Subscribe to RSS

(Video) Kukësi / Bakaj: Kam bërë zgjedhjen e duhur, këtu, sërish për titull

Share Button

AlbanianSport.net 06.09.2017 10:05

ASNN – Elis Bakaj është një nga futbollistët që i janë bashkuar Kukësit në merkaton e kësaj vere. Por sa është përshtatur sulmuesi kryeqytetas me skuadrën e re dhe a është zgjedhja e duhur për të? Për mikrofonin e RTSH Sport, Bakaj përgjigjet:

Sulmuesi 30 vjeçar ka luajtur me Partizanin, Dinamon dhe Tiranën në Shqipëri si dhe me disa skuadra të tjera në Evropë. Çfarë ndryshon te Kukësi për Elis Bakaj?

Kukësi ka bërë një merkato të fuqishme këtë verë. Kanë ardhur shumë lojtarë të huaj por edhe nga kampionati shqiptar. E konkurrenca do të jetë e madhe. Si e shikon Bakaj këtë?

Si është fryma në skuadër? Kukësi është kampione në fuqi e shqipërisë. A mendon Bakaj se do ta realizojë sërish skuadra e tij suksesin e sezonit të kaluar? Për të gjitha përgjigjet, klikoni videon e mëposhtme…

Artikuj të tjerëFaqja Kryesore

(Video) Volejboll – Meshkuj / Redi Koçi e nis 3 fitore & një humbje në Finlandë

(Video) Volejboll – Meshkuj / Redi Koçi e nis 3 fitore & një humbje në Finlandë

AlbanianSport.net 03.10.2017 13:30 ASNN – Shtatlarti shqiptar, Redi Koçi, ka debutuar me 3 fitore

(Video) Kërcimi i erës, sfida sportive që përbuz rëndesën & përqafon artin

(Video) Kërcimi i erës, sfida sportive që përbuz rëndesën & përqafon artin

AlbanianSport.net 03.10.2017 12:35 ASNN – Quhet kërcimi i erës dhe është risia më e fundit për ata që dëshirojnë të sfidojnë

Basketboll / FSHB: Testimi i gjyqtarëve të tavolinës, vetëm 4 ekipe përgjigjen

Basketboll / FSHB: Testimi i gjyqtarëve të tavolinës, vetëm 4 ekipe përgjigjen

Gjergj Vyshka 03.10.2017 11:40 Gjyqtarët e tavolinës në basketbollin shqiptar gjithnjë kanë qenë

Kukësi / Milinkoviç: Me Skënderbeun s’kishim mesfushë, vuajmë mendërisht

Kukësi / Milinkoviç: Me Skënderbeun s’kishim mesfushë, vuajmë mendërisht

AlbanianSport.net 03.10.2017 10:45 ASNN – Kukësi është mundur në fushën e vet nga Skënderbeu 1-2. Një humbje që duket se dhemb për të gjithë stafin drejtues, futbollistët dhe tifozët e skuadrës verilindore. Por pse u mund Kukësi në një ndeshje mjaft delikate për ecurinë e kësaj skuadre në kampionat? “Mendoj se Kukësi humbi se s’kishte

(Video) Futbollistet femra sfidojnë homologët meshkuj sa i përket spektaklit

(Video) Futbollistet femra sfidojnë homologët meshkuj sa i përket spektaklit

AlbanianSport.net 03.10.2017 08:55 ASNN – Debati i lashtë sa vetë jeta për aftësitë e meshkujve dhe

  

banner

Arkiva

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kontakte dhe informacione

Rrjeti Shqiptar i Lajmeve Sportive (ASNN)

PR & Marketing:
Gentiana Kodra (Pine)

Senior Editor
Gjergj Vyshka

Rrjetet Sociale

Rreth Nesh