Subscribe to RSS

(Video) Laçi / Trajneri Mezani: Evropa mbetet kryefjala e sezonit tonë

Share Button

AlbanianSport.net 24/03/2018 07:55

ASNN – Laçi do të përballet në gjysmëfinale me Kukësin, por për vlonjatin e stolit të kurbinasve, Gentian Mezani, në këtë fazë të Kupës nuk mund të zgjedhësh kundërshtarin.

Evropa mbetet kryefjala e sezonit të Laçit dhe për trajnerin Mezani, rruga që të çon atje është Kupa e Shqipërisë. Megjithatë, trajneri i laçjanëve thekson se skuadra e tij do ta ruajë përqendrimin edhe në kampionat.

Aktualisht, Laçi mban vendin e 3-të në renditje, me 42 pikë, 3 më pak sesa Kukësi i vendit të dytë, me të cilin do të përballet në gjysmëfinalen e Kupës.

Artikuj të tjerëFaqja Kryesore

Erzeni bën “bis”, titulli më pranë, gjithçka vendoset të dielën

Erzeni bën “bis”, titulli më pranë, gjithçka vendoset të dielën

AlbanianSport.net 19/04/2018 22:00 ASNN – Erzeni ka bërë “bis”, duke e fituar edhe duelin e dytë

Tirana & Teuta nuk gabojnë, sigurojnë duelin për kurorën e “kampiones”

Tirana & Teuta nuk gabojnë, sigurojnë duelin për kurorën e “kampiones”

AlbanianSport.net 19/04/2018 20:55 ASNN – Kampionati Kombëtar i Basketbollit për meshkuj ka

Basketboll – Femra / Tirana e mposht Goga Basket edhe në shtëpi

Basketboll – Femra / Tirana e mposht Goga Basket edhe në shtëpi

AlbanianSport.net 19/04/2018 18:45 ASNN – Tirana në basketboll për femra është finaliste e betejës

Basketboll – Femra / Vllaznia triumfon në “play out” ndaj Apolonisë

Basketboll – Femra / Vllaznia triumfon në “play out” ndaj Apolonisë

AlbanianSport.net 19/04/2018 15:30 ASNN – Apolonia është mposhtur edhe në ndeshjen e radhës

Peshëngritje / Kampionati Kombëtar i Moshave, gjithçka gati

Peshëngritje / Kampionati Kombëtar i Moshave, gjithçka gati

AlbanianSport.net 19/04/2018 13:20 ASNN – Peshëngritja shqiptare bëhet gati për Kampionatin e Moshave,

  

banner

Arkiva

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kontakte dhe informacione

Rrjeti Shqiptar i Lajmeve Sportive (ASNN)

PR & Marketing:
Gentiana Kodra (Pine)

Rrjetet Sociale

Rreth Nesh