Subscribe to RSS

Futboll – Femra / “Pasioni s’ka gjini”, nis gara e “topkëmbës” së gjimnazeve

Share Button

AlbanianSport.net 22.03.2017 14:20

ASNN – Ka nisur një tjetër veprimtari të futbollit të femrave, këtë herë mes gjimnazeve, nën titullin “Pasioni s’ka gjini”. Ky është projekti më i ri i Federatës Shqiptare të Futbollit në bashkëpunim me Bashkinë e Tiranës.

Futbolli i femrave është objektiv kryesor, ndërsa ideja gjeti dhe mbështetjen e Federatës Shqiptare të Futbollit, që bëri dhe organizimin e veprimtarisë, për të sjellë në këtë kampionat të gjitha gjimnazet e kryeqytetit.

Artikuj të tjerëFaqja Kryesore

Kombëtarja / Norvegjia, miqësorja e statistikave të barabarta në çdo aspekt

Kombëtarja / Norvegjia, miqësorja e statistikave të barabarta në çdo aspekt

AlbanianSport.net 24/03/2018 10:40 ASNN – Trajneri kuqezi, Kristian Panuçi padyshim që do të ketë

(Video) Laçi / Trajneri Mezani: Evropa mbetet kryefjala e sezonit tonë

(Video) Laçi / Trajneri Mezani: Evropa mbetet kryefjala e sezonit tonë

AlbanianSport.net 24/03/2018 07:55 ASNN – Laçi do të përballet në gjysmëfinale me Kukësin, por

(Video) Botërori / Maçoku Akil, “orakulli” i shurdhër i “Rusi 2018”

(Video) Botërori / Maçoku Akil, “orakulli” i shurdhër i “Rusi 2018”

AlbanianSport.net 13/03/2018 12:30 ASNN – Është bërë tashmë traditë që një kafshë të përzgjidhet

(Video) Botërori 2018, nis “inflacioni” i çmimeve nëpër qytetet ruse

(Video) Botërori 2018, nis “inflacioni” i çmimeve nëpër qytetet ruse

AlbanianSport.net 13/03/2018 08:50 ASNN – Botërori 2018 ka bërë që çmimet të rriten me shpejtësi

(Video) “Mane Garrinça”, një “elefant i bardhë”, ose… një kujtim i hidhur!?

(Video) “Mane Garrinça”, një “elefant i bardhë”, ose… një kujtim i hidhur!?

AlbanianSport.net 11/03/2018 19:05 ASNN – Është ndërtuar në një qytet ku nuk ka ndonjë skuadër

  

banner

Arkiva

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kontakte dhe informacione

Rrjeti Shqiptar i Lajmeve Sportive (ASNN)

PR & Marketing:
Gentiana Kodra (Pine)

Rrjetet Sociale

Rreth Nesh