Subscribe to RSS

Kombëtarja / Panuçi: Maqedonia, sfidë me dy fytyra, vendosi një episod

Share Button

AlbanianSport.net 06.09.2017 12:15

ASNN – Në dy ndeshjet e tij të para me Shqipërinë, Kristian Panuçi ka marrë 4 nga 6 pikë të mundshme dhe tanimë trajneri 44-vjeçar e ka hedhur vështrimin drejt dy sfidave të fundit, ndaj Spanjës dhe Italisë.

Sa i përket barazimit të së martës, 1-1, me Maqedoninë në Strumicë, Panuçi theksoi se fatin e ndeshjes e vendosi një episod, si 11-metërshi, por edhe forma fizike e skuadrave.

Një ndeshje me dy fytyra, por që në fund u zgjidh në favorin tonë. Kështu e ka cilësuar trajneri i Shqipërisë, Kristian Panuçi, barazimin e së martës, 1-1, me Maqedoninë në Strumicë.

Për Panuçin, fatin e ndeshjes e vendosi një episod, si 11-metërshi, por edhe forma fizike e skuadrave. Trajneri 44-vjeçar e ka hedhur vështrimin drejt dy sfidave të fundit. Në dy ndeshjet e tij të para me Shqipërinë, Panuçi ka marrë 4 nga 6 pikë të mundshme.

Artikuj të tjerëFaqja Kryesore

(Video) Kombëtarja / Kuqezinjtë flasin pas barazimit me Maqedoninë

(Video) Kombëtarja / Kuqezinjtë flasin pas barazimit me Maqedoninë

AlbanianSport.net 06.09.2017 22:30 ASNN – Pika që Shqipëria mori të martën ndaj Maqedonisë është

Tirana e Të Parës rrëmben edhe Superkupën, bind ndaj Kukësit “kampion”

Tirana e Të Parës rrëmben edhe Superkupën, bind ndaj Kukësit “kampion”

AlbanianSport.net 06.09.2017 21:25 ASNN – Tirana e nisi sezonin me trofe duke fituar Superkupën

Basketboll / Gentian Cici, për herë të tretë, “bilbil” tek italianët

Basketboll / Gentian Cici, për herë të tretë, “bilbil” tek italianët

Gjergj Vyshka 06.09.2017 20:20 Gentian Cici, ndërkombëtari i basketbollit shqiptar, i cili po gjykon

(Video) Kombëtarja / Agolli: Barazimi, rezultat i drejtë, dëmtimi më privoi

(Video) Kombëtarja / Agolli: Barazimi, rezultat i drejtë, dëmtimi më privoi

AlbanianSport.net 06.09.2017 19:15 ASNN – Ndeshja ndaj Maqedonisë ishte e 71-ta për Ansi Agollin

Luhet e para e turit të parë, Skënderbeu, “tërmet 8-ballësh” Mamurrasit

Luhet e para e turit të parë, Skënderbeu, “tërmet 8-ballësh” Mamurrasit

AlbanianSport.net 06.09.2017 17:05 ASNN – Përtej jehonës së Kombëtares, por edhe Superkupës,

  

banner

Arkiva

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kontakte dhe informacione

Rrjeti Shqiptar i Lajmeve Sportive (ASNN)

PR & Marketing:
Gentiana Kodra (Pine)

Senior Editor
Gjergj Vyshka

Rrjetet Sociale

Rreth Nesh