Subscribe to RSS

(Video) Kozniku rikthehet: Këtë radhë, Skënderbeu është favorit!

Share Button

AlbanianSport.net 23.08.2017 21:55

ASNN – E kishte cilësuar Dinamon e Zagrebit si favorite në duelin me Skënderbeun, por pranon se korçarët merituan më shumë se barazimi në Kroaci. Pavarsisht se Dinamo mbetet një kundërshtar i vështirë, duke folur nga Zagrebi për Televizionin Shqiptar, ish-futbollisti i përfaqësueses kroate, Ardian Kozniku e sheh më të favorizuar Skënderbeun për ndeshjen e kthimit.

Dinamo ishte me fat që mori atë barazim 1-1 në Zagreb përballë Skënderbeut, në ndeshjen e parë të “play-off”-it të Ligës së Evropës, pasi korçarët merituan fitoren për atë që dhanë në fushë. I këtij mendimi është shqiptari i njohur i futbollit kroat, Ardian Kozniku.

Për ish-futbollistin e përfaqësueses kroate, Dinano duhet dhe pritet të bëjë ndryshime për sfidën e kthimit. Pavarsisht se Dinamo mbetet një kundërshtar i vështirë, Kozniku e sheh më të favorizuar Skënderbeun për ndeshjen e kthimit. Ndeshja e kthimit midis Skënderbeut dhe Dinamos së Zagrebit luhet të enjten në Stadiumin “Elbasan Arena”, duke nisur nga ora 20:00.

Artikuj të tjerëFaqja Kryesore

(Video) Volejboll – Meshkuj / Redi Koçi e nis 3 fitore & një humbje në Finlandë

(Video) Volejboll – Meshkuj / Redi Koçi e nis 3 fitore & një humbje në Finlandë

AlbanianSport.net 03.10.2017 13:30 ASNN – Shtatlarti shqiptar, Redi Koçi, ka debutuar me 3 fitore

(Video) Kërcimi i erës, sfida sportive që përbuz rëndesën & përqafon artin

(Video) Kërcimi i erës, sfida sportive që përbuz rëndesën & përqafon artin

AlbanianSport.net 03.10.2017 12:35 ASNN – Quhet kërcimi i erës dhe është risia më e fundit për ata që dëshirojnë të sfidojnë

Basketboll / FSHB: Testimi i gjyqtarëve të tavolinës, vetëm 4 ekipe përgjigjen

Basketboll / FSHB: Testimi i gjyqtarëve të tavolinës, vetëm 4 ekipe përgjigjen

Gjergj Vyshka 03.10.2017 11:40 Gjyqtarët e tavolinës në basketbollin shqiptar gjithnjë kanë qenë

Kukësi / Milinkoviç: Me Skënderbeun s’kishim mesfushë, vuajmë mendërisht

Kukësi / Milinkoviç: Me Skënderbeun s’kishim mesfushë, vuajmë mendërisht

AlbanianSport.net 03.10.2017 10:45 ASNN – Kukësi është mundur në fushën e vet nga Skënderbeu 1-2. Një humbje që duket se dhemb për të gjithë stafin drejtues, futbollistët dhe tifozët e skuadrës verilindore. Por pse u mund Kukësi në një ndeshje mjaft delikate për ecurinë e kësaj skuadre në kampionat? “Mendoj se Kukësi humbi se s’kishte

(Video) Futbollistet femra sfidojnë homologët meshkuj sa i përket spektaklit

(Video) Futbollistet femra sfidojnë homologët meshkuj sa i përket spektaklit

AlbanianSport.net 03.10.2017 08:55 ASNN – Debati i lashtë sa vetë jeta për aftësitë e meshkujve dhe

  

banner

Arkiva

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kontakte dhe informacione

Rrjeti Shqiptar i Lajmeve Sportive (ASNN)

PR & Marketing:
Gentiana Kodra (Pine)

Senior Editor
Gjergj Vyshka

Rrjetet Sociale

Rreth Nesh