Subscribe to RSS

Olimpiada ndryshe… Me këmborë dhe zile… Pritje “alla zvicerane”

Share Button

AlbanianSport.net 26/02/2018 18:55

ASNN – Kampionia olimpike, Sara Hëflin dhe nënkampionia Matildë Gremodë janë kthyer në shtëpi ditët e fundit dhe kanë shijuar një pritje tejet origjinale në aeroport. Klikoni videon e mëposhtme për ta parë atë…

 

Artikuj të tjerëFaqja Kryesore

Olimpiada afron edhe më dy Koretë, kandidaturë e përbashkët për Aziatiket 2021

Olimpiada afron edhe më dy Koretë, kandidaturë e përbashkët për Aziatiket 2021

AlbanianSport.net 26/02/2018 13:25 ASNN – Koreja e Veriut mund ta mirëpresë Lojërat Aziatike Dimërore

(Video) “Pjongçeng 2018”, Olimpiada Dimërore e “horizonteve të reja”

(Video) “Pjongçeng 2018”, Olimpiada Dimërore e “horizonteve të reja”

AlbanianSport.net 26/02/2018 08:50 ASNN – Lojërat e 23-ta Olimpike Dimërore kanë shënuar një

KOKSH, përgjigjje shtangës: Nuk promovojmë sportistë që kanë përdorur doping

KOKSH, përgjigjje shtangës: Nuk promovojmë sportistë që kanë përdorur doping

AlbanianSport.net 25/02/2018 10:30 ASNN – Pakënaqësitë që kanë ardhur për mosshpalljen e një

Olimpiada Dimërore drejt fundit, Norvegjia, thyen rekordin historik të medaljeve

Olimpiada Dimërore drejt fundit, Norvegjia, thyen rekordin historik të medaljeve

 AlbanianSport.net 25/02/2018 07:00 ASNN – Kur është mbyllur edhe dita e parafundit e këtyre Lojërave

Lojërat Olimpike Dimërore, “Pjongçeng 2018”, nën lupën e luftës anti-doping

Lojërat Olimpike Dimërore, “Pjongçeng 2018”, nën lupën e luftës anti-doping

AlbanianSport.net 11/02/2018 20:45 ASNN – Lufta kundër dopingut mbetet në qendër të vëmendjes

  

banner

Arkiva

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kontakte dhe informacione

Rrjeti Shqiptar i Lajmeve Sportive (ASNN)

PR & Marketing:
Gentiana Kodra (Pine)

Rrjetet Sociale

Rreth Nesh