Subscribe to RSS

Kombëtarja / Orët e fundit anti-Maqedoni, qetësi & përqendrim në Strumicë

Share Button

AlbanianSport.net 05.09.2017 19:55

ASNN – Kombëtarja kuqezi është vendosur që mbrëmë në Strumicë, ku në orën 20:45, do të përballet me Maqedoninë. Në këtë ndeshje luhet jo vetëm për vendin e 3-të në grupin G, i cili tashmë zotërohet nga Shqiperia.

Por edhe për të tentuar një surprizë ndaj vendit të dytë Italisë, me të cilën e ndan një largësi prej 4 pikësh. Lajm i mire për trajnerin Panuçi është dhe rikthimi i Sadikut mes titullarëve.

Ndërkohë, kur mbeten edhe pak orë përpara fillimit të takimit Maqedoni-Shqipëri, gjendja në qytetin e Strumicës është e qetë. Kombëtarja shqiptare vazhdon të jetë e izoluar në hotel, duke qëndruar larg medias dhe tifozerisë.

Artikuj të tjerëFaqja Kryesore

Dopingu / Mutko apelon në CAS vendimin për përjashtimin përjetë

Dopingu / Mutko apelon në CAS vendimin për përjashtimin përjetë

AlbanianSport.net 10/01/2017 15:15 ASNN – Gjykata e Arbitrazhit Sportiv ka pranuar kërkesën e apelimit

(Video) 2017-ta, një vit i tersët për të qenë portier…? Hidhini një sy…

(Video) 2017-ta, një vit i tersët për të qenë portier…? Hidhini një sy…

AlbanianSport.net 10/01/2017 14:20 ASNN – 2017 duket se nuk ka qenë një vit edhe i këndshëm për

(Video) Luftëtari / Humb miqësoren e parë turke, 1-2 me Trabzonsporin

(Video) Luftëtari / Humb miqësoren e parë turke, 1-2 me Trabzonsporin

AlbanianSport.net 10/01/2017 10:40 ASNN – Luftëtari ka parashikuar në axhendën e tij të fazës stërvitore

(Video) “Shtegu i Gjelbër”, malazezi Muliç bën “bis” në edicionin e 3-të

(Video) “Shtegu i Gjelbër”, malazezi Muliç bën “bis” në edicionin e 3-të

AlbanianSport.net 06/01/2018 19:30 ASNN – Gara e çiklokrosit, e njohur ndryshe si “Shtegu i Gjelbër”,

(Video) “Veni, Vidi, Vinçi”… Françesko Toti, një roman race…

(Video) “Veni, Vidi, Vinçi”… Françesko Toti, një roman race…

AlbanianSport.net 06/01/2018 11:55 ASNN – Golat më të bukur të njërit prej futbollistëve ikonë që

  

banner

Arkiva

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kontakte dhe informacione

Rrjeti Shqiptar i Lajmeve Sportive (ASNN)

PR & Marketing:
Gentiana Kodra (Pine)

Rrjetet Sociale

Rreth Nesh