Subscribe to RSS

KOKSH / Përfundimi i Ditëve Olimpike, sot falënderimi i partnerëve

Share Button

Gjergj Vyshka 12.06.2017 09:45

Komiteti Olimpik Kombëtar Shqiptar ka lajmëruar se sot në mesditë, në mjediset e Hotel “Mondialit”, do të ketë takimin përmbyllës të Ditëve Olimpike, në të cilin do të jetë i pranishëm edhe presidenti Viron Bezhani.

Në këtë takim, gjithnjë sipas informacionit që ka dhënë Komiteti Olimpik Kombëtar Shqiptar, do të jetë një falënderim për të gjithë partnerët që ndihmuan në zhvillimin e ditëve olimpike në të gjithë Shqipërinë.

Mbi të gjitha, drejtoritë arsimore, mësuesit e edukimit fizik, apo dhe të tjerë. E tashmë Komitetin Olimpik Kombëtar Shqiptar ka të tjera aktivitete madhore përpara, që është Festivali Evropian Rinor, i cili mbahet në Gior të Hungarisë, nga data 23, deri më 29 korrik 2017.

Ndaj tashmë mbyllja e ditëve olimpike do të jetë dhe si një festë sportive.

Artikuj të tjerëFaqja Kryesore

Pingpong / Liridona Rexhaj, e 3-ta në Ballkaniadën e Nën-18-vjeçarëve në Bullgari

Pingpong / Liridona Rexhaj, e 3-ta në Ballkaniadën e Nën-18-vjeçarëve në Bullgari

Gjergj Vyshka 13.06.2017 17:05 Pingpongistja e Teutës, Liridona Rexhaj, ka dalë e treta në Kampionatin

(Video) Atletikë / Luiza Gega, të enjten, në “Diamond Ligë” në Oslo, synon rekordin

(Video) Atletikë / Luiza Gega, të enjten, në “Diamond Ligë” në Oslo, synon rekordin

Gjergj Vyshka 13.06.2017 13:25 “Diamond Ligë” në Oslo të Norvegjisë është stacioni i radhës

Volejboll – Meshkuj / Xhelati: Do të mundohemi të bëjmë dhe ne mrekullinë

Volejboll – Meshkuj / Xhelati: Do të mundohemi të bëjmë dhe ne mrekullinë

Gjergj Vyshka 12.06.2017 11:35 Kapiteni i kuqezinjve: “Deri më tani kemi punuar jashtëzakonisht

(Video) / Martiri & Prenga: U shpërblye puna, në Bjellorusi për gjithçka

(Video) / Martiri & Prenga: U shpërblye puna, në Bjellorusi për gjithçka

AlbanianSport.net 12.06.2017 21:25 ASNN – I kënaqur, më tepër me lojën dhe karakterin që skuadra

Volejboll – Femra / Finlanda, thjesht shëtitje me Austrinë, e mbyll me 3 fitore

Volejboll – Femra / Finlanda, thjesht shëtitje me Austrinë, e mbyll me 3 fitore

Gjergj Vyshka 12.06.2017 19:45 Finlanda e ka pasur thjeshtë shëtitje ndeshjen me Austrinë, ndërsa

  

banner

Arkiva

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kontakte dhe informacione

Rrjeti Shqiptar i Lajmeve Sportive (ASNN)

PR & Marketing:
Gentiana Kodra (Pine)

Senior Editor
Gjergj Vyshka

Rrjetet Sociale

Rreth Nesh