Vyshka 28.10.2016 18:00

Sipas Sekretarit të Përgjithshëm të saj, Ndriçim Spahiut, të shtunën, Read More

KOKSH / Vazhdon “avazi i mundjes”, FSHM “harrohet” për “Tarragona 2017” KOKSH / Vazhdon “avazi i mundjes”, FSHM “harrohet” për “Tarragona 2017”

Gjergj Vyshka 26.10.2016 12:30

Bezhani kërkon marrjen e masave për daljen e sportistëve cilësor Read More

Boksi e mundja, në veprimtarinë e tyre madhore, kampionatin e të rriturve Boksi e mundja, në veprimtarinë e tyre madhore, kampionatin e të rriturve

Gjergj Vyshka 25.10.2016 08:50

Boksi dhe mundja këtë javë do të zhvillojnë veprimtarinë e tyre Read More

Mundje / Shqipëria kthehet me 4 medalje nga Ballkaniku i Bursas Mundje / Shqipëria kthehet me 4 medalje nga Ballkaniku i Bursas

Gjergj Vyshka 19.10.2016 07:55

Shqipëria e mundjes ka ardhur me katër medalje nga Kampionati Read More

Mundje / Kuqezinjtë e klasikes, 3 medalje në Ballkaniadën e Shkollorëve Mundje / Kuqezinjtë e klasikes, 3 medalje në Ballkaniadën e Shkollorëve

Gjergj Vyshka 15.10.2016 08:45

Sekretari i Përgjithshëm i Federatës Shqiptare të Mundjes, Ndriçim Read More

Mundje / Paris Karepi, i bronztë në Ballkaniadën e Të Rinjve në Rumani Mundje / Paris Karepi, i bronztë në Ballkaniadën e Të Rinjve në Rumani

Gjergj Vyshka 10.10.2016 12:40

Paris Karepi, mundësi i lirë në peshën deri në 97 kg, ka marrë Read More

Mundje / Shqipëria, me 6 sportistë në Kampionatin Ballkanik të Të Rinjve Mundje / Shqipëria, me 6 sportistë në Kampionatin Ballkanik të Të Rinjve

Gjergj Vyshka 05.10.2016 14:35

Sipas Sekretarit të Përgjithshëm të Federatës Shqiptare të Mundjes, Read More


banner

Arkiva

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kontakte dhe informacione

Rrjeti Shqiptar i Lajmeve Sportive (ASNN)

PR & Marketing:
Gentiana Kodra (Pine)

Rrjetet Sociale

Rreth Nesh