Subscribe to RSS
 • (Shqip) Teni...
  Sorry, this entry is only available ...

  (Shqip) Tenis / Rafael Nadali, për herë të dhjetë “mbret” në “Roland Garros”

  Sorry, this entry is only available in Albanian.
 • (Shqip) Vole...
  Sorry, this entry is only available ...

  (Shqip) Volejboll – Femra / Kapitenia Prenga: Duhet të shpresojmë për më shumë

  Sorry, this entry is only available in Albanian.
 • (Shqip) Vole...
  Sorry, this entry is only available ...

  (Shqip) Volejboll – Femra / Bjellorusi-Shqipëri 1-3, radiografia e një triumfi

  Sorry, this entry is only available in Albanian.
 • (Shqip) Komb...
  Sorry, this entry is only available ...

  (Shqip) Kombëtarja / De Biazi: Kontrata, takohemi të martën dhe flasim…!

  Sorry, this entry is only available in Albanian.
 • (Shqip) Vole...
  Sorry, this entry is only available ...

  (Shqip) Volejboll – Femra / Rrëfehet Bici: Nuk është hera e parë që vë rekorde

  Sorry, this entry is only available in Albanian.
 • (Shqip) Moto...
  Sorry, this entry is only available ...

  (Shqip) Moto GP / Andrea Doviciozo bën “bis”, sukses edhe në Katalonjë

  Sorry, this entry is only available in Albanian.
 • (Shqip) (Vid...
  Sorry, this entry is only available ...

  (Shqip) (Video) Festa e vajzave kuqezi, me një valle fitoreje, vallen e Kukësit

  Sorry, this entry is only available in Albanian.
 • (Shqip) Span...
  Sorry, this entry is only available ...

  (Shqip) Spanja & Italia nuk gabojnë, ndajnë kryesimin e grupit me nga 16 pikë

  Sorry, this entry is only available in Albanian.

Lajmet e fundit

(Shqip) KOKSH / Ditët olimpike mbyllen zyrtarisht, vlerësohen kontribuuesit (Shqip) KOKSH / Ditët olimpike mbyllen zyrtarisht, vlerësohen kontribuuesit
(Shqip) Pingpong / Liridona Rexhaj, e 3-ta në Ballkaniadën e Nën-18-vjeçarëve në Bullgari (Shqip) Pingpong / Liridona Rexhaj, e 3-ta në Ballkaniadën e Nën-18-vjeçarëve në Bullgari
(Shqip) Kombëtarja / De Biazi përvijon largimin: E mbyll në nëntor, nuk rinovoj (Shqip) Kombëtarja / De Biazi përvijon largimin: E mbyll në nëntor, nuk rinovoj
(Shqip) Volejboll – Femra / Bici rinovon, klubi italian: Një sportiste e jashtëzakonshme (Shqip) Volejboll – Femra / Bici rinovon, klubi italian: Një sportiste e jashtëzakonshme
(Shqip) Futbolli i sallës / Flamurtari-Vllaznia, finalja e titullit “kampion”, të enjten (Shqip) Futbolli i sallës / Flamurtari-Vllaznia, finalja e titullit “kampion”, të enjten
(Shqip) (Video) Atletikë / Luiza Gega, të enjten, në “Diamond Ligë” në Oslo, synon rekordin (Shqip) (Video) Atletikë / Luiza Gega, të enjten, në “Diamond Ligë” në Oslo, synon rekordin
(Shqip) (Video) “Huqi del me shpirtin”… Luis Figo, super-gol, edhe pse 44 vjeç… (Shqip) (Video) “Huqi del me shpirtin”… Luis Figo, super-gol, edhe pse 44 vjeç…
(Shqip) Volejboll – Meshkuj / Xhelati: Do të mundohemi të bëjmë dhe ne mrekullinë (Shqip) Volejboll – Meshkuj / Xhelati: Do të mundohemi të bëjmë dhe ne mrekullinë
(Shqip) (Video) Po vijnë gjermanët… Pse “Nike” ka rënë dhe “adidas”-i po rritet … (Shqip) (Video) Po vijnë gjermanët… Pse “Nike” ka rënë dhe “adidas”-i po rritet …
(Shqip) KOKSH / Përfundimi i Ditëve Olimpike, sot falënderimi i partnerëve (Shqip) KOKSH / Përfundimi i Ditëve Olimpike, sot falënderimi i partnerëve
(Shqip) (Video) Portugalia / Santos: Na kanë nënvlerësuar gjithmonë, por ne besojmë (Shqip) (Video) Portugalia / Santos: Na kanë nënvlerësuar gjithmonë, por ne besojmë
(Shqip) Hendboll / Shqipëria e nis me disfatë Botërorin e Vendeve në Zhvillim (Shqip) Hendboll / Shqipëria e nis me disfatë Botërorin e Vendeve në Zhvillim
(Shqip) Spiro Shano, dy dhjetëvjeçarë të përkushtimit të pafund në parket (III) (Shqip) Spiro Shano, dy dhjetëvjeçarë të përkushtimit të pafund në parket (III)
(Shqip) Kombëtarja / Mavraj: Kjo fitore me Izraelin është e të gjithë shqiptarëve (Shqip) Kombëtarja / Mavraj: Kjo fitore me Izraelin është e të gjithë shqiptarëve
(Shqip) (Video) / Martiri & Prenga: U shpërblye puna, në Bjellorusi për gjithçka (Shqip) (Video) / Martiri & Prenga: U shpërblye puna, në Bjellorusi për gjithçka
(Shqip) Bilardo / Evropiani i “Snooker”-it ul siparin në Shëngjin, kurorëzon fituesit (Shqip) Bilardo / Evropiani i “Snooker”-it ul siparin në Shëngjin, kurorëzon fituesit
(Shqip) Volejboll – Femra / Finlanda, thjesht shëtitje me Austrinë, e mbyll me 3 fitore (Shqip) Volejboll – Femra / Finlanda, thjesht shëtitje me Austrinë, e mbyll me 3 fitore
(Shqip) Spanja & Italia nuk gabojnë, ndajnë kryesimin e grupit me nga 16 pikë (Shqip) Spanja & Italia nuk gabojnë, ndajnë kryesimin e grupit me nga 16 pikë
(Shqip) (Video) Festa e vajzave kuqezi, me një valle fitoreje, vallen e Kukësit (Shqip) (Video) Festa e vajzave kuqezi, me një valle fitoreje, vallen e Kukësit
(Shqip) Moto GP / Andrea Doviciozo bën “bis”, sukses edhe në Katalonjë (Shqip) Moto GP / Andrea Doviciozo bën “bis”, sukses edhe në Katalonjë
(Shqip) Volejboll – Femra / Rrëfehet Bici: Nuk është hera e parë që vë rekorde (Shqip) Volejboll – Femra / Rrëfehet Bici: Nuk është hera e parë që vë rekorde
(Shqip) Kombëtarja / De Biazi: Kontrata, takohemi të martën dhe flasim…! (Shqip) Kombëtarja / De Biazi: Kontrata, takohemi të martën dhe flasim…!
(Shqip) Volejboll – Femra / Bjellorusi-Shqipëri 1-3, radiografia e një triumfi (Shqip) Volejboll – Femra / Bjellorusi-Shqipëri 1-3, radiografia e një triumfi
(Shqip) Tenis / Rafael Nadali, për herë të dhjetë “mbret” në “Roland Garros” (Shqip) Tenis / Rafael Nadali, për herë të dhjetë “mbret” në “Roland Garros”
(Shqip) Volejboll – Femra / Kapitenia Prenga: Duhet të shpresojmë për më shumë (Shqip) Volejboll – Femra / Kapitenia Prenga: Duhet të shpresojmë për më shumë
(Shqip) (Video) Kosova vazhdon “avazin”, i dorëzohet edhe Turqisë në Shkodër (Shqip) (Video) Kosova vazhdon “avazin”, i dorëzohet edhe Turqisë në Shkodër
(Shqip) Pingpong / Liridona Rexhaj, e 3-ta në Ballkaniadën e Nën-18-vjeçarëve në Bullgari
(Shqip) Kombëtarja / De Biazi përvijon largimin: E mbyll në nëntor, nuk rinovoj
(Shqip) Volejboll – Femra / Bici rinovon, klubi italian: Një sportiste e jashtëzakonshme
(Shqip) (Video) Atletikë / Luiza Gega, të enjten, në “Diamond Ligë” në Oslo, synon rekordin
(Shqip) Volejboll – Meshkuj / Xhelati: Do të mundohemi të bëjmë dhe ne mrekullinë
(Shqip) (Video) Po vijnë gjermanët… Pse “Nike” ka rënë dhe “adidas”-i po rritet …
(Shqip) Hendboll / Shqipëria e nis me disfatë Botërorin e Vendeve në Zhvillim
(Shqip) (Video) / Martiri & Prenga: U shpërblye puna, në Bjellorusi për gjithçka
(Shqip) (Video) Festa e vajzave kuqezi, me një valle fitoreje, vallen e Kukësit
(Shqip) Volejboll – Femra / Rrëfehet Bici: Nuk është hera e parë që vë rekorde
(Shqip) Kombëtarja / De Biazi: Kontrata, takohemi të martën dhe flasim…!
(Shqip) Volejboll – Femra / Bjellorusi-Shqipëri 1-3, radiografia e një triumfi

KomenteArtikuj nga komente

(Shqip) (Video) Volejboll – Femra / Martiri & Tarja: Infrastruktura & konkurrenca, problem
(Shqip) (Video) Rrethi i 74-t Çiklistik i Shqipërisë, një bast i fituar i “dyrrotakëve”
(Shqip) Volejboll / Pse Komisioni i Disiplinës ka kapërcyer kompetencat & rregullat…
(Shqip) Volejboll / Pse Komisioni i Disiplinës ka kapërcyer kompetencat & rregullat…

Volejboll / Pse Komisioni i Disiplinës ka kapërcyer kompetencat & rregullat… Nga Gjergj Vyshka 24.03.2017 21:45 Praktikisht për të marrë

(Shqip)
banner

Archives

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kontakte dhe informacione

Albanian Sports News Network (ASNN)

PR & Marketing:
Gentiana Kodra (Pine)

Senior Editor
Gjergj Vyshka

Rrjetet Sociale

Rreth Nesh