Subscribe to RSS

Lushnja / Rifillon stërvitja, Dedja projekton merkaton & nis provat

Share Button

AlbanianSport.net 06/01/2018 15:10

ASNN – Lushnja këtë fundjavë i është rikthyer stërvitjes pas pushimeve të festave të fundvitit. Trajneri i skuadrës lushnjare, Hysen Dedja, tregon për programin që do të ndjekin gjatë kësaj periudhe deri në rifillimin e kampionatit.

Tek Lushnja kanë ardhur disa lojtarë për t’u provuar, për të cilët trajneri Dedja thotë se janë ende në provë. Ndërsa pritet të vijnë edhe disa lojtarë nga Nigeria. Pas ardhjes së trajnerit Hysen Dedja në krye të Lushnjës, skuadra arriti disa rezultate të mira.

E duket se drejtuesit e lagunarëve duan t’ia plotësojnë të gjitha kërkesat trajnerit shkodran, për të arritur të paktën objektivin e parë, që është shmangia e rënies nga Kategoria Superiore dhe kthimi i menjëhershëm në kategorinë e parë.

Artikuj të tjerëFaqja Kryesore

(Video) Luftëtari / Humb miqësoren e parë turke, 1-2 me Trabzonsporin

(Video) Luftëtari / Humb miqësoren e parë turke, 1-2 me Trabzonsporin

AlbanianSport.net 10/01/2017 10:40 ASNN – Luftëtari ka parashikuar në axhendën e tij të fazës stërvitore

(Video) Kukësi / Fiton miqësoren e parë, Pakult: Të rifitojmë mentalitetin

(Video) Kukësi / Fiton miqësoren e parë, Pakult: Të rifitojmë mentalitetin

AlbanianSport.net 09/01/2017 14:20 ASNN – Fitorja në miqësoren e parë të zhvilluar në Antalia ka

Teuta / Bregdetarët mbyllin përgatitjet shqiptare, nisen drejt Turqisë

Teuta / Bregdetarët mbyllin përgatitjet shqiptare, nisen drejt Turqisë

AlbanianSport.net 09/01/2017 10:40 ASNN – Teuta ka mbyllur përgatitjet në Durrës për t’i vijuar në Turqi

(Video) Flamurtari / Vlonjatët e mbyllin me fitoren 5-1, nisen drejt Turqisë

(Video) Flamurtari / Vlonjatët e mbyllin me fitoren 5-1, nisen drejt Turqisë

AlbanianSport.net 08/01/2017 12:30 ASNN – Flamurtari ka fituar miqësoren e fundit të zhvilluar në

Vllaznia / Prezantohet Sukaj: Kthehem për të ndihmuar Vllazninë

Vllaznia / Prezantohet Sukaj: Kthehem për të ndihmuar Vllazninë

AlbanianSport.net 06/01/2018 16:35 ASNN – Sulmuesi shkodran, Xhevahir Sukaj, ka zyrtarizuar mesditen

  

banner

Arkiva

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kontakte dhe informacione

Rrjeti Shqiptar i Lajmeve Sportive (ASNN)

PR & Marketing:
Gentiana Kodra (Pine)

Rrjetet Sociale

Rreth Nesh