Subscribe to RSS

Çiklizëm / Kris From konfirmohet në Xhiron e Italisë & Turin e Francës

Share Button

AlbanianSport.net 28/11/2017 14:20

ASNN – Sipas Telespor, shtypi holandez i grupit De Telegraf, Kris From ka vendosur që të garojë më 2018-ën dhe në Xhiron e Italisë, por dhe në Turin e Francës.

Dhe kjo për një fitore të dyfishtë të paarritur në dy sezonet e fundit, ndërsa një gjë të tillë e ka bërë dhe Alberto Kontador e Nairo Kuintana.

Artikuj të tjerëFaqja Kryesore

(Video) Peshëngritje / Shqipëria, me 5 sportistë në SHBA, shanse për medalje në Botëror

(Video) Peshëngritje / Shqipëria, me 5 sportistë në SHBA, shanse për medalje në Botëror

AlbanianSport.net 29/11/2017 19:15 ASNN – Veprimtaria më madhore e peshëngritjes, Kampionati

KOKSH / Firmoset marrëveshja e bashkëpunimit dypalësh me Poloninë

KOKSH / Firmoset marrëveshja e bashkëpunimit dypalësh me Poloninë

AlbanianSport.net 29/11/2017 15:15 ASNN – Komiteti Olimpik Kombëtar Shqiptar ka firmosur marrëveshjen

Volfi dhe Hemiltoni: “Ferrari”, makinë konkurruese, por e studiuam mirë

Volfi dhe Hemiltoni: “Ferrari”, makinë konkurruese, por e studiuam mirë

AlbanianSport.net 28/11/2017 10:40 ASNN – Mbyllet Botërori i Formula 1 me triumfin e “Mercedes”-it

(Video) Kufinjtë njerëzorë sfidojnë normalitetin në gara të pazakonta

(Video) Kufinjtë njerëzorë sfidojnë normalitetin në gara të pazakonta

AlbanianSport.net 27/11/2017 18:15 ASNN – Zakonisht është kali ai që i mban mbi kurriz njerëzit.

Flasin protagonistët, Fetel: Hemiltoni e meritoi titullin “kampion të botës”

Flasin protagonistët, Fetel: Hemiltoni e meritoi titullin “kampion të botës”

AlbanianSport.net 27/11/2017 15:45 ASNN – Në përfundim të Çmimit të Madh të Abu Dabit, kanë

  

banner

Arkiva

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kontakte dhe informacione

Rrjeti Shqiptar i Lajmeve Sportive (ASNN)

PR & Marketing:
Gentiana Kodra (Pine)

Rrjetet Sociale

Rreth Nesh