Subscribe to RSS

Kombëtarja / Orët e fundit anti-Maqedoni, qetësi & përqendrim në Strumicë

Share Button

AlbanianSport.net 05.09.2017 19:55

ASNN – Kombëtarja kuqezi është vendosur që mbrëmë në Strumicë, ku në orën 20:45, do të përballet me Maqedoninë. Në këtë ndeshje luhet jo vetëm për vendin e 3-të në grupin G, i cili tashmë zotërohet nga Shqiperia.

Por edhe për të tentuar një surprizë ndaj vendit të dytë Italisë, me të cilën e ndan një largësi prej 4 pikësh. Lajm i mire për trajnerin Panuçi është dhe rikthimi i Sadikut mes titullarëve.

Ndërkohë, kur mbeten edhe pak orë përpara fillimit të takimit Maqedoni-Shqipëri, gjendja në qytetin e Strumicës është e qetë. Kombëtarja shqiptare vazhdon të jetë e izoluar në hotel, duke qëndruar larg medias dhe tifozerisë.

Artikuj të tjerëFaqja Kryesore

(Video) Kombëtarja / Kuqezinjtë flasin pas barazimit me Maqedoninë

(Video) Kombëtarja / Kuqezinjtë flasin pas barazimit me Maqedoninë

AlbanianSport.net 06.09.2017 22:30 ASNN – Pika që Shqipëria mori të martën ndaj Maqedonisë është

Tirana e Të Parës rrëmben edhe Superkupën, bind ndaj Kukësit “kampion”

Tirana e Të Parës rrëmben edhe Superkupën, bind ndaj Kukësit “kampion”

AlbanianSport.net 06.09.2017 21:25 ASNN – Tirana e nisi sezonin me trofe duke fituar Superkupën

(Video) Kombëtarja / Agolli: Barazimi, rezultat i drejtë, dëmtimi më privoi

(Video) Kombëtarja / Agolli: Barazimi, rezultat i drejtë, dëmtimi më privoi

AlbanianSport.net 06.09.2017 19:15 ASNN – Ndeshja ndaj Maqedonisë ishte e 71-ta për Ansi Agollin

Luhet e para e turit të parë, Skënderbeu, “tërmet 8-ballësh” Mamurrasit

Luhet e para e turit të parë, Skënderbeu, “tërmet 8-ballësh” Mamurrasit

AlbanianSport.net 06.09.2017 17:05 ASNN – Përtej jehonës së Kombëtares, por edhe Superkupës,

Kombëtarja / Panuçi: Maqedonia, sfidë me dy fytyra, vendosi një episod

Kombëtarja / Panuçi: Maqedonia, sfidë me dy fytyra, vendosi një episod

AlbanianSport.net 06.09.2017 12:15 ASNN – Në dy ndeshjet e tij të para me Shqipërinë, Kristian Panuçi

  

banner

Arkiva

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kontakte dhe informacione

Rrjeti Shqiptar i Lajmeve Sportive (ASNN)

PR & Marketing:
Gentiana Kodra (Pine)

Senior Editor
Gjergj Vyshka

Rrjetet Sociale

Rreth Nesh