Subscribe to RSS

Kukësi / Milinkoviç: Përtej respektit, Tiranën dua ta mund në Superkupë

Share Button

AlbanianSport.net 05.09.2017 17:55

ASNN – Kukësi do ta nisë sezonin e ri futbollistik me pretendimin për të fituar trofeun e parë. Të mërkurën do të ndeshet me Tiranën për të diskutuar Superkupën e Shqipërisë. Trajneri i kampionëve në fuqi, Mlladen Milinkoviç, shprehet se megjithë respektin që ka për kundërshtarin, do të hyjnë në fushë për të fituar.

Te Kukësi kanë ardhur shumë lojtarë gjatë merkatos së verës. Por Milinkoviçi e ka krijuar tashmë ne mendje formacionin anti-Tirana. Milinkoviçi është pyetur nëse ai do ta ndryshojë modulin e lojës së Kukësit. Për trajnerin serb të Kukësit, fakti që Tirana vjen si një kundërshtar që luan në Kategorinë e Parë nuk ka aspak rëndësi.

Ndeshja finale e Superkupës së Shqipërisë do të luhet të mërkurën, duke nisur nga ora 19:00, në Stadiumin “Selman Stërmasi” në kryeqytet dhe do të sillet për sportdashësit drejtpërdrejt nga Rrjeti i Radio-Televizionit Shqiptar.

Artikuj të tjerëFaqja Kryesore

Dopingu / Mutko apelon në CAS vendimin për përjashtimin përjetë

Dopingu / Mutko apelon në CAS vendimin për përjashtimin përjetë

AlbanianSport.net 10/01/2017 15:15 ASNN – Gjykata e Arbitrazhit Sportiv ka pranuar kërkesën e apelimit

(Video) 2017-ta, një vit i tersët për të qenë portier…? Hidhini një sy…

(Video) 2017-ta, një vit i tersët për të qenë portier…? Hidhini një sy…

AlbanianSport.net 10/01/2017 14:20 ASNN – 2017 duket se nuk ka qenë një vit edhe i këndshëm për

(Video) Luftëtari / Humb miqësoren e parë turke, 1-2 me Trabzonsporin

(Video) Luftëtari / Humb miqësoren e parë turke, 1-2 me Trabzonsporin

AlbanianSport.net 10/01/2017 10:40 ASNN – Luftëtari ka parashikuar në axhendën e tij të fazës stërvitore

(Video) Kukësi / Fiton miqësoren e parë, Pakult: Të rifitojmë mentalitetin

(Video) Kukësi / Fiton miqësoren e parë, Pakult: Të rifitojmë mentalitetin

AlbanianSport.net 09/01/2017 14:20 ASNN – Fitorja në miqësoren e parë të zhvilluar në Antalia ka

Teuta / Bregdetarët mbyllin përgatitjet shqiptare, nisen drejt Turqisë

Teuta / Bregdetarët mbyllin përgatitjet shqiptare, nisen drejt Turqisë

AlbanianSport.net 09/01/2017 10:40 ASNN – Teuta ka mbyllur përgatitjet në Durrës për t’i vijuar në Turqi

  

banner

Arkiva

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kontakte dhe informacione

Rrjeti Shqiptar i Lajmeve Sportive (ASNN)

PR & Marketing:
Gentiana Kodra (Pine)

Rrjetet Sociale

Rreth Nesh