Subscribe to RSS

(Video) Kasperi, 5-vjeçari polak që po mahnit me talentin e tij në futboll

Share Button

AlbanianSport.net 21.09.2017 18:00

ASNN – Talenti është i lindur dhe ai bie në sy edhe në moshë të vogël. Dëshmi e kësaj është edhe Kasperi i vogël, i cili është shnëdrruar një një yll të internetit.

Polaku 5-vjeçar ka shpalosur një talent të jashtëzakonshëm në futboll, duke treguar një teknikë të mrekullueshme në përdorimin e topit, madje me të dyja këmbët.

Vogëlushi ka madje një faqe të përkushtuar në rrjetin social “Facebook”, ku mund të gjesh video të shumta të tij.

Mbetet për t’u parë në 15 vitet e ardhshme nëse emrin e tij do ta dëgjojmë gjithnjë e më tepër si një nga premtimet e mëdha të futbollit botëror.

 

Artikuj të tjerëFaqja Kryesore

(Video) Basketboll / Një 3-pikësh i jashtëzakonshëm “in-extremis”…

(Video) Basketboll / Një 3-pikësh i jashtëzakonshëm “in-extremis”…

AlbanianSport.net 11/02/2018 22:35 ASNN – Në një ndeshje midis shkollave të mesme në periferi

(Video) Basketboll – Femra / Zykaj & Bujari përpiqen, por na mund edhe Lituania

(Video) Basketboll – Femra / Zykaj & Bujari përpiqen, por na mund edhe Lituania

AlbanianSport.net 11/02/2018 18:55 ASNN – Me 58 pikë diferencë, baltiket ia kanë arritur qëllimit

(Video) Basketboll – Femra / Shqipëria mundet 61-119 nga Lituania

(Video) Basketboll – Femra / Shqipëria mundet 61-119 nga Lituania

AlbanianSport.net 11/02/2018 09:45 ASNN – Shqipëria ka luajtur të shtunën ndeshjen e 3-të në kuadër

(Video) Lojërat Olimpike Dimërore, Bezhani: Hapja, një mesazh domethënës

(Video) Lojërat Olimpike Dimërore, Bezhani: Hapja, një mesazh domethënës

AlbanianSport.net 11/02/2018 07:55 ASNN – Me ceremoninë e hapjes ka ngritur siparin Olimpiada

(Video) Volejboll – Femra / Erblira Bici, në finalen e Kupës së Italisë

(Video) Volejboll – Femra / Erblira Bici, në finalen e Kupës së Italisë

AlbanianSport.net 11/02/2018 07:00 ASNN – Volejbollistja shqiptare, Erblira Bici, ka arritur të mërkurën

  

banner

Arkiva

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kontakte dhe informacione

Rrjeti Shqiptar i Lajmeve Sportive (ASNN)

PR & Marketing:
Gentiana Kodra (Pine)

Rrjetet Sociale

Rreth Nesh